Кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК

 

На кафедрі медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії за підтримки СНТ імені О.А. Киселя та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця функціонує студентський науковий гурток.

Багаторічний досвід показав, що студенти проявляють активний інтерес до медичної психології, психосоматичних захворювань, нейропсихології та клінічної психології поза навчальним процесом і готові оволодіти нею глибше, ніж пропонує курс. Саме для таких студентів на базі Кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця діє науковий гурток, де кожен може спілкуватися з однодумцями та проводити дослідження в галузі клінічної психології та її напрямків.

На сучасному етапі, науково-педагогічні працівники кафедри разом із членами гуртка, визначають пріоритетні напрями комплексного розвитку медико-психологічної науки, проведення фундаментальних  і прикладних досліджень, підготовку майбутніх наукових кадрів вищої кваліфікації в галузі медичної психології та медицини.

Варто зазначити, що декламувати результати своїх досліджень, аналіз ситуацій сучасних напрямків медицини та медичної психології, нейропсихології і т. д. можуть не тільки студенти. До доповідей запрошуються науково-педагогічні працівники кафедри, члени Товариства Молодих Вчених та Спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця, аспіранти, що здобувають ступінь Доктора філософії, дослідники та науковці із університетів України, а також країн Закордону.

Розвиваючи розуміння важливості емоційно-вольової, когнітивної, поведінкової та особистісної сфери особистості ми проводимо співпрацю із іншими науковими гуртками, презентуючи тісний взаємозв’язок психологічної та соматичної систем організму людини.

На теперішній час, в умовах пандемії COVID-19, проведення засідань гуртка перейшло на дистанційний формат, однак, це не обмежує коло нашого функціонування, а навпаки дозволяє розширити можливості комунікації в умовах комфортних для всіх, хто бажає долучитися та дізнатися нову для себе інформацію.

Гурток кафедри активно веде сторінки в соціальних мережах Telegram та Instagram. На них публікуються анонси нових засідань, звіти, відгуки, цікава інформація та поширюються відомості про заходи, організовані кафедрою та її співробітниками.

 

 

 

Посилання:

https://t.me/sng_3psy_nmu – Телеграм (@sng_3psy_nmu)

https://instagram.com/sng_3psy_nmu?igshid=rwyk3ge84uls – Інстаграм (@sng_3psy_nmu).

 

Відповідальний співробітник за функціонування наукового гуртка – асистент кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії, Лагутіна Софія Іванівна.

 

Староста наукового гуртка – активний член студентського наукового Товариства імені О.А. Киселя, студентка IV курсу ІІ медичного факультету, Коломієць Наталія Анатоліївна.