НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини

Студентський науковий гурток

  • Науковий керівник гуртка – зав. кафедрою, д. мед. н., професор, Гринзовський Анатолій Михайлович, e-mail: hrynzovskyi@nmu.ua
  • Керівник гуртка – асистент, Чайка Юрій Геннадійович, +38 067 492 67 11,  e-mail: yuriy_chayka@ukr.net
  • Староста гуртка – Адонін Денис Ігорович, студент 6-го курсу, медичний факультет №2, +38 097 567 88 72, e-mail: 0975678872.da@gmail.com
  • 1 листопада 2017 року на кафедрі медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулися установчі збори та перше засідання студентського наукового гуртка кафедри.
  • Основні напрямки науково-дослідної роботи гуртка  кафедри:

– розробка сучасних медичних та немедичних засобів і заходів захисту від вражаючих факторів різної природи та обґрунтування регламентів їх застосування в умовах надзвичайних ситуацій;

–  дослідження з тактичної медицини, екології і етичних питань при надзвичайних ситуаціях;

–  оцінка ризиків у соціальному, технічному, технологічному та природному середовищі при надзвичайних ситуаціях;

–  вивчення методів і алгоритмів аналізу ризиків при надзвичайних ситуаціях;

–  оптимізація алгоритмів ліквідації надзвичайних ситуацій.

  • Студент-гуртківець підчас роботи в гуртку кафедри набуває додаткові компетенції необхідні для:

–  вирішення кризових ситуацій при надзвичайних ситуаціях,

–  реалізації принципів запобіганню надзвичайних (кризових) явищ;

–  розгортання спеціалізованих сил і засобів для здійснення рятувальних, локалізаційних і ліквідаційних робіт;

–  антикризового управління у державному секторі та в місцевих органах виконавчої влади, на підприємствах і в організаціях незалежно від форми власності.

  • Професор Гринзовський А.М. та колектив кафедри постійно працює з студентами забезпечуючи щорічну підготовку студентів-гуртківців кафедри до участі в наукових форумах, конкурсах та змаганнях, серед яких є переможці та дипломанти Національних конкурсів:

Белікова Ю. О. – Диплом  ІІ ступеню. Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (м. Київ, 2010 р.) Наказ МОН України №_679 від 07.07.2010 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2009/2010 навчальному році»;

Белікова Ю. О. – Диплом  ІІ ступеню. Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (м. Київ, 2011 р.) Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Наказ № 666 від “29”р. м. Київ «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2010/2011 навчальному році.

Адонін Д. І. Призер Всеукраїнських змагань бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Черкаські медичні ралі – 2018». І місце серед бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги приватної форми власності.

Адонін Д. І. Призер ІІІ Всеукраїнського зимового чемпіонату бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі2018». І місце на одному з етапів змагань.

  • Засідання гуртка проводиться один раз на місяць.