English Speaking Club

НА КАФЕДРІ МОВНОЇ ПІДГОТОВКИ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ “ENGLISH SPEAKING CLUB FOR DENTISTS”

11.10.2021 на кафедрі мовної підготовки відбулося засідання “English Speaking Club for Dentists” клубу для студентів-стоматологів, присвячене святкуванню 180-річчя НМУ імені О.О. Богомольця.

Засідання відбувалося в он-лайн та оф-лайн форматах. Студенти першого та другого курсів стоматологічного факультету підготували цікаві презентації та доповіді про історію стоматологічного факультету та стоматологічного медичного центру, а також презентували інтерв’ю, де студенти розповідали, чому вони обрали професію стоматолога. Особливо цікавими були доповіді студентів 10505 групи А.А. Красношапки, К.О. Левіної та А.О. Левчука про видатних викладачів та випускників, а також про наукові та практичні здобутки стоматологічного факультету; студентів 10501 групи Ю.С. Ласкавої, Л.Ю. Товстенко, А.Т. Єрохіної та П.Д. Ладонька про історію заснування стоматологічного факультету, а також про стоматологічний медичний центр, його історію та сьогодення.

Під час засідання студенти дізналися про видатних вчених, наукові та практичні здобутки стоматологічного факультету, пройшли он-лайн квест з викладачами кафедри – доцентом Л.Я. Авраховою та викладачками А.І. Левчук та Т.В. Коломієць, під час якого вони перевірили та поглибили свої знання про стоматологічний факультет.