АНТИКОРУПЦІЙНІ ЗАХОДИ

 

 

 

 

Наказ № 390 від 26.04.2019 р. “Про затвердження Антикорупційної програми”

 

Антикорупційна програма Національного Медичного Університету імені О. О. Богомольця

Програма розроблена з метою сприяння вжиттю й посиленню заходів, спрямованих на більш ефективне й дієве запобігання корупції та боротьбу з нею, а також  для заохочення   чесності,   відповідальності   та   належного управління справами і державним майном НМУ імені О.О. Богомольця.

 

Наказ № 391 від 10.07.2020 р. “Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця”

 

 

Наказ № 1120 від 30.11.2023 р. “Про створення робочої групи і затвердження Положення про робочу групу з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Університету,”

 

Наказ № 1124 від 04.12.2023 р. “Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за 2023 рік.”

 

Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за 2023 рік.

 

Протокол №1 засідання робочої групи з оцінки корупційних ризиків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

 

План заходів по запобіганню та протидії корупції в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця у 2024 році

 

 

 

Електронна адреса для повідомлень про корупційні дії:

anticor.nmu@nmu.ua

 

 

 

Акти антикорупційного законодавства

 

 

Закони України:

Про запобігання корупції

 

 

 

 

 

 

Інші посилання:

Громадська організація “Антикорупційний штаб” – Карта коронавірусних закупівель