Кафедрa дерматології та венерології з курсом косметології

Міжнародне співробітництво

Відповідальний співробітник – доцент кафедри, к.мед.н. Чернишов Павло Вікторович (044 234 62 75).

Співробітники кафедри приймають активну участь у міжнародних фахових конгрессах та конференціях, а також у Всеукраїнських фахових конференціях з міжнародною участю. Професор Степаненко В.І., проф. Литинська Т.О., доц. Коляденко К.В., доц. Чернишов П.В., ас. Наумова Л.О., ст.лаб. Ткачишина К.С. є членами Європейської академії дерматології та венерології (EADV). Крім цього, доцент кафедри Чернишов П.В. обраний до складу директорів Європейської академії дерматології та венерології від української фахової спільноти. На теперишній час навчання в аспірантурі при кафедрі проходять двоє іноземних аспірантів.

 

Доцент кафедри, к.мед.н. Чернишов П.В. брав участь у Медичних семінарах WeillCornellMedicalCollege та медичного університету Відня (м. Зальцбург, Австрія, 2010). У 2015 р. проходив стажування на кафедрі дерматології та алергології в університетській клініці Технічного університету Мюнхена, м. Мюнхен, Німеччина. У 2017 р. стажувався на кафедрі дерматології, венерології та алергології Вроцлавського медичного університету, м. Вроцлав, Польща, а у 2018 –стажування на кафедрі дерматології, венерології та алергології Гданського медичного університету, м. Гданськ, Польща.

Відзнаки:

  • Лауреат премії Gerda Frentz на 12-му конгресі Європейської академії дерматології та венерології (м. Барселона, Іспанія, 2003 р.)
  • Лауреат премії Міжнародного товариства дерматологів на 21-му Всесвітньому дерматологічному конгресі (м. Буенос-Айрес, Аргентина, 2007 р.)
  • Лауреат премії 10-го Міжнародного конгресу дерматологів (м. Прага, Республіка Чехія, 2009 р.)
  • Лауреат премії 1-ї категорії Зимової академії дерматології (Швейцарія, 2009 р.)
  • Лауреат премії “Висхідних зірок” на 23-му Всесвітньому дерматологічному конгресі (м. Ванкувер, Канада, 2015 р.)
  • Лауреат премії для рецензентів наукових видань Publon як один з 10 найрезультативніших рецензентів журналу «British Journal of Dermatology» у 2017 році

 

Доцент кафедри, к.мед.н. Коляденко К.В. з жовтня 2005 по жовтень 2006 проходила стажування в університетьській клініці м. Руан (Франція) По закінченню стажування отримала диплом AFSA (Attestation deFormation Spécialisée Approfondie). Відзнаки:

2002 – Gerda Frentz Fellowship (EADV congress. Czech Republic )

2003 – Fellowship of the American academy of dermatology (Miami beach, USA)

2004 – « Special prize » (EADV congress, Florence, Italy)

2007 – Summer school – dermatopathology part 1 (Graz, Austria)

2008 – Summer school – dermatopathology part 2 (Graz, Austria)

2008 (June) – Fostering: cutaneous lymphomas training course (Roskilde, Denmark)

2011(January) – Poster exhibit scholarship. AAD annual meeting (New Orleans, Luisiana, USA)

2011 (March) – EADV Training Course: Introduction to Virtual Dermatopathology (Reykjavik, Iceland)

2012 (March) – AAD registration scholarship (San Diego, California, USA)

2015 (June) – Scholarship award, Feature poster award

 

Асисиент кафедри, к.мед.н. Наумова Л.О. є лауреатом премії Майкла Горнштейна 2016 на 13-тому Симпозіумі Європейської Асоціації дерматологів та венерологів, Афіни, Греція; лауреатом Освітньої Нагороди Міжнародної Спілки дерматологів на Дубаї Дерма 2016, 5-й Континентальний конгрес дерматологів, Дубаї, ОАЄ; лауреатом Всесвітньої стипендії Страуса та Каца на 74-тій Щорічному засіданні Американської Академії дерматології, Вашингтон, округ Колумбія, США, 2016

 

Старший лаборант кафедри Ткачишина К.С. пройшла у 2020 році резидентський курс «Гідраденіт/Інверсні акне» (м.Афіни, Греція) від Європейської академії дерматології та венерології (EADV).