Кафедрa судової медицини та медичного права

Міжнародне співробітництво

Кафедра судової медицини та медичного права НМУ імені О.О. Богомольця постійно підвищує свій професійний рівень беручи участь у міжнародних наукових програмах на семінарах та тренінгах:

 

Викладач кафедри Ковалевська Є.В. (к.ю.н.) у 2020 році пройшла міжнародне науково-педагогічне стажування “Сучасні підходи до організації навчального процесу для здобувачів юридичної освіти” в Європейському університеті Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Федеративна Республіка Німеччина, 2020рік):

 

 

 

Асистент кафедри  Варуха К.В. (к.мед.н.) у 2020 році пройшла міжнародне стажування “Міжнародні проекти написання, аплікування, управління та звітність” в Центрально-Європейській Академії навчань та  сертифікації (Лодзь, Польща, 2020 рік):

 

 

Асистент (к.мед.н.) Ергард Н.М. пройшла міжнародне стажування «По юридичному супроводі студентів для підготовки до навчального процесу у Віденських вищих навчальних закладах» при FE Financial Consulting GmbH за підтримки Віденського університету (Відень, Австрія, 2017 рік):

 

Професор (д.мед.н.) Михайличенко Б.В., професор (д.мед.н.) Бабкіна О.П. та доцент (д.мед.н.) Біляков А.М. пройшли міжнародне стажування «Інновації в науці та освіті: виклики сучасності» в Духовній академії Університету Кардинала Стефана Вишинського при участі Польсько-української Фундації та Інституту Міжнародної Академічної та наукової співпраці (Варшава, Польща, 2018 рік):