Курси іноземних мов. Тестування ESOL B2

У НМУ розпочалася реєстрація на курси іноземних мов на 2 семестр

 

У Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця оголошено донабір на другий семестр на контрактні курси англійської, німецької та польської мов. Дедлайн реєстрації – 10 січня. Запрошуємо всіх бажаючих!

Так, заняття стартують вже 18 січня 2024 року. Тривалість семестру становить 50 академічних годин. Заняття проводитимуться онлайн, електронними матеріалами до занять забезпечує викладач. Групи формують з 6-10 осіб.

Аби зареєструватися на курси англійської мови для викладачів, лікарів, аспірантів, необхідно заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSci4a4hL3j3TI1C3WCKRunbBU7rLy6DvqLLJ9wsX1cjC4CJGA/viewform

Аби зареєструватися на курси англійської мови для студентів, необхідно заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSoVjr7LcHPga29KKm6qcgdMswa-yULUjoM7rRVJHinDtVAQ/viewform

Аби зареєструватися на курси німецької мови, необхідно заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf64_HNLBh691ECSHczzOy4FQXFU-YDXFH5FL-vzt9keSjnsA/viewform

Аби зареєструватися на курси польської мови, необхідно заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/1SivSleb6An9g-HOtZew_nEbSapCMzjyqKREdM-uToFU/edit

Просимо коректно заповнювати анкетні дані, особливо графи з іменем і прізвищем, номером телефону, рівнем іноземної мови, на який записуєтесь. Якщо ви заповнили анкету, з вами сконстатують після 1 січня, відповідно до порядку подання заявок. Просимо також вказувати номер телефону з активним месенджером і відповідати на повідомлення організаторів. При реєстрації на рівень вище за А1 необхідно пройти внутрішнє тестування, завдання для якого вам нададуть додатково.

Чекаємо на ваші заявки!

За інформацією організаторів

 

 

В Університеті оголошено набір на курси іспанської та чеської мов

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця оголошує набір на курси іспанської та чеської мов для початківців. Тривалість семестру складає 50 академічних годин.

Заняття проводитимуться онлайн, у групах по 6-10 осіб:

 • іспанська мова (понеділок та четвер з 20:00 до 21:30);
 • чеська мова (четвер з 18:00 до 19:30 та субота з 12:00 до 13:30).

Початок занять 29 січня (за умови формування групи можливий початок раніше).

Слухачі забезпечуються електронними матеріалами.

Кількість місць обмежена.

За умови оплати до 15 грудня надається 5% знижка від вартості навчання (3649 грн за 50 академічних годин, у 2023 році).

Прийом заявок – до 20 січня.

Анкети реєстрації:

За інформацією організаторів

 

 

 

28 жовтня в Університеті відбудеться тестування ESOL B2

28 жовтня 2023 року у Національному медичному університеті мені О.О. Богомольця відбудеться чергове тестування ESOL B2. Сертифікат ESOL B2 визнано Міністерством освіти та науки України та рядом університетів за кордоном. Тестування проводиться на контрактній основі. За результатами успішності до тестування допускаються здобувачі, які навчались на підготовчих курсах НМУ. Інші здобувачі – за результатами претесту.

Так, НМУ імені О.О.Богомольця отримав доступ до верифікації результатів міжнародних іспитів IELTS та FCE. Доступ до верифікації результатів цих іспитів закритий і надається за погодженням з кожним закладом освіти. НМУ визнає результати міжнародних іспитів, які підтверджують знання англійської мови: IELTS, APTIS, FCE, PTE, ICL, ESOL. Починаючи з 24 лютого 2022 року, жоден з тестів не складається офлайн.

Також нагадаємо, що міжнародний тест на знання англійської мови ESOL Langcert можливо скласти у тестовому центрі нашого Університету. Результати цього тесту легко веріфікувати на офіційному вебсайті, без додаткового доступу. Ті, хто успішно складають тест, отримують сертифікат за шкалою CEFR, де ретельно описано рівень сформованих компетентностей за напрямками читання, аудіювання та письма. Даний сертифікат визнається за кордоном та в Україні, зокрема МОН України, численними українськими ЗВО, зараховується при вступі до ЗВО.

Тест складається на контрактних умовах. Умовою допуску до тесту є написання претеста. Найближче тестування відбудеться 28 жовтня о 10.00, претест – 16 жовтня о 16.00. Запрошуємо бажаючих спробувати свої сили!

Для написання тесту здобувачам, які не навчались цього семестру на підготовчих курсах, необхідно до 16 жовтня 2023 року заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/dCdnZ4BnDBngUT4KA

За інформацією організаторів

 

 

 

НМУ запрошує на контрактні курси іноземних мов

 

6 мовних курсів – з англійської, німецької, іспанської, італійської, чеської, польської та французької  у I семестрі нового навчального року відбуватимуться на контрактній основі в онлайн-форматі. Заняття проводитимуться у вечірній час (після 18:00) в групах від 6 до 9 осіб. Реєстрація триває до 5 вересня.

Реєстрація за посиланнями на ґуґл-формах:

Англійська:

Німецька https://forms.gle/Yy9jZNuCbZxFfwZi6

Французька https://forms.gle/nSeBN3vTWRAN3StR7

Іспанська https://forms.gle/kNWKiinkYhkD7wKC6

Чеська https://forms.gle/V9Gihr9mG1QgYmTU7

Італійська https://forms.gle/3ZRN4kTrFsppDrmb9

Польська https://forms.gle/kFJi4nmFgPngeZKd9

Варто відзначити, що Національний медичний університет імені О.О. Богомольця внесено до реєстру організацій, що мають право проводити підготовку до міжнародного мовного іспиту ESOL (English to speakers of other languages) за стандартом CEFR (рівні А1-С2). Тривалість навчання для досягнення певного рівня знань мови за стандартом CEFR становить 2 семестри – по 50 академічних годин кожен.

Довідково:

Сертифікат ESOL визнано Міністерством науки та освіти України і навчальними закладами за кордоном. Зазвичай для визначення рівня іншомовної компетентності проводять попереднє тестування здобувачів, що здійснює виключно Національний медичний університет імені О.О. Богомольця. За результатами претесту здобувачу пропонується або пройти курс за певним рівнем або скласти тест, що підтверджує ESOL у сертифікаційному центрі НМУ.

Детальніше про ESOL: https://nmuofficial.com/esol-b2/

Детальніше з рівнями вивчення мов за посиланням.

 

 

 

Міжнародний іспит з англійської мови ESOL B2

НМУ імені О.О. Богомольця внесено до реєстру організацій, наділених правом проводити підготовку до міжнародного мовного іспиту ESOL (English to speakers of other languages) за шкалою CEFR (рівні А1-С2) при екзаменаційному центрі Universal test.

Міжнародний іспит з англійської мови ESOL B2 має такі пеерваги:

 • Сертифікат визнано МОН України та рядом університетів за кордоном.
 • Розроблено Британською компанією LаnguageCert.
 • Тестовий центр знаходиться у НМУ.
 • Номерний британський сертифікат.
 • Іспит на контрактних умовах.
 • Результати тесту за 15 робочих днів.
 • Допуск до тесту – за результатами претесту.

Реєстрація за кодом:

 

 

 

 

17 червня у НМУ відбудеться тестування ESOL B2

Наступне   тестування    ESOL B2  у   Національному    медичному    університеті   імені  О.О. Богомольця відбудеться 17 червня 2023 року. Сертифікат ESOL B2 визнано Міністерством освіти та науки України та рядом університетів за кордоном.

Тестування проводиться у НМУ на контрактній основі. За результатами успішності до тестування допускаються здобувачі, які навчались на підготовчих курсах НМУ. Інші здобувачі – за результатами претесту.

Для написання тесту здобувачам, які не навчались цього семестру на підготовчих курсах, необхідно до 1 червня 2023 року заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/dCdnZ4BnDBngUT4KA

 

 

 

Графік проведення розмовних клубів при НМУ

При Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця організовані курси іноземних мов. Також при Університеті функціонують розмовні онлайн-клуби англійською (загальна англійська та медична англійська), французькою та німецькою мовами.

Запрошуємо на онлайн-зустрічі розмовних клубів при НМУ імені О.О.Богомольця, що проходять:

 • французькою мовою – щосереди об 19.30;
 • німецькою мовою – щоп’ятниці об 17.00;
 • англійською мовою – щосуботи об 13.00;
 • на медичну тематику англійською мовою – щочетверга об 19.30.

Вартість участі – внесок на благодійний фонд НМУ імені О.О. Богомольця.

Деталі за посиланням: https://www.instagram.com/nmu_speaking_clubs/

 

 

 

При НМУ успішно функціонують курси іноземних мов.

З 6 лютого 2023 року розпочався новий навчальний семестр на контрактних онлайн-курсах з іноземних мов при Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Групи 1 семестру в січні успішно завершили вивчення англійської, німецької, іспанської, чеської та польської мов і отримали відповідні сертифікати. Слухачі групи, які вивчали курс «Англійська мова В2 – підготовка до складання міжнародного іспиту», вдало склали іспит 14.01.2023 та отримали сертифікати ESOL Communicator B2, рівень “High Pass”.

У 2 семестрі на курси іноземних мов при НМУ набрано більше 120 осіб, серед яких – викладачі, аспіранти, лікарі та студенти. Слухачі вивчають англійську, німецьку, польську, чеську та іспанську мови. Варто зазначити, що, окрім англійської, великий інтерес спостерігається до вивчення німецької та польської мов.

Заняття проводяться онлайн. Викладачі адаптують програму кожного курсу під індивідуальні потреби групи, а за умови проблем із інтернетом чи світлом у слухачів – надають відеозапис занять. Наступний набір у групи в серпні місяці, окрім цього, влітку планується проведення мовного інтенсиву.

За більш детальною інформацією можна звернутися на пошту відповідальної особи – доцентки Навчально-наукового центру неперервної професійної освіти Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця Лесі Лимар lesyalymar@nmu.ua

Також при університеті функціонують розмовні онлайн-клуби англійською (загальна англійська та медична англійська), французькою та німецькою мовами, участь в яких пропонується за внесок до благодійного фонду НМУ. Запрошуємо бажаючих до участі в розмовних клубах – https://www.instagram.com/nmu_speaking_clubs/.

 

 

 

Курси іноземних мов в НМУ імені О.О.Богомольця. Тестування ESOL B2

Відповідно до наказу 101 від 22.01.2021р., з метою удосконалення мовних компетенцій викладачів, аспірантів, інтернів, студентів та інших здобувачів освіти, в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця було створено робочу групу з питань моніторингу рівня знань іноземних мов та поглибленого вивчення іноземних мов на контрактній основі. Відтак, у 2021 та 2022 роках було організовано контрактні групи онлайн навчання англійської, німецької, французької, польської, чеської, італійської та іспанської мов, на яких у 2 семестрі 2021 н.р. навчалось 14 осіб, у 1 та 2 семестрах 2021-2022 н.р. – 120 осіб.

Також згідно підписаного меморандуму про співробітництво при НМУ імені О.О.Богомольця діє сертифікаційний центр, де здобувачі можуть скласти тест, що підтверджує їх англомовну компетентність ESOL. Сертифікат ESOL визнається як Міністерством Науки та Освіти України, так і різними навчальними закладами за кордоном. Здобувачі зазвичай складають претест, який проводиться виключно університетом, для визначення рівня знань та навичок. Згідно результатів здобувачам пропонується або пройти курс за певним рівнем, або складати, власне, тест.

Відповідальна за організацію курсів іноземних мов та проведення тестування доцент Навчально-наукового центру неперервної професійної освіти Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця, доцент Лимар Леся Володимирівна (е-пошта: lesyalymar@nmu.ua).