Кафедра педіатрії №4

Громадська та виховна робота

Професорсько-викладацький склад кафедри бере активну участь у суспільному житті університету: відкритих лекціях, днях відкритих дверей університету, урочистих заходах тощо. Співробітники кафедри є активними учасниками проекту «Медичні пікніки», який збирає більшість університетів м.Києва і присвячений впровадженню науки в життя дітей різного віку та молоді. Під керівництвом співробітників кафедри захищено декілька наукових робіт учнями, членами Малої Академії Наук.

Викладачі кафедри здійснюють індивідуальну профорієнтаційну та консультаційну роботу зі  школярами, абітурієнтами, студентами. Студенти наукового гуртка разом з  викладачами проводять заходи присвячені здоровому образу життя, правильному харчуванню. Також, за підтримки кафедри педіатрії №4 створено  онлайн курс у на Prometheus “4 кроки до здорового харчування”.

Щорічно  співробітниками кафедри проводиться студентська олімпіада. У 2012/2013 н.р. на базі кафедри кафедри проведено ІV Міжнародну студентську олімпіаду з педіатрії, в якій взяли участь студенти з 12 ВМНЗ України, Росії, Молдови, Казахстану.

Забезпечується організація роботи студентів в комп’ютерному класі з підготовки до ліцензійних іспитів «Крок-1», «Крок-2» , майстер-класи з невідкладної допомоги. На базі кафедри проводяться засідання Вченої Ради медичного факультету №3, апробаційної Ради та Спеціалізованої Ради за спеціальністю «Педіатрія».

Співробітники кафедри беруть участь у якості експерта у різних телепрограмах громадського спрямування.