НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра фармакології

Новини кафедри

ПЕРШИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З «ФАРМАКОЛОГІЇ»

 

19 лютого 2020 року  у фізико-хімічному корпусі аудиторії №1 на базі НМУ імені О.О. Богомольця відбувся Перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фармакології. Свої навички з фахової компетентноті, логічного мислення та фармакологічної кмітливості змогли продемонструвати студенти третього курсу медичних та фармацевтичного факультетів.

Всього в олімпіаді прийняли участь 40 студентів. Журі з числа викладачів було представлено доцентами Дяченко В.Ю.,  Шумейко О.В. та  Клименко О.В.

Розроблено уніфікований варіант білетів, який дозволяв виявити наявні теоретичні та практичні навички з фармакології. Відповідальний за олімпіаду від кафедри фармакології – доцент Шумейко Олена Володимирівна.

Цього року студенти третього курсу порадували поглибленими знаннями з фармакології та лікарської рецептури. Не лишилися поза увагою і інші учасники Олімпіади. Всі студенти отримають додаткові бали на іспиті з фармакології. Студентки медичного ІІ-го факультету: Веретельник Ярина Ігорівна та Кісіленко Олександра Леонідівна і фармацевтичного факулету: Письменна  Софія Володимирівна та Копоть Катерина Володимирівна  – переможці Першого туру,  відзначені подарунками.

    Ми щиро вітаємо наших студентів і бажаємо їм втілити отриманні знання й практичні навички в своїй професійній діяльності, нарощувати і примножувати свій потенціал, досягати нових цілей! Бажаємо успіхів учасникам в другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармакологія», що відбудеться у місті Харків 19-20 березня 2020 року.

Ми пишаємося вами й бажаємо вам подальших успіхів!

З повагою  до вас колектив кафедри фармакології НМУ