Кафедра організації та економіки фармації

Новини

21-22 березня 2024 року доцент кафедри Ірина Костюк у межах участі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в Україно-швейцарському проєкті «Розвиток медичної освіти» взяла участь у тренінгу «Стратегічний розвиток медичної освіти». Так, упродовж двох днів учасники тренінгу з НМУ імені О.О. Богомольця та Івано-Франківського НМУ спільно і порізно працювали над стратегією розвитку свого закладу вищої медичної освіти. Вони опрацювали основні стратегічні поняття і методи, отримали можливість застосувати отримані знання для роботи над стратегічними проєктами у ЗВО. Зокрема, виконували аналіз цільових аудиторій, конкурентних переваг, ефективно визначали проблеми та шукали до них рішення.

 

 

 

13 березня 2024 року співробітники кафедри доцент Ірина Костюк та асистент Наталія Сахнацька, а також члени студентського гуртка взяли участь у зустрічі з роботодавцем – компанією «Delta Medical». Її представник розповів майбутнім фармацевтам про стажування та можливість отримати роботу за фахом в підрозділах компанії, яка входить до п’ятірки кращих роботодавців України.

 

 

 

Представники кафедри взяли участь у роботі фармацевтичного форуму «ФАРМА@ФОКУС НА ПАЦІЄНТА 2024. ФАРМАКОНАГЛЯД», який відбувся 7 березня 2024 року і об’єднав усіх учасників процесу фармаконагляду не лише з України, а й зарубіжжя.

 

 

 

 

6 березня 2024 року доцент кафедри Ірина Костюк взяла участь в Інформаційному дні для вчених, дослідників та інноваторів сфери охорони здоров’я, щ обув організований Міністерством охорони здоров’я України.

 

 

 

1 березня 2024 року в ННМБУ відбулась науково-практична конференція, присвячена презентації книги «Варченко Віталій Григорович: Життєвий шлях і професійна спадщина у спогадах, світлинах, коментарях».Під час презентації книги своїми спогадами та теплими словами, присвяченими світлій пам’яті В. Варченка, поділилися завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця д.фарм.н., професор Костянтин Косяченко та Вікторія Довжук, к.ф.н., доцент кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

 

 

 

 

З 15 лютого 2024 року у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця розпочався проєкт «Школа компетентного викладача НМУ імені О.О. Богомольця», який спрямований на удосконалення професійної обізнаності професорсько-викладацького колективу. Програма семінарів охоплюватиме теми, що стосуються стратегії запобігання гендерній і віковій нерівності, харасменту, методам боротьби з мобінгом і булінгом, розвитку цифрової грамотності у сфері кібербезпеки, роботі з інклюзіями, корпоративній етиці. До засідань Школи долучилися співробітники кафедри доцент Ірина Костюк та асистент Вадим Янішин.

 

 

 

 

15 лютого 2024 року у Києві відбувся XIX Аналітичний форум «Фармапогляд–2024». Костянтин Косяченко, радник директора ДЕЦ МОЗ України, завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений працівник фармації, зупинився на питанні важливості навчання та розвитку фахівців для забезпечення ефективного впровадження та управління новими технологіями в охороні здоров’я та фармації в рамках освітньої стратегії у госпітальній оцінці медичних технологій.

 

 

 

30 січня 2024 року аспірантка кафедри Олена Філінюк представила дисертаційне дослідження «Науково-методичні підходи впровадження госпітальної оцінки медичних технологій в системі охорони здоров’я» на здобуття ступеня доктора філософії у галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація». Дисертантка довела актуальність і практичне значення обраної теми, що стосується апробації навчальної цільової програми з госпітальної оцінки медичних технологій.

 

 

 

 

29 січня 2024 року розпочався процес атестації здобувачів вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація». У змішаному форматі майбутні магістри фармації склали комплексний атестаційний іспит, а на другому етапі захищали випускні кваліфікаційні роботи.

 

 

 

 

25 січня 2024 року відбувся публічний захист дисертації аспірантки Ярослави Рафальської «Науково-практичні підходи до оцінки технологій охорони здоров’я при фармакотерапії раку молочної залози». Дослідження молодої ученої спрямоване на оптимізацію заходів фармацевтичного забезпечення жінок, які мають таку онкологічну хворобу. Під керівництвом наукового керівника, завідувача кафедри організації та економіки фармації нашого Університету Костянтина Косяченка, аспірантка Ярослава Рафальська провела епідеміологічне дослідження показників захворюваності та смертності від РМЗ у динаміці років в Україні та м. Києві. Проаналізувала забезпеченість фармацевтичного ринку України лікарськими засобами для лікування РМЗ, виконала клініко-економічний аналіз лікарських призначень пацієнтам, хворим на РМЗ та фармакоекономічний аналіз схем лікування РМЗ методами «загальна вартість захворювання» та «мінімізація витрат».

 

 

 

 

З нагоди 25-річчя фармацевтичного факультету НМУ імені О.О. Богомольця співробітники кафедри отримали нагороди:

Костянтин Леонідович Косяченко отримав дві професійні відзнаки – Подяку від голови Київської міської ради Віталія Кличка вручена «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, підготовку висококваліфікованих кадрів для медичної галузі та високий професіоналізм» та Почесну Грамоту Президії НАМНУ за підписом президента Віталія Цимбалюка вручена «За вагомий особистий внесок у розвиток фармацевтичної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих наукових кадрів та з нагоди 25-річного ювілею фармацевтичного факультету»

Костюк Ірина Анатоліївна отримала Подяку від голови Київської міської ради Віталія Кличка вручена «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, підготовку висококваліфікованих кадрів для медичної галузі та високий професіоналізм».

 

 

 

 

20 грудня 2023 року в рамках роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Фармацевтична освіта, наука та практика: стан, проблеми, перспективи розвитку», присвяченої 25-річчю фармацевтичного факультету на кафедрі відбулось  засідання секції «Сучасні аспекти організації фармацевтичної справи: досягнення та перспективи». На засіданні було представлено і обговорено 16 доповідей студентів та науково-педагогічних працівників. До роботи секції долучились вчені з різних куточків України, зокрема із Національного фармацевтичного університету, Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика та Запорізького державного медико-фармацевтичного університету. Дякуємо усім учасникам конференції та бажаємо їм незламності та натхнення у майбутніх дослідженнях!

 

 

 

14 грудня 2023 року у Львові відбувся ювілейний міжнародний медичний форум з міжнародною участю «Медицина України та світу: основи, реалії та стратегічні перспективи» (Різдвяні читання 2023), участь у якому взяли більше 600 учасників з України та світу. У складі команди Державного експертного центру завідувач кафедри організації та економіки фармації, радник директора ДЕЦ Косяченко Костянтин Леонідович долучився до пленарного засідання «Напрями покращення доступу пацієнтів до лікування в Україні: виклики та нові можливості щодо фармацевтичного забезпечення в умовах війни» та висвітлив проблеми та перспективи впровадження госпітальної ОМТ у лікувальних закладах.

 

 

 

30 листопада 2023 року у місті Києві відбувся форум «ФармЕксперт 2023. Орган державного контролю у фармацевтичній галузі – початок великого шляху». Модератором дискусійної панелі «Кадрове забезпечення роботи органу державного конт­ролю» став Костянтин Косяченко, радник директора ДЕЦ України, завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений працівник фармації, разом з Аллою Котвіцькою, в.о. ректора Національного фармацевтичного університету (НФаУ), доктором фармацевтичних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, Сергієм Убоговим, начальником Управління медичних кадрів, освіти і науки МОЗ України, доктором фармацевтичних наук, професором, та В’ячеславом Камінським, ректором Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, доктором медичних наук, професором, академіком Національної академії медичних наук України, заслуженим лікарем України, підняли широке коло питань, пов’язаних із підходами до підготовки фармацевтичних фахівців.

 

 

 

 

 

23-24 листопада 2023 року відбулася науково-практична конференція молодих науковців «Annual Young Medical Scientists’ Conference–2023». Конференція стала унікальною науковою платформою для обміну знаннями та досвідом. Програма заходу включала конструктивні дискусії, інформативні й корисні лекції, представлення 116 власних наукових робіт, 14 локацій для практично орієнтованих майстер-класів. У конференції взяла участь доцент кафедри організації та економіки фармації, Голова Товариства молодих вчених і спеціалістів Костюк Ірина, а також члени студентського наукового гуртка кафедри.

 

 

 

 

22 листопада 2023 року на фармацевтичному факультеті Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відкрили аудиторію імені Заслуженого працівника охорони здоров’я, голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення розвитку фармації та здійснення фармацевтичної діяльності, завідувача кафедри аптечної та промислової технології ліків з 2006 по 2012 роки, кафедри організації та економіки фармації з 2012 по 2017 роки,  професора Михайла Сятині. Рішення про присвоєння аудиторії №2 імені видатного вченого підтримали на Вченій раді НМУ у жовтні цього року.

У заході пам’яті вченого взяли участь ректор НМУ Юрій Кучин, проректор з навчально-педагогічної та навчальної роботи Олег Власенко, проректор з навчально-педагогічної та лікувальної роботи Олександр Канюра, проректорка з навчально-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції Рімма Скрипник, голова профспілки співробітників Лілія Яременко, деканка фармацевтичного факультету Тетяна Рева, завідувачі кафедр профільного факультету, відомі представники фармацевтичної галузі, колеги, рідні та друзі  Михайла Сятині.

 

 

 

 

27 жовтня 2023 року співробітники кафедри організації та економіки фармації доцент Ірина Костюк та асистент Наталія Сахнацька, разом зі студентами взяли участь у Радіодиктанті Національної єдності.

 

 

 

 

23 серпня 2023 року на честь свята у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася офіційна церемонія підняття Державного Прапора України, в якій прийняли участь співробітники кафедри та студненти фармацевтичного факультету.

 

 

 

 

9 серпня 2023 року у Києві відбулася щорічна церемонія нагородження найкращих медиків України «Медичним Оскаром» – Відзнакою за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Під час урочистостей Почесну Подяку Поважної Ради отримав Костянтин Косяченко – голова Регіональної ради Житомирської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

 

 

 

 

Костянтин Косяченко взяв участь у Літній науковій школі медичного та фармацевтичного права на запрошення Навчально-наукового центру медичного права Навчально-наукового інституту права КНУ імені Тараса Шевченка. Захід відбувся 27-29 червня 2023 року та приурочений до річниці з нагоди  Дня Конституції України. З доповіддю під час першого дня Школи виступив радник директора, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри організації та економіки фармації НМУ ім. О.О. Богомольця Костянтин Косяченко.Тема презентації присвячена питанням оцінки медичних технологій (ОМТ, НТА) як науковому та правовому підґрунті для прийняття законних рішень в охороні здоров’я.

 

 

 

 

Костянтин Косяченко виступив з доповіддю під час ІІ Національного медичного конгресу з міжнародною участю: «ПРОТИМІКРОБНА РЕЗИСТЕНТНІСТЬ: СВІТОВІ ВИКЛИКИ», що відбувся 30-31 травня 2023 року. У своїй доповіді професор, завідувач кафедри організації та економіки фармації НМУ імені О.О. Богомольця, д. фарм. н. Костянтин Косяченко нагадав що ОМТ – це мультидисциплінарний процес впровадження наукових знань для обґрунтування ефективних рішень в охороні здоров’я. Він дозволяє знайти відповіді на питання: наскільки технологія ефективна; які витрати потрібні для її впровадження; хто отримує вигоду від її застосування і чи сумісна технологія з існуючими лікувальними альтернативами. Професор  зупинився на важливій ролі ОМТ у подоланні проблеми антибіотикорезистентності.

 

 

 

 

26 травня – 2 червня 2023 року доцент кафедри організації та економіки фармації Ірина Костюк пройшла міжнародне стажування на базі Варшавського медичного університету за програмою ERASMUS+.

Ірина Анатоліївна взяла участь у конференції «День якісної культури», де обговорювалися яким чином зробити навчання практичним, а також комунікативні навички в галузі охорони здоров’я. Також пройшла навчальний курс «Стандартизація та якість медичної освіти», в якому ознайомилися з методиками активізації студентів, компетентностями викладацького складу, а також із зовнішнім та внутрішні оцінюванням факультету.

 

 

 

 

3-5 травня 2023 року в рамках проєкту SAFEMed USAID відбувся онлайн-тренінг «Госпітальна оцінка медичних технологій (ОМТ) – практичний інструмент для прийняття науково обґрунтованих рішень на рівні закладів охорони здоров’я» для мультидисциплінарної команди Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Команду спікерів представили співробітники кафедри – завідувач, радник директора Державного експертного центру МОЗ України, доктор фармацевтичних наук, професор Костянтин Косяченко та кандидатка фармацевтичних наук, доцентка Ірина Костюк. Модератором та спікером заходу виступила консультант SAFEMed USAID, асистент кафедри організації та економіки фармації НМУ Олена Філінюк. Під час заходу наголошувалося, що госпітальна оцінка медичних технологій надасть змогу виконувати лікування пацієнтів ефективніше та підвищить якість надання медичної допомоги. Наприкінці тренінгу керівництво Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова подякувало ректору НМУ Юрію Кучину та директору Державного експертного центру МОЗ України Михайлу Бабенку за сприяння в впровадженні та розвитку госпітальної ОМТ в Україні.

 

 

 

 

2 травня 2023 року доцент кафедри організації та економіки фармації Костюк Ірина взяла участь у дискусійній платформі «Забезпечення моніторингу якості вищої медичної освіти: система, критерії, вимірювання». Дискусійна платформа стала важливим майданчиком для обміну думками та ідеями, критичним обговоренням виступів та, звісно ж, пошуку спільних візій різними інституціями, без чого неможливе ефективне вдосконалення освітніх процесів.

 

 

 

 

18 квітня 2023 року співробітники кафедри професор Лілія Гала, доцент Ірина Костюк та асистент Наталія Сахнацька взяли участь у тренінгу «Компетентнісний підхід у медичній освіті» від Україно-швейцарського проєкту з розвитку медичної освіти.

У рамках заходу розглядали особливості студентоцентриського підходу в освітньому процесі й провели опитування щодо найбільш важливої компетентності майбутнього лікаря (на думку присутніх), відбулося знайомство з кураторами факультетів Університету. Куратори виділили 3 компетенції: цифрова, комунікативна та вміння вчитися впродовж життя. Саме з цими компетентностями, розділившись на 3 команди, учасники продовжили роботу у групах згідно моделі конструктивного узгодження. Спікери нагадали кураторам щодо таксономії Блума-Андерсона та трикутників Андресона й їхнє застосування в освітньому процесі.

 

 

 

 

6 грудня 2018 року для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету відбулася лекція директора ТОВ “Сейф драг Сервис – Фарма” к.фарм.н. Савченко Дмитра Сергійович, що була присвячена питанням фармаконагляду в Україні та стратегії розвитку фармаконагляду у виробника

 

 

 

4 грудня 2018 року для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету відбулася лекція екс-віце Міністра охорони здоров’я Польщі Кшиштофа Ланді, що була присвячена питанням реімбурсації та оцінці технологій охорони здоров’я Польші

 

23 жовтня 2018 року на 13-му засіданні Поважної ради було нагороджено Почесною грамотою завідувача кафедри організації та економіки фармації, доктора фармацевтичних наук Косяченка Костянтина Леонідовича

 

 

Участь співробітників кафедри у засіданні «Круглого столу» Комітету з охорони здоров’я Верховної Ради України на тему «Створення державної системи оцінки технологій охорони здоров’я (Health Technology Assessment – HTA)

 

24 жовтня 2018 року відбулося засідання «круглого столу» Комітету з охорони здоров’я Верховної Ради України на тему «Створення державної системи оцінки технологій охорони здоров’я (Health Technology Assessment – HTA) як необхідного інструменту реформування медичної галузі». Ініціатором та модератором заходу була заступник голови Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України, народний депутат України Ірина Сисоєнко.

На засіданні «круглого столу» були обговорені питання розробки вітчизняних нормативно-правових актів та можливу імплементацією Україною іноземних актів у сфері запровадження системи оцінки технологій охорони здоров’я (Health Technology Assessment – HTA).  На даний час Верховною Радою України прийнято Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», який введений в дію з 01 січня 2018 року. Ним внесені зміни до Основ законодавства про охорону здоров’я та затверджено нову дефініцію: «оцінка медичних технологій – експертиза медичних технологій щодо клінічної ефективності, економічної доцільності, організаційних проблем та проблем безпеки для громадян у зв’язку з їх застосуванням». Таким чином, в Україні вже відкритий шлях до реалізації на рівні підзаконних актів запровадження цього прозорого та цивілізованого інструменту.

У засіданні «круглого столу» взяли участь співробітники кафедри організації та економіки фармації НМУ імені О.О. Богомольця: завідуючий кафедри, д.фарм.н., Президент ГС «Українське агентство з оцінки технологій охорони здоров’я» Косяченко Костянтин Леонідович, доценти Гала Лілія Олексіївна та Алєкперова Наталія Валеріївна.

Косяченко К.Л. виступив з доповіддю на тему «Досвід та перспективи впровадження HTI в Україні», в якому підняв питання щодо важливості впровадження HTI в Україні, призначення даного інструменту, його етапів, важливих компонентів політики у сфері охорони здоров’я. Доповідачем був запропонований шлях побудови національної системи HTI та українська модель оцінки технологій охорони здоров’я. Актуальність доповіді викликала велику зацікавленість серед учасників, напрями реалізації основних положень, представлених в докладі, були обговорені на засіданні «круглого столу».

 

Участь співробтників кафедри у VII науково-практичній конференції з міжнародною участю «Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів»

 

27-28 вересня 2018 року співробітники кафедри організації та економіки фармації стали учасниками VII науково-практичної конференції з міжнародною участю «Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів». Доцент Алєкперова Н.В. та доцент Гала Л.О. взяли участь у секції «Оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів. Оптимізація лікарського обслуговування амбулаторних і стаціонарних хворих. Менеджмент і маркетинг у фармації» з доповідями «Лідерство в фармацевтичній освіті як фактор професійного розвитку» та «Вивчення підходів до розробки Належної аптечної практики в пострадянських країнах» відповідно. Жваве обговорення доповідей свідчило про актуальність та високу практичну цінність отриманих результатів досліджень.

 

 

 

Державна атестація на кафедрі організації та економіки фармації 

На кафедрі організації та економіки фармації 5 та 6 червня 2018 року студенти фармацевтичного факультету складали державні іспити з навчальних дисциплін «Організація та управління в фармації» та «Організація та управління у фармації та парфумерно-косметичній галузі», що включали усні відповіді щодо питань організації, виробничої та комерційної діяльності, контролю якості лікарських засобів, фармацевтичного менеджменту та маркетингу, а також контроль оволодіння практичними навичками.

Голова екзаменаційної комісії професор Ірина Володимирівна Ніженковська наголосила на якісній практичній професійній підготовці студентів та суттєвому покращенні матеріально-технічного забезпечення кафедр для проведення державних іспитів.

 

 

 

 

 

Участь співробітників кафедри у ІІ науково-практичній конференції “Заклади охорони здоровя і виробники лікарських засобів: ефективне співробітництво у процесі медикаментозного забезпечення населення України”​

30 травня 2018 року в Національній науково-медичній бібліотеці України відбулася друга науково-практична конференція «Заклади охорони здоров’я і виробники лікарських засобів: ефективне співробітництво у процесі медикаментозного забезпечення населення України».

Завідувач кафедри, доктор фармацевтичних наук, Косяченко Костянтин Леонідович розповів про роль HTA у підвищенні якості медичної допомоги.  Також у конференції взяла участь асистент кафедри, кандидат фармацевтичних наук, Дацюк Наталія Олегівна з доповіддю про проблемні питання відпуску опіоїдних анальгетиків.

Детальніше: https://www.apteka.ua/article/459371, https://www.apteka.ua/article/459892

 

 

 

 

Круглий стіл на тему «Формування цін на лікарські засоби. Чому ліки продовжують дорожчати»

29 травня 2018 року завідувач кафедри організації та економіки фармації, доктор фармацевтичних наук Косяченко Костянтин Леонідович
взяв участь у круглому столі на тему «Формування цін на лікарські засоби. Чому ліки продовжують дорожчати». Костянтин Леонідович у своїй доповіді наголосив про важливі питання доступності достовірної інформації щодо ефективності лікарських засобів та ефективного контролю за відпуском лікарських засобів, зокрема рецептурних, в аптечних закладах.

 

 

Участь у ХІІ науково-практичній конференції з міжнародною участю «Управління якістю в фармації»

18 травня 2018 року доцент кафедри організації та економіки фармації Гала Лілія Олексіївна взяла участь у ХІІ науково-практичній конференції з
міжнародною участю «Управління якістю в фармації», що проходила на базі Національного фармацевтичного університету (м. Харків). Тема доповіді – «Наукове обґрунтування розробки стандарту Належної аптечної практики щодо поводження з фармацевтичними відходами». Учасники конференції обговорювали актуальні питання контролю, забезпечення й управління якістю у фармацевтичній сфері, обмінювалися думками щодо змін нормативних вимог і досягнень вітчизняних підприємств фармацевтичного сектору та окреслили перспективи розвитку цього напрямку.

 

 

 

Захист дипломних робіт

15 травня 2018 року на кафедрі організації та економіки фармації розпочалася Державна атестація випускників-провізорів за напрямком  «Фармація», а саме відбувся захист дипломних робіт. Всі студенти отримали відмінні оцінки за науково обґрунтовані та практично значимі для фармації роботи.

 

 

 

 

Науково-методичний семінар «Економіко-управлінська підготовка магістрів фармації – нагальне завдання вищої фармацевтичної освіти»

12-13 квітня 2018 р. за підтримки керівництва Одеського національного медичного університету на базі кафедри організації та економіки фармації відбувся науково-методичний семінар «Економіко-управлінська підготовка магістрів фармації – нагальне завдання вищої фармацевтичної освіти» та виїзне засідання опорних кафедр Національного фармацевтичного університету економіко – управлінського спрямування з однопрофільними кафедрами фармацевтичних факультетів медичних закладів вищої освіти України.

Під час семінару представники Національного медичного університету імені О.О. Богомольця доц. Алєкперова Н.В. та доц. Гала Л.О. доповідали і працювали в секційних засіданнях.

 

 

 

На кафедрі організації та економіки фармації з 5 по 9 лютого 2018 року студенти фармацевтичного факультету (з.ф.н.) складали державний іспит з навчальної дисципліни «Організація та управління в фармації», що включає  усні відповіді щодо питань організації, виробничої та комерційної діяльності, контролю якості лікарських засобів, фармацевтичного менеджменту та маркетингу, а також контроль оволодіння практичними навичками.

 

 

 

13-16 вересня 2016 р. відбувся VII Національний з’їзд фармацевтів України у Харкові на базі Національного фармацевтичного університету 

13-16 вересня 2016 р. відбувся VII Національний з’їзд фармацевтів України у Харкові на базі Національного фармацевтичного університету. У рамках проведення цього заходу відбулася науково-практична конференція «Фармація ХХІ століття: тенденції та перспективи», в якій співробітники кафедри організації та економіки фармації доц. Гала Л.О., доц. Шолойко Н.В. та доц. Алєкперова Н.В. прийняли участь з усними та постерними доповідями. У результаті з’їзду відбулося підбиття підсумків, обговорення та затвердження концепції розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я України на 2016-2021 рр.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

gn_yl4hmvck

Згідно Наказу Міністерства оборони України від 18.08.2015 №600 Куклишин Олександр Іванович, асистент кафедри організації та економіки фармації, нагороджений Подякою Міністерства оборони України за вагомий особистий вклад в організацію надання матеріально-технічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України, підтримання бойового духу захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня незалежності України.

Подяка

Згідно Указу Президента України №126/2015 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня» нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня:

Шолойко Наталію Василівну – керівника сектору медичної служби Штабу національного спротиву.

В СЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ІЗ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

 

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 року було визнано базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фармацевтичні дисципліни».

У заочному ІІ етапі взяли участь 16 конкурсантів з 9 вищих навчальних закладів. Після рецензування конкурсною комісією , до складу якої входили співробітники кафедри організації та економіки фармації – професор М.Л. Сятиня, доцент Н.В. Шолойко, до захисту на науково-практичній конференції було допущено 9 робіт.

ІІ очний етап проходив 25 березня 2015 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Урочисте відкриття Конкурсу розпочала заступник голови галузевої комісії, д.м.н., професор, завідувач кафедри фармацевтичної, біологічної та токсикологічної хімії І.В. Ніженковська.

Конкурсна комісія у складі: д.м.н., проф. Ніженковська І.В., д.м.н., проф. Чекман І.С., д.фарм.н., проф. Сятиня М.Л., д.м.н., проф. Хайтович М.В., д.б.н., проф. Мінарченко В.М. заслухали всі роботи, відзначила високий рівень наукових робіт і найкращими визначила:

І місця – Нагорна Таміла Іванівна (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця)

ІІ місце – Токаренко Анастасія Олександрівна (Запорізький державний медичний університет)

ІІІ місце – Атаманчук Тетяна Олегівна (Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського); Гнатюк Ольга Олександрівна (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця).