Студентське самоврядування

Студентська рада медичного факультету №3 – це велика команда студентів, яка втілює свої креативні ідеї у реальність.

 

Студентська самоврядування працює єдиною злагодженою командою, з метою забезпечення успішного виконання студентами своїх обов’язків, захисту їх прав і інтересів, виявлення та реалізіції організаційних здібностей, формування соціальної активності та відповідальності за результати своєї діяльності, розкриття творчого потенціалу та креативного мислення.

До складу  студентського самоврядування входять відділи (інформаційний, науковий, волонтерський) голови яких відповідають за виконання чинних обов’язків.

 

Голова студентської ради факультету – Ярослава Сердійчук.

Заступник голови СР та голова івент відділу – Катерина Житченко.

Голова інформаційного відділу – Анастасія Михно.

Голова волонтерського відділу – Христина Астанова.

Голова наукового відділу – Власик Маргарита.

 

 

Інформаційний відділ:

Основна мета цього підрозділу – розповсюдження інформації про діяльність студентського самоврядування та висвітлення головних подій в університеті та країні. Афішування, цікаві пости та інформаційні пабліки – головний напрям діяльності цього підрозділу.

Інформаційний відділ представлений командою:

✔Copywriter – написання постів на різні теми.

✔StoryArt – створення афіш, презинтацій, історій на сторінках факультету.

✔Editor – редагування та правильне оформлення постів.

✔Zoom moderator –  технічна підтримка зум-конферанцій, під час наукових заходів.

 

 

 

Науковий відділ – це не лише про наукову роботу, а ще й про дружбу, розвиток та особистий ріст в стінах рідного університету. Метою якого є надати студентам додаткові знання, організація та проведення лекцій та майстер-класів, написання наукових робіт, SV, співпраця з факультетами та іншими медичними університетами.

 

 

 

Складовою частиною студентського самоврядування є старости курсів та старости академічних груп. Вчена Рада, ЦМК та інші наради факультету проходять за участі студенства факультету.

 

Волонтерський відділ:

Координує роботу спрямовану на формуванням у студентської спільноти активної громадянської позиції та спрямовує і координує спільну роботу молоді університету на допомогу людям.

 

Бути волонтером – означає приділяти частину свого часу соціально значимим проектам, мета яких спрямована на покращення нашого життя. Допомагаючи людям, природі ми даруємо добро навколишньому світу. Стаємо частинкою чогось великого і грандіозного.

 

То ж і наш педіатричний факультет не стоїть осторонь! Одним із відділів факультету вже декілька років залишається волонтерський, у складі якого студенти різних курсів допомогают хворим діткам, дитячим будинкам, громадським асоціаціям та є активними донорами.

 

За весь час існування відділу було зібрано близько 20 літрів крові для НДСЛ ОХМАТДИТ.

 

На кошти отримані з благодійних ярмарків проведених факультетом,  була здійснена закупівля медикаментів та необхідний речей для НДСЛ ОХМАТДИТ, дитячого будинку імені М. М. Городецького в с.м.т. Ворзель та для дитячої клінічної лікарні №6.

 

 

 

Було проведено багато соціальних акцій разом з ГС «Українська асоціація носіїв кохлеарних імплантів» на підтримку діток, що мають вади слуху.

 

 

Учасники відділу приїжджали до дитячих будинків та ГО «Родина», де є дітки з особливими потребами та проводили розважальні програми, привозили іграшки, книжки, канцелярію, фрукти та солодощі.

 

 

 

Студентська рада медичного факультету №3 організувала участь всіх студентів університету в акції «Big Wash для ОХМАТДИТ» прибирання нового реанімаційного відділення в НДСЛ ОХМАТДИТ, що дало змогу відчинити свої двері для маленьких пацієнтів швидше!

 

 

 

Навіть карантинні обмеження не стали на заваді нашим благодійникам, наші студенти знімали безліч відео-флешмобів до свят, соціальних роликів, відео-привітань, та навіть проводили онлайн «Пікнік першокурсника».

Доброю традицією на факультеті є захід «Пікнік першокурсника».

Першокурсники мають можливість ближче познайомитися один з одним, деканом факультету професором кафедри дитячих інфекційних хвороб Оксаною Валентинівною Виговською, поспілкуватися зі студентами старших курсів, випускниками, адміністрацією Університету.

Нам завжди вдається створити дружню та затишну атмосферу, зацікавити пізнавальними майстер-класами, серед яких: накладання хірургічних швів, правильна пальпація грудної клітки, надання першої медичної допомоги немовлятам – СЛР, накладання різних видів пов’язок та ін.