Кафедра організації та економіки фармації

Громадська та виховна робота

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ ПІД ЧАС СИГНАЛУ “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”

 

29 березня 2019 року асистент кафедри Н.М. Сахнацька зустрілася зі студентами та випускниками Шепетівського медичного училища.  Під час бесіди вона ознайомила присутніх з історією та структурою НМУ імені О.О. Богомольця, переліком спеціальностей,  приділила особливу увагу правилам прийому абітурієнтів у 2019 році, термінам прийому документів, особливостям фахових вступних випробувань для вступу на фармацевтичний факультет заочної форми навчання за спеціальністю «Фармація, промислова фармація». Студенти Шепетівського медичного училища виявили зацікавленість, ставили багато запитань, на які були дані вичерпні відповіді.

 

 

 

10 листопада у рамках Всесвітнього Дня Діабету 2015 в Українському домі Товариство молодих вчених НМУ імені О.О. Богомольця провело семінар з безпеки харчових продуктів.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ СВЯТО»

На фармацевтичному факультеті вже стало доброю традицією вітати дітей , які перебувають на лікуванні, з новорічними святами. Кафедра організації та економіки фармації долучилася до благодійної акції та відвідала разом із студентами алергологічне та травматологічне відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні № 2 та офтальмологічне відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».