Кафедра аптечної та промислової технології ліків

Новини кафедри

16 травня 2024 року завідувачка кафедри аптечної та промислової технології ліків Жанна Полова та доцентка закладу вищої освіти кафедри аптечної та промислової технології ліків Олена Глущенко взяли участь у тристоронній конференції «Бізнес і освіта у фармацевтичній галузі. Рецепт ефективної співпраці»,  організатором якої є фармацевтична компанія «Артеріум». Конференція була присвячена обговоренню проблем невідповідності освіти потребам ринку праці та напрацюванню нових можливостей зближення закладів вищої освіти та бізнесу заради покращення якості підготовки майбутніх фахівців.

 

 

Цьогоріч гуртківці кафедри аптечної та промислової технології ліків долучилися до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023-2024 навчальному році.

У секції «Фармація» перемогу здобули студентка 5 курсу Вакула Анастасія (І місце) та студентка 3 курсу Михайлова Катерина (ІІ місце). Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників! https://nmuofficial.com/news/183543/

 

 

 

Кафедра аптечної та промислової технології ліків  прийняла заключний етап «Весняної Студентської Наукової Сесії», що відбувалася 22-26 квітня 2024 року у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Члени журі: Завідувач кафедри аптечної та промислової технології ліків,

д.фарм.н., професор Полова Ж. М.

Доцент кафедри аптечної та промислової технології ліків,

кандидат фармацевтичних наук, Козіко Н. О.

Доцент кафедри аптечної та промислової технології ліків,

кандидат фармацевтичних наук, Негода Т. С.

Доцент кафедри аптечної та промислової технології ліків,

кандидат фармацевтичних наук, Шумейко М. В.

Доцент кафедри аптечної та промислової технології ліків,

кандидат фармацевтичних наук, Буткевич Т. А.

Доцент кафедри аптечної та промислової технології ліків,

кандидат фармацевтичних наук, Глущенко О. М.

Секретарi: Член СНТ імені О. А. Киселя Лобзін А. А.

Переможцями стали:

1 місце – Михайлова Катерина;

2 місце – Федоритенко Олександра;

3 місце – Вакула Анастасія.

 

 

 

 

Разом з Українською фармацевтичною студентською асоціацією @upsa.ukraine Фармацевтична компанія Дарниця реалізовує менторську програму Pharm Buddy, у межах якої співробітники підприємства виступають менторами студентів.
Ментори та майбутні фармацевти разом розробляють індивідуальні плани розвитку, які дозволяють зрозуміти всі аспекти професійного життя.
Нещодавно учасники програми Pharm Buddy, а саме студентки 4 курсу фармацевтичного факультету Петрик Наталія і Харлампович Софія, відвідали виробництво фармацевтичної компанії Дарниця.

https://www.instagram.com/p/C0tRuN5t78r/?igsh=MXByYWR2aThvc3Jxbg%3D%3D

 

 

На початку листопада 2022 року студентки 3 курсу фармацевтичного факультету  Наталія Петрик та Лілія Михайловська відвідали осінню Асамблею, організовану Європейською фармацевтичною студентською асоціацією. Конгрес пройшов у Греції. Програма учасників складалася з двох симпозіумів, воркшопа та тренінгу на вибір. В рамках візиту учасники мали можливість відвідати фармацевтичні фабрики «APIVITA» і «DOCTOR’S LABS».

https://nmuofficial.com/news/studentky-nmu-vzyaly-uchast-u-yevropejskij-farmatsevtychnij-asambleyi/

 

 

 

У жовтні 2019 року на кафедрі аптечної та промислової технології ліків косметичною компанією виробника «Denova» було проведено майстер-клас, у якому взяли участь співробітники кафедри і студенти 5 курсу фармацевтичного факультету групи 581К.

Майстер-клас провела Жанна Брьохова – медичний спеціаліст першої категорії, косметолог, майстер шугарінгу, сертифікований технолог професійної косметики компанії «Denova», викладач косметології та шугарінгу.

Короткий відео- матеріал можна переглянути за посиланням:

 

 

 

 

Випуск провізорів 2015 р.

 

XIX Всеукраїнська олімпіада за спеціальністю «Фармація»

Державний випускний іспит з Технології лікарських засобів