Психологічна підтримка

 

Шановні друзі!

 

Всім, кому необхідна психологічна підтримка в умовах російсько/української війни та в умовах невизначеності.

Для Вас, спільно з викладачами кафедр та студентами Медико-психологічного факультету НМУ імені О.О.Богомольця розроблені різні платформи, які будуть корисними у підтримці вашого психічного здоров’я.

Долучайтесь до них!

Телеграм канал «Психологічна підтримка» https://t.me/medPsyh

Чат бот «Друг. Перша психологічна допомога» https://t.me/friend_first_aid_bot

Якщо необхідна індивідуальна консультація, можна зареєструватися за формою:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9JkNXz2xr35M9aEsyCzbA4xmUtXq7sKhZjGsxVoWSNzu8-Q/viewform

і з вами зв’яжеться психолог.

Psychological support (для іноземців)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIhFnvB8qUo9Q7eqSM5skRcAvD17Vy8KNzJvqQ_KTPQ7OvcA/viewform

 

Разом до Перемоги України!

 

Стрес може вплинути на будь-кого в будь-який час. І війна  зробила життя для всіх нас більш напруженим. Веб-сайт, що містить інтерактивний ілюстрований посібник ВООЗ «Важливі навички в періоди стресу» під назвою DWM може допомогти вам підтримувати своє психічне здоров’я.

Високий рівень стресу часто призводить до неприємних відчуттів у вашому тілі, таких як прискорене серцебиття, головні болі та болі в животі. Стрес також може викликати неприємні реакції, такі як гнів або тривогу, безсоння. Ці симптоми стресу впливають не лише на вас. Вони також можуть вплинути на ваших близьких. DWM навчить вас п’яти простим стратегіям і технікам, які допоможуть впоратися з такими ситуаціями.

Завдяки цим технікам «буря» у вашому житті не зникне, але вони гарантують вам безпеку, доки мине «погана погода». Щоб дізнатись більше про корисні стратегії, рекомендовані ВООЗ, перейдіть за посиланням нижче та збережіть веб-сайт DWM як ярлик на головному екрані вашого мобільного телефону https://dwmatters.eu/