Навчально-науковий центр неперервної професійної освіти (ННЦ НПО)

Інформаційна підтримка слухача

Слухачі, які виявляють бажання пройти цикл БПР лікарів, мають зареєструватися в  https://forms.gle/Eik3JQgBqSHNYgTt6

Навчання на курсах підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників  за кошти держбюджету здійснюється за путівками, які розподіляються між структурними підрозділами НМУ імені О.О. Богомольця на початку кожного календарного року. Ці путівки призначені для співробітників за основним місцем роботи.

Науково-педагогічні працівники-сумісники, а також особи, які працевлаштовані на умовах погодинної оплати, проходять навчання тільки на контрактній основі:

Реєстрація на курси підвищення кваліфікації  для науково-педагогічних працівників та викладачів МНЗ за кошти фізичної, юридичної особи (1 кредит – 30 годин) здійснюється через https://forms.gle/iqh86Qhp748wCp5m9

Реєстрація на курс підвищення кваліфікації (первинний) 5 кредитів (150 годин)  для науково-педагогічних працівників та викладачів МНЗ за кошти юридичної (фізичної) особи здійснюється через https://forms.gle/iqh86Qhp748wCp5m9

Отримати додаткову інформацію можна:

nnc.npo@nmu.ua – ННЦ НО Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця

Відповідальна за роботу (комунікацію) з слухачами  ННЦ НПО,

К.мед.н. Кефелі-Яновська Олена Ігорівна   +38-093-954-35-07 Viber, Telegram.

Ас.Гриненко Іванна Анатоліївна +38-097-809-64-46 (вайбер)

Ст. лаборант Беспалова Валентина Ларіонівна  +38-066-754-72-57, Viber.

 

Слухачі, які отримали путівки на курси, у перший день (організаційний) мають приїхати до ННЦ НПО (морфологічний корпус, кімната 355) і здати необхідні для зарахування документи.

Якщо слухач з поважних обставин не може в перший день передати документи, він має попередити куратора циклу/курсу телефоном, надіслати через месенджер фото путівки.

Якщо під час занять чи оформлення документів лунає сигнал “ТРИВОГА”, учасники навчального процесу обов’язково мають перейти до укриття і залишатися там, допоки не буде оголошено “ВІДБІЙ ТРИВОГИ”. Приймати документи, видавати документи, затримувати слухачів чи викладачів під час сигналу “ТРИВОГА” ЗАБОРОНЕНО!