Гуртожиток №3

 

 

Комендант – Дмитрієва Оксана Вікторівна;

Голова гуртожитку – Бедрак Василь Олександрович;

Заступник голови гуртожитку – Козлова Ольга Сергіївна;

Гуртожиток знаходиться за адресою: вул. Полковника Шутова, 14.

Гуртожиток розташований у районі з досить розвиненою інфраструктурою. За 15 хвилин пішої ходи від нього знаходяться 2 станції метро: «Берестейська», «Шулявська», та зручна транспортна розв’язка громадського транспорту.

 

Умови проживання

  • Гуртожиток коридорного типу: кухні, туалети, умивальні кімнати – на поверсі. Кухні обладнані газовими плитами.
  • Поруч із гуртожитком розташований продуктовий магазин.
  • У гуртожитку є цілодобова охорона, діє пропускна система (турнікет), встановлено відеоспостереження по периметру гуртожитку.
  • Для студентів оформлений комфортний великий спортзал.
  • Для навчання в гуртожитку знаходиться читальна кімната, в якій можна готуватися до занять у будь-який час.

 

 

 

 

Всі умови створені та націлені на покращення життя студентів. Місце де кожен буде почувати себе затишно і комфортно. Всі мешканці забезпечуються необхідними умовами, які впливають на їх навчання й дозвілля.

Студенти медичного факультету №3 та інших факультетів, які проживають в гуртожитку №3, можуть дистанційно навчатися, готуватися до пар та відпочивати в спеціально облаштованій читальній кімнаті.

 

 

Підтримувати та активно вести здоровий образ життя можна в спортзалі.

 

 

 

 

А також під час хвороби студенти нашого гуртожитку, мають можливість знаходитися в ізоляторі, який облаштували всім необхідним для проживання під час лікування.

 

Гуртожиток Університету має власне студентське самоврядування, яке представлене Студентською радою гуртожитку. До неї входять представники кожного поверху гуртожитку, яких обирають на виборах Студради гуртожитку.

Головним завданням Студентської ради гуртожитку є захист основних життєвих прав та інтересів студентської молоді, яка проживає в гуртожитку, шляхом постійного діалогу та співпраці між студентами й адміністрацією студмістечка та Університету.