Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку

Навчально-методична робота

 

 

2023-2024 н.р.

Регламенти

Розклади

Тематичні плани

Графіки перескладання ПМК

Робочі програми

Силабуси

Графік перескладання практики

Рейтинг штатних науково-педагогічних працівників кафедри за 2023-2024 н.р.

 

2022-2023 н.р.

План навчально-методичних нарад кафедри ДХСТ 2022-2023

Графік відкритих практичних занять на 22-23 нр кафедра ДХСТ

Графік відвідування занять завідувачем кафедри ДХСТ

ГРАФІК ВЗАЄМОВІДВІДУВАНЬ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТТЬ 22-23 НР дхст

Графік підвищення педагогічної кваліфікації викладачів кафедри ДХСТ 2022-2023

Робочі програми

СИЛАБУСИ

Методичні рекомендації для 4 курса (укр)

Методичні рекомендації 5 курс (укр) 2023

График консультацій до ОСКІ 2023 р.

График онлайн консультацій до ОСКІ 2023р. онлайн

Посилання на відео до ОСКІ-2 для студентів 5 курсу

Рейтинг штатних науково-педагогічних працівників кафедри за 2022-2023 н.р.

 

2021-2022 н.р.

 

Методички для 4 курса (укр) 2021

Графік ПМК1 4 курс

Консультації до ПМК1 4 курс

Питання до ПМК 1

Поточні консультації 2021-2022

Регламент ПМК1 2021-22

Регламент проведення поточного контролю 2021-2022

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН ЛЕКЦІЙ модуля 1

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ модуля 1

Робочі програми

СИЛАБУСИ

Рейтинг НПП працівників

 

2020-2021 н.р.

 

План Кафедри

Розподіл навчальної роботи

РОБОЧІ ПРОГРАМИ 2020

СИЛАБУСИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

 

2019-2020 н.р.

Робочі програми 2018

Робочі програми 2019

 

Регламент кінцевого контролю 2020

Тести к ПК 5 курс

 

ПЛАН Навчально-методичних засідань кафедри на осінньо-зимовий семестр 2019-20 н.р.

 

Заняття зі студентами 4-5 курсу стоматологічного факультету проводяться на клінічних базах кафедри:

 

Відділення щелепно-лицевої хірургії Дитячої клінічної лікарні № 7 м. Києва (за адресою: вул. проф. Підвисоцького, 4-Б), метро Звіринецька.

 

Дитячий кабінет хірургічного відділення Стоматологічного медичного центру НМУ імені О.О. Богомольця (за адресою: вул. Зоологічна, 1), метро Політехнічний інститут.

 

Стоматологічне відділення Київського міського дитячого діагностичного центру (КМДДЦ) (за адресою: вул. Урлівській, 13), метро Позняки.

 

Співробітниками кафедри написані типова програма з дисципліни та робочі навчальні програми для студентів 4 та 5 курсів стоматологічного факультету, програма з виробничої практики, програма  підготовки клінічних ординаторів і аспірантів.

Щороку на кафедрі навчається близько 700 студентів 4 і 5 курсів стоматологічного факультету, в т. ч. з англомовним навчанням. Існування стаціонарної та поліклінічної бази дозволяє викладачам навчати студентів особливостям надання допомоги пацієнтам як на амбулаторному прийомі, так і побачити етапи лікування дітей, що поступають у щелепно-лицеве відділення для планових оперативних втручань та прийняти безпосередню участь в лікувально-діагностичному процесі.

 

доц. Єфименко В.П. проводить практичне заняття

 

доц. Кисельова Н.В. на занятті зі студентами

 

доц. Єфименко В.П. та студенти в операційній

 

доц. Чехова І.Л. оглядає пацієнта разом зі студентами

 

ас. Сульженко І.М. проводить практичне заняття на базі Стоматологічного медичного центру

 

ас. Нероденко Н.І. та ас. Агаєва Т.А. проводить практичне заняття на базі Стоматологічного відділення Київського міського дитячого діагностичного центру

 

Співробітники кафедри видали перший на теренах пострадянського простору підручник із дитячої хірургічної стоматології (в 2003 році – українською, в 2005 році – російською мовою). Тричі перевиданий довідник для хірурга-стоматолога (2003, 2005, 2008 рр.). У співавторстві видано підручник для лікувальних та педіатричних факультетів «Основи стоматології» (2008). Розроблені та видані методичні рекомендації до семінарських занять та самостійної роботи з дисципліни «Дитяча хірургічна стоматологія» для викладачів і студентів стоматологічного факультету та з дисципліни «Основи стоматології» для студентів медико – психологічного та педіатричного факультетів. Написано та підготовлено до друку англомовні варіанти методичних розробок для студентів. Створена база тестових завдань в форматі КРОК-2, яка нараховує понад 1400 завдань, та база тестів у форматі КРОК-3, яка нараховує 1000 завдань. Написані ситуаційні задачі, виготовлені наочні посібники, створений банк рентгенограм. Виданий навчальний посібник «Діагностика і лікування травматичних ушкоджень суглобового відростка у дітей». Підготовлений та відданий до друку навчальний посібник «Атлас хірургічних стоматологічних захворювань у дітей».

 

 

У 2022 році вийшли друком підручник «Хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія дитячого віку» (друге видання) для вищих медичних навчальних закладів та унікальний практичний посібник «Обстеження дітей із хірургічними захворюваннями щелепно-лицьової ділянки». Ці підручники допоможуть студентам стоматологічного та педіатричного факультетів, лікарям-інтернам, лікарям-стоматологам, щелепно-лицевим хірургам, хірургам-стоматологам, лікарям-ортодонтам та логопедам надавати спеціалізовану кваліфіковану допомогу дітям різного віку.

 

 

З початку повномасштабного вторгнення на клінічних базах кафедри були облаштовані укриття, де студенти разом з викладачем перебувають під час повітряної тривоги.