Виховна робота

Виховання – це система морально-духовних, інтелектуальних, трудових, фізичних та естетичних якостей, переконань, умінь і навичок, які спрямовані на досягнення основної мети – формування всебічно і гармонійно розвиненої особистості.

Виховна робота в університеті будується на трьох основних напрямках:

  • Вихованню патріотизму студентів.

Без виховання любові до своєї держави, до свого народу неможливо виховати високоінтелігентну людину, а значить і висококваліфікованого фахівця.

  • Мотивація студентів до вивчення предметів викладання.

У навчально-виховній роботі викладачі університету особистим прикладом на всіх етапах роботи демонструють основні високі етичні та моральні норми.

  • Аналіз результатів роботи, прийнятні рамки поведінки.

Всі вони пов’язані між собою, доповнюють один одного, спрямовані на виховання і формування не лише висококваліфікованого спеціаліста, але й громадянина високої духовності і моралі, патріота своєї країни.

Випускники університету мають бути не просто знаючими спеціалістами, а людьми творчими, духовно багатими з демократичним світобаченням.

Організація виховної роботи здійснюється за допомогою кафедр, викладачів, студентського самоврядування і активності самого студента.

 

 

ГОДИНА ДЕКАНАТУ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

 

З метою кращого інформування студентів про організацію навчальної та виховної роботи на факультеті періодично проводяться онлайн-конференції «Година деканату та студентської ради стоматологічного факультету». Захід проводиться з використанням акаунту дистанційного зв’язку Zoom. Студенти 1-5 курсів, а також їх батьки мають змогу поставити декану, заступникам декана та голові студентської ради запитання, які їх турбують, особливо у складні періоди карантину, воєнного стану, дистанційної форми навчання, обмеження можливості відпрацювання практичних навичок.

 

 

 

 

ПРИЗНАЧЕННЯ ІМЕННОЇ СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ЮРИЧКА

 

20 січня 2016 р. відбулося друге засідання спеціальної стипендіальної комісії щодо призначення стипендії імені Володимира Юричка – студента НМУ, який віддав своє життя за незалежність України.

Відповідно до Положення про іменну стипендію імені Володимира Юричка, затвердженого Вченою радою Університету 25 грудня 2014 р., стипендія призначається двом кращим студентам Університету, один із яких – студент медичного факультету №3. Претенденти мають характеризуватися активною громадською позицією, почуттям національної гідності, орієнтацією власних зусиль на розбудову держави, прагненням побудувати справедливий державний устрій, за особливі успіхи в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності Університету. Призначення стипендії здійснюється двічі на рік за рішенням спеціальної стипендіальної комісії, склад якої затверджується щорічно наказом ректора Університету.

Із чотирнадцяти претендентів у результаті таємного голосування комісія обрала двох найкращих – студентку медичного факультету №3 Яну Андреєву та студента стоматологічного факультету Дениса Черьомушкіна.

foto_1

foto_2

 

 

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКИХ ЗАХОДАХ

 

Студенти стоматологічного факультету завжди активно беруть участь у загальноуніверситетських заходах, спрямованих на підвищення національної свідомості та збереження історичної памяті.

foto_3

foto_4

 

 

 

СКАЖИ КУРІННЮ – НІ

 

Щорічно з 1977 року в третій четвер листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день некуріння.

Вже традиційно за ініціативою студентського гуртка кафедри внутрішніх хвороб стоматологічного факультету за підтримки викладачів кафедри внутрішніх хвороб, студентського активу стоматологічного факультету, деканату стоматологічного факультету студенти-стоматологи проводять акцію проти куріння.

У цьому році акція проводилась під гаслом “Скажи курінню – НІ”. Активну участь приймали студенти 3 курсу стоматологічного факультету. Заздалегідь були підготовлені та надруковані матеріали з детальною інформацією не тільки про наслідки куріння, а й рекомендацій, як можна кинути палити.

Захід відбувся 17 листопада 2016 року біля Стоматологічного медичного центру НМУ імені О.О. Богомольця. Всім курцям студенти пропонували долучитися до акції і хоча б на один день відмовитись від куріння. Тим, хто погоджувався, пропонували поміняти цигарки на цукерки, до яких були прикріплені листівки з рекомендаціями, як позбутися шкідливої звички. Тим же, хто відмовлявся, дарували листівки з інформацією щодо можливих наслідків паління.

foto_5

foto_6