Кафедра клінічної та лабораторної імунології, алергології та медичної генетики

Виховна робота

На кафедрі клінічної та лабораторної імунології, алергології та медичної генетики виховна робота проводиться серед молодих викладачів, аспірантів, інтернів та студентів.

Викладачі кафедри постійно проводять виховну роботу серед студентів під час лекцій та практичних занять, що сприяє формуванню здорового способу життя та громадянської позиції у молодих спеціалістів.

Під час кожного заняття викладачі кафедри акцентують увагу на деонтологічних аспектах спілкування з пацієнтами з імунозалежною та алергічною патологією. Формування професійної відповідальності за пацієнта, усвідомлення значення якості його обстеження та подальшого призначення адекватного лікування також є частиною виховної роботи викладачів.

Співробітники кафедри висвітлюють здобутки кафедри і університету у засобах масової інформації:

У 2017 році відбулася пізнавальна екскурсійна програма до Національного музею медицини України для учасників ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології.

У 2018 р. на кафедрі побувала делегація представників МОЗ КНР та відомих китайських лікарів, яка зустрілася зі студентами 5 курсу медичних факультетів.

У 2019 році співробітники кафедри взяли участь  у 41-их наукових читаннях імені академіка О.О. Богомольця. А у травні 2023 року приєдналися до загальнонаціонального заходу «День вишиванки – свято національної єдності».