Кафедрa клінічної фармакології та клінічної фармації

Студентський науковий гурток

 

 

Мета

 

Основною метою діяльності гуртка є виявлення та залучення талановитої молоді до наукової діяльності, створення умов для участі студентів у виконанні наукової роботи, набуття навичок науково-дослідної роботи та застосування отриманих знань на практиці, обговорення актуальних проблем клінічної фармакології та клінічної фармації, розширення загального та професійного світогляду студентів.

 

Реєстрація http://surl.li/epagd

 

Наші досягнення

 

Гуртківці беруть активну участь в науково-практичних конференціях з міжнародною участю. За період діяльності опубліковано понад 50 наукових праць. Студенти-гуртківці фармацевтичного факультету підготували 20 магістерських робіт, що були високо оцінені державною екзаменаційною комісією.

 

 

Універсіада

 

 

12 квітня 2022 року VІ Універсіада з клінічної фармакології була проведена у дистанційному режимі. В Універсіаді взяли участь 70 студентів із 4 закладів вищої медичної освіти України (Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Івано-Франківського національного медичного університету та Національного фармацевтичного університету). В рамках Універсіади проведено олімпіаду та науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених. За результатами журі, були відзначені роботи студентів-гуртківців Остапець Д.С. (ІІІ місце) та Крат Ю.О. (за кращу доповідь з фармацевтичної опіки).

 

 

 

9 грудня відбулась щорічна студентська наукова конференція з міжнародною участю AYMSСonf 2022. Участь взяли 159 студентів з різних куточків України і світу та представили 108 наукових робіт.

Від нашої кафедри у засіданні секції “Фармакологія” взяли участь 9 студентів-гуртківців. Диплом І ступеню отримала Городецька Н.Я з роботою на тему: “Частота та особливості призначення гідазепаму пацієнтам при стаціонарному та амбулаторному лікуванні”.

ІІ місце посіли Горенко А.В. (робота “Периопераційна антибіотикопрофілактика в ургентній хірургії”), Іванкова О.П. (робота “Оцінка ризиків фармакотерапії у пацієнтів з захворюваннями опорно-рухового апарату та коморбідним станом”), Крива В.О. (робота “Ризики взаємодії антигіпертензивних лікарських засобів та лікарських засобів які впливають на ЦНС”), Момро Я.В. (робота “Роль фармацевтичної опіки при лікуванні порушень менструального циклу у жінок репродуктивного віку”), Тарвердієва Я.В. (робота “Ризики взаємодії при застосуванні фітозасобів та лікарських засобів у дітей”).

Почесне ІІІ місце отримали Варганов Г.Г. (робота “Частота застосування лікарських засобів з вузьким терапевтичним індексом у пацієнтів з патологією серцево-судинної системи”), Кулакова А.С. (робота “Фармацевтична опіка застосування седативних засобів у пацієнтів із артеріальною гіпертензією, які перебувають на стаціонарному лікуванні”) та Поворознюк Я.С. (робота “Фармацевтична опіка застосування пацієнтами із цукровим діабетом 2 типу засобів, які впливають на центральну нервову систему”).

 

Сайт гуртка:

 

https://sites.google.com/view/clinical-pharmacology-workshop/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0