Кафедрa аналітичної, фізичної та колоїдної хімії

Студентський науковий гурток

 

 

 

 

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

 З МЕДИЧНОЇ ХІМІЇ

6-7 квітня 2017 року на базі кафедри медичної та загальної хімії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної хімії.

З вітальним словом до учасників звернулась проректор з наукової роботи, професор Тетяна Черенько.

В ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з медичної хімії взяли участь 25 учасників з 12 ВНМЗ та міст України: Києва, Вінниці, Івано-Франківська, Запоріжжя, Чернівців, Сум, Харкова, Дніпра, Донецька, Тернополя, Полтави.

За умовами проведення ІІ етапу Олімпіади передбачалось оцінювання теоретичного та експериментального турів. Теоретичний тур складався із 8 завдань, експериментальний тур з проведення визначення маси суміші досліджуваного зразка та визначення якісного складу розчинів у п’яти пронумерованих пробірках без написів за допомогою запропонованих реактивів.

Журі під головуванням завідувача кафедри медичної та загальної хімії, професора Валентини Калібабчук визначило переможців Олімпіади в особистій першості за сумарною кількістю балів за результатами виконання конкурсних завдань.

1 місце – Кишеня Ярослав (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця);

2 місце – Корецький Станіслав (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця);

3 місце – Яремчук Дмитро (Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова).

Привітали та нагородили сертифікатами учасників та переможців Олімпіади завідувач кафедри медичної та загальної хімії, професор Валентина Калібабчук. Переможці Олімпіади отримали в подарунок книжки: три примірника підручника за редакцією професора Валентини Калібабчук «Medical chemistry» видавництва «Медицина». Крім того, учасники ІІ етапу Олімпіади отримали 30 примірників навчально-методичного посібника «Chemistry of d-elements» (автори: В.О. Калібабчук, Сліпчук В.Л., Чхало О.М.).

В рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної хімії для студентів-учасників підготували культурну програму – для них організували екскурсію в Національний музей медицини України.