Сторінка абітурієнта

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

 

Ви ще думаєте який факультет обрати серед психологічних?

Наводимо 5 причин для вступу на медико-психологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця:

  1. Затребуваність фахівців з медичної психології на ринку праці. Професія лікаря-психолога надзвичайно актуальна серед роботодавців на даний момент.
  2. Престижність та універсальність обраної професії. Лікарі-психологи необхідні у різних сферах людської діяльності: в охороні здоров’я, освітніх закладах, державних та приватних установах.
  3. Сучасність підготовки фахівців даної спеціальності. Програми навчання побудовані з урахуванням вимог Директив Європейського союзу щодо професійних кваліфікацій.
  4. Наближеність підготовки фахівців з медичної психології до міжнародних стандартів. Випускники даного факультету мають можливість отримати Додаток до диплома Європейського зразка.
  5. Висококваліфікований викладацький склад. На кафедрах факультету впроваджуються сучасні освітні технології навчання для формування практичних навичок у лікарів-психологів.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

 

 

Інтерв’ю

декана медико-психологічного факультету

доктора психологічних наук, професора

Філоненко Мирослави Мирославівни

 

https://www.youtube.com/watch?v=QhW3MOlzwug&feature=share

 

Інтерв’ю

завідувача кафедри психосоматичної медицини та психотерапії

доктора медичних наук, професора Чабана Олега Созонтовича

 

https://uk.e-medjournal.com/index.php/psp/article/view/59

 

Наші випускники про себе та факультет

 

Лікар-психолог Олександр Аврамчук

«Зараз важко пригадати чи я мріяв стати психологом. Точно свого часу хотів бути лікарем, й лише у старших класах почав цікавитись психологією. Й відверто кажучи, НМУ не був у переліку ВУЗів коли я приїхав вступати до Києва. Однак, прогулюючись повз університет, де свого часу навчався батько, зайшов на територію ВУЗу, де й побачив оголошення набору на медико-психологічний факультет, наступного дня паралельно подав документи, не сподіваючись на успіх вступу. Життя ж склалося так, що через шість непростих років навчання, став його випускником. За розподілом почав працювати у Житомирській обласній психіатричній лікарні №1 на посаді лікаря-психолога. Практика у лікарні швидко допомогла розкласти по полицям знання після навчання в НМУ, а також вказала на ті прогалини, які амбітний на той час випускник, намагався не помічати. У 2009 році паралельно почав викладати у Житомирському державному університеті на кафедрі соціальної та практичної психології. Викладання та спілкування поза межами медичного (психіатричного) кола стало хорошим ресурсом для запобіганню емоційного вигорання. У грудні того ж року у мене народився син, й це мабуть стало найбільшим досягненням. З 2014 року став завідувачем медико-психолого-соціальної лабораторії Житомирської ОПЛ та був призначений відповідальним за медико-психологічний супровід учасників АТО та внутрішньопереміщених осіб, у тому ж році захистив кандидатську дисертацію та отримав сертифікацію групового аналітика за стандартами ЄФПП від Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України. У 2015 році офіційно очолив Центр медико-психологічної реабілітації демобілізованих військовослужбовців. Через рік потому, у червні 2016 році був запрошений викладати на кафедру клінічної психології Українського Католицького Університету, м. Львів, де й продовжую працювати на даний час, викладаючи на магістерській програмі «Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії». Впродовж останнього року долучився до команд, що розробляють стандарти вищої освіти в Україні за спеціальністю медична психологія та Національну стратегію охорони психічного здоров’я України»

 

Лікар-психолог Яніна Дзюба

“Вступ на медико-психологічний факультет, був для мене свідомим вибором. Колись мій батько закінчив НМУ ім. Богомольця, тому я знала, що навчання буде не легким, але ґрунтовним. Насамперед я хотіла бути психологом, отже коли обирала де навчатися – обрала саме медико-психологічний факультет НМУ ім. Богомольця за якість і фундаментальність знань. Витримка, наполегливість, цілеспрямованість, впорядкованість знань, саме ці якості отримані під час навчання, допомогли мені стати тим, ким я є зараз.
Після інтернатури я працювала в ” ОХМАТДИТі” у відділенні дитячої онкогематології. Потім мала змогу попрацювати на телебаченні – психологом проекту. Наразі я працюю лікарем-психологом в одній із найкращих онкологічних клінік України – лікарні ізраїльської онкології LISOD ( куди доречі запрошують на роботу виключно медичних психологів).
Також на базі лікарні я читаю лекції для лікарів онкологів з різних куточків України з онкопсихології та деонтології. В моїх планах – розвиток онкопсихології в Україні.

 

Лікар-психолог Анастасія Осадча

“Мене звати Настя Осадча. Я була у першому наборі на медико- психологічний факультет НМУ. Цього року вже цілих 10 років з моменту мого випуску! У школі я була фанаткою біологіі, а якщо точніше – анатомії та медицини. Олімпіади, наукова робота у Малій академії наук, призові місця. А ще мене цікавила психологія. І я не мала жодного уявлення як поєднати любов до медицини та інтерес до психології. Аж раптом тато привіз з відрядження у Київ газету, яку випускав НМУ, з інформацією про факультети, на які буде набір абітурієнтів. І я обрала. Не можу сказати, що мої рідні булі у захваті. Новий факультет, незрозуміла назва. Їх реакція мала всі підстави. Але я чомусь була впевнена у виборі і спокійна за нього.
На четвертому курсі я попросилася бути асистентом-волонтером у психолога на групах для дітей та підлітків. Це був надзвичайно важливий, безцінний досвід. Протягом двох років щонеділі, цілий день, я працювала заради Досвіду та Практичних навиків. На момент випуску я вже почувала себе достатньо впевнено у професії завдяки такому досвіду.
Потім була інтернатура у Київській обласній психіатричній ликарні. Там я навчилася відрізняти норму від патології. Потім був мій любий «Охматдит», Центр медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги. Коля я туди прийшла, то в нас був маленький кабінет та два столи. Щоб зробити запис в історії хвороби комусь із нас, іншому доводілося виходити з кабінета. Зараз Центр розрісся до великої самостійної структури, яка має авторитет та повагу у стінах цього закладу та за їх межами.
Окрім цього, я встигла стати співавтором книги для батьків тяжкохворих дітей, написати кілька статей у наукові видання. Я приймаю участь у зйомках телепрограм у якості експерта-консультанта як у кадрі, так і поза кадром. Ми з напарницями є авторами та ведучими радіошоу про психологію та психотерапію на найбільному он-лайн радіо в Україні «Радіо Аристократи», яке йшло у прямому ефірі цілих три роки.
А ще було і продовжує бути волонтерство під час протестних дій на Майдані та під час АТО з родичами тих, хто загинув.
Здається, що у царині психології я займалася усім або майже усім, що є законним та не суперечить морально-етичним нормам й здоровому глузду )))
Паралельно з усім цим я отримала спеціалізацію з танцювально-рухової психотерапії та зараз я в процесі сертифікації з терапії, центрованій на особистості клієнта. Також маю спеціалізацію «тренер соціально- психологічних тренінгів». Є членом Української спілки психотерапевтів. Наразі я займаюся індивідуальним консультуванням та психотерапією, а також тренінговою діяльністю. Дуже люблю свою роботу. Кажуть, коли я про неї розповідаю, в мене горять очі. Щиро бажаю вам того ж”.

 

Лікар-психолог Мартинова Юліана

 

“Я врач-психолог, гештальт-психотерапевт, кандидат медицинских наук. Работаю в Винницком национальном медицинском университете им. Пирогова ассистентом кафедры медицинской психологии и психиатрии с курсом ПО. Также я врач-психолог Винницкой областной клинической больницы им. Пирогова. Занимаюсь частной психотерапевтической практикой в индивидуальном и групповом форматах. Кроме этого я еще психотерапевт, супервизор, ведущая психотерапевтических обучающих проектов в Киевском гештальт-университете.

Більше успішних історій на нашій

ФБ сторінці https://www.facebook.com/Медико-психологічний-факультет-НМУ-ім-ОО-Богомольця