Кафедрa загальної хірургії №1

Виховна робота

За період 2019-2021 року на базі Кафедри загальної хірургії №1 НМУ ім. О.О.Богомольця пройшли стажування шість студентів-іноземців у рамках професійного обміну програми Міжнародної федерації асоціацій студентів-медиків (IFMSA).

Під керівництвом завідувача кафедрою професора Дронова Олексія Івановича студенти мали змогу ознайомитися та взяти безпосередню участь у діагностично-лікувальному процесі. Кожен зі студентів отримали неповторні враження та залишили позитивні відгуки.

Міжнародна федерація асоціацій студентів-медиків (The International Federation of Medical Students Associations – IFMSA), заснована в 1951 році, є однією з найстаріших і найбільших у світі студентських організацій. Вона нараховує  близько 1,3 мільйона студентів-медиків із 133 НМО у 123 країнах по всьому світу. Метою діяльності Організації є захист інтересів студентів та випускників медичних закладів вищої освіти, сприяння ефективній реалізації їх можливостей в сучасних умовах шляхом здійснення культурної, екологічної, оздоровчої, аматорської, спортивної, наукової і просвітницької діяльності.

 

Студенти – члени асоціацій. Джерело: https://ifmsa.org/who-we-are/

 

 

 

 

Викладачі кафедри з власної ініціативи та за ініціативи студентів  регулярно проводять  навчально-практичні мастер-класи

Куратори мастер-класу: викладачі кафедри доц. Л.О.Рощина та ас. Є.С.Козачук

 

На кафедрі проводяться тренінги-консультації по підготовці до ОСКІ-1 під керівництвом викладачів кафедри та студентів-гуртківців.

 

Викладачі кафедри є постійними екзаменаторами з моменту впровадження іспиту ОСКІ-1