Кафедра педіатрії №2

Студентський науковий гурток

Завідувач кафедри: чл.-кор. НАМН України, д.м.н., проф. Волосовець О.П.

 

Контактні дані:  м. Київ, просп. Алішера Навої, 3, КМДКЛ №2

 

Науковий керівник
ПІБ Шевцова Тетяна Іванівна
Науковий ступінь к. мед. н
Посада доцент
Моб. тел. 0661709272
Електронна адреса t_shevtsova@ ukr.net

 

 

Заняття в науковому гуртку включають в себе теоретичні засідання та клінічні обходи. Теоретичні засідання присвячуються найбільш актуальним питанням сучасної педіатрії та неонатології, обговорюються реферативні огляди студентів з тієї чи іншої проблеми, проводяться конференції та “круглі столи”.

 

 

Під час клінічних обходів студенти-гуртківці зосереджують свою увагу на питаннях диференційного діагнозу в складних клінічних випадках, складанні плану подальшого обстеження хворого, обговоренні результатів лабораторно-інструментальних методів досліджень, питаннях клінічної фармакології. Велика увага приділяється питанням неонатології, кардіології та алергології дитячого віку.

 

 

Обходи у відділенні інтенсивної терапії новонароджених дають змогу студентам поглиблено оволодіти питаннями надання невідкладної допомоги дітям у критичних станах, сприяє формуванню їхніх знань та вмінь щодо виконання необхідних маніпуляцій.

 

 

Студенти гуртку є активними учасниками студентських олімпіад, студентських наукових конференцій з педіатрії. Участь в студентському гуртку дозволила багатьом майбутнім науковцям отримати рекомендацію до подальшого навчання в магістратурі, клінічній ординатурі, аспірантурі та сприяла їхньому подальшому науковому пошуку.

 

 

Так, студентка Скляренко Марія отримала І місце з медичної генетики на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2009 рік), студентка Дахно Ольга – ІІІ місце з педіатрії на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2009 рік), студент Царик Владислав – І місце з педіатрії на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2010 рік), студент Алексійчук Сергій – І місце з педіатрії на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2011 рік), студент Вдовиченко Антон – І місце з педіатрії на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2012 рік), студентка Мартинова Валерія – ІІ місце з педіатрії на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2013 рік), студентка Голінко Вікторія – ІІ місце з педіатрії на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2014 рік), студентка Дарчик Юлія – ІІ місце з педіатрії на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2015 рік), студентка Шеметюк Ірина – ІІ місце з педіатрії на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2016 рік), студентка Корх Лілія – І місце з педіатрії на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади (2019 рік).

 

 

Лілія Корх (у центрі) разом із Вчителями – співробітниками кафедри: професором С.П. Кривопустовим (стоїть праворуч), доцентами О.В. Мозирською (стоїть крайня ліворуч), та Т.І. Шевцовою (стоїть ліворуч)