Кафедра фізичного виховання і здоров’я

Міжнародне співробітництво

 

Щербина Ю.В. – організація і проведення змагань міжнародного рівня, у тому числі чемпіонатів світу, Європи і Азії на території країн Європи, США, Азії і Австралії;

  • суддівство змагань міжнародного рівня, зокрема чемпіонатів світу, Європи і Азії на території країн Європи, США, Азії і Австралії;
  • організація і проведення міжнародних науково-практичних конференцій з гирьового спорту;
  • організація і проведення міжнародних семінарів-тренінгів із гирьового спорту для викладачів, тренерів і суддів.

Дяченко А. П. – суддівство міжнародних змагань з веслування на байдарках і каное (ITOICF) та  з веслування на човнах Драгонбот (суддя міжнародної категорії).

  • Відповідальний співробітник (ПІБ, посада, контакти) –
  • Участь у міжнародних конференціях співробітників кафедри:

Щербина Ю.В., Пустолякова Л.Н., Дяченко А.П., Радзієвський В.П.

  • Представництво в асоціаціях

Щербина Ю.В. – президент Міжнародної громадської організації «Міжнародна федерація гирьового спорту» (IGSF), суддя міжнародної категорії з гирьового спорту;

Дяченко А. П. – суддя міжнародної категорії з веслування на байдарках і каное (ITOICF) та суддя міжнародної категорії з веслування на човнах Драгонбот.

  • Участь у міжнародних проектах:

Щербина Ю.В., Дяченко А.П., Зіва В.П., Радзієвський В.П. – участь у міжнародних змаганнях з різних видів спорту

 

Співробітниками кафедри фізичного виховання і здоров’я були розроблені технічні пристрої для підвищення якості навчально-тренувальних занять і змагань з гирьового спорту, які впроваджені в практику та використовуються в інших країнах (Італія, Греція, США та ін.)

Кращі спортсмени НМУ кожного року приймають участь у міжнародних змаганнях за кордоном.

На фото чемпіонка Світу з Таеквон-До ІТФ , член збірної команди України – студентка медичного факультету №2 Гавриленко Вероніка. (м. Софія , Болгарія)

 

Професор кафедри Ю.В. Щербина як президент міжнародної федерації горьового спорту регулярно організовує міжнародні змагання у різних країнах світу.

 

Новое изображение.BMP

 

Новое изображение1.BMP

На фото Ю.В. Щербина з чемпіонами світу 2014 року – збірною командою України з гирьового спорту та представниками діаспори (м. Сан-Дієго, США).