Кафедра гігієни, безпеки праці та професійного здоров’я

Міжнародне співробітництво

 

Відповідальний за міжнародне співробітництво кафедри к.м.н., доцент Марченко М.Л.

За ініціативи завідувача кафедри гігієни та екології №2 академіка НАМН України О.П. Яворовського діяльність кафедри постійно спрямовано на міжнародне співробітництво та обмін досвідом у галузі громадського здоров’я.

Так, і останні роки не стали виключенням для співробітників кафедри, які ведуть активну діяльність у напрямку міжнародної співпраці кафедри. У 2019 році доцента Н.В. Таран  було запрошено до участі у міжнародній конференції «International Conference on open Dialog in applied Engineering: Recent Advances and new frontiers», що відбулася 14-17 листопада в м. Фуншал (Мадейра, Португалія). На пленарних засіданнях, присвячених проблемам наномедицини, нею були представлені дві доповіді «Occupational Risk Assessment» та «Results of experimental studies. Finding the mechanisms of damage of metal nanoparticles on organs and functional systems of laboratory animals», в яких обговорювалася тематика зменшення ризику впливу наночастинок на організм людей, зайнятих у сфері нановиробництва.

 

 

У 2020 році д.м.н., професор Ю.О. Паустовський, кандидати медичних наук, доценти: В.І. Зенкіна, Т.О. Зінченко та М.Л. Марченко взяли участь у Французько-українській освітній програмі для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації (ASFUDS), в рамках якої відвідали медичні музеї та заклади міст Чехії, Німеччини, Франції та Швейцарії.

 

Восени 2020 року к.м.н., доцент Л.О. Куюн представила доповідь, присвячену профілактиці, лікуванню та перспективам превентивної терапії хворих на ХОЗЛ на конференції COPD, у м. Париж (Франція).