НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра іноземних мов

Студентський науковий гурток. English Speaking Club

Науковий керівник гуртка “English Speaking Club” –Л.Я. Аврахова. Завідувач кафедри іноземних мов, доцент ( моб. тел. +380675645295).

Президент клубу –В.В. Куліков. Студент ІV курсу 6409. ( моб. тел. +3806681001297).

Гурток створений в 2006 році за спільної ініціативи кафедри та студентів І медичного факультету.

Діяльність клубу – невід’ємна складова навчально- виховної діяльності кафедри іноземних мов.

Клуб став осередком соціальної, мультикультурної  та наукової діяльності студентів.

Теми дискусій студентів дотичні як до соціальних проблем так і медичних проблем сьогодення.

 

Науковий керівник гуртка “English Speaking Club for Dentists” – А.І. Левчук. Викладач кафедри іноземних мов (моб. тел. +380976700751).

Президент клубу –  К.Ю. Хацько. Студентка ІІ курсу 2 гр. ( моб.тел. +380954849826).

“English Speaking Club for Dentists” у 2016-2020 навчальному році розпочав та продовжив діяльність як невід’ємна складова навчально-виховної діяльності кафедри іноземних мов, став осередком соціологічної, мультикультурної та наукової діяльності студентської молоді  стоматологічного факультету і продовжує залучати активних і креативних студентів та розвивати їх комунікативні навички володіння англійською мовою.

 

 

 

Відео про English Speaking Club

 

Інформація про ESC

Студентський науковий гурток кафедри іноземних мов

“English Speaking Club”

 

Президент: Куліков Владислав, студент ІІІ курсу медичного ф-ту №4 (09938779627; kulikovvladyslav99@gmail.com)

Віце-президент:Гудим Анна, студентка ІІІ курсу медичного ф-ту 4.

Науковий керівник: к.психол.н., ст.викладач Лимар Леся Володимирівна

Місце засідань: лекційна аудиторія №4, що в морфологічному корпусі

Частота засідань: 1 раз в місяць

Посилання у FB:  https://www.facebook.com/groups/2033407973339774/

Посилання у Telegram:  https://t.me/ESC_NMU

Посилання у Instagram:  @nmu_esc

 

План засідань на 1 семестр 2018-2019н.р., «This diverse world of medicine…”

Вересень 2018: Welcome to NMU!

Жовтень 2018: Military medicine

Листопад 2018:Seasonal disorders.

Грудень 2018: AIDS: reloading.

 

Особливості засідання:.

English Speaking Club – місце зустрічі прогресивних молодих людей, яким не байдуже їхнє майбутнє, які усвідомлюють значущість володіння англійською мовою у ХХІ столітті і вважають себе громадянами європейського суспільства, які прагнуть відкрити інформаційну скарбницю світових імен та досягнень в галузі медицини, які вже сьогодні планують участь у міжнародних медичних конференціях, стажуваннях, програмах обміну студентів-медиків тощо.

Живі дискусії, батли, ігри, конкурси, публічні виступи, коментарі відомих гостей, цікаві і корисні знайомства, в тому числі зі студентами з інших медичних ВНЗ на виїзних засіданнях, безцінний досвід волонтерської роботи– все це характеризує щомісячні засідання гуртківців.

 

 

 

Історія “English Speaking Club”

Об’єднані спільним прагненням збирати медичні факти і готувати нове прогресивне покоління молодих вчених, яким і розбудовувати науку, студенти і викладачі у вересні 2007 року започаткували роботу наукового гуртка при кафедрі іноземних мов. З того часу зустрічі членів гуртка несуть інформативний характер щодо основних тенденцій розвитку сучасної англійської мови та медичної науки, ролі міжнародної комунікації в контексті інтеграційних процесів для студентів-медиків і практикуючих лікарів.

Позитивним досягненням гуртківців стала організація лінгвістично-медичного підрозділу «English Speaking Club», створеного ініціативною групою студентів на чолі з Ткачишиним Олександром, Джумою Христиною та Дьоміним Євгеном 17 травня 2010 року. Клуб став місцем зустрічі прогресивних молодих людей, яким не байдуже їхнє майбутнє, які усвідомлюють значущість володіння англійською мовою у ХХІ столітті і вважають себе громадянами європейського суспільства, які прагнуть відкрити інформаційну скарбницю світових імен та досягнень в галузі медицини, які вже сьогодні планують участь у міжнародних медичних конференціях, стажуваннях, програмах обміну студентів-медиків тощо.

Студентський актив з початковим завзяттям намагається підтримувати і вдосконалювати традиції клубу, залучати все більше членів, запрошувати студентів з інших медичних ВНЗ України і найвідоміших фахівців медичного світу. На щомісячних зустрічах студенти навчаються граючись завдяки живим дискусіям, батлам, рольовим іграм, конкурсам, публічним виступам, коментарям відомих гостей, цікавим знайомствам. Членство в клубі – ще один крок до вершин професійного зростання!

Ефективна і плідна робота наукового гуртка підтверджена студентською участю у різноманітних організаційних заходах, організованих Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця, Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, Всеукраїнських олімпіадах. Все це спонукає студентський колектив до дружньої співпраці, спілкування, поглибленого вивчення іноземних мов медичного спрямування, науково-дослідницької, творчої діяльності, самоосвіти, що є вкрай важливим у вихованні медиків нового покоління.

Науковим консультантом гуртка наразі є  старший викладач кафедри іноземних мов, кандидат психологічних наук Лимар Леся Володимирівна.