Наукова робота

 

Майбутні стоматологи опановують сучасні технології

23 грудня 2022 року на клінічній базі кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології (завідувачка кафедрою, доцент Тетяна Костюк) спільно з Асоціацією цифрової ортодонтії України та Ортодонтичною фаховою школою «Промед» було проведено майстер-клас на тему «Отримання цифрових відбитків щелеп пацієнта методикою інтраорального сканування», який проводила асистент кафедри, президентка Асоціації цифрової ортодонтії Вероніка Ганчук.

Протягом майстер-класу були висвітлені основні питання протоколу цифрового сканування, важливість його опанування в сучасних реаліях та сприяння підвищенню не лише якості лікування пацієнтів, але й комфорту як лікаря, так і ортодонтичного хворого.

Учасниками майстер-класу стали студенти 5 курсу стоматологічного факультету НМУ імені О.О. Богомольця. Високий рівень зацікавленості виражався у активній залученості всіх учасників заходу. Адже, окрім теоретичної частини та демонстрації алгоритму отримання цифрових відбитків лектором, кожен з бажаючих мав можливість власноруч провести інтраоральне сканування.

Колектив кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології із задоволенням ділиться досвідом, вміннями та знаннями стосовно найсучасніших методів діагностики та лікування пацієнтів із зубощелепними аномаліями і деформаціями зі студентами стоматологічного факультету. Кафедрою заплановано цілу низку майстер-класів для студентів. Тож ті, хто бажає вдосконалити свої знання та навички у даному напрямку, матимуть чудову нагоду й надалі опановувати сучасні технології не лише на планових заняттях.