Кафедра фізичного виховання і здоров’я

Громадська та виховна робота

Громадська та виховна робота

 

Студенти НМУ імені О.О. Богомольця беруть активну участь у Універсіадах, спортивних змаганнях з різних видів спорту серед студентів вищих навчальних закладів. Понад 500 студентів активно займаються в спортивних секціях (гирьовий спорт, баскетбол, настільний теніс, шахи, футзал, легка атлетика, волейбол, футбол, теніс, атлетизм , спортивні танці та ін. ), понад 2000 студентів щорічно беруть активну участь у різноманітних спортивних змаганнях. В університеті щорічно провод яться змагання з різних видів спорту серед збірних команд факультетів. Традиційними в університеті є шаховий турнір на Кубок ректора НМУ, турнір з футзалу на призи газети «Медичні кадри», чемпіонати з плавання та настільного тенісу. З кожним роком все більше іноземних студентів, які навчаються в НМУ, беруть участь у масових змаганнях з різних видів спорту. Також, щороку в НМУ проводится відкрита Універсіада з семи видів спорту, у якій кожен рік беруть участь команди з різних ВНЗ м. Києва.

 

Збірні команди з різних видів спорту постійно беруть участь у чемпіонатах міського управління з фізичного виховання та спорту ( плавання, шахи, крос, гирьовий спорт, баскетбол, волейбол, армреслінг , футбол, футзал, легка атлетика,настільний теніс, теніс , бокс) Всеукраїнських Спартакіадах серед вищих навчальних закладів МОЗ України, чемпіонах України з видів спорту, Міжнародних змаганнях де регулярно завойовують призові місця.

http://www.nmu.edu.ua/img/kaferd/k68/_page_clip_image005.jpg

Кращі спортсмени нашого університету за останні роки:Майстер спорту з підводного плавання, член збірної команди України , переможець та призер чемпіонатів світу та Європи –Маркін Євген; Майстер спорту з Таеквон-До ІТФ, член збірної команди України, чемпіонка світу – Гавриленко Вероніка; Міжнародний майстер з шахів, неодноразовій переможець та призер міжнародних змагань – Упадхіая Анвеш; Чемпіони світу з гирьового спорту серед студентів – Линник Юлія, Дяченко Галина, срібний призер Чемпіонату світу з гирьового спорту серед студентів – Ігнатенко Олександр.бронзовий призер Чемпіонату світу з боротьби самбо Майстер спорту – Талаш Діана.