Кафедра хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти

Історія кафедри

Кафедру хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти було створено 1 серпня 2015 року. Кафедру очолив професор, д.м.н. Скиба Володимир Вікторович. Після створення на кафедру було зараховано основних співробітників та співробітників за сумісництвом – професорів Кучина Ю.Л., Мазура А.П., доцента Лісного І.І., асистентів Бєлку К.Ю., Омельчука М.А., Сіренко І.В., Солярика С.О., Суслова Г.Г.

Першими клінічними базами кафедри стали КМКЛ №1, КМКЛ №17, КМКЛ №4, Національний інститут раку, медичний центр “БОРИС”,  медичний центр “Оберіг”. Вперше лікарі-інтерни були зараховані на навчання з 1 серпня 2015 року, а перший післядипломний тренінг відбувся у грудні 2015 року та був присвячений базовим навичкам ультразвуку для анестезіолога та лікаря інтенсивної терапії.

Сьогодні на кафедрі за спеціальністю “Анестезіологія та інтенсивна терапія” працює 5 професорів, 2 доцентів, 1 старший науковий співробітник, 15 кандидатів медичних наук (або докторів філософії).

Щорічно на інтернатурі навчаються близько 150 лікарів-інтернів за спеціальністю “Анестезіологія та інтенсивна терапія” та 50 лікарів-інтернів за спеціальністю “Медицина невідкладних станів”. Спеціалізацію проходять щороку близько 30 лікарів різних спеціальностей. Тренінги БПР відвідують більше 200 лікарів на рік. Крім того двічі на рік співробітники кафедри організовують Європейську школу анестезіології СЕЕА.