Кафедрa судової медицини та медичного права

Оголошення, новини

Увага!

З метою покращення якості навчального процесу, освоєння навчального матеріалу, самостійної підготовки студентів та загального розвитку, кафедра пропонує студентам підготувати наукову доповідь з обраної ними теми СРС та подати її у формі презентації, яку буде розміщено на сайті кафедри. Всю необхідну інформацію щодо підготовки та оформлення наукової доповіді можна отримати у викладачів групи.

 

 

Рейтинг співробітників кафедри СМ_МП 2021-2022 н.р.

 

06.11.2020 на кафедрі судової медицини та медичного права відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «COVID-19: СУДОВО-МЕДИЧНІ ТА ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ». Кожний учасник отримає сертифікат, який підтверджує його участь у даному науковому заході.

Інформаційний лист

 

З 10.12.2019 року по 12.12.2019 рік на кафедрі судової медицини та медичного права відбудеться науковий Форум «Правові засади забезпечення права людини на життя і здоров’я». Кожний учасник отримає сертифікат, який підтверджує його участь у даному науковому заході.

Інформаційний лист

 

 

23.05.2019 року о 16:00 на кафедрі судової медицини та медичного права НМУ відбудеться Міжвідомча науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: «ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ СУДОВОЇ МЕДИЦИНИ ТА ІНШИХ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН»

Додаткова інформація ТУТ