Клуб “Медик”
Клуб «Медик» – це творче об’єднання студентів, яке відкриває можливості для самовираження, розвитку талантів та яскравого студентського життя. Пріоритетним напрямом у роботі клубу є естетичне та патріотичне виховання молоді, збереження та примноження традицій українського народного мистецтва. Якщо ви відчуваєте в собі іскру творчості, приходьте до клубу «Медик»! Тут ви зможеш проявити свій талант, навчитися нового і створити щось особливе разом із нами.
Наша місія надихати, розкривати творчий потенціал і допомагати студентам медичного університету знайти себе у світі мистецтва.
Долучайтеся до «Медик» у телеграмі: https://t.me/+UQub5-KdGBk1MmEy
Клуб знаходиться у фізико-хімічному корпусі на 4 поверсі (вхід через сходи та ліфт біля входу).
Чим ми цікаві?
- Ми – простір для творчості, де кожен може співати, танцювати, грати на музичних інструментах, декламувати, грати в театрі або реалізовувати власні мистецькі ідеї.
- Ми організовуємо концерти, вистави, творчі зустрічі, майстер-класи, фестивалі та конкурси.
- У нас панує дружня атмосфера підтримки, де кожен відчуває себе частиною великої творчої родини.
Чому варто до нас долучитися?
- Це можливість проявити свої здібності та розвинути нові таланти.
- Це чудовий шанс знайти однодумців і нових друзів.
- Це спосіб урізноманітнити студентське життя, наповнивши його яскравими подіями.
Творчі колективи клубу «Медик»:
- Вокальна студія
- Троїсті музики
- Тріо бандуристів
- Ансамбль гітаристів
- Ансамбль барабанниць
- Вокально-фольклорний ансамбль
- Вокально-інструментальний ансамбль
- Театральна студія
- Танцювальна студія
Богуслава Салівончик
Завідувачка клубу «Медик», музикантка, бандуристка, вокалістка, керівниця Тріо бандуристів, викладачка вокалу та керівниця фольклорно-вокального ансамблю
Закінчила консерваторію за класом бандури, а також Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Музичне мистецтво». Має великий досвід концертної та викладацької діяльності, була керівником творчих колективів, викладала в музичному училищі. Активна учасниця численних конкурсів і фестивалів в Україні та за кордоном. Як завідувач клубу «Медик», сприяє розвитку студентської самодіяльності, допомагаючи молоді розкривати свої таланти та творчо зростати.
Контактний номер телефону: +38 (097) 765-22-24
Владислав Боднарук
Керівник ансамблю барабанниць, ударник, цимбаліст, диригент
Закінчив Академію мистецтв імені Павла Чубинського за спеціалізаціями: цимбали, оркестрове диригування, ударна секція, соліст оркестру. Продовжує навчання у НМАУ імені П.І. Чайковського. Має досвід викладання по класу ударних інструментів у ЦДЮТ «Центр дитячої та юнацької творчості», викладання по класу ударних інструментів у IRockStar тощо. Брав участь у численних творчих заходах, програмах та концертах в Україні та за кордоном. Має досвід виступів на багатьох сценах, а також брав участь у зйомках випуску музично-розважального телешоу «Світанок» каналу М1 як запрошений гість та представник цимбального мистецтва.
Олександр Микитенко
Керівник театральної студії, актор драматичного театру та кіно, викладач акторської майстерності
Закінчив коледж театру і кіно, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого (майстерня Ю.М. Мажуги за спеціальністю «Сценічне мистецтво»). Викладач 1 категорії. Має великий досвід викладацької роботи, працював викладачем акторської майстерності та сценічної мови. Актор Київського академічного театру «Колесо» та театру «BEАT», учасник міжнародного проєкту Stage.UA (перший український онлайн-театр спільно з британським театром «Батерфляй»), лауреат І премії міжнародного конкурсу «Наша Ненька Україна», учасник Марафону сучасної драми НСТДУ, розробник державної типової навчальної програми з дисципліни «Основи сценічної мови».
Володимир Годлевський
Керівник вокально-інструментального ансамблю, Заслужений діяч естрадного мистецтва України, провідний концертмейстер кафедри хореографії навчально-наукового інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, здобувач наукового ступеня «Доктор філософії з музичного мистецтва»
Навчався в Національній музичній академії України за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобув кваліфікацію «Магістр мистецтв». Лауреат міжнародних композиторських та виконавських конкурсів («Music World», Композиторський конкурс імені В. Золотарьова, «Perpetuum Mobile», «Талан – Ти»).
Має власні авторські видання: збірник перекладень та аранжувань для дуету баяністів-акордеоністів, збірка аранжувань для дуету акордеоністів-баяністів та розробки, які увійшли до збірника «Педагогічний репертуар баяніста-акордеоніста». Є автором власних композицій для баяна та акордеона: Імпровізація в стилі Джаз Фолк Рок, Колискова, Post Scriptum, Інтродукція та Токата.
Багато гастролював з українськими сучасними, класичними та естрадно-джазовими програмами у складі ансамблів та оркестрів, мав сольні виступи на фестивалях, конкурсах, культурних платформах та концертних майданчиках України, Європи, Східної Америки, Азії, Африки. Брав участь у відкритті літніх Олімпійських ігор у Пекіні 2008 року в складі групи підтримки Олімпійської збірної України.
Створив чимало аранжувань та перекладень різножанрових творів для різних складів: дуету, ансамблю, оркестру, хору, а також студійні записи, зведення та мастерінг музичного супроводу баяна та акордеона для кіноіндустрії України (серіали «Свати» та «Субота»), учасник телешоу і програм (Вечірній квартал).
Гвоздь Юрій
Керівник «троїстих музик», Заслужений артист України
Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв. Працював на посаді артиста Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди, був солістом у складі ансамблю «Козаки» у колективі, працював на посаді диригента (керівних оркестрової групи). Працював на посаді артиста оркестру Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», а також у студії з підготовки акторських кадрів при НЗКБУ, викладачем із класу сопілки – цимбал. Проводив курси з гри на сопілці та цимбалах у Франції, Бельгії та Великій Британії. З концертами був у Польщі, Німеччині, Франції, Бельгії, Іспанії, Великій Британії, Швейцарії, Угорщині.
Ольга Пінаєва
Культорганізаторка, акторка, режисерка і художниця-лялькарка
Режисерка музичних шоу для дітей у Marco concert. Була співзасновницею «Театр анімаційного мистецтва», працювала з «Театр маріонеток», театр «Дах», «Бейбі театр», UA:суспільне, Національною бібліотекою України для дітей тощо.
Тимур Мулявка
Керівник ансамблю гітаристів, гітарист
Закінчив Хмельницький музичний коледж імені В.І. Заремби, здобув кваліфікації викладача мистецької школи, артиста оркестру, ансамблю, керівника оркестру, ансамблю. Наразі завершує навчання у Київській муніципальній академії музики імені Р.М. Глієра за спеціальністю «Гітарист».
Історія клубу бере початок з 1950 року, коли на основі капели бандуристів та ансамблю танцю «Метелиця» Заслужений працівник культури УРСР Ю.А. Коцар організував студентський клуб і був незмінним його керівником до 1994 року. Керівники колективів, солісти Національної опери Б. Степаненко, Е. Дрошко і О. Калінін, піднесли рівень колективів до професійних.
Із 1968 року капела бандуристів КМІ отримала звання Народної, а у 1969 році отримав звання Народного ансамбль танцю «Метелиця». У 2004 році капела бандуристів стала Лауреатом 7-го Міжнародного молодіжного фестивалю в м. Анталія (Туреччина), в 2009 році зайняла 1 місце на Всеукраїнському конкурсі мистецтв ВНЗ України І-ІV рівня акредитації, а в 2010 році завоювала Гран-прі цього фестивалю – три представники художньої самодіяльності клубу НМУ посіли перші місця. Народний ансамбль танцю «Метелиця» в 2004 році став Лауреатом 7-го Міжнародного середземноморського фестивалю в м.Анталія (Туреччина). В 2006 році «Метелиця» стала володарем Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Київська студентська весна – 2006». Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв студентів ВНЗ України І-ІV рівнів акредитації «Ліра Гіппократа» (2007-2008). Ансамбль бального танцю посів 1 місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Київська студентська весна 2007» та 1 місце на Міжнародному фестивалі «Барви осені 2008», 1 місце на Всеукраїнському конкурсі «Ліра Гіппократа 2008». Два учасника вокальної студії посіли два 1 місця на Всеукраїнському фестивалі «Ліра Гіппократа 2008». В 2009 р. три учасника вокальної студії та камерний хор посіли 1 місце, одна учасниця – 2 місце, на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Барви осені 2009». У 2010 році ансамбль бандуристів, народний оркестр та два учасники вокальної студії посіли перші місця, а народна капела бандуристів завоювала Гран-прі фестивалю «Ліга Гіппократа». Художня самодіяльність клубу «Медик» зайняла 1 місце серед медичних закладів м. Києва. За останні роки талант наших учасників гідно оцінюють члени журі.
У 2017 році на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв студентів-медиків та працівників лікувальних установ України «Ліра Гіппократа – 2017», студенти Університету отримали 9 дипломів Лауреатів І та ІІ премії.
У 2018 році Університет представив 5 колективів художньої самодіяльності клубу «Медик»: Медична камерата (керівник – Паламаренко В.В.), Оркестр народних інструментів (керівник – Микитюк О.М.), Ансамбль скрипалів (керівник – Комарова Л.В.), Троїсті музики (керівник – Теуту І.П.), Тріо бандуристів (керівник – Салівончик Б.В.) та 4 солісти-вокалісти: Шеремет Ліна, Стаюлік Марина, Балюк Юлія та Салівончик Богуслава.
За результатами проведення ХІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв студентів-медиків та працівників лікувальних установ України «Ліра Гіппократа – 2018» Університет здобув 2 Гран-прі, 6 дипломів І ступеня та 1 диплом ІІ ступеня.
У 2019 року в концертному залі Київської дитячої школи імені Стефана Турчака відбувся ХІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв працівників лікувальних установ та студентів-медиків України «Ліра Гіппократа-2019». НМУ імені О.О. Богомольця представляли ансамбль скрипалів, вокалісти, танцювальна група «MedCrew» і актори театру «Майстерня маленького принца». За високий рівень майстерності студенти отримали Гран-прі за виконання української пісні а капела та 12 дипломів за 1 та 2 місця. Художні керівники самодіяльних творчих колективів клубу «Медик» – Л.В. Комарова, Н.В. Куцель, Л.І. Шеремет та його директор І.П. Терпелюк отримали спеціальні дипломи.
Багато яскравих особистостей свого часу були учасниками колективів художньої самодіяльності університету, серед них: заслужений працівник Вищої школи професор Коляденко В.Г; Вчений секретар Вченої ради Університету, завідувач кафедри внутрішньої медицини стоматологічного факультету професор Яременко О.Б; директор державної установи НАМН України Інституту фармації – токсикології професор Бухтіярова Т.А.; Заслужений лікар України, головний лікар Київського міського клінічного ендокринологічного центру професор Гульчій М.В.; професор кафедри оториноларингології, Заслужений діяч науки і техніки України Тишко Ф.О.; доцент кафедри травматології та ортопедії, д.м.н. Кваша В.П. та багато інших.
У 2011 році колективам художньої самодіяльності (камерний хор під керівництвом Н. Куцель, народний оркестр – керівник О. Микитюк, ансамбль бандуристів – керівник Б. Простак) за досягнення в розвитку аматорської творчості, відродження і примноження надбань національної культури художньої пам’яті українського народу та високий рівень виконавської майстерності постановою Президії Федерації профспілок України від 29.08.2011 року за № П-4-20 присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України».
П’ять із них мають почесні звання народних: Народна капела бандуристів, Народний ансамбль танцю «Метелиця», Народний камерний хор, Народний оркестр народних інструментів, Народний ансамбль бандуристів.
Постановою Президій Федерації профспілок України від 27.01.2014 за №П-26-2н присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України» ансамблю бального та сучасного танцю та вокальній студії клубу «Медик».
Зараз на посаді завідувача клубу «Медик» Б.В. Саливончик керує структурою, що нараховує 12 колективів, кожний з яких має самобутнє творче обличчя. Учасники художньої самодіяльності беруть участь у всіх заходах Університету та в міських фестивалях-конкурсах.




























