НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра ортопедичної стоматології

Студентський науковий гурток

 

РОБОТА СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА

 

          Базою проведення засідань студентського наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології є відділення ортопедичної стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (вул. Зоологічна,1)

 

Засідання гуртка проходять згідно плану роботи. Формат засідань має змішану аудиторно-дистанційну форму комунікації. На засіданнях СНГ розглядаються тематичні питання новітніх тенденцій діагностики та лікування в ортопедичній стоматології (незнімне та повне знімне протезування, естетичне протезування, протезування на імплантатах, застосування сучасних цифрових технологій, лікування окремих нозологічних форм тощо). Тематика засідань гуртка тісно переплітається із науковими напрямками викладачів кафедри. Засідання гуртка проводяться з частотою два рази на місяць.

 

Одним з методів поглибленого вивчення важливих питань та відстеження новітніх тенденцій в ортопедичній стоматології є написання тематичних рефератів з доповідями на засіданнях студентського наукового гуртка кафедри. Члени СНГ беруть активну участь в практичному клінічному прийомі пацієнтів.

 

Співробітниками кафедри проводяться тематичні заняття зі студентами наукового гуртка, з обговоренням цікавих клінічних випадків в ортопедичній стоматології, вивченням історій хвороб та визначенням тактичних питань відповідно до алгоритму лікування цих пацієнтів. До занять з гуртківцями залучаються завідувач кафедри – професор Неспрядько В.П., доценти Костюк Т.М. та Гуща Д.К., асистенти: Симоненко Р.В., Борисенко Д.А, Тяжкороб Т.В.

 

Відповідальною за роботу студентського наукового гуртка є доцент кафедри Костюк Тетяна Михайлівна. З питань роботи гуртка звертатися в лаборантську кафедри ортопедичної стоматології.

 

 

 

Діяльність студентів-гуртківців різноманітна:

 

Клінічний практичний прийом тематичних пацієнтів

 

Опанування лабораторних етапів виготовлення протезних конструкцій

 

Розробка комплексних лікувально-діагностичних алгоритмів та схем реабілітації пацієнтів в ортопедичній стоматології

 

Участь у різноманітних наукових Всеукраїнських та міжнародних конференціях

 

Проведення міні – лекцій та доповідей

Відвідування наукових заходів

Робота в рамках НДР кафедри

 

Наші досягнення:

 

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС В НАШОМУ НАУКОВОМУ ГУРТКУ!