Кафедрa внутрішньої медицини №4

Лікувально-консультативна робота

Відповідальний співробітник:

 

Бондарчук Одександр Миколайович – к.мед.н.,асистент кафедри внутрішньої медицини №4 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця;

 

Контактний телефон: +380509326227

Електронна адреса: oleksbond2017@gmail.com

 

В штаті кафедри: 3 профессора, 6 доцентів та 10 асистентів

 

Кафедра внутрішньої медицини №4 розташована на двох лікувальних базах 12 та 15 міських клінічних лікарень м. Києва, про що укладено договори між НМУ та даними клініками. Відповідно до свого профілю та напрямку діяльності, співробітники кафедри проводять профілактичну, лікувальну, консультативну та наукову роботу в терапевтичному, кардіологічному, гастроентерологічному та приймальному відділеннях цих закладів. Консультативні, терапевтичні та кардіологічні прийоми практично у всіх відділеннях цих многопрофільних стаціонарів проводять 3 професори та 5 доцентів, а 12 асистентів кафедри ведуть палати хворих та чергування. Співробітниками кафедри проводяться всі кардіологічні обстеження: холтеровське моніторування ЕКГ та тиску, проби з дозованим фізичним навантаженням (ВЕМ), ехокардіографічне дослідження, визначення ліпідного та глікемічного, біохімічних профілів тощо. Всі співробітники кафедри  мають лікарські категорії, беруть участь у ранкових обговореннях історій хвороб пацієнтів, у консиліумах та патологоанатомічних розглядах важких випадків, проводять теоретичні конференції щодо діагностичних та лікувальних новітніх технологій, презентації складних та цікавих клінічних випадків, постійно підвищують свій рівень знань з впровадження сучасних протоколів  доказової медицини в терапевтичну практику з наголосом на невідкладні стани.

Під час епідемії COVID 19 клінічні бази кафедри були віднесені до закладів з надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію. Співробітники кафедри брали участь в підготовці відділень до прийому такої категорії хворих. Також під час епідемії викладачі продовжують активно працювати на клінічних базах, надаючи консультативну, діагностичну та інформаційно-технічну допомогу лікарням.