Кафедра інфекційних хвороб

Студентський гурток

Велику роль у формуванні клінічного мислення, навиків практичної та наукової діяльності студентів відіграє студентський науковий гурток.

  • Науковий керівник – к.мед.н., доцент Анастасій І.А.

Староста гуртка – студент 5 курсу Кривоус Олександр

  • Посилання у соцмережах: https://www.facebook.com/groups/1377161112338657/?ref=share

Засідання гуртка проводяться за адресою: ОКЛ (інфекційне відділення), вул. Шовковична, 39/1  не рідше 2-ох разів на місяць.

 

У засіданнях беруть участь  10-15 студентів. Кожного разу гуртківці мають можливість  разом з викладачами здійснити обхід по відділеннях і оглянути хворих із різними нозологіями, що відповідають тематиці засідання.  Під час засідання  гуртка між студентами та викладачами проходить  жвава дискусія, де кожен  має можливість отримати  відповідь на питання, яке цікавить. Одними з основних напрямків роботи гуртка на даний момент є питання раціоналізації антибіотикотерапії та головні проблеми тропічної медицини в Україні.

Щорічно кафедра готує студентів для участі як в міжвузівських студентських  конференція так і в науково-практичних  конференціях з міжнародною участю, де гуртківці демонструють найкращі результати.

Високий рівень теоретичних та практичних знань наші студенти підтверджують на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з інфекційних хвороб, що традиційно проходить у Харкові.

Списки студентів – гуртківців, які брали участь в олімпіаді.

2014 р. – Новак Ігор  – диплом II ступеня;

Проценко Юлія – диплом за краще клінічне мислення;

Попандопало Олександра – диплом за краще клінічне мислення.

2015 р. – Смалюк Катерина – диплом I ступеня;

Бондарчук Ярослав – диплом за краще клінічне мислення;

2016 р. – Зеленчук Олександра  – диплом II ступеня;

Бойко Вікторія – диплом за кращу теоретичну підготовку.

 

Участь у роботі СНТ. Співпраця з іншими науковими гуртками.
Щорічно кафедра інфекційних хвороб представлена в СНТ кращими студентами гуртківцями (2-3 кандидатури), які беруть активну участь у підготовці  Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної медицини», на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, конференції ВООЗ.

 

fb_img_1493153629779

fb_img_1493231383062

fb_img_1493231390062

fb_img_1493231557108