Кафедра ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології

Студентський науковий гурток

 

 

Відповідальний співробітник за студентський науковий гурток

Асистент кафедри

 

 

ГОЛУБЧЕНКО

Олена Юріївна

 

 

 

 

 

 

Робота студентського наукового гуртка

 

Базою проведення засідань студентського наукового гуртка є кафедра ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології та відділення ортодонтії Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (вул. Зоологічна,1)

 

Засідання гуртка проходять двічі на місяць, згідно плану роботи. Формат засідань має змішану аудиторно-дистанційну форму комунікації. На засіданнях СНГ розглядаються актуальні питання ортодонтії: сучасні методи діагностики та лікування пацієнтів із зубощелепними аномаліями та деформаціями (3D-діагностика зубощелепного комплексу, методи цефалометричного аналізу, застосування МРТ для діагностики СНЩС; знімна та незнімна ортодонтична апаратура, застосування мікроімплантатів, дитяче зубне протезування тощо).

Одним з методів поглибленого вивчення важливих питань та відстеження новітніх тенденцій в ортодонтії є написання тематичних рефератів з доповідями на засіданнях студентського наукового гуртка кафедри. Також члени СНГ беруть активну участь в практичному клінічному прийомі пацієнтів.

Під керівництвом керівників гуртківцями готуються наукові доповіді на міжвузівські конференції.

Викладачами кафедри проводяться тематичні заняття зі студентами наукового гуртка, з обговоренням цікавих клінічних випадків, аналізом даних додаткових досліджень та визначенням тактичних питань відповідно до алгоритму лікування цих пацієнтів. До занять з гуртківцями залучаються завідувач кафедри – доктор медичних наук Костюк Тетяна Михайлівна, доцент Ращенко Н.В., доцент Стороженко К.В. та доцент Бродецька Л.А., асистенти: Бурлаков П.О. та Кримовський К.Г.

 

Відповідальною за роботу студентського наукового гуртка є доцент кафедри Стороженко Катерина Валеріївна.

З питань роботи гуртка звертатися в лаборантську кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології.

 

 

 

Діяльність студентів-гуртківців різноманітна:

 

Клінічний практичний прийом тематичних пацієнтів

 

 

 

Наші досягнення:

 

 

 

 

 

 

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС В НАШОМУ НАУКОВОМУ ГУРТКУ!