Кафедра менеджменту охорони здоров’я

Головні новини кафедри

16.05.2024

 

13.05.2024

З 13 по 24 травня 2024 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення “Фінансовий менеджмент закладів охорони здоров’я”

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення. Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 09.05.24 включно.

___________

Останній навчальний цикл цього півріччя – тематичне удосконалення з 03 по 14 червня 2024 «Стандартизація медичних технологій. Управління якістю медичних послуг» – реєстрація на ТУ за попереднім дзвінком розпочнеться з 21 травня і закінчиться 30 травня 2024.

___________

НАВЧАЛЬНИЙ ЦИКЛ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ, виключно на договірних засадах – розпочнеться на початку вересня 2024 р. Для уточнюючих питань зв’яжіться з нами.

За потреби слухача, проводиться навчання на СТАЖУВАННІ за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

***

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

 

У Державному торговельно-економічному університеті 26 квітня відбувся фінал VІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН». Організатори конкурсу: кафедра економіки та фінансів підприємства, бізнес-інкубатор ДТЕУ.

У фіналі взяли участь 20 команд, які презентували свої комерційні та соціальні проєкти.

Магістранти заочної форми навчання ОП Менеджмент у сфері охорони здоров’я групи 13401АМН Анастасія Шкварок та Єгор Лісовенко посіли перше місце конкурсу. Під керівництвом професора кафедри менеджменту НМУ Ганни Іллівни Матукової магістранти розробили власний проєкт акушерського стаціонару бункерного типу «Baby-Boom», який було обрано найкращим комерційним проєктом.

Після того, як у листопаді 2023 року було оприлюднено факт ушкодження 193 закладів охорони здоров’я під час атак країни-агресора, ідея проєкту народилася у магістрантів самостійно.

«Йдеться про харківський пологовий будинок, пологовий будинок у Житомирі внаслідок бомбового удару, в ніч проти 14 серпня 2023 року у моєму рідному місті Одесі одномоментно ушкоджено 4 медичних заклади, один з яких – пологовий будинок, 3 місяці тому – з чотирма загиблими та п’ятнадцятьма пораненими – пологовий будинок у Дніпрі. На жаль, цей список можна продовжувати тривало, і йдеться не тільки про пацієнтів: це також і медики, персонал лікарні, обладнання закладів тощо» – було зазначено під час захисту проєкту.

Перший акушерський стаціонар бункерного типу Baby-Boom — це захищений медичний комплекс для безпечних пологів, обладнаний для виживання у кризових умовах та націлений на демографічне відновлення України.

Магістранти не лише відповіли на всі запитання журі, а й вдало обґрунтували своє власне бачення щодо реалізації проєкту.

Джерело реалізації власної візії у професійній діяльності здобувачів починається з освітньої програми «Менеджмент» НМУ ім. О.О. Богомольця.

 

А чи знали Ви, що для того щоб стати керівником медичного закладу з 2022 року треба також мати диплом за спеціальністю 073 «Менеджмент»? Саме тому кафедра менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця розробила відповідну магістерську освітньо-професійну програму «Менеджмент у сфері охорони здоров’я».

10.04.24. о 13:00 у конференційній залі бібліотеки НМУ відбудеться захід «Welcome Day Management!»

Зустріч відбудеться за активної участі магістрів спеціальності та студентського самоврядування Інституту громадського здоров’я та профілактичної медицини. На Вас чекають формат «питання-відповідь», інтерактивні вправи та запашна кава.

Чому це вкрай важливий захід для твоєї майбутньої кар’єри?

Відповідно до Наказу МОЗ України від 31.10.2018 №1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», з 01.01.2022 р. змінені кваліфікаційні вимоги до посад: управлінці медичних закладів мають здобути дві освіти – медичну й управлінську.

Тобто, щоб обіймати посаду генерального директора (директора) / начальника (завідувача) закладу охорони здоров’я або ж заступника генерального директора (директора) / начальника (завідувача) закладу охорони здоров’я Вам потрібен також і диплом другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

Відтак кафедра менеджменту ОЗ запрошує на навчання за магістерською програмою «Менеджмент у сфері охорони здоров’я»!

Навчання триватиме 1 рік і 4 місяці. Навчальний план – 90 кредитів. До вступу на конкурсній основі допускаються випускники НРК 6, НРК 7 будь-якої спеціальності.

Головні переваги:

– менеджмент викладається в контексті медичної галузі;

 • навчальний план спеціальності реалізується досвідченими управлінцями-практиками;
 • наявна можливість заочної/дистанційної форми навчання.

Під час навчання магістри сформують наступні компетентності:

– вміння створювати та впроваджувати власні антикризові програми закладу;

– проєктування інноваційної стратегії закладу;

– фахове здійснення підбору, адаптації та мотивації персоналу;

– формування власного проєкту медичного закладу;

– вдосконалення системи управління закладом;

– формування програми адаптації та стабілізації структури;

– формування вчасного й якісного механізму використання всіх видів ресурсів закладу;

– бути лідером, створити власну команду, сприяти її реалізації.

Випускники освітньої програми «Менеджмент у сфері охорони здоров’я» підготовлені до виконання професійних функцій за одним або кількома видами економічної діяльності за «Державним класифікатором професій ДК 003-2010»:

 • Керівник підприємства (установи, організації) охорони здоров’я (генеральний директор, заступник генерального директор та ін.) –1
 • Керівники підрозділів в охороні здоров’я –5
 • Менеджери (управителі) в охороні здоров’я – 1482
 • Керівники підприємств, установ та організацій – 1210
 • Директор (начальник, іншій керівник) підприємства – 1210.1
 • Генеральний менеджер (управитель) – 1229.7
 • Керівник (директор, начальник та ін.) департаменту – 1231
 • Менеджер (управитель) з адміністративної діяльності – 1475.4
 • Професіонал з корпоративного управління, управління активами– 2
 • Консультант з ефективності підприємництва
 • Фахівець з ефективності підприємництва
 • Фахівець з управління проєктами та програмами у сфері матеріального (нематеріального) виробництва – 2447.2
 • Помічники керівників – 3436
 • Керівні працівники апарату центральних органів державної влади; професіонали у сфері державної служби

Щодо правил вступу в магістратуру звертайтеся за телефонами:

Ганна МАТУКОВА +380 68 615 72 44

Наталія ПРУС +380 66 863 32 80

Контакти кафедри менеджменту охорони здоров’я: Київ, просп. Берестейський, 34

(3-й поверх морфологічного корпусу НМУ).

Е-пошта: managementnmu@gmail.com

Telegram-channel: https://t.me/managment_nmu

 

 

 

01.04.2024

З 01 по 12 квітня 2024 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення “Основи правознавства в системі охорони здоров’я”

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення. Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 28.03.24 включно.

З 30 квітня по 09 травня 2024 триватиме реєстрація на навчальний цикл ТУ «Фінансовий менеджмент ЗОЗ».

НАВЧАЛЬНИЙ ЦИКЛ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ, виключно на договірних засадах – розпочнеться з початку вересня 2024 р. Для уточнюючих питань зв’яжіться з нами.

За потреби слухача, проводиться навчання на СТАЖУВАННІ за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

_________

Відслідковуйте наші новини на нашій новій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

18.03.2024

З 18 березня по 18 червня 2024 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я циклі спеціалізації «Організація та управління охороною здоров’я».

Цикл СПЕЦ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває три місяці і дає 0 балів БПР. Після навчання слухачі отримають сертифікат спеціаліста.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 14.03.24 р. включно.

НАСТУПНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦИКЛ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ, виключно на договірних засадах – з початку вересня 2024 р. Для уточнюючих питань зв’яжіться з нами.

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні  за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Відслідковуйте наші новини на нашій новій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

 04.03.2024

З 04 по 15 березня 2024 р. відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я  циклі тематичного удосконалення «Ефективне управління персоналом ЗОЗ спроможної мережі госпітального округу».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком в період з 20 по 29 лютого 2024 р. включно.

Також триває реєстрація за попереднім дзвінком на навчальний цикл спеціалізації за фахом «Організацій і управління охороною здоров’я», який розпочнеться 18 березня 2024 р. Реєстрація триватиме до 14.03.24 вкл.

На кафедрі проводиться навчальний цикл стажування за фахом «ОУОЗ», якщо вам потрібен саме такий тип навчання – подзвоніть нам.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Відслідковуйте новини кафедри на нашій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

 

 

 

19.02.2024

З 19 лютого по 01 березня 2024 р. відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я  циклі тематичного удосконалення «Цифрова трансформація охорони здоров’я».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком в період з 06 по 15 лютого 2024 р. включно.

З 20 лютого по 29 лютого 2024 р. триває реєстрація за попереднім дзвінком на навч. цикл ТУ «Ефективне управління персоналом ЗОЗ спроможної мережі госпітального округу». Термін проведення навчання – з 04 по 15 березня 2024 р. Цикл дає 50 балів БПР, проводиться як на бюджетній, так і контрактній основі.

Також триває реєстрація за попереднім дзвінком на навчальний цикл спеціалізації за фахом «Організацій і управління охороною здоров’я», який розпочнеться 18 березня 2024 р. Реєстрація триватиме до 14.03.24 вкл.

На кафедрі проводиться навчальний цикл стажування за фахом «ОУОЗ», якщо вам потрібен саме такий тип навчання – подзвоніть нам.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 Відслідковуйте новини кафедри на нашій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

05.02.2024

З 05 по 16 лютого 2024 р. відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я  циклі тематичного удосконалення «Маркетинг медичних послуг в ЗОЗ».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком в період з 23 січня по 01 лютого 2024 р. включно.

З 06 лютого по 15 лютого 2024 р. триває реєстрація за попереднім дзвінком на навч.цикл ТУ «Цифрова трансформація охорони здоров’я». Термін проведення навчання – з 19 лютого по 01 березня 2024 р. Цикл дає 50 балів БПР, проводиться як на бюджетній, так і контрактній основі.

Також триває реєстрація за попереднім дзвінком на навчальний цикл спеціалізації, який розпочнеться 18 березня 2024 р. Реєстрація триватиме до 14.03.24 вкл.

На кафедрі проводиться навчальний цикл стажування за фахом «ОУОЗ», якщо вам потрібен саме такий тип навчання – подзвоніть нам.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 Відслідковуйте новини кафедри на нашій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

22.01.2024

З 22 січня по 02 лютого 2024 р. відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я  циклі тематичного удосконалення «Функціонально-організаційні аспекти менеджменту первинної меддопомоги».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком в період з 09 по 18 січня 2024 р. включно.

З 23 січня по 01 лютого 2024 р. триває реєстрація за попереднім дзвінком на навч.цикл ТУ «Маркетинг медичних послуг в ЗОЗ». Термін проведення навчання – з 05 по 16 лютого 2024 р. Цикл дає 50 балів БПР, проводиться як на бюджетній, так і контрактній основі.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Відслідковуйте наші новини на нашій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

З НОВИМ 2024 РОКОМ!

08.01.2024

Новий 2024 рік починається на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти двома навчальними циклами, а саме:

– з 08 по 19 січня відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я  циклі тематичного удосконалення «Управління та публічне адміністрування медичного закладу в сучасних умовах».

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком в період з 28 грудня 2023 р. по 04 січня 2024 р. включно. Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

– з 08 січня по 08 квітня відбувається навчання на циклі спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала з листопада 2023 р. по 06 січня 2024 р. включно. Цикл СПЕЦ відбувається виключно на договірних засадах, триває три місяці і дає 0 балів БПР. Після навчання слухачі отримають сертифікат спеціаліста.

З 09 по 18 січня триває реєстрація за попереднім дзвінком на навч.цикл ТУ «Функціонально-організаційні аспекти менеджменту первинної меддопомоги». Термін проведення – з 22.01.24. по 02.02.24. Цикл дає 50 балів БПР, проводиться як на бюджетній, так і контрактній основі.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Відслідковуйте наші новини на нашій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

 

 

 

 

11.12.2023

З 11 по 22 грудня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається ОСТАННЄ ЦЬОГОРІЧНЕ навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я  циклі тематичного удосконалення «Управління якістю медичних послуг на рівні ЗОЗ».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 07 грудня 2023 р. включно.

___________________________________________________

НАРАЗІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ на цикл СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ за фахом «Організація та управління охороною здоров’я», час початку навчання –  08.01.2024. Реєстрація за попереднім дзвінком триватиме до 06 січня 2024 вкл. Цикл відбуватиметься виключно на договірних засадах.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Відслідковуйте наші новини на нашій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ  КОНКУРСІ СТАРТАП ПРОЕКТІВ

 20 – 25 листопада 2023 р. відбувся VІ Міжнародний науковий конгрес SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2023 р. за участю науковців та студентів закладів вищої освіти країн: Індія (Бангалор), Португалія (Евора), Україна (Київ, Харків, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Умань), Латвія (Резекне), Румунія (Сучева), Узбекистан (Ташкент), захід було проведено у онлайн форматі, всього 42 навчальні заклади різних країн.

У Конгресі прийняли участь викладачі та здобувачі кафедри Менеджменту охорони здоров’я , спеціальності 073 Менеджмент.

 (Електронна пошта конгресу– iscsai.org@gmail.com).

У рамках конгресу, що проходив у декілька етапів: панельні дискусії науковців, конкурс стартапів молодих підприємців та студентів ЗВО. Учасники Конгресу прийняли участь у обговоренні тем Конгресу: «Цифрова трансформація економіки»; «Технології та екологічна інженерія». Програма Конгресу передбачала виступ науковців Індії, Португалії, Латвії, Румунії, України.

https://drive.google.com/file/d/1kYF0XkxW108LAUHwegRdN9JwT3xMc7QL/view?pli=1

(https://drive.google.com/file/d/1hfMf08NZTuZVG1sfsDhGSFx0mezrTsRU/view)

Магістри  кафедри Менеджменту охорони здоров’я  рамках Конгресу та Конкурсу стартапів вищих навчальних закладів, представили два проекти, з яких проект «Mentalium» зайняв третє призове місце, автори – здобувачі заочної форми навчання, група 13401АМН Лісовенко Єгор та Анастасія Шкварок.

Проект присвячено вирішенню проблеми боротьби із психологічним стресом, що сьогодні є актуальною для різних груп населення, включаючи військовослужбовців, вимушено переміщених осіб, літніх людей, дітей та підлітків.

Ідея проекту – застосунок “Mentalium” – що пропонує інноваційні рішення для онлайн-психологічної допомоги, спрощує процес її отримання, дозволяє зробити точний вибір необхідного розділу допомоги відповідно до особистих потреб користувачів, будь то стрес, депресія чи міжособистісні відносини.

Міжнародне незалежне оцінювання, показало, що наші здобувачі є одними з кращих випускників вишів України. В процесі захисту проекту, здобувачі професійно та змістовно відповідали на питання організаторів конкурсу та незалежних експертів, виразили власне бачення і у подальшій  професійній діяльності займатися цією проблематикою.

 

 

 

 

27.11.2023

З 27 листопада по 08 грудня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я  циклі тематичного удосконалення «Оцінка ефективності управління персоналом в ЗОЗ».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 23 листопада 2023 р. включно.

Паралельно відбувається навчання слухачів на циклі стажування за фахом «ОУОЗ», який почався 20 листопада і закінчиться 20 грудня 2023 р. Слухачі отримають сертифікат спеціаліста та 0 балів БПР.

З 28 листопада по 07 грудня 2023 р. включно відбуватиметься реєстрація на останній  цьогорічний навчальний цикл ТУ «Управління якістю медичних послуг на рівні ЗОЗ». Термін проведення навчання – з 11 по 22 грудня 2023 р. Цикл дає 50 балів БПР, проводиться як на бюджетній, так і на контрактній основі.

ВСТИГНІТЬ ОТРИМАТИ СВОЇ 50 БАЛІВ ЗА 2023 рік!

___________________________________________

ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ на цикл СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ за фахом «Організація та управління охороною здоров’я», час початку навчання –  08.01.2024. Реєстрація за попереднім дзвінком триватиме до 06 січня 2024 вкл.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Відслідковуйте наші новини на нашій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

 

УСПІШНИЙ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ  073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

 16.11.23. відбувся перший захист звітів з переддипломної практики  здобувачів кафедри менеджменту охорони здоров’я спеціальності «Менеджмент».

Переддипломна практика є важливою складовою навчального процесу ОП «Менеджмент в сфері охорони здоров’я». Вона є заключним етапом практичного навчання, що дозволяє закріпити та удосконалити набуті компетентності, отримати реальне уявлення про специфіку адміністративної роботи й системи управління медичним закладом та зробити обґрунтований вибір майбутньої професійної діяльності.

Метою переддипломної практики є дослідження системи управління закладу охорони здоров’я, професійна адаптація до майбутньої професійної діяльності, формування професійного світогляду та етичних принципів.

Здобувачі успішно справилися із усіма завданнями переддипломної практики, підготовкою звітів, в яких було визначено сильні й слабкі сторони системи управління закладу охорони здоров’я, компетентності сформовані під час проходження переддипломної практики, запропоновано заходи, щодо підвищення ефективності роботи закладу.

Під час захисту магістри активно відповідали на питання комісії та зазначали особливості управлінських структур закладів, в яких проходили практику, презентації були інформативно насиченими, цікавими, обґрунтованими та економічно доцільними. Магістри-управлінці,  підкреслили необхідність реалізації запропонованих кроків покращення систем управління у закладах охорони здоров’я, важливість інформації, що отримана на базі практики для написання якісної кваліфікаційної роботи.

Після захисту здобувачі подякували завідувачу кафедри професору Парію В.Д та професорсько-викладацькому складу кафедри за управлінські компетентності, отримані протягом навчання, що сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності молодих фахівців-управлінців, їх саморозвитку, навчанню впродовж життя та ефективному самоменеджменту.

Здобувачі визначили важливість формування компетентностей управління проектами, вчасно проявляти ініціативу та підприємливість, висловлювати власне бачення, проявляти лідерські якості.

Завершився важливий науково-навчальний захід колективною фотосесією.

 

 

 

 

 

ПЕРЕМОГА МАГІСТРІВ-УПРАВЛІНЦІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ» У ХАКАТОНІ BE FIRST 2023!!!!  

10.11.2023року на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія», за ініціативою  Кафедри маркетингу та управління бізнесом, спільно з Центром аналітики та бізнес-моделювання сталого розвитку було проведено Відкритий Хакатон ідей «BE FIRST: Future of Innovation, Resilience, Security, Technology» під слоганом «Ідеї без меж: генерувати, діяти бути!» У межах міжнародного проєкту SMART4FUTURE, який фінансується через Climate-KIC

За напрямами:

♦ безпека та відповіді на виклики мінливого світу;

♦ європейський зелений курс та зелена трансформація;

♦ стала промисловість і стійка мобільність;

♦ цифрові інновації та штучний інтелект;

♦ післявоєнне відновлення.

У Хакатоні прийняли участь студенти та здобувачі ЗВО  України та молодь-підприємці до 35 років, доктора філософії, інші молоді інноватори. Представниками різних категорій студентів та молоді було заявлено більше 40 проектів. Від Національного медичного університету імені О.О. Богомольця прийняли участь здобувачі першого курсу спеціальності 073  «Менеджмент» (команда в складі 4 осіб),  кафедра менеджменту охорони здоров’я. Конкурс організаторами був проведений у два етапи, здобувачі медичного університету   спеціальності менеджмент, були запрошені на фінальну зустріч, та зайняли за кількістю балів третє призове місце (Карпенко Віктор, Євтушенко Владислав, Безшейко Віталій, Ловейко Ірина).

ВІТАЄМО НАШІХ МАГІСТРІВ З ЗАЙНЯТИМ ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ!!!!

 

 

 

 

 

06.11.2023

З 06 по 17 листопада 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я  циклі тематичного удосконалення «Цифрова трансформація охорони здоров’я: виклики, рішення, майбутнє».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 02 листопада 2023 р. включно.

З 14 листопада по 23 листопада відбуватиметься реєстрація на передостанній  навчальний цикл цього року – ТУ «Оцінка ефективності управління персоналом в ЗОЗ». Термін проведення навчання – з 27.11. по 08.12.2023. Цикл дає 50 балів БПР, проводиться на бюджетній та контрактній основі.

_________________________________________________________________

ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА цикл СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ за фахом «Організація та управління охороною здоров’я», час початку навчання – у січні 2024 р.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Відслідковуйте наші новини на нашій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

23.10.2023

З 23 жовтня по 03 листопада 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я циклі тематичного удосконалення «Управління ОЗ на засадах сучасного менеджменту та публічного адміністрування».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває два тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 19 жовтня 2023 р. включно.

З 16 жовтня та з 17 жовтня 2023 р. відбувається навчання на двох окремих циклах  стажування за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Навчання проводиться на договірних задах, дає 0 балів БПР, після – слухачі отримають сертифікат спеціаліста.

 

ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА цикл СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ за фахом «Організація та управління охороною здоров’я», час початку навчання – у січні 2024 р.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

_________

Відслідковуйте наші новини на нашій новій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

19.10.2023

 

 

 

02.10.2023

З 02 жовтня по 29 грудня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я циклі спеціалізації «Організація та управління охороною здоров’я».

Цикл СПЕЦ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває три місяці і дає 0 балів БПР. Після навчання слухачі отримають сертифікат спеціаліста.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 28 вересня 2023 р. включно.

*

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Відслідковуйте наші новини на нашій новій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

20.09.2023

 

 

18.09.2023

З 18 по 29 вересня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на тематичному удосконаленні «Первинна медична допомога в Україні: правові та економічні основи організації, зв’язок із системою громадського здоров’я».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 14 вересня 2023 р. включно.

>>> До 28 вересня 2023 р. вкл. відбувається реєстрація на навчальний цикл спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Форма навчання – договір та бюджет (на підставі клопотань надається путівка).

Термін навчання – з 02 жовтня по 29 грудня 2023 р.

Після навчання слухачі отримають сертифікат спеціаліста та 0 балів БПР.

Щоб зареєструватись на навчання попередньо наберіть нас.

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах.. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Відслідковуйте наші новини на нашій новій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

11.09.2023

11 вересня 2023 р. кафедра менеджменту охорони здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця спільно з ДП «Електронне здоров’я» у форматі онлайн провела вебінар «Актуальний стан цифрової трансформації охорони здоров’я та перспективи розвитку ЕСОЗ».

До участі у заході запрошувались студенти 1-2 курсів магістерської освітньої програми «Менеджмент у сфері охорони здоров’я» та керівники лікувально-профілактичних закладів та їх заступники, а також кадровий резерв закладів охорони здоров’я

Спікерами вебінару були: доцент кафедри менеджменту охорони здоров’я Вадим Терентюк та в.о. генерального директора Державного підприємства «Електронне здоров’я» Олександр Ємець.

 

 

04.09.2023

З 04 по 15 вересня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на тематичному удосконаленні «Системно-функціональне проєктування апарату та моделі управління медичного закладу на засадах сучасного менеджменту».

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком та тривала до 31 серпня 2023 р. включно.

*

З 04 вересня по 04 грудня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я відбувається навчання на циклі спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», який проходить виключно на договірних засадах.

Після навчання слухачі отримають сертифікат спеціаліста та 0 балів БПР.

Реєстрація відбувалась за попереднім дзвінком до 31 серпня 2023 р. включно.

*

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах.. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

*

Відслідковуйте наші новини на нашій новій сторінці

https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement

 

 

 

Неформальна освіта викладачів і магістрів спеціальності 073 «Менеджмент»

Відповідно до Закону України «Про освіту», неформальна освіта – це освіта, що здобувається за короткотривалими програмами та не передбачає присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій за рівнями освіти, але може завершуватися присвоєнням професійних та/або присудженням часткових освітніх кваліфікацій.

Сьогодні в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця документом що регламентує питання визнання результатів навчання отриманих у неформальній освіті є: «Положення про визнання результатів навчання здобувачів вищої освіти в НМУ імені О.О. Богомольця, здобутих у неформальній та інформальній освіті» (https://drive.google.com/file/d/18b3O-0q3gB3Dx5QWT3HtxsNGH8qKIc-H/view).

Магістрами спеціальності 073 Менеджмент ОПП «Менеджмент у сфері охорони здоров’я, за 2022-2023 навчальний рік опановано наступні курси неформальної освіти на інформаційній платформі Prometheus та отримано сертифікати напрямів:

1. «Антикризовий курс для медичних менеджерів» (Валерія Шатохіна, Владислав Плиска, Ігор Ардикуце).

2. «Фінансовий менеджмент» (Ігор Ардикуце, Владислав Плиска, Антон Мороз, Володимир Журавель, Дмитро Корнієнко, Олександр Алексейчук, Вячеслав Тимошенко, Максим Зарецький).

3. «Основи проєктного менеджменту» (Іван Островський, Олександр Комаров, Катерина Потапова, Вячеслав Тимошенко).

4. «Менеджмент медичного підприємства» (Владислав Плиска, Марія Смілянська, Ігор Стезерянський).

5. «Підприємництво: Хто Ваш клієнт?» (Надія Александренко).

6. «Європейські практики соціальних навичок» (Ігор Ардикуце, Владислав Плиска, Алексейчук О.).

 

7. «Маркетинг: розробка та продаж пропозиції, цінності» (Антон Мороз).

Вивчення магістрантами матеріалів курсів неформальної освіти свідчить про бажання та зацікавленість методиками викладання: тренінгів; майстер-класів, семінарів, підвищенню майстерності у напряму менеджменту сфери охорони здоров’я тощо. Особливий інтерес у магістрів викликав курс на інформаційній платформі Prometheus «Менеджмент медичного підприємства». Цінну інформацію управлінського напряму та широкий комплекс інструментів управління було надано від Школи менеджменту Слоана Массачусетського технологічного інституту (автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua:18090/cert/f4e33fb53fbe4838a93cd0c95c701e44), викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка (через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus), викладача Києво-Могилянської бізнес-школи, засновниці Apple Consulting Юлії Плієвої й інших.

До процесу навчання викладачами кафедри менеджменту охорони здоров’я активно впроваджуються принципи академічної доброчесності – це сукупність етичних принципів і визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу. Ознайомитися з ними можна у Положенні про академічну доброчесність НМУ імені О.О. Богомольця (https://drive.google.com/file/d/1EVG51GI8sz8sVBgCH58ume5_aBnK4ccl/view).

Протягом 2022-2023 навчального року викладачі кафедри отримали сертифікати за участь у різноманітних заходах неформальної освіти Університету, серед яких варто виокремити вебінар на тему «Академічна доброчесність: поняття та інструменти» (проф. Ганна Матукова, доц. Тетяна Кожемякіна, доц. Дар’я Матукова-Ярига).

За вагомий внесок у розвитку освіти і науки, професіоналізм, активну громадську діяльність, нагороджено Почесною грамотою Національної академії наук вищої освіти України, завідувача кафедри менеджменту охорони здоров’я, професора Валентина Парія.

Також, протягом року були організовані відповідні заходи (круглий стіл, засідання активу тощо), де відбулися обговорення ОПП сумісно зі здобувачами та професорсько-викладацьким складом кафедри (https://www.facebook.com/100077511671175/videos/580880077350345).

Кафедра менеджменту охорони здоров’я ІПО

 

 

25.06.2023

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома, що наша сторінка у фейсбук https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu припиняє оновлюватись з 25 червня 2023 р.

Але є чудова альтернатива, це теж наша сторінка, рекомендуємо підписатись і слідкувати за новинами саме там: https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement/

 

 

 

20.06.2023

 

 

 

19.06.2023

З 19 по 30 червня 2023 року на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на тематичному удосконаленні «Цифрова трансформація охорони здоров’я: виклики, рішення, майбутнє».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі виключно на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

***********

Начальний цикл спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» розпочнеться у вересні 2023, виключно на договірних засадах.

Реєстрація відбуватиметься з 28 серпня по 31 серпня 2023 р. включно. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

***

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Орієнтовний початок навчання на стажуванні – з вересня 2023 р. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

07.06.2023

Війна в Україні створила значне навантаження на систему охорони здоров’я. У цьому контексті постала нагальна потреба в ефективному управлінні закладами охорони здоров’я (ЗОЗ). Представники Національного медичного університету імені О.О. Богомольця обговорили з колегами з Університету Манчестера перспективи реалізації спільного проєкту, присвяченому відбудові галузі охорони здоров’я, що зазнала руйнувань внаслідок військової агресії в Україні. Зустріч відбулася в результаті попередніх домовленостей ректора НМУ Юрія Кучина під час поїздки до Великої Британії.

Від нашого Університету на онлайн-зустрічі були присутні директорка Інституту післядипломної освіти, професорка Тетяна Вежновець, завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я, професор Валентин Парій, доценти кафедри Іван Вишнивецький і Дар’я Матукова-Ярига, а також начальниця відділу з міжнародних зв’язків Іванна Саханда і доцентка кафедри мовної підготовки Світлана Лехніцька.

Спільний проєкт має задовольнити потребу шляхом розробки курсу менеджменту для керівників ЗОЗ в Україні, спираючись на досвід з менеджменту охорони здоров’я та лідерства трьох провідних університетів Великої Британії. Відповідний курс менеджменту для керівництва лікарень України, розроблений у партнерстві з провідними університетами Великої Британії, має потенціал для надання значної підтримки університетам і громадам України. Курс розроблятиметься для вирішення унікальних проблем, з якими стикаються лікарні та постачальники медичних послуг в Україні, особливо під час війни.

Університет Манчестера, Університет Бірмінгема та Лондонська школа гігієни та тропічної медицини працюватимуть разом, щоб надати свої знання та передовий досвід для створення навчальної програми, що відповідатиме особливим потребам системи охорони здоров’я України. Міністерство охорони здоров’я України та Національний медичний університет імені О.О. Богомольця є головними партнерами та зацікавленими в цьому проєкті сторонами, забезпечуючи пристосування курсу до особливого контексту та викликів сьогодення України.

Створення масштабованих моделей, які можуть бути легко використані університетами, має вирішальне значення для успішної реалізації цього проєкту. Розроблений курс, можна буде запровадити в університетах по всій країні, що суттєво розширює результативність проєкту. Той факт, що цей курс буде обов’язковим для керівництва ЗОЗ, гарантує, що значна кількість осіб отримає навчання з управління охороною здоров’я та лідерства, і в результаті призведе до покращення якості медичних послуг населення України. Відтак мета цього проєкту – формування у керівників і кадрового резерву закладів охорони здоров`я практичних професійних інструментів менеджменту в умовах післявоєнної відбудови та розвитку спроможної мережі закладів охорони здоров’я.

 

 

 

05.06.2023

Останній навчальний цикл 20202/2023 н.р.

Згідно навчально-виробничого плану на І-е півріччя 2023, з 05 по 16 червня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на тематичному удосконаленні «Управління якістю медичних послуг на рівні».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 01 червня 2023 включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

***

Начальний цикл спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» розпочнеться у вересні 2023, виключно на договірних засадах. Реєстрація відбуватиметься з 28 серпня по 31 серпня 2023 р. включно. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

***

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Орієнтовний початок навчання на стажуванні – з вересня 2023 р. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

 

01.06.2023

01 червня 2023 року, на 74-му році життя, внаслідок тяжкої хвороби помер кандидат медичних наук, доктор філософії в галузі права, доцент кафедри менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти Анатолій Володимирович Жила.

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця висловлює співчуття близьким і рідним Анатолія Володимировича. Він був взірцем інтелігентності, справедливості, професіоналізму та гідним прикладом для майбутніх поколінь.

Анатолій Жила пройшов складний, проте насичений і продуктивний життєвий шлях.. У 1978 році закінчив Запорізький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа», захистив кандидатську дисертацію на тему «Соціально-гігієнічні аспекти інвалідності внаслідок ішемічної хвороби серця серед трудящих гірничорудної промисловості Кривбасу»; докторську – «Деліктне провадження в медичній сфері як чинник оптимізації медичного обслуговування населення».

Анатолій Володимирович ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, співзасновник та співголова Асоціації організаторів охорони здоров’я Луганської області, член Всеукраїнського лікарського товариства, член робочої групи при МОЗ України з розробки «Положення про університетську клініку» й автор 85-ти наукових публікацій з менеджменту, економіки, управління, маркетингу в охороні здоров’я, медичного права, медичної психології та громадського здоров’я.

Вічна та світла пам’ять!

 

 

 

16.05.2023

Кафедра менеджменту охорони здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця запрошує Вас на навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент».
17 травня 2023 року о 16 годині відбудеться онлайн-зустріч із завідувачем кафедри, професором Валентином Дмитровичем Парієм і гарантом освітньої-професійної програми, професоркою Ганною Іллівною Матуковою щодо вступу на навчання за освітньою програмою другого (магістерського) рівня «Менеджмент у сфері охорони здоров’я» у 2023 році.
Під’єднатися до Zoom-конференції можна за таким посиланням:
http://05web.zoom.us/j/81237702993...
Ідентифікатор конференції: 812 3770 2993
Код доступу: GHM3Cn

 

 

 

Майбутні управлінці взяли активну участь у конференції приуроченій Всесвітньому дню здоров’я

6 квітня 2023 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця було проведено науково-практичну конференцію з міжнародною участю до Всесвітнього дня здоров’я 2023 року та 75-річчя ВООЗ під гаслом: «Здоров’я для всіх». Організатором заходу виступила кафедра «Громадського здоров’я» – в обговореннях і роботі однієї з секцій напряму управління в сфері охорони здоров’я, взяли активну участь перші здобувачі кафедри менеджменту охорони здоров’я.

Секція напряму «Менеджмент в умовах сучасних викликів» була проведена під головуванням завідувача кафедри менеджменту охорони здоров’я, професора Валентина Парія та директорки Інституту післядипломної освіти, професорки Тетяни Вежновець.

Здобувачами були представлені доповіді на наступні теми:

– «Управління витратами патологоанатомічного бюро в умовах набуття автономії» – магістр 1-го курсу спеціальності менеджмент в охороні здоров’я, групи 12401БМн Єгор Терновський під керівництвом завідуючого каф., професора Валентина Парія;

– «Стратегічні орієнтири трансформації системи управління закладом охорони здоров’я на прикладі Бучанського Центру первинної медико-санітарної допомоги» – магістерка 1-го курсу спеціальності менеджмент в охороні здоров’я, групи 12401АМн Наталія Борисенко, під керівництвом професорки Ганни Матукової;

– «Напрями вдосконалення системи управління медичним закладом на прикладі КНП «Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини»» – магістерка 1-го курсу спеціальності менеджмент в охороні здоров’я, групи 12401БМн Валерія Шатохіна під керівництвом доцентки Тетяни Кожемякіної;

– «Інноваційні підходи в управлінні кадровими ресурсами закладу охорони здоров’я» – магістр 1-го курсу спеціальності менеджмент в охороні здоров’я, групи 12401Мн Владислав Плиска під керівництвом доцентки Дар’ї Матукової-Яриги;

– «Роль фінансових розрахунків в управлінні діяльністю медичного закладу» – Володимир Журавель магістр 1-го курсу спеціальності менеджмент в охороні здоров’я, групи 12401Мн під науковим керівництвом доцентки Тетяни Кожемякіної.

У промовах було розкрито проблему управління сучасним закладом сфери медичних послуг, особливості впровадження методики управління кадровими ресурсами структури, вимоги ринку до спеціалістів медичної сфери. Здобувачами було підкреслено шляхи вирішення питання оптимізації використання фінансових ресурсів закладу охорони здоров’я, визначено напрями удосконалення його системи управління.

У виступах, було зазначено, що вчасно й якісно сформована стратегія закладу охорони здоров’я, це гарантія його конкурентоспроможності на ринку медичних послуг. Виступи викликали жвавий інтерес у присутніх, призвели до широкої дискусії в контексті вдосконалення системи управління медичним закладом сфери охорони здоров’я в умовах реформування. Учасниками конференції підкреслено, що магістри спеціальності 073 «Менеджмент» ОПП «Менеджмент у сфері охорони здоров’я», мають високий науковий рівень підготовки та змістовні презентації.

 

 

 

08.05.2023

Згідно навчально-виробничого плану на І-е півріччя 2023, з 08 по 19 травня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на тематичному удосконаленні «Особливості управління діяльністю ЗОЗ в статусі КНП».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 04 травня 2023 включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

З 23 травня по 01 червня включно 2023 р. відбуватиметься реєстрація на наступний навчальний цикл – ТУ «Управління якістю медичних послуг на рівні ЗОЗ». Період проведення циклу – з 05 по 16 червня 2023 р.  Навчання відбуватиметься як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація триватиме до 01 червня включно. Для реєстрації потрібно зв’язатись із ст.лаб. кафедри Свавільною А.М.

***

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

03.05.2023

Кафедра менеджменту охорони здоров’я запрошує на День відкритих дверей

Кафедра менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця запрошує на навчання за освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня освіти «Менеджмент у сфері охорони здоров’я» спеціальності 073 «Менеджмент» галузь знань 07 «Управління та адміністрування».

17 травня 2023 року відбудеться онлайн-зустріч із завідувачем кафедри, професором Валентином Парієм та гарантом освітньої програми, професоркою Ганною Матуковою щодо вступу у 2023 році до Інституту післядипломної освіти на спеціальність 073 «Менеджмент».

Початок о 16:00

Попередня реєстрація на захід за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeW9lBB7R5n1Bo24BuxGDLcWE3oG2Zmx3OVn_SCQMuvqG9VqQ/viewform?fbclid=IwAR1A4LbOWwk4yULbiSnw6ZJyEck2EHL7IPYXgzEhcei_UjY20Z_DIMjo3eM

 

 

 

26.04.2023

Студенти НМУ підняли актуальні питання менеджменту закладів охорони здоров’я

18-19 квітня 2023 року в онлайн-форматі відбулася Міжнародна конференція «Менеджмент та маркетинг як фактори розвитку бізнесу в умовах економіки відновлення». Участь у заході взяли представники Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та закладів вищої освіти майже всіх регіонів України, а також ЗВО Туреччини, Польщі та Молдови. Організатором конференції виступив Національний університет «Києво-Могилянська Академія».

Наукова проблематика конференції була зосереджена в контексті інноваційного розвитку бізнесу, корпоративної соціальної відповідальності, менеджменту як ефективного інструменту конкурентоспроможної структури, Digital-маркетингу, інформаційних систем і соціальних мереж в забезпеченні ефективного функціонування бізнесу.

Цікаві доповіді презентували магістри спеціальності 073 Менеджмент НМУ імені О.О. Богомольця та студенти 6-го курсу медичного факультету №2. Їхні теми відповідали актуальним проблемам розвитку структур медичного профілю: «Вдосконалення системи управління закладом охорони здоров’я в умовах господарювання» (Лісовенко Є.С., Маслаков І.В.), «Оцінка ефективності діяльності медичної установи: економічний і соціальний аспекти» (Прохонюк А.Р.), «Стратегічні орієнтири трансформації системи управління закладом охорони здоров’я на прикладі КНП «Бучанський Центр первинної медико-санітарної допомоги БМР» (Борисенко Н.О.).

Актуальність проблематики викликала активізацію більш ніж 500 вчених, аспірантів і здобувачів освіти з багатьох наукових шкіл ЗВО. Доповідачі торкнулися питань глобалізаційних тенденцій, новітніх підходів у менеджменті та маркетингу, вирішенню корпоративних і соціальних проблем у структурах різних сфер діяльності. Захід надав учасникам можливість спілкування, збагачення новими знаннями та творчими здобутками. Також конференція стала поштовхом до вирішення широкого кола актуальних питань економіки й управління нашої країни.

 

 

 

03.04.2023

Згідно навчально-виробничого плану на І-е півріччя 2023, з 03 по 14 квітня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на тематичному удосконаленні «Оцінка ефективності управління персоналом в ЗОЗ».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 30 березня 2023 включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів БПР. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

З 25 квітня по 04 травня включно 2023 р. відбуватиметься реєстрація на наступний навчальний цикл – ТУ «Особливості управління діяльністю ЗОЗ в статусі КНП». Період проведення циклу – з 08 по 19 травня 2023 р.  Навчання відбуватиметься як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах. Реєстрація триватиме до 04 травня включно. Для реєстрації потрібно зв’язатись із ст.лаб. кафедри Свавільною А.М.

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

27 березня 2023 р. відбувся II-й етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році. В конкурсі брали участь студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, які навчаються на  магістерській освітній програмі «Менеджмент у сфері охорони здоров’я». В секції «Теоретична медицина» була представлена та посіла почесне ІІ-е місце наукова робота на тему «Управління витратами патологоанатомічного бюро в умовах набуття автономії»  магістранта 1-го року навчання групи 12401Мн Терновського Єгора Ігоровича ( науковий керівник кандидат економічних наук, доцента кафедри менеджменту охорони здоров’я  Кожемякіна Тетяна Володимирівна).

Щиро вітаємо нашу команду з таким потужним результатом! Бажаємо подальших досягнень на науковому поприщі!

 

 

 

 

30.03.2023

30 березня 2023 р. відбулось чергове засідання Вченої ради Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Проректор з наукові роботи та інновацій, професор Сергій Земсков доповів про досягнення та пріоритетні напрямки наукової діяльності у 2022 році, окреслив основні напрямки наукових досліджень і їхню структуру, розповів про динаміку науково-дослідних робіт кафедр і підрозділів у НМУ, наукові видання та інше.

Кафедра менеджменту охорони здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця посіла ТРЕТЄ місце у рейтингу кафедр по сумарному індексу Гірша на платформі Scopus.

 

 

 

20.03.2023

Згідно навчально-виробничого плану на І-е півріччя 2023, з 20 березня по 20 червня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі спеціалізації за фахом «Організація та управління охороною здоров’я».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 16 березня 2023 включно.

Цикл спеціалізації відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 3 місяці і дає 0 балів БПР. Після навчання слухачі сертифікат спеціаліста.

Паралельно відбувається навчання на циклі стажування за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Період проведення циклу – з 20 березня по 20 квітня 2023 р. Навчання відбувається на договірних засадах. Реєстрація тривала до 16 березня 2023 р. включно.

Після циклу слухачка отримає сертифікат спеціаліста та 0 балів БПР.

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

З 21 березня по 30 березня включно 2023 р. відкрита реєстрація на наступний навчальний цикл – ТУ «Оцінка ефективності управління персоналом в ЗОЗ». Період проведення циклу – з 03 по 14 квітня 2023 р.  Навчання відбуватиметься як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах. Реєстрація триватиме до 30 березня включно. Щоб зареєструватись на навчання, вам потрібно подзвонити ст.лаб. кафедри Свавільній А.М.

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

06.03.2023

Згідно навчально-виробничого плану на І-е півріччя 2023, з 06 по 17 березня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Цифрова трансформація охорони здоров’я: виклики, рішення, майбутнє».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 02 березня 2023 включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

З 07 березня 2023 р. відкрита реєстрація на наступний навчальний цикл СПЕЦіалізація «Організація та управління охороною здоров’я». Період проведення циклу – з 20 березня по 20 червня 2023 р.

Навчання відбуватиметься як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах. Реєстрація триватиме до 16 березня включно.

Після циклу слухачі отримають сертифікат спеціаліста та 0 балів БПР.

За потреби слухача, проводиться навчання на стажуванні за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Тривалість навчального циклу визначається індивідуально після проведення тестування. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

_________

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

20.02.2023

Згідно навчально-виробничого плану на І-е півріччя 2023, з 20 лютого по 03 березня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Управління ЗОЗ на засадах сучасного менеджменту та публічного адміністрування».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 16 лютого 2023 включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

____________

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

З 21 лютого 2023 р. відкрита реєстрація на наступний навчальний цикл ТУ «Цифрова трансформація охорони здоров’я: виклики, рішення, майбутнє», період проведення циклу – з 06 по 17 березня 2023 р.  Навчання відбуватиметься як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах. Реєстрація триватиме до 02 березня 2023 включно.

Також, за потреби проводиться навчання на стажуванні. Тривалість навчального циклу визначається індивідуально. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

06.02.2023

Згідно навчально-виробничого плану на І-е півріччя 2023, з 06 по 17 лютого 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Управління закладом охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, в умовах змін».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 02 лютого 2023 включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

____________

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

 З 07 лютого 2023 р. відкрита реєстрація на наступний навчальний цикл ТУ «Управління ЗОЗ на засадах сучасного менеджменту та публічного адміністрування», період проведення циклу – з 20 лютого по 03 березня 2023 р.  Навчання відбуватиметься як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах. Реєстрація триватиме до 16 лютого 2023 включно.

Також, за потреби проводиться навчання на стажуванні. Тривалість навчального циклу визначається індивідуально. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

 Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 __________________

Слідкуйте за актуальними новинами тут або у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

23.01.2023

Згідно навчально-виробничого плану на І-е півріччя 2023, з 23 січня по 03 лютого 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Первинна медична допомога в Україні: правові та економічні основи організації, зв’язок із системою громадського здоров’я».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 19 січня 2023 включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Паралельно відбувається навчання на циклі спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – з 23 січня по 21 квітня 2023 р. Цикл спеціалізації відбувається у дистанційному форматі виключно на договірних засадах, триває 3 місяці і дає 0 балів. Після навчання слухачі отримають сертифікат спеціаліста.

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 19 січня 2023 включно.

____________

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

З 24 січня 2023 р. відкрита реєстрація на наступний навчальний цикл ТУ «Управління закладом охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, в умовах змін», період проведення циклу – з 06 лютого по 17 лютого 2023 р. Навчання відбуватиметься як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах. Реєстрація триватиме до 02 лютого 2023 включно.

Також, за потреби проводиться навчання на стажуванні. Тривалість навчального циклу визначається індивідуально. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

 Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 Слідкуйте за актуальними новинами тут або у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

 

09.01.2023

Згідно навчально-виробничого плану на І-е півріччя 2023, з 09 по 20 січня 2023 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Системно-функціональне проєктування апарату та моделі управління медичного закладу на засадах сучасного менеджменту».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 05 січня 2023 включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Паралельно відбувається навчання на циклі спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – з 09 січня по 07 квітня 2023 р. Цикл спеціалізації відбувається у дистанційному форматі виключно на договірних засадах, триває 3 місяці і дає 0 балів. Після навчання слухач отримає сертифікат спеціаліста.

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 05 січня 2023 включно.

____________

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

 З 10 січня 2023 р. відкрита реєстрація на наступний навчальний цикл ТУ «Первинна меддопомога в Україні: правові та економічні основи організації, зв’язок із системою громадського здоров’я», період проведення циклу – 23.01-03.02.2023. Навчання відбуватиметься як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах. Реєстрація триватиме до 19 січня включно.

 Також, за потреби проводиться навчання на стажуванні. Тривалість навчального циклу визначається індивідуально. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

 Довідки за телефонами/реєстрація:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Слідкуйте за актуальними новинами тут або у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

01.01.2023

 

 

 

 

19.12.2022

Вітаємо з Днем Святого Миколая! Бажаємо кожному з вас здоров’я, благополуччя, доброти й.. Перемоги!!

Згідно навчально-виробничого плану на ІІ-е півріччя 2022, з 19 по 30 грудня 2022 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Управління якістю медичних послуг на рівні ЗОЗ».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 15 грудня включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

***

Паралельно відбувається навчання на циклі стажування за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – з 30 листопада до 30 грудня 2022 р. Цикл СТАЖування відбувається у дистанційному форматі виключно на договірних засадах, триває 1 місяць (тривалість визначається для кожного слухача індивідуально) і дає 0 балів. Після навчання слухач отримає сертифікат спеціаліста.

______________

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

  

На наступний 2023 рік відкрита реєстрація на цикл спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» на договірних засадах.

Навчання проводитиметься з 09 січня по 07 квітня 2023 р. Реєстрація триватиме до 05 січня 2023 включно. Після циклу слухачі отримають сертифікат спеціаліста.

Також, за потреби проводиться навчання на стажуванні. Тривалість навчального циклу визначається індивідуально. Навчання проводиться виключно на договірних засадах. Якщо вам потрібен саме цей тип навчання, подзвоніть нам.

 Довідки за телефонами/реєстрація:

 • доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80
 • ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Слідкуйте за актуальними новинами тут або у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ З БІЗНЕС-ПРОЄКТІВ

 

У жовтні (18-19.10.2022) студентами Національного медичного університету імені О.О.  Богомольця прийнято участь у міжнародному Конгресі та конкурсі молодіжних бізнес-проектів та стартапів у рамках Конгресу.

Візія Конгресу – це організація багатогранної, відкритої наукової платформи для співпраці академічної спільноти та реального сектору економіки з метою отримання нових знань, обмін інформацією та передовим досвідом. Інтегрованою й логічною в Конгресі є традиційна студентська секція, де молоді науковці презентують свої наукові здобутки та обмінюються досвідом із колегами зі всього світу (https://www.facebook.com/ISCSAI).

Студентами II-го медичного факультету та магістрами спеціальності 073 «Менеджмент» кафедри менеджменту охорони здоров’я під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри: д.п.н., проф. Матукова Г.І, к.е.н, доц. Прус Н.В., к.е.н., доц. Матукова-Ярига Д.Г., к.е.н., доц. Кожемякіна Т.В. проведено велику роботу по підготовці проєктів у Конгресі, в якому прийняли участь студенти вищих навчальних закладів України, Латвії, Португалії, Індії та Узбекистану.

Нашим університетом було презентовано 2 проєкти:

 

КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВІТАЄ СТУДЕНТІВ ТА КЕРІВНИКІВ ПРОЄКТІВ, ЩО БУЛИ ОЦІНЕНІ Й ВИЗНАНІ МІЖНАРОДНОЮ АУДИТОРІЄЮ НАУКОВЦІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ БАГАТЬОХ МІСТ НАШОЇ КРАЇНИ ТА ЗАРУБІЖЖЯ Й ЗДОБУЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ!

 

 

 

 

 

02.12.2022

 

 

 

 

21.11.2022

Згідно навчально-виробничого плану на ІІ-е півріччя 2022, з 21 листопада по 02 грудня 2022 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Оцінка ефективності управління персоналом в ЗОЗ».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 17 листопада включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

***

Паралельно відбувається навчання на циклі стажування за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – з 08 листопада по 08 грудня 2022 р. Цикл СТАЖування відбувається у дистанційному форматі виключно на договірних засадах, триває 1 місяць (тривалість визначається для кожного слухача індивідуально) і дає 0 балів. Після навчання слухач отримає сертифікат спеціаліста і посвідчення.

______________

 !!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

 Відкрито реєстрацію на ОСТАННІЙ В ЦЬОМУ РОЦІ навчальний цикл, а саме:

ТУ з 19 по 30 грудня 2022 «Управління якістю медичних послуг на рівні ЗОЗ». Реєстрація триватиме до 15 грудня 2022 включно.

Встигніть отримати свої 50 балів в 2022 році!

Довідки за телефонами/реєстрація:

 • доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80
 • ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Слідкуйте за актуальними новинами тут або у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

07.11.2022

Згідно навчально-виробничого плану на ІІ-е півріччя 2022, з 07 по 18 листопада 2022 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Цифрова трансформація охорони здоров’я: виклики, рішення, майбутнє».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 03 листопада включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

***

Паралельно відбувається навчання на циклі стажування за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – з 25 жовтня по 25 листопада 2022 р. Цикл СТАЖування відбувається у дистанційному форматі виключно на договірних засадах, триває 1 місяць (тривалість визначається для кожного слухача індивідуально) і дає 0 балів. Після навчання слухачі отримають сертифікат спеціаліста і посвідчення.

______________

 !!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

 Відкрито реєстрацію на найближчі навчальні цикли, а саме:

 • ТУ з 21 листопада по 02 грудня «Оцінка ефективності управління персоналом в ЗОЗ». Реєстрація триватиме до 17 листопада включно.
 • ТУ з 19 по 30 грудня «Управління якістю медичних послуг на рівні ЗОЗ». Реєстрація триватиме до 15 грудня включно.

Довідки за телефонами/реєстрація:

 • доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80
 • ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Слідкуйте за актуальними новинами тут або у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

17.10.2022

Згідно навчально-виробничого плану на ІІ-е півріччя 2022, з 17 по 28 жовтня 2022 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Управління ЗОЗ на засадах сучасного менеджменту та публічного адміністрування».

Реєстрація (попередній дзвінок) тривала до 13 жовтня включно.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

______________

 !!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

 Відкрито реєстрацію на найближчі навчальні цикли, а саме:

 • ТУ з 07 по 18 листопада 2022 «Цифрова трансформація охорони здоров’я: виклики, рішення, майбутнє». Реєстрація триватиме до 03 листопада включно.
 • ТУ з 21 листопада по 02 грудня «Оцінка ефективності управління персоналом в ЗОЗ». Реєстрація триватиме до 17 листопада включно.

Довідки за телефонами/реєстрація:

 • доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80
 • ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Слідкуйте за актуальними новинами тут або у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

03.10.2022

Згідно навчально-виробничого плану на ІІ-е півріччя 2022, з 03 по 13 жовтня 2022 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Управління закладом охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, в умовах змін».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

**

Паралельно почався, згідно плану на ІІ-е півріччя 2022 р., навчальний цикл спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» з 03 жовтня по 30 грудня 2022 р.

Цикл СПЕЦ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 3 місяці і дає 0 балів.

Після циклу слухачі отримають сертифікат спеціаліста та посвідчення.

**

З 23 вересня по 21 жовтня 2022 р. відбувається навчальний цикл стажування за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» за індивідуальним графіком.

Цикл СТАЖ відбувається у дистанційному форматі виключно на договірних засадах, триває 1 місяць і дає 0 балів.

Після циклу слухачі отримають сертифікат спеціаліста та посвідчення.

 !!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

 Відкрито реєстрацію на найближчі навчальні цикли, а саме:

 • ТУ з 17 по 28 жовтня 2022 «Управління ЗОЗ на засадах сучасного менеджменту та публічного адміністрування». Реєстрація триватиме до 13 жовтня включно.
 • ТУ з 07 по 18 листопада 2022 «Цифрова трансформація охорони здоров’я: виклики, рішення, майбутнє». Реєстрація триватиме до 03 листопада включно.

Довідки за телефонами/реєстрація:

 • доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80
 • ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Слідкуйте за актуальними новинами тут або у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

19.09.2022

Згідно навчально-виробничого плану на ІІ-е півріччя 2022, з 19 по 30 вересня 2022 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Первинна медична допомога в Україні: правові та економічні основи організації».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

 Відкрито реєстрацію на два найближчих навчальні цикли, а саме:

 • ТУ з 03 по 13 жовтня 2022 «Управління закладом охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, в умовах змін». Реєстрація триватиме до 28.09.22 включно.
 • СПЕЦ з 03 жовтня по 30 грудня 2022 за фахом «Організація і управління охороною здоров’я». Реєстрація триватиме до 28.09.22 включно.

Довідки за телефонами/реєстрація:

 • доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80
 • ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Слідкуйте за актуальними новинами тут або у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

08.09.2022

 

 

06.09.2022

ВІТАЄМО З НОВИМ 2022/2023 НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!

Пора досягати нових вершин, отримувати нові знання, незважаючи на досить не легкі життєві обставини в нашому «новому» житті. Але ми переможемо!

 Чудові новини щодо тематичного удосконалення за фахом “Організація і управління охороною здоров’я”. Усі, кому потрібні 50 балів – інформація на зображенні.

Попередня реєстрація/дзвінок обов’язкові, реєстрація починається від 06.09.2022 та триватиме до 15 вересня 2022.

 

 

 

30.08.2022

Шановні колеги!

Раді повідомити, що ми, кафедра менеджменту охорони здоров’я ІПО НМУ імені О.О. Богомольця повертаємось у робочий стрій! У нас чудові новини про навчальні цикли спеціалізації та стажування за фахом “Організація і управління охороною здоров’я”, які потребують вашої уваги та поширення.

 

 

 

15.07.2022

Шановні абітурієнти, які йдуть на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073″Менеджмент в сфері охорони здоров’я”!
Доводимо до вашого відому, що інформацію щодо вступу, подачі документів, консультацій можливо отримати лише у прийманій комісії НМУ імені О.О. Богомольця –

https://nmuofficial.com/vstupna-kampaniya/pryjmalna-komisiya та https://nmuofficial.com/vstupna-kampaniya

Щодо іншої інформації, звертайтесь будь ласка до завідувача кафедри менеджменту охорони здоров’я, д.мед.н., професора Парія Валентина Дмитровича 050-313-62-48

 

 

 

 

13.06.2022

Згідно дещо зміненого навчально-виробничого плану, з 13 по 24 червня 2022 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Управління якістю медичних послуг на рівні ЗОЗ».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась виключно за попереднім дзвінком ст.лаборанту кафедри Свавільній А.М. і тривала 2 тижні

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно

за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

 Довідки за телефонами:

 • доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80
 • ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Слідкуйте за актуальними новинами на сторінках обох наших фейсбуків:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

https://www.facebook.com/profile.php?id=100077511671175

 

 

 

 

30.05.2022

Згідно дещо зміненого навчально-виробничого плану, з 30 травня по 10 червня 2022 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Оцінка ефективності управління персоналом в ЗОЗ».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась виключно за попереднім дзвінком ст.лаборанту кафедри Свавільній А.М. і тривала 2 тижні.

!!! Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно

за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

Відкрита реєстрація на наступний навчальний цикл ТУ з 13 по 24 червня 2022 «Управління якістю медичних послуг на рівні закладу охорони здоров’я». Реєстрація триватиме до 08.06.22 включно.

Довідки за телефонами:

 • доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80
 • ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Слідкуйте за актуальними новинами у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

 

13.05.2022

Шановні колеги!

У нас знову чудові новини для тих, кому потрібні 50 балів у цьому році. Кафедра менеджменту охорони здоров’я ІПО НМУ у визначені терміни проведе 2 навчальні бюджетні цикли ТУ, усі деталі на зображенні.

Контингент слухачів визначено Наказом МОЗ України від 07.12.1998 № 346

В останні хвилини було змінено назву навчального циклу тематичного удосконалення з 30.05. по 10.06.22, тепер тема звучить так: “Оцінка ефективності управління персоналом в ЗОЗ”

 

 

 

09.05.2022

Згідно дещо зміненого навчально-виробничого плану, з 09 по 20 травня 2022 року на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Особливості управління діяльністю ЗОЗ в статусі КНП».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась виключно за попереднім дзвінком ст.лаборанту кафедри Свавільній А.М. і тривала 2 тижні.

Кожна реєстрація на кожен навчальний цикл відбувається виключно

за попереднім дзвінком за 1-2 тижні до початку навчання.

Щодо наступного навч.циклу ТУ довідки за телефонами:

066-407-41-91, 067-265-08-69

Ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна

а також, слідкуйте за актуальними новинами у нашому фейсбуці:

https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

 

18.04.2022

Шановні колеги!

У нас пречудові новини для тих, кому потрібні 50 балів у цьому році!

Ми, кафедра менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця у найближчому часі проведемо цікавий, новий і дуже актуальний навчальний цикл ТУ, але головне – цей цикл безкоштовний.

Усі деталі на зображенні.

 

 

 

11.04.2022

У зв’язку з початком відкритої війни між росією та Україною 24 лютого 2022, кафедра  менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця перенесла навчальний цикл тематичного удосконалення «Управління закладами охорони здоров’я на засадах сучасного менеджменту та публічного адміністрування» з періоду 07-18.03.22 на період 11-22.04.22. Навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я відбувається як на бюджетній основі, так і на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні, проводиться у дистанційному форматі, дає 50 балів. Після навчання слухачі отримають посвідчення.

Щодо наступних циклів на кафедрі..

Довідки за телефонами:

ст.лаборант Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

  

 

 

 

21.02.2022

Згідно навчально-виробничого плану, з 21 по 25 лютого 2022 р. на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на тренінгу з набуття практичних навичок «Управління якістю. Клінічний аудит». Навчальний цикл триває 1 тиждень, проводиться за змішаною формою навчання, на договірних засадах і дає 25 балів. Після навчання слухачі отримають Сертифікат.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

***

Згідно навчально-виробничого плану, з 21 лютого по 21 березня 2022 р. на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на навчальному циклі стажування за фахом «організація і управління охороною здоров’я» Навчальний цикл триває 1 тиждень, проводиться за у дистанційному форматі, на договірних засадах і балів не дає. Після циклу слухачі отримають сертифікат спеціаліста та посвідчення, які будуть діяти 5 років.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

 

 

 

 

07.02.2022

Згідно навчально-виробничого плану, з 07 по 18 лютого 2022 на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Управління закладом охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, в умовах змін».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

*****

Вже можна попередньо зареєструватись, подзвонивши, на наступні навчальні цикли та тренінги, а саме:

а) Тренінг «Побудова системи пацієнтського сервісу консультаційно-діагностичного центру, що надає амбулаторну вторинну медичну допомогу» проводиться з 14 лютого по 18 лютого 2022 р. Навчання відбувається на договірних засадах і дає 25 балів.

б) Тренінг «Управління якістю. Клінічний аудит» проводиться з 21 лютого по 25 лютого 2022 р. Навчання відбувається на договірних засадах і дає 25 балів.

в) Спеціалізація «Організація і управління охороною здоров’я» проводиться з 28 лютого по 27 травня 2022 р. Навчання відбувається на бюджетній основі (підстава – путівка) та на договірних засадах. Бали за цей навчальний цикл не даються.

Паралельно кафедра менеджменту охорони здоров’я ІПО НМУ веде попередню реєстрацію на навчальний цикл стажування «Організація і управління охороною здоров’я». Тривалість навчання визначається індивідуально. Бали за цей навчальний цикл не даються.

Довідки за телефонами:

 • доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80,
 • ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

24.01.2022

Згідно навчально-виробничого плану, з 24 січня по 04 лютого 2022 на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Первинна медична допомога Україні: правові та економічні основи організації, зв’язок із системою громадського здоров’я».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено.

***

Паралельно на кафедрі відбувається тренінг з набуття практичних навичок «Правові та економічні основи організації надання ПМД в Україні». Тренінг триває тиждень – з 24 по 28 січня 2022, дає 25 балів, проводиться виключно на договірних засадах.

Реєстрація відбувалась з 10 січня і закінчилась 20 січня 2022 р.

Зареєструватись на тренінг, щоб отримати 25 балів або отримати довідку щодо навчального плану/циклу можна за цими телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Реєстрація на кожен навчальний цикл чи тренінг з набуття практичних навичок відбувається за 1-2 тижні до початку навчання.

 

 

 

 

10.01.2022

Згідно навчально-виробничого плану, з 10 січня по 21 січня 2022 на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Системно-функціональне проєктування апарату та моделі управління медичного закладу на засадах сучасного менеджменту».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено.

***

Наступний навчальний цикл, а саме тематичне удосконалення «Первинна медична допомога Україні: правові та економічні основи організації, зв’язок із системою громадського здоров’я» проводитиметься в період з 24 січня по 04 лютого 2022.

Цикл ТУ відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триватиме 2 тижні і дасть слухачу 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація розпочалась і триватиме до 20 січня 2022 включно.

 

 

 

 

01.01.2022

 

 

 

22.12.2021

Наступний навчальний цикл, це вже буде 2022 рік, а саме тематичне удосконалення «Системно-функціональне проєктування апарату та моделі управління медичного закладу на засадах сучасного менеджменту» проводитиметься в період з 10 по 21 січня 2022.

Реєстрація на цей цикл починається з 03 січня 2022 і закінчується 06 січня 2022.

 Для реєстрації потрібно обов’язково подзвонити!!

БЮДЖЕТ – потрібно подзвонити за телефонами, які вказані у путівці, тобто на внутрішній стороні справа.

ДОГОВІР – потрібно подзвонити одній з цих контактних осіб:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст. лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

Цикл ТУ відбувається як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах. Навчання триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримують посвідчення.

Навчально-виробничий план кафедри менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця на 2022 рік можна знайти у відповідному розділі справа на сторінці >>>>> або за цим посиланням

***

Також, з 10 січня по 08 квітня 2022 відбуватиметься договірних засадах навчальний цикл спеціалізації. Реєстрація розпочалась і триватиме до 06 січня 2022.

Для реєстрації обов’язково потрібно подзвонити!

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст. лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

  

 

20.12.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 20 грудня по 31 грудня 2021 р на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання управління персоналом в закладі охорони здоров’я».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено.

 

 

 

06.12.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 06 грудня по 17 грудня 2021 р на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Електронна система охорони здоров’я. Розбудова E-Health в Україні».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримують посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання

і завершилась 02 грудня 2021

***

Наступний навчальний цикл, а саме тематичне удосконалення «Актуальні питання управління персоналом в закладі охорони здоров’я» проводитиметься з 20 по 31 грудня 2021.

ОСТАННІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦИКЛ ТУ ЦЬОГО РОКУ відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триватиме 2 тижні і даватиме 50 балів. Після циклу слухачі отримають посвідчення.

Реєстрація розпочалась і триватиме до 16 грудня 2021.

ВСТИГНІТЬ ОТРИМАТИ СВОЇХ 50 БАЛІВ В 2021 РОЦІ!

 

 

 

02.12.2021

 

 

 

 

22.11.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 22 листопада по 03 грудня 2021 р на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Сучасні аспекти управління закладом охорони здоров’я».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримують посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено.

***

Наступний навчальний цикл, а саме тематичне удосконалення «Електронна система охорони здоров’я. Розбудова E-Health в Україні» проводитиметься в період з 06 по 17 грудня 2021.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримують посвідчення.

Реєстрація розпочалась і триватиме до 02 грудня 2021.

***

Також відкрита реєстрація на цикл ТУ «Актуальні питання управління персоналом в закладі охорони здоров’я», який відбудеться в період з 20 по 31 грудня 2021.

Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, цикл тематичного удосконалення дасть слухачам 50 балів.

Реєстрація на цикл триватиме до 16 грудня 2021

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

 

09.11.2021

ОСТАННІЙ ЦЬОГОРІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦИКЛ СТАЖУВАННЯ

З 29 листопада по 29 грудня 2021 на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбудеться навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі стажування за фахом «Організація й управління охорони здоров’я».

Цикл СТАЖ відбувається виключно на договірних засадах, триває 1 місяць та балів не дає.

Навчання відбувається в дистанційному форматі. Після циклу слухачі отримують посвідчення та сертифікат спеціаліста, які діють 5 років.

Реєстрація на цей цикл починається з моменту опублікування цієї новини і закінчується 25 листопада 2021

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

 

 

 

08.11.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 08 листопада по 19 листопада 2021 р на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання організації та управління охорони здоров’я».

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримують посвідчення.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено.

***

Наступний навчальний цикл, а саме тематичне удосконалення «Сучасні аспекти управління закладом охорони здоров’я» проводитиметься з 22 листопада до 03 грудня 2021. Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Цикл ТУ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 тижні і дає 50 балів. Після циклу слухачі отримують посвідчення.

 

 

 

 

01.11.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 01 листопада по 30 грудня 2021 р на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Цикл СПЕЦ відбувається у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах, триває 2 місяці та балів не дає.

Після циклу слухачі отримують посвідчення та сертифікат спеціаліста, які діють 5 років.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

Реєстрацію на цикл завершено.

***

З 01 листопада по 01 грудня 2021 на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі стажування «Організація й управління охорони здоров’я».

Цикл СТАЖ відбувається виключно на договірних засадах, триває 1 місяць та балів не дає.

Навчання відбувається в дистанційному форматі. Після циклу слухачі отримують посвідчення та сертифікат спеціаліста, які діють 5 років.

Реєстрація на цей цикл відбувалась за 1-2 тижні до початку навчання.

Реєстрацію на цикл завершено.

***

Наступний навчальний цикл, а саме тематичне удосконалення проводитиметься з 08 по 19 листопада 2021 р – «Актуальні питання організації та управління охорони здоров’я». Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку тематичного удосконалення.

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

 

 

 

19.10.2021

Шановні слухачі, раді повідомити вам гарну новину!

У тривалість спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» (ОУОЗ) внесені зміни. Замість 3-х місяців, цикл СПЕЦ триватиме 2 місяці.

Тобто, спеціалізація, яка буде починатись 01 листопада 2021 закінчиться 30 грудня 2021, замість 30 січня 2022.

Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку циклу спеціалізації.

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

 

 

18.10.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 18 по 29 жовтня 2021 р на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Організація надання первинної медичної допомоги в Україні». Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку тематичного удосконалення.

UPD: реєстрацію на цикл завершено.

***

Наступний цикл ТУ проводитиметься з 08 по 19 листопада 2021 р – «Актуальні питання організації та управління охорони здоров’я». Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку тематичного удосконалення. Тобто, вже зараз можна дзвонити і взнавати деталі.

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

 

 

 

05.10.2021

З 04 жовтня по 04 листопада 2021 на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі стажування «Організація й управління охорони здоров’я».

Цикл СТАЖ відбувається виключно на договірних засадах, триває 1 місяць та балів не дає.

Навчання відбувається в дистанційному форматі. Після циклу слухачі отримують посвідчення та сертифікат спеціаліста, які діють 5 років.

Наступний та найближчий цикл стажування почнеться 04 листопада 2021.

 Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

 

 

 

04.10.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 04 по 15 жовтня 2021 р. на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Застосування моделі поліпшення якості надання медичних послуг на рівні закладу охорони здоров’я».

Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

Навчання відбувається в дистанційному форматі, на бюджетній основі (путівки) та на договірних засадах.

UPD: реєстрацію на цикл завершено.

************

Наступний цикл ТУ проводитиметься з 18 по 29 жовтня 2021 р – «Організація надання первинної медичної допомоги в Україні». Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку тематичного удосконалення. Тобто, вже зараз можна дзвонити і взнавати деталі.

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

 

 

 

20.09.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 20 вересня по 01 жовтня 2021 р. на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Організація надання вторинної медичної допомоги в Україні».

Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

Навчання відбувається в дистанційному форматі, на бюджетній основі (путівки) та на договірних засадах.

 UPD: реєстрацію на цикл завершено.

 ************

 Наступний цикл ТУ проводитиметься з 04 по 15 жовтня 2021 – «Застосування моделі поліпшення кості надання медичних послуг на рівні закладу охорони здоров’я». Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку тематичного удосконалення. Тобто, вже зараз можна дзвонити і взнавати деталі.

 

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

*************

 

ДО ВІДОМА!

Кафедра менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця проводить позапланові навчання на циклах спеціалізації та стажування (1 міс) на договірних засадах.

Звертайтесь за довідкою по телефонам, які вказані у попередньому абзаці.

 

 

 

 

17.09.2021

ЩОДО розширеної консультації по цьому курсу навчання, а також щодо реєстрації на навчання – звертатись до доцента, к.фіз-мат.н Гур’янова Віталія Григоровича 050-630-39-41

 

 

 

06.09.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 06 вересня по 17 вересня 2021 р. на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Нові організаційно-правові форми функціонування закладів охорони здоров’я».

Цикл ТУ триває 2 тижні, дає 50 балів.

Навчання відбувається в очно-дистанційному форматі без відриву від виробництва, на бюджетній основі (путівки) та на договірних засадах.

UPD: реєстрацію на цикл завершено.

************

Наступний цикл ТУ проводитиметься з 20 вересня по 01 жовтня 2021 – «Організація надання вторинної медичної допомоги в Україні». Навчання відбуватиметься у очно-дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку тематичного удосконалення. Тобто, вже зараз можна дзвонити і взнавати деталі.

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

 

 

03.09.2021

 

Кафедра менеджменту охорони здоров’я, яку очолює професор Валентин Дмитрович Парій, підготувала та випустила підручник із навчальної дисципліни «Економіка охорони здоров’я».

Підручник є науковою працею колективу викладачів. Він націлений на допомогу фахівцям сфери охорони здоров’я у всебічній орієнтації щодо сучасних умов реформування медичної галузі. Це видання являє собою оновлення попереднього навчального підручника кафедри менеджменту охорони здоров’я.

Його поява обумовлена внесенням змін до чинних нормативно-правових актів, новими підходами до регулювання діяльності вітчизняної системи охорони здоров’я та інституційною трансформацією галузі. У зв’язку з докорінними змінами у системі охорони здоров’я вимоги до фахівців є високими й комплексними, тому студенти мають отримати поряд із теоретичними знаннями та практичними компетентностями, фахові орієнтири власної професіоналізації, що забезпечить їхню високу конкурентоспроможність у галузі.

Сучасні студенти-медики є представниками нового покоління медичних працівників – фахівцями з належними фундаментально-прикладними знаннями, вміннями в області клінічної медицини, загальновизнаними у медичній діяльності морально-психологічними якостями, прихильністю до дотримання деонтологічних принципів. Все це формує розвинутий економічний світогляд як невід’ємний компонент адаптації до роботи в умовах ринкових відносин, де панує конкуренція.

Цей підручник суттєво доповнено новітніми підходами у питаннях проведення економічного аналізу з позицій клініко-економічного менеджменту та доказової медицини при виборі альтернативних методів профілактики, діагностики лікування та реабілітації, виходячи зі співвідношення витрати/ефективність. Значну увагу приділено основам правового регулювання економічної та підприємницької діяльності в медичній сфері.

У підручнику відображено методики комплексного аналізу фінансової діяльності медичного закладу, концептуальні засади проведення клініко-економічного аудиту, формування інвестиційної та інноваційної політики як важливих чинників забезпечення успішної діяльності медичного закладу у складних ринкових умовах. Детально розглянуто методики ефективного використання усіх видів ресурсів медичного закладу, формування системи ціноутворення, маркетингової стратегії.

Підручник орієнтований на аудиторію студентів, слухачів циклів безперервної професійної освіти, керівників медичних закладів, аспірантів, магістрів, інтернів, лікарів та менеджерів сфери охорони здоров’я.

Підручник схвалено Вченою Радою Університету імені О.О. Богомольця і позитивно оцінено поважними рецензентами. Примірники підручника передано до бібліотекою НМУ, ознайомитися зі змістом можуть усі бажаючі.

Завантажити електронну версію підручника можна за цим посиланням –

https://drive.google.com/file/d/1dSKXj5zdfbSLlbCjKI7K7rWg9aGbUuR_/view?usp=sharing

Уся інша література кафедри, яка потрібна для навчального процесу за цим посиланням –

https://drive.google.com/drive/folders/1N3kONzpO3s84JIc29Nd0UVsz6UYgpJIu?usp=sharing

 

 

 

 

01.09.2021

 

ВІТАЄМО З НОВИМ 2021/2022 НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!

А ось і вересень, друзі! Пора досягати нових вершин, з легкістю та успіхом! А ми вам у цьому допоможемо!

Навчально-виробничий план кафедри менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця на ІІ-е півріччя оновлено! На кожен з нижченаведених навчальних циклів є путівки – тож, якщо ви хочете потрапити саме до нас на навчання, пишіть клопотання на managementnmu@gmail.com

Також важливий момент – СПЕЦіалізації у вересні (а саме, з 06 09 2021) буде на платній основі та тривати 2 місяці. Теж саме стосується і СТАЖування – на платній основі, 1 місяць, початок теж з 06 вересня 2021

У листопаді поточного року буде введена нова форми навчання спеціалізації – зміниться тривалість, замість 2-х місяців, навчання буде йти три місяці. Як бюджет, так і договір. Вартість уточнюємо.

Кому дзвонити – ви в курсі 😉 якщо ж не в курсі – телефони вказані на зображенні нижче.

 

 

 

 

21.06.2021

Шановні колеги!

Вітаємо кожного з вас з професійним святом –  ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

 

 

 

 

14.06.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 14 червня по 25 червня 2021 р. на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Сучасні аспекти управління закладом охорони здоров’я».

Цикл ТУ триває 2 тижні, дає 50 балів.

Навчання відбувається у дистанційному форматі без відриву від виробництва, на бюджетній основі та на договірних засадах.

UPD: реєстрацію на цикл завершено.

 

 

 

31.05.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 31 травня по 11 червня 2021 р. на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Застосування моделі поліпшення якості надання медичних послуг на рівні закладу охорони здоров’я».

Цикл ТУ триває 2 тижні, дає 50 балів.

Навчання відбувається у дистанційному форматі без відриву від виробництва, на бюджетній основі та на договірних засадах.

UPD: реєстрацію на цикл завершено.

 ************

 Наступний цикл ТУ проводитиметься з 14 червня по 25 червня 2021 – «Сучасні аспекти управління закладом охорони здоров’я». Останній навчальний цикл 2020/2021 н.р. – встигніть отримати свої 50 балів до початку відпускного періоду на кафедрі! 😉

Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку тематичного удосконалення. Тобто, вже зараз можна дзвонити і взнавати деталі.

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

 

 

 

17.05.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 17 травня по 28 травня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання управління персоналом в закладі охорони здоров’я».

Цикл ТУ триває 2 тижні, дає 50 балів.

Навчання відбувається у дистанційному форматі без відриву від виробництва, на бюджетній основі та на договірних засадах.

UPD: реєстрацію на цикл завершено.

 

 

 

 

 

05.05.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 03 травня по 14 травня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Електронна система охорони здоров’я. Розбудова E-Health в Україні».

Цикл ТУ триває 2 тижні, дає 50 балів.

Навчання відбувається у дистанційному форматі без відриву від виробництва, на бюджетній основі та на договірних засадах.

UPD: реєстрацію на цикл завершено.

Наступний навчальний цикл ТУ «Актуальні питання управління персоналом в закладі охорони здоров’я» буде проводитись, згідно навчально-виробничого плану кафедри, з 17 травня по 28 травня 2021 р.

Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку тематичного удосконалення.

 Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст..лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 ***

 

 

 

02.05.2021

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Кафедра менеджменту охорони здоров’я вітає вас, шановні слухачі та колеги, та ваші родини зі світлим святом Великодня! Прийміть наші найщиріші вітання в цей день.

***

 

 

26.04.2021

У період з 26 квітня по 25 червня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі спеціалізації «Організація і управління охороною здоров’я».

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі та на договірних засадах.

Цикл СПЕЦ триває 2 місяці та дає 50 балів. По закінченню навчального циклі слухач отримує сертифікат спеціаліста та посвідчення, які «діють» 5 років.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено

У період з 26 квітня по 26 травня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі стажування «Організація і управління охороною здоров’я».

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі та на договірних засадах.

Цикл СТАЖ триває 1 місяць та дає 50 балів. По закінченню навчального циклі слухач отримує сертифікат спеціаліста та посвідчення, які «діють» 5 років.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено

***

 

 

 

22.03.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 22 березня по 02 квітня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання організації і управління охороною здоров’я».

Цикл ТУ триває 2 тижні, дає 50 балів.

Навчання відбувається у дистанційному форматі без відриву від виробництва, на бюджетній основі та на договірних засадах.

UPD: реєстрацію на цикл завершено.

Наступний навчальний цикл – тематичне удосконалення «Електронна система охорони здоров’я. Розбудова E-health в Україні», згідно навчально-виробничого плану кафедри менеджменту охорони здоров’я Інститут післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця буде проводитись у період                   з 03 по 14 травня 2021. Два тижні, 50 балів.

Навчання відбуватиметься як на бюджетній основі (путівки), так і на договірних засадах.

Реєстрація на цей цикл – за 1-2 тижні до початку тематичного удосконалення.

 

 

 

 

09.03.2021

Згідно навчально-виробничого плану, з 09 березня по 07 травня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Цикл спеціалізації триває 2 місяці, дає 50 балів.

Навчання відбувається у дистанційному форматі без відриву від виробництва, на бюджетній основі та на договірних засадах.

Згідно навчально-виробничого плану, з 09 березня по 09 квітня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі стажування за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Цикл стажування триває 1 місяць, дає 50 балів.

Навчання відбувається у дистанційному форматі без відриву від виробництва на договірних засадах.

 

ДО ВІДОМА!

Реєстрація на кожен навчальний цикл нашої кафедри (не залежно від форми і типу навчання) відбувається за 1-2 тижні до початку курсу.

 

Нам завжди можна подзвонити і отримати довідку щодо навчання:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80

– ст.лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69, 066-407-41-91

 

 

 

 

22.02.2021

У період з 22 лютого по 05 березня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Організація надання вторинної медичної допомоги в Україні».

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі, на бюджетній основі та на договірних засадах.

Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено

 

 

 

 

08.02.2021

У період з 08 лютого по 19 лютого 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Організація надання первинної медичної допомоги в Україні».

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі на бюджетній основі та на договірних засадах.

Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено

У період з 08 лютого по 05 березня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі стажування за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі на договірних засадах.

Цикл СТАЖ триває 1 місяць та дає 50 балів.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено.

>>> 

Згідно навчально-виробничого плану, з 22 лютого по 05 березня 2021 планується проведення циклу тематичного удосконалення «Організація надання вторинної медичної допомоги в Україні». Цикл триватиме 2 тижні, дає 50 балів. Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі на бюджетній основі та на договірних засадах.

>>> 

Також, згідно навчально-виробничого плану кафедри, з 09 березня 2021 р. планується проведення циклів спеціалізації та стажування за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»

Цикл спеціалізації триватиме 2 місяці (з 09.03.21 по 07.05.21) та дає 50 балів. Навчання відбуватиметься на бюджетній основі та на договірних засадах.

Цикл стажування триватиме 1 місяць (з 09.03.21 по 09.04.21) та дає 50 балів. Навчання відбуватиметься лише на договірних засадах.

Довідки за телефонами:

– доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст..лаб. Свавільна Антоніна Миколаївна 066-407-41-91, 067-265-08-69

 

 

  

 

25.01.2021

У період з 25 січня по 05 лютого 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Нові організаційно-правові форми функціонування закладів охорони здоров’я».

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі на бюджетній основі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

UPD: Реєстрацію на цикл завершено

 

 

 

 

 

11.01.2021

У період з 11 січня по 22 січня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення “Сучасні аспекти управління ЗОЗ”.

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі на бюджетній основі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

Реєстрацію на цикл завершено.

У період з 11 січня по 11 лютого 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі стажування за фахом “Організація і управління охороною здоров’я”.

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі на договірних засадах. Цикл СТАЖУВАННЯ триває 1 місяць та дає 50 балів.

Реєстрацію на цикл завершено.

У період з 11 січня по 11 березня 2021 р. на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі спеціалізації за фахом “Організація і управління охороною здоров’я”.

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі на договірних засадах. Цикл СПЕЦ триває 2 місяці та дає 50 балів.

Реєстрацію на цикл завершено.

 

 

 

 

01.01.2021.

Шановні друзі! Шановні колеги! Шановні слухачі!

МИ – завідувач кафедри, професор Парій Валентин Дмитрович та колектив кафедри – вітаємо кожного з Вас з прийдешніми зимовими святами 2021 року і бажаємо не лише кожному з вас, але і вашим родинам: міцного здоров’я, сил і наснаги, натхнення й креативу, удачі й успіхів в досягнення цілей та мрій, веселощів, радості, щоб задумане збувалось, енергії побільше, гіркоти поменше, але головне – щоб ви хотіли і могли вчитись у нас на кафедрі!))))))

Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту охорони здоров*я НМУ імені О.О. Богомольця  – це професіонали вищого рівня, які постійно розвиваються самі й розвивають вас, видають посібники і методички, захищають кандидатські й докторські, вдосконалюються і дарують енергію слухачам! Інші працівники не відстають від професорів, доцентів, ст.викладачів і стараються організувати роботу якнайкраще для усіх слухачів усіх навчальних циклів.

Залишайте погане, хворобливе, неприємне, соромливе, гірке, мерзенне у 2020 і беріть з собою у 2021 лише найкращі миті, найсолодші моменти, найвеселковіші задуми!

З Новим 2021 Роком, друзі! Все буде в шоколаді!

 

 

 

 

 

24.12.2020

 

 

 

 

21.12.2020

Шановні колеги!

Раді повідомити гарну новину – вийшов наш кафедральний навчально-виробничий план на 2021 рік.

Зберігаєте собі в закладки, також будемо раді вашому поширенню нашої інформації!

У 2021 році вас чекають дуже цікаві, надзвичайно корисні, сучасно-актуальні навчальні цикли за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – тематичні удосконалення, цикли спеціалізації та цикли стажування, кожен з них дає 50 балів.

Навчання на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НацМедУніверситету імені О.О. Богомольця проводиться у дистанційному форматі (поки на території України триває карантин), на бюджетних засадах та на договірній основі.

 

Нам завжди можна написати листа на managementnmu@gmail.com

або у фейсбук  https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

 

 

 

 

02.12.2020

 

 

 

 

30.11.2020

У період з 30 листопада по 11 грудня 2020 року на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Електронна система охорони здоров’я. Розбудова E-Health в Україні».

Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі, на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

 

 

 

 

 

21.11.2020

Кафедра менеджменту охорони здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця з глибоким сумом сповіщає, що вранці 21.11.2020 після тяжкої боротьби з хворобою Covid-19, померла наша к.мед.н., доцент Таран Віра Василівна. Викладач, яка працювала понад 25 років на кафедрі, викладаючи “Економіку охорони здоров*я”, поважна людина, співчутлива, добра, відкрита до спілкування, порядна.

Висловлюємо глибоке та щире співчуття родині та близьким покійної.

 

Прощання відбудеться у понеділок 23.11.20. о 14:30 за адресою Київ, вул.  Мечнікова, 5.

 

 

 

 

 

 

05.11.2020

 

 

 

 

02.11.2020.

З 02 листопада по 25 грудня 2020 р. відбувається цикл спеціалізації на бюджетній основі та на договірних засадах, у дистанційному форматі. Навчальний цикл триває два місяці та дає 50 балів. Після проходження навчання слухач курсу отримує сертифікат спеціаліста та посвідчення.

З 02 листопада по 02 грудня 2020 р. проводиться цикл стажування на договірних засадах на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця, у дистанційному форматі. Навчальний цикл триває місяць дає 50 балів. Після проходження навчання слухач курсу отримує сертифікат спеціаліста та посвідчення.

Доводимо до вашого відома, що з 30.11.20 планується цикл ТУ на договірних засадах. Стежте за нашими новинами тут, у фейсбуці https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu та у нашому блозі https://kafedraoyoz.blogspot.com

 

 

 

 

19.10.2020

У період з 19 жовтня по 30 жовтня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Застосування моделі поліпшення якості надання медичних послуг на рівні ЗОЗ». Навчальний цикл проводиться у дистанційному форматі, у бюджетній формі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

До відома.

З 02 листопада по 02 грудня 2020 р. заплановано цикл стажування на договірних засадах на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця, у дистанційному форматі. Навчальний цикл триває місяць дає 50 балів. Після проходження навчання слухач курсу отримує сертифікат спеціаліста та посвідчення.

З 02 листопада по 25 грудня 2020 р. відбуватиметься цикл спеціалізації на бюджетній основі та на договірних засадах, у дистанційному форматі. Навчальний цикл триває два місяці та дає 50 балів. Після проходження навчання слухач курсу отримує сертифікат спеціаліста та посвідчення.

Наш імейл managementnmu@gmail.com

Наш фейсбук https://www.facebook.com/oyoz.kafedra.ipo.nmu

Наш блог https://kafedraoyoz.blogspot.com

Довідки за телефонами:

– к.ек.н., доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст. лаборант, адміністратор Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69.

 

 

 

 

05.10.2020.

У період з 05 жовтня по 16 жовтня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення “Організація надання первинної медичної допомоги в Україні”. Навчальний цикл проводиться у м. Житомир в дистанційному форматі, у бюджетній формі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

UPD: реєстрацію на цикл завершено.

!!! На кафедрі ще залишаються бюджетні путівки на цикл СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ, пишіть, дзвоніть.

До відома.

З 02 листопада по 02 грудня 2020 р. розпочнеться цикл стажування на договірних засадах на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця.

Довідки за телефонами:

– к.ек.н., доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;

– ст. лаборант, адміністратор Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69.

 

­

 

21.09.2020.

У період з 21 вересня по 02 жовтня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Сучасні аспекти управління закладом охорони здоров’я».

Навчання проводиться в аудиторно-дистанційному форматі, у бюджетній формі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

UPD: реєстрацію на цикл завершено

!!! На кафедрі є бюджетні путівки на цикл СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ (02.11-25.12.2020) пишіть, дзвоніть.

Наступний навчальний цикл (тематичне удосконалення), згідно навчально-виробничого плану кафедри на 2020 рік, розпочнеться 05 жовтня 2020 і закінчиться 16 жовтня 2020 – «Організація надання первинної медичної допомоги в Україні» – у м. Житомир.

 

 

 

 

 

14.09.2020

Шановні слухачі!

Доводимо до вашого відома, що на кафедрі є бюджетні путівки на спеціалізацію, яка відбудеться з 02 листопада по 25 грудня 2020.

Інформація за телефонами:

 • к.ек.н., доцент Прус Наталія Володимирівна 066-863-32-80;
 • ст. лаборант Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69.

 

 

 

 

08.09.2020

У період з 08 вересня по 08 вересня 2020 року на кафедрі почалось навчання на циклі СТАЖУВАННЯ за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Навчання проводиться у очно-дистанційному форматі, лише на договірних засадах.

UPD: реєстрацію завершено.

У період з 08 вересня по 06 листопада 2020 року на кафедрі почалось навчання на циклі СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Навчання проводиться у очно-дистанційному форматі, лише на договірних засадах.

UPD: реєстрацію завершено.

 

 

 

 

07.09.2020

У період з 07 по 18 вересня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Нові організаційно-правові форми функціонування закладів охорони здоров’я».

Навчання проводиться у очно-дистанційному форматі, у бюджетній формі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

UPD: реєстрацію завершено.

 

 

 

 

02.09.2020.

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома, що друге півріччя 2020 року вносить свої корективи у навчальний процес і на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти відбулись зміни у навчально-виробничому плані на 2020 рік (бюджет).

Отже, до кінця року на кафедрі будуть відбуватись такі навчальні цикли:

 

ТУ «Нові організаційно-правові форми функціонування закладів охорони здоров’я», Київ

 

07–18.09.2020
ТУ «Сучасні аспекти управління закладом охорони здоров’я»,

Київ

 

21.09.–02.10.2020
ТУ «Організація надання первинної медичної допомоги

в Україні», Житомир

 

05–16.10.2020
ТУ «Застосування моделі поліпшення якості надання послуг на рівні закладу охорони здоров’я», Київ

 

19–30.10.2020
СПЕЦ «Організація і управління охороною здоров’я»

 

02.11–25.12.2020

 

Щодо путівок на ці бюджетні навчальні цикли та по іншим питанням звертатись:

 • к.ек.н., доцента Прус Наталії Володимирівни 066-863-32-80,
 • ст. лаборант Свавільна Антоніна Миколаївна 067-265-08-69

 

 

 

 

 

01.09.2020

ВІТАЄМО З НОВИМ 2020/2021 НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!

А ось і вересень, друзі! Пора досягати нових вершин, з легкістю та успіхом! А ми вам у цьому допоможемо! J

 01 вересня 2020 р. відбулось розширене засідання Вченої ради Університету. На засідання були запрошені члени ВР, усі завідувачі кафедр, студентський актив та особи, задіяні у поточних питаннях. У засіданні взяв участь Міністр охорони здоров’я України М.В. Степанов.

На засіданні відбулося нагородження працівників Університету відомчими відзнаками МОЗ України, Почесними грамотами та Подяками Вченої ради Університету. Відзначаючи багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня Незалежності України Почесною Грамотою МОЗ України нагороджено Валентина Дмитровича Парія, завідувача кафедри менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця.

Колектив кафедри та колеги вітають завідувача, професора Парія Валентина Дмитровича з отриманням цієї почесної відзнаки й бажають здоров’я та сил у досягненні нових вершин!

 

 

 

 

 

 

27.08.2020

Новини кафедри щодо проведення циклу тематичного удосконалення з 07 по 18 вересня 2020, циклу стажування та циклу спеціалізації.

 

 

 

 

 

19.06.2020

Завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я (як додипломного і післядипломного навчання) НМУ імені О.О. Богомольця, професор Парій Валентин Дмитрович та Колектив кафедри – усі ми вітаємо ВАС, наші колеги та друзі із професійним святом!

 

 

 

 

 

15.06.2020

У період з 15 по 26 червня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Організація надання вторинної медичної допомоги в Україні».

Навчання проводиться у дистанційному форматі, у бюджетній формі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

UPD: реєстрацію на цикл завершено

 

 

 

 

01.06.2020

У період з 01 червня по 12 червня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Сучасні аспекти управління закладом охорони здоров’я».

Навчання проводиться у дистанційному форматі, у бюджетній формі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

UPD: реєстрацію на курс завершено.

 

 

 

 

18.05.2020

У період з 18 по 29 травня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Застосування моделі поліпшення якості медичних послуг на рівні закладу охорони здоров’я».

Навчання проводиться у дистанційному форматі, у бюджетній формі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

 

 

 

 

04.05.2020

У період з 04 по 15 травня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання управління персоналом в закладі охорони здоров’я».

Навчання проводиться у дистанційному форматі, у бюджетній формі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

 

 

 

27.04.2020

У період з 27 квітня по 26 червня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі спеціалізації  «Організація і управління охороною здоров’я».

Навчання проводиться у дистанційному форматі та лише на договірних засадах. Цикл СПЕЦіалізації триває 2 місяці та дає 50 балів.

 

 

 

 

27.04.2020

До уваги пошукачів, аспірантів та тих, хто зацікавлений у проведенні аналізу результатів медичних досліджень!

 Кафедра «Менеджменту охорони здоров’я» НМУ імені О.О. Богомольця викладає у вільний доступ власні розробки з проведення статистичного аналізу за посиланням:

 https://drive.google.com/drive/folders/1Y0KQzzo045smpHReKTWnmSH-tzDYx7o7

Матеріали включають:

1) Повний відкритий доступ до книги «Посібник з біостатистики. Аналіз результатів медичних досліджень у пакеті EZR (R–statistics) / В. Г. Гур’янов, Ю. Є. Лях, В. Д. Парій, О. В. Короткий, О. В. Чалий, К. О. Чалий, Я. В. Цехмістер : Навчальний посібник. – К. : Вістка, 2018», у .pdf форматі.

Посібник може бути використаний для вивчення теоретичного матеріалу з біостатистики та як практичне  керівництво із  проведення статистичного аналізу результатів медичних досліджень в пакеті EZR (Free statistical software: EZR on R commander: R Foundation for Statistical Computing, Vienna, Austria).

2) Повну інсталяцію авторського пакету  статистичного аналізу MedStat v.5.2 (Лях Ю.Є., Гур’янов В.Г., 2004-2018 р.р.) з можливістю вибору інтерфейсу українською, англійською, російською мовами та методичні матеріали з роботи в пакеті MedStat (українською, англійською, російською мовами), у .pdf форматі.

 

 

 

 

21.04.2020

У період з 21 квітня по 30 квітня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Організація надання первинної медичної допомоги в Україні».

Навчання проводиться у дистанційному форматі, у бюджетній формі та на договірних засадах. Цикл ТУ триває 2 тижні та дає 50 балів.

UPD: реєстрацію на курс завершено

 

 

 

13.04.2020

У період з 13 квітня по 12 червня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі спеціалізації «Організація і управління охороною здоров*я».

Навчання проводиться у дистанційному форматі та на договірних засадах. Цикл СПЕЦ триває 2 місяці та дає 50 балів.

UPD: реєстрацію на курс завершено

 

 

 

31.03.2020

ДО УВАГИ! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ТУ з 06 по 17 КВІТНЯ 2020. ЧИТАТИ ДО КІНЦЯ!!!

Шановні колеги! Доводимо до вашого відома важливу інформацію. Згідно з навчально-виробничим планом кафедри на 2020 рік з 06 по 17 квітня цикл тематичного удосконалення «Організація надання вторинної медичної допомоги в Україні» стовідсотково відбудеться! Цей навчальний курс відбудеться у форматі дистанційного навчання. Після курсу слухачі отримають посвідчення та 50 балів.

Усі ті, хто має бюджетні путівки, прохання за декілька днів до початку занять та в день початку занять надіслати або в чат фейсбука або на кафедральну пошту managementnmu@gmail.com відскановану свою путівку (де стоїть кольорова печатка від вашої організації) та відскановані документи, згідно путівки, а саме: 1) сторінки 1-2 паспорту та сторінка із пропискою; 2) диплом про вищу освіту; 3) посвідчення по ОУОЗ (за наявності категорії) або сертифікат спеціаліста по ОУОЗ (за відсутності категорії); 4) посвідчення по лікувальній спеціальності (за наявності категорії) або сертифікат спеціаліста (за відсутності категорії) 5) свідоцтво про зміну прізвища (лише для жінок за умови зміни прізвища); 6) трудову книгу (компактно відскануйте, будь ласка); 7) наказ або витяг з наказу про відправлення на курси.

В імейл також обов’язково вкажіть повністю П.І.Б., займану посаду, місце роботи, контактний мобільний та контактний імейл. ОКРІМ ЦЬОГО, ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАПОВНІТЬ ОН-ЛАЙН ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА – https://drive.google.com/open…

ТУ проводиться як за бюджетними путівками, так і на платній основі (ми підписуємо з вами договір).

У разі виникнення питань телефонуйте куратору навчального циклу, к.ек.н., доценту Прус Наталії Володимирівні 066-863-32-80.

 

 

 

23.03.2020.

Цикл ТУ з 23 березня по 03 квітня 2020 «Організація надання вторинної медичної допомоги в Україні», який мав би проводитись у м. Житомир був відмінений кафедрою у зв’язку із першим випадком захворювання на вірус COVID-19 у цьому місті.

 

 

 

24.02.2020

У період з 24 лютого по 06 березня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання організації та управління охороною здоров’я».

Цикл ТУ проводиться як на бюджетній основі (за путівками), так і на договірних засадах. Довідки за телефоном: 044-250-13-47, 044-250-13-37 або пишіть нам у фейсбук

 

 

 

10.02.2020

У період з 10 лютого по 21 лютого 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Організація надання первинної медичної допомоги в Україні».

Цикл ТУ проводиться як на бюджетній основі (за путівками), так і на договірних засадах. Довідки за телефоном: 044-250-13-37.

 

 

 

03.02.2020

У період з 03 лютого по 03 квітня 2020 року, згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі спеціалізації “Організація і управління охороною здоров*я”.

Навчання проходить за адресою: 03028, Київ, вул. Маршала Якубовського, 6.

Цикл спеціалізації проводиться як на бюджетній основі (за путівками), так і на договірних засадах. Довідки за телефоном: 044-250-13-37.

 

 

 

27.01.2020

У період з 27 січня по 07 лютого 2020 р., згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі відбувається планове навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Нові організаційно-правові форми функціонування закладів охорони здоров’я» у м. Житомир.

ТУ триває 2 тижні і дає 50 балів.

Нагадуємо, що з 03 лютого 2020 почнеться цикл спеціалізації, який буде проходити як на бюджетній основі (путівки видає Департамент охорони здоров’я), так і на договірних засадах. Довідки за телефоном 044-250-13-37.

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні колеги!

Маємо честь запросити вас до участі в роботі «Школи керівника закладу охорони здоров’я», що буде проходити в рамках ХІ Міжнародного медичного форуму як науково-практичний захід ІХ Міжнародного медичного Конгресу

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 20 ТРАВНЯ 2020 РОКУ

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: УКРАЇНА, КИЇВ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, 40-Б, ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР АККО ІНТЕРНЕШНЛ, ПАРК ІМЕНІ ПУШКІНА, СТАНЦІЯ МЕТРО «ШУЛЯВСЬКА» АБО «ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

Школа керівника закладу охорони здоров’я – вже традиційний науково-практичний захід, на якому відбуваються зустрічі відповідальних осіб, зацікавлених в успішній трансформації української системи охорони здоров’я в контексті впроваджуваної медичної реформи.

ТЕМА ЦЬОГОРІЧНОГО ЗАХОДУ – «ІННОВАЦІЇ В ФІНАНСУВАННІ ЛІКАРЕНЬ УКРАЇНИ: ПЕРШИЙ ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ».

Програмою заходу передбачено розгляд досвіду трансформації українських лікарень в суб`єкти самостійного господарювання. Вивчення проблематики бюджетування лікарень при переході від кошторисного фінансування до фінансування на основі глобального бюджету та УДСГ. Розгляд особливостей австралійської системи ДСГ та її українського контенту. Вивчення практичного досвіду окремих країн Європейського Союзу з фінансування лікарень за ДСГ.

Фахівцями також будуть представлені основні результати експерименту (пілотного проекту) в Полтавській області по фінансуванню лікарень за принципом глобального бюджету і ДСГ.

Також плануються до розгляду проблемні питання тарифікації медичних послуг, електронної охорони здоров’я, безперервного професійного розвитку (БПР) в Україні. А також перші результати реалізації Постанови КМУ «Про затвердження Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій у 2020 році».

В програмі «школи керівника закладу охорони здоров’я» 2020 року передбачено розгляд таких основних питань:

 1. Досвід трансформації лікарень в суб`єкти самостійного господарювання.
 2. Бюджетування лікарень: глобальний бюджет, УДСГ.
 3. Досвід Європейських країн фінансування лікарень за ДСГ.
 4. Деякі результати експерименту в Полтавській області по фінансуванню лікарень за принципом глобального бюджету і ДСГ.
 5. Тарифікація медичних послуг.
 6. Електронна охорона здоров’я.
 7. Перші результати реалізації Постанови КМУ «Про затвердження Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій у 2020 році».
 8. Австралійська система ДСГ її український контент.
 9. Безперервний професійний розвиток (БПР) в Україні.

Цільовою аудиторією заходу є:

– генеральні директори закладів охорони здоров’я усіх форм власності та їх заступники;

– медичні директори та головні лікарі;

– вчені і лікарі різних спеціальностей;

– керівники та співробітники державних служб і установ, пов’язаних із питаннями організації та фінансування охорони здоров’я;

– розробники нових технологій і IT-програм, які спеціалізуються на питаннях програмного забезпечення та супроводу фінансування лікарських закладів;

– інші зацікавлені особи.

За підсумками виступів буде сформовано і видано збірник тез. Щодо вимог з оформлення звертайтесь за електронною адресою: economica202@gmail.com

УВАГА! Конгрес внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році», затвердженому НАМН та МОЗ України.

Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

БАЗОВА УСТАНОВА, ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ:

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Інститут післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця, Кафедра менеджменту охорони здоров’я.

КОНТАКТНІ ОСОБИ:

Завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця, д.мед.н., професор, заслужений лікар України, академік НАНВО України – Парій Валентин Дмитрович, 044-521-03-22, +380503136248, v.pariy@oberig.ua

Доцент кафедри менеджменту охорони здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця, к.екон.н., –

Кожемякіна Тетяна Володимирівна, 044-454-49-79, +380504882289; +38098247192, economica202@gmail.com

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Терміни подачі та узгодження заявок/матеріалів:

Формування попередньої програми заходу – до 6 березня 2020 р.

Формування остаточної програми заходу – до 31 березня 2020 р.

 

 

 

 

13.01.2020

Кафедра менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця вітає усіх З НОВИМ 2020 РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Бажаємо Вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, гармонії й миру в душі, позитивного настрою та успіхів у реалізації творчих і професійних задумів!

У період з 13 по 24 січня 2020 р., згідно з навчально-виробничим планом на 2020 рік, на кафедрі (за адресою: 03191, Київ, вул. Маршала Якубовського, 6) відбувається планове навчання по підвищенню кваліфікації для керівників лікувально-профілактичних закладів та їх заступників, а також кадрового резерву закладів охорони здоров’я на циклі тематичного удосконалення «Сучасні аспекти управління закладом охорони здоров’я».

 

 

Ми у фейсбуці – https://www.facebook.com/NMUHealthCareManagement