Кафедра педіатрії № 1

Громадська та виховна робота

 

Співробітники кафедри беруть активну участь у громадській роботі Університету. Зокрема, професори кафедри є членами Спеціалізованої вченої ради з педіатричної проблематики при НМУ, часто виступають опонентами на захисті докторських і кандидатських дисертацій в спеціалізованій вченій раді при НДІ педіатрії акушерства і гінекології та медичних ЗВО України (Львів, Дніпропетровськ, Тернопіль).

 

Професори і доценти кафедри є членами апробаційної ради з педіатрії при НМУ, членами циклових комісій.

Асистент Савенко Юлія є ученим секретарем Вченої ради медичного факультету №1.

Доцент Левадна Людмила є Відповідальним секретарем Державної екзаменаційної комісії.

Доцент Горобець Наталія та асистент Резніков Юрій під час вступної кампанії є членами Приймальної комісії.

 

Постійно здійснюють виховну роботу серед студентів під час читання лекцій, проведення практичних занять, що обов’язково включає надання історичних відомостей про НМУ та кафедру педіатрії; Пояснювальні бесіди щодо шкідливості вживання алкоголю, тютюнопаління, наркотичних засобів та їх шкоди як для організму людей, що їх вживають, так і для організму дітей, що знаходяться внутрішньоутробно, а також тих, які живуть в сім’ях, де батьки вживають ці засоби.

Також здійснюються відвідування музеїв Києва і виїзди зі студентами в різні історично значимі місця. Зокрема у 2010 та 2012 роках доцент Мінченко Дмитро організував екскурсійну поїздку декількох груп студентів 3-го курсу НМУ до Національного музею-садиби М.І. Пирогова у місті Вінниця.

 

У 2014 році відбулася чергова пізнавальна поїздка до Вінниці для студентів НМУ, організована доцентом Дмитром Мінченко. Студенти прослухали повну екскурсійну програму в Національному музеї-садибі М.І. Пирогова, з відвідуванням Аптеки-музею Пирогова та Каплиці-Склепу де похований видатний лікар. Також студенти мали можливість ознайомитись з кількома кафедрами і анатомічним музеєм Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова і погуляти містом. Ввечері охочі могли спостерігати відкриття цьогорічного сезону роботи Вінницьких фонтанів.

 

У 2016 році відбулася чергова поїздка до Вінниці для студентів НМУ англомовної форми навчання, організована доцентом Дмитром Мінченко. Студенти прослухали повну екскурсійну програму у Національному музеї-садибі М.І. Пирогова, англійською мовою, з відвідуванням Аптеки-музею Пирогова та Каплиці-Склепу де похований видатний лікар. Також студенти мали можливість ознайомитись з кількома кафедрами в тому числі патанатомії Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова і погуляти містом ‑ саме цього дня місто Вінниця святкувало “День Європи”. Ввечері охочі мали можливість спостерігати за світло-музикальним шоу Вінницьких фонтанів.