Курси іноземних мов. Тестування ESOL B2

 

Курси іноземних мов в НМУ імені О.О.Богомольця. Тестування ESOL B2

Відповідно до наказу 101 від 22.01.2021р., з метою удосконалення мовних компетенцій викладачів, аспірантів, інтернів, студентів та інших здобувачів освіти, в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця було створено робочу групу з питань моніторингу рівня знань іноземних мов та поглибленого вивчення іноземних мов на контрактній основі. Відтак, у 2021 та 2022 роках було організовано контрактні групи онлайн навчання англійської, німецької, французької, польської, чеської, італійської та іспанської мов, на яких у 2 семестрі 2021 н.р. навчалось 14 осіб, у 1 та 2 семестрах 2021-2022 н.р. – 120 осіб.

Також згідно підписаного меморандуму про співробітництво при НМУ імені О.О.Богомольця діє сертифікаційний центр, де здобувачі можуть скласти тест, що підтверджує їх англомовну компетентність ESOL. Сертифікат ESOL визнається як Міністерством Науки та Освіти України, так і різними навчальними закладами за кордоном. Здобувачі зазвичай складають претест, який проводиться виключно університетом, для визначення рівня знань та навичок. Згідно результатів здобувачам пропонується або пройти курс за певним рівнем, або складати, власне, тест.

Відповідальна за організацію курсів іноземних мов та проведення тестування доцент Навчально-наукового центру неперервної професійної освіти Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця, доцент Лимар Леся Володимирівна (е-пошта: lesyalymar@nmu.ua).