Навчально-науковий центр неперервної професійної освіти (ННЦ НПО)

Громадська та виховна робота

ГРОМАДСЬКА РОБОТА

Професор Уліщенко Віолетта Валентинівна, тривалий час є профоргом Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця.

Співробітники ННЦ НПО у період війни 2022 року активно долучилися до волонтерської діяльності:

– збір речей першої необхідності для бійців ТРО Київщини,

– фінансова допомога ЗСУ (із внесків членів профкому ННЦ НПУ перераховано кошти на ЗСУ через Профком НМУ),

-матеріальна та моральна допомога біженцям, ВПО.

Громадським обов’язком членів ННЦ НПО є надання лікарської допомоги – консультацій ВПО, що здійснюються проф. Чешуком В.Є., проф. Зелінською А.В., ас. Тарасенко Є.Л. та іншими колегами; та надання психологічної підтримки ВПО, до чого залучаються проф. Уліщенко В.В., ст.викл. Кефелі-Яновська О.І.

Здійснюється робота з поширення інформації через місцеві громади про роботу Навчально-наукового центру неперервної професійної освіти в умовах воєнного стану щодо проведення курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та циклів БПР лікарів.

 

ВИХОВНА РОБОТА

поєднана з навчально-методичною, науково-дослідною і спрямована  на формування особистості лікаря-професіонала, моральних та духовних якостей, активної громадянської позиції.

На лекціях професорів та доцентів, зокрема доц.Лазуренко О.О., Думенко Т.М. регулярно висвітлюються питання лікарської моралі, медичної деонтології, практичної конфліктології в роботі лікаря, академічної етики.