НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра іноземних мов

Студентський науковий гурток. English Speaking Club

Науковий керівник гуртка“English Speaking Club” – Л.Я. Аврахова, завідувач кафедри іноземних мов, доцент (моб. тел. +380675645295).

Президент клубу – В.В. Куліков, студент ІV курсу, гр. 6409. (моб. тел. +3806681001297).

Гурток створено у 2006 році за спільної ініціативи кафедри та студентів І медичного факультету.

Діяльність клубу – невід’ємна складова навчально-виховної роботи кафедри іноземних мов.

Клуб став осередком соціальної, мультикультурної  та наукової діяльності студентів.

Теми студентських дискусій дотичні як до соціальних, так і медичних проблем сьогодення.

 

Науковий керівник гуртка“English Speaking Club for Dentists”– А.І. Левчук, викладач кафедри іноземних мов (моб. тел. +380976700751).

Президент клубу – К.Хацько, студентка ІІІ курсу.

“English Speaking Club for Dentists” у 2016 році розпочав свою роботу і функціонує як невід’ємна складова навчально-виховної роботи кафедри іноземних мов, став осередком соціологічної, мультикультурної та наукової діяльності студентської молоді стоматологічного факультету і продовжує залучати активних і креативних студентів та розвивати їх комунікативні навички володіння англійською мовою.

 

 

 

Відео про English Speaking Club

 

Інформація про ESC

Студентський науковий гурток кафедри іноземних мов

“English Speaking Club”

 

Президент: Куліков Владислав, студент ІІІ курсу медичного ф-ту №4 (09938779627; kulikovvladyslav99@gmail.com)

Віце-президент:Гудим Анна, студентка ІІІ курсу медичного ф-ту 4.

Науковий керівник: к.психол.н., ст.викладач Лимар Леся Володимирівна

Місце засідань: лекційна аудиторія №4, що в морфологічному корпусі

Частота засідань: 1 раз в місяць

Посилання у FB:  https://www.facebook.com/groups/2033407973339774/

Посилання у Telegram:  https://t.me/ESC_NMU

Посилання у Instagram:  @nmu_esc

 

План засідань на 1 семестр 2018-2019н.р., «This diverse world of medicine…”

Вересень 2018: Welcome to NMU!

Жовтень 2018: Military medicine

Листопад 2018:Seasonal disorders.

Грудень 2018: AIDS: reloading.

 

Особливості засідання:.

English Speaking Club – місце зустрічі прогресивних молодих людей, яким не байдуже їхнє майбутнє, які усвідомлюють значущість володіння англійською мовою у ХХІ столітті і вважають себе громадянами європейського суспільства, які прагнуть відкрити інформаційну скарбницю світових імен та досягнень в галузі медицини, які вже сьогодні планують участь у міжнародних медичних конференціях, стажуваннях, програмах обміну студентів-медиків тощо.

Живі дискусії, батли, ігри, конкурси, публічні виступи, коментарі відомих гостей, цікаві і корисні знайомства, в тому числі зі студентами з інших медичних ВНЗ на виїзних засіданнях, безцінний досвід волонтерської роботи– все це характеризує щомісячні засідання гуртківців.

 

 

 

Історія “English Speaking Club”

Об’єднані спільним прагненням збирати медичні факти і готувати нове прогресивне покоління молодих вчених, яким і розбудовувати науку, студенти і викладачі у вересні 2007 року започаткували роботу наукового гуртка при кафедрі іноземних мов. З того часу зустрічі членів гуртка несуть інформативний характер щодо основних тенденцій розвитку сучасної англійської мови та медичної науки, ролі міжнародної комунікації в контексті інтеграційних процесів для студентів-медиків і практикуючих лікарів.

Позитивним досягненням гуртківців стала організація лінгвістично-медичного підрозділу «English Speaking Club», створеного ініціативною групою студентів на чолі з Ткачишиним Олександром, Джумою Христиною та Дьоміним Євгеном 17 травня 2010 року. Клуб став місцем зустрічі прогресивних молодих людей, яким не байдуже їхнє майбутнє, які усвідомлюють значущість володіння англійською мовою у ХХІ столітті і вважають себе громадянами європейського суспільства, які прагнуть відкрити інформаційну скарбницю світових імен та досягнень в галузі медицини, які вже сьогодні планують участь у міжнародних медичних конференціях, стажуваннях, програмах обміну студентів-медиків тощо.

Студентський актив з початковим завзяттям намагається підтримувати і вдосконалювати традиції клубу, залучати все більше членів, запрошувати студентів з інших медичних ВНЗ України і найвідоміших фахівців медичного світу. На щомісячних зустрічах студенти навчаються граючись завдяки живим дискусіям, батлам, рольовим іграм, конкурсам, публічним виступам, коментарям відомих гостей, цікавим знайомствам. Членство в клубі – ще один крок до вершин професійного зростання!

Ефективна і плідна робота наукового гуртка підтверджена студентською участю у різноманітних організаційних заходах, організованих Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця, Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, Всеукраїнських олімпіадах. Все це спонукає студентський колектив до дружньої співпраці, спілкування, поглибленого вивчення іноземних мов медичного спрямування, науково-дослідницької, творчої діяльності, самоосвіти, що є вкрай важливим у вихованні медиків нового покоління.

Науковим консультантом гуртка наразі є  старший викладач кафедри іноземних мов, кандидат психологічних наук Лимар Леся Володимирівна.