Кафедра фізичного виховання і здоров’я

Співробітники

 

Щербина Юрій Володимирович

– завідувач кафедри фізичного виховання і здоров`я, кандидат педагогічних наук, професор. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії з гирьового спорту, рекордсмен Книги Гіннеса, нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. У 1975 році закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Тема дисертації «Побудова тренувального процесу важкоатлетів у зв’язку з добовою динамікою деяких рухових якостей».

Тренер збірної команди НМУ з гирьового спорту.

Впровадження в практику спорту:

Суддівська установка впроваджена в практику суддівства змагань з гирьового спорту національного і міжнародного рівнів, включаючи суддівство чемпіонатів України і  світу в  Європі, США, Азії і Австралії.

Публікації: навчальний посібник -3

Методичні рекомендації – 4

Винаходи – 6

Громадська діяльність: 

Президент Міжнародної громадської організації «Міжнародна федерація гирьового спорту»,

Президент Всеукраїнської громадської організації «Федерація гирьового спорту України».

Організація і проведення, а також суддівство змагань національного і міжнародного рівнів, зокрема чемпіонатів України, світу, Європи і Азії на території Європи, США, Азії і Австралії.

Засновник і учасник виступів групи силового жонглювання «Козацькі витівки» в різних містах України  та різних країнах світу з метою популяризації здорового способу життя та відродження українських національних традицій.

Виступи на всеукраїнському радіо і телебаченні з метою популяризації гирьового спорту, здорового способу життя та відродження українських національних традицій.

Членство в прфесійних асоціаціях:

Міжнародна громадська організація «Міжнародна федерація гирьового спорту» (IGSF),

Всеукраїнська громадська організація «Федерація гирьового спорту України».

Всесвітня антидопінгова асоціація (WADA).

Нагороди:

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

 

Дяченко Анжела Петрівна

– заступник завідувача кафедри з навчальної роботи, доцент кафедри фізичного виховання і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент. Майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, суддя міжнародної категорії з веслування на байдарках і каное та суддя міжнародної категорії з веслування на човнах Драгонбот.

У 1988 році закінчила Київський державний інститут фізичної культури. Тема дисертації «Професійно-прикладна фізична підготовка студентів-стоматологів».

Тренер збірної команди НМУ з плавання. Відповідальна за роботу зі студентами англомовної форми навчання.

Публікації: Методичні рекомендації – 3

Громадська діяльність: 

суддівство змагань національного і міжнародного рівнів з веслування на байдарках і каное та з веслування на човнах Драгонбот; суддівство змагань з плавання.

Пустолякова Лариса Миколаївна

– доцент кафедри фізичного виховання і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент. У 1972 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені Миколи Островського. Тема дисертації «Фізичне виховання учнів ліцеїв в умовах профільного навчання». Відповідальна за спеціальне  навчальне відділення.

Тренер команди НМУ з чирлідингу.

Радзієвський Віктор Павлович

– доцент кафедри фізичного виховання і здоров’я, кандидат педагогічних наук. У 1998 році закінчив Український державний університет фізичного виховання і спорту. Тема дисертації «Методика навчання майбутніх лікарів технологій розвитку фізичної працездатності».

Відповідальний за секцію настільного тенісу.

 

Задорожний Микола Семенович

– старший викладач кафедри фізичного виховання і здоров`я. У 1973 році закінчив Київський державний інститут фізичної культури.

Кандидат в майстри спорту з баскетболу. Відповідальний за спортивно-масову роботу на кафедрі.

Тренер збірної команди НМУ з баскетболу.

Зіва Віталій Петрович

– старший викладач кафедри фізичного виховання і здоров`я. У 1993 році закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Кандидат в майстри спорту з футболу. Проводить заняття зі студентами іноземцями англомовної форми навчання. Голова профспілки кафедри.

Тренер збірної команди НМУ з футболу.

Павліченко Сергій Вікторович

– викладач кафедри фізичного виховання і здоров`я. У 1996 році закінчив Український державний університет фізичного виховання і спорту. Кандидат в майстри спорту з легкої атлетики. Тренер збірної НМУ з волейболу. Відповідальний за інтернет-сторінку кафедри.