Кафедра хірургії з курсом невідкладної та судинної хірургії

БПР та післядипломна освіта

Кафедра хірургії з курсом невідкладної та судинної хірургії проводить регулярну щорічну конференцію «Актуальні питання хірургії». На конференції  розглядається широкий спектр питань по загальній, судинній та пластичній хірургії, анестезіології та реаніматології, діагностиці та багатьом суміжним спеціальностям. Доповідачі – як досвідчені хірурги, так і молоді вчені, які мають можливість висвітити актуальні питання хірургії як теоретичної та експериментальної науки, так і демонстрацію власних практичних результатів. Всі спікери ретельно підібрані, та демонструють як діагностичні так і лікувальні методики, згідно з останніми рекомендаціями та тенденціями.

В 2021 році конференція була вперше проведена в гібридному офлайн та онлайн форматі. Загальна відвідуваність склала 500 осіб офлайн та близько 1000 онлайн.

В 2022 році співробітниками кафедри була створена громадська організація «Українська академія хірургії», що розширює мету кафедри у наданні можливостей безперервного професійного розвитку як викладачів кафедри, так і лікарів хірургічних спеціальностей. Сайт: https://www.uas.kiev.ua/

28-29.10.2022 кафедрою була проведена конференція «Актуальні питання загальної, судинної та пластичної хірургії», з одночасною трансляцією на платформі YouTube. Записи конференції доступні за посиланнями: День 1, День 2. На дану конференцію було зареєстровано близько 2400 учасників і зафіксовано 3500 переглядів за кожен день.

20-21.12.2022 була проведена конференція “Новорічні хірургічні читання: міждисциплінарні аспекти та інноваційні технології”, яка зібрала 1600 учасників і зафіксовано більше 2000 переглядів за кожен день. Записи конференції доступні за посиланнями: День 1, День 2.

Детальну інформацію про поточні та майбутні конференції можна дізнатися на сайті академії.