Кафедрa клінічної фармакології та клінічної фармації

Історія кафедри

 

Викладання клінічної фармакології в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця розпочато з 1983 року на кафедрі фармакології з курсом клінічної фармакології під керівництвом члена-кореспондента НАМН та НАН України, професора Івана Сергійовича Чекмана. Очолював цикл клінічної фармакології д.мед.н., професор Олексій Павлович Вікторов. З першого дня створення кафедри на ній працювала спочатку асистент, а потім доцент к.мед.н., доцент Лариса Іванівна Голопихо. В різні роки викладачами з клінічної фармакології були: доцент Щербак О.В., доцент Рибак О.Т., к.мед.н. Ангелуца П.О. та ін.

 

З 1 вересня 2014 року утворена окрема кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації (наказ НМУ від 25.06.2014 №360) під керівництвом д.мед.н., професора М.В.Хайтовича.

 

Заняття із клінічної фармакології для студентів медичних, медико-психологічного та стоматологічного факультету, клінічної фармації для студентів фармацевтичного факультету стаціонарної та заочної форми навчання проводиться на 5 основних клінічних базах:

 

в Київській міській дитячій клінічній лікарні №2 (просп. Алішера Навої, З);

 

Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Братиславська, 3);

 

Дорожній клінічній лікарні №2 (Повітрофлотський проспект, 9);

 

діагностично-консультативній поліклініці НДСЛ «Охмадит» (вул. Стрітенська 7/9);

 

дитячій поліклініці 1 Шевченківського р-ну м.Києва (вул. Володимирська, 43).