НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра акушерства і гінекології №3

Ліувально-консультативна робота

Відповідальний – доцент, канд.мед.н. Усевич І.А.
Співробітники кафедри надають в повному обсягу висококваліфіковану лікувально-консультативну допомогу з акушерства і гінекології на основній клінічній базі, пологовому будинку № 3 та п’ятьох жіночих консультаціях Святошинського району м. Києва .
Професор Бенюк В.О. є консультантом «Центру загальної гінекології, гінекологічної ендокринології та репродуктивної медицини» клінічної лікарні «Феофанія»

Всі співробітники кафедри проатестовані та мають: 9 співробітників вищу, 3 першу та 2 другу лікарську категорію, та володіють всіма сучасними діагностичними методиками, виконують найскладніші хірургічні втручання.
Акушерство – найбільш важлива та найбільш відповідальніша складова клінічної роботи співробітників кафедри.

Клінічна робота на кафедрі тісно пов’язана із науковою роботою, співробітники кафедри не тільки проводять численні наукові дослідження але й втілюють їх в практичну медицину.

Співробітники кафедри здійснюють виїзди за викликами Української станції екстреної медичної допомоги МОЗ України.
Велику увагу кафедра приділяє удосконаленню консервативного та хірургічного лікування хворих з патологією внутрішніх статевих органів, безпліддям. Широко використовуються малоінвазивні методи оперативного лікування – лапароскопія, гістероскопія, органозберігаючі операції.

Терапія хворих на лейоміому матки проводиться індивідуально в кожному конкретному випадку з урахуванням клінічних даних та результатів клініко-лабораторного обстеження. Перед операцією хворі мають змогу пройти необхідне обстеження з використанням сучасної діагностичної апаратури.

Удосконалені та впроваджені в практику реконструктивно-пластичні операції при випадінні внутрішніх статевих органів, аномаліях розвитку з використанням сучасних технологій таких як слінгові операції на основі синтетичних матеріалів та з використанням ТVТ-технологій.
На кафедрі також широко використовується новітня методика плазмоферезу як в акушерській та і в гінекологічній практиці.