Наукова робота інституту

 

ДНІ МЕДИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ

 Щороку у квітні до Всеукраїнського дня психолога на медико-психологічному факультеті відбувається непересічна подія в житті студентів, молодих вчених та професорсько-викладацького складу кафедр факультету   – науково-практична конференція студентів та молодих вчених «МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ: АСПЕКТИ ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ». Метою проведення даного заходу є популяризація медичної психології серед студентів та молодих вчених, підтримання традицій факультету, підняття мотивації студентів до оволодіння професією «Лікар-психолог», поширення психологічних знань серед студентів лікувальних факультетів. До конференції долучаються понад 250 учасників, серед яких є доповідачі на пленарному, секційному засідання та ті, які виявили бажання провести майстер класи.

З відкритими лекціями виступають такі відомі вчені в галузі медичної психології як: завідувач кафедри медичної психології, психотерапії та психосоматичної медицини, професор Чабан О.С.; завідувач кафедри загальної і медичної психології, професор Матяш М.М.; професор кафедри сексології, медичної психології, медичної і психологічної реабілітації Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України Маркова М. В.; професор кафедри медичної психології, психотерапії та психосоматичної медицини Хаустова О.В. та інші. На секційних засіданнях впродовж двох днів учасники конференції прослуховують виступи доповідачів з актуальних питань медичної психології. Найкращі роботи студентів оцінюють члени журі та відзначають подарунковими науковими книгами від професорів з їх авторськими підписами. До уваги учасників пропонуються тематики майстер класів: оперативне діагностування психологічного стану особистості в сучасних умовах; людина-професія, цінності, цілісність; емоційна компетентність; діагностика vs психотерапія або і як коли в емоційному моделюванні від діагностики переходити до психотерапевтичних інтервенцій;  робота психолога з медичним персоналом; особливості роботи з гострим стресом; особливості практичної роботи медичного психолога в онкології.

Учасники конференції отримують сертифікати участі та найважливіше безцінний досвід спілкування та обміну досвідом у професійному колі практикуючих фахівців з психічного здоров’я.

 

 

 

АРХІВ КОНФЕРЕНЦІЙ

 

Програма конференції «МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ 15.0» 23 квітня 2021 р.

Програма конференції «МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ 14.0» 23 квітня 2020 р.

Програма конференції «МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ 13.0»  23 квітня 2019 р.