Пам’яті Володимира Юричка

Іменна стипендія імені Володимира Юричка

Іменна стипендія імені Володимира Юричка була започаткована у 2015 році, лауреатами якої вже стали 12 кращих студентів Університету, які брали участь в Революції Гідності, бойових діях в зоні АТО, вели активну волонтерську роботу, пов’язану з подіями на сході України.

Відповідно до Положення про іменну стипендію імені Володимира Юричка, стипендія призначається двом кращим студентам Університету, один з яких – представник медичного факультету №3. Претенденти мають характеризуватися активною громадською позицією, почуттям національної гідності, орієнтацією власних зусиль на розбудову держави, прагненням побудувати справедливий державний устрій, а також успіхами в навчанні, участю у науковій та громадській діяльності Університету.

 

День Пам’яті та День Вшанування мужнього воїна АТО

3 квітня на нашому факультеті традиційно – День Пам’яті та День Вшанування мужнього воїна АТО, учасника Революції гідності, нашого студента Юричко Володимира Володимировича.
В цей день студенти медичного факультету №3 відвідують аудиторію №4 морфологічного корпусу, яка носить ім’я Володимира Юричко, та покладають  живі квіти біля його меморіалу.

 

  • 14 серпня 2021 року студенти медичного факультету №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вшанували пам’ять Володимира Юричко, який загинув у ніч з 13 на 14 серпня 2014 року від кулі снайпера, поблизу села Хрящувате.

https://t.me/med3pediatricians/9333

 

  • 13 серпня 2021 року минуло 7 років з дня загибелі студента нашого факультету Володимира Юричка. Красивий та усміхнений юнак з маленького міста Самбір на Львівщині.

Справжній активіст студентської революції 2014 року,  вояк 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар», Лицар ордена «За мужність» ІІІ ступеня.

https://t.me/med3pediatricians/9329

 

  • 13 серпня 2022 року студенти та адміністрація деканату факультету М3 – Педіатрія НМУ вшанували пам’ять Героя України Володимира Юричка.

https://t.me/med3pediatricians/12301