Кафедра терапевтичної стоматології

Студентський науковий гурток

 

 

Керівники гуртка:

 

к.мед.н., доцент ЗВО

НЕСИН  Олександр Федорович

 

+380965171133

nesunoleksandr@gmail.com

 

к.мед.н., доцент ЗВО

ПЕЧКОВСЬКИЙ Костянтин Євгенович

 

+380504112820

konpech.work@gmail.com

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

Керівниками студентського наукового гуртка (СНГ) кафедри терапевтичної стоматології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця є видатні співробітники кафедри з багатим науково-педагогічним досвідом викладання доцент ЗВО  Несин О.Ф. та доцент ЗВО Печковський К.Є.

В організації та проведенні засідань гуртка беруть участь всі студенти-гуртківці. Нині студентський науково-практичний гурток кафедри терапевтичної стоматології НМУ імені О.О. Богомольця  носить назву «у Богомола».

На кожному засіданні обговорюються актуальні теми сучасної стоматології та відпрацьовуються практичні навички у фантомному чи клінічному класі. Доповіді базуються на сучасних науково-доказових джерелах.

Гуртківці працюють над різними науковими проблемами терапевтичної стоматології, беруть активну участь у конференціях, олімпіадах, брейн-рингу та інших науково-освітніх заходах. Кращі гуртківці беруть участь та займають призові місця у конкурсах з клінічної майстерності з реставрації та ендодонтії. часто.

 

Засідання гуртка

Стоматологічний медичний центр НМУ, вул. Зоологічна 1, м. Київ, 03680.

Кафедра терапевтичної стоматології НМУ імені О.О.Богомольця.

4 поверх, 442 кабінет.

P.S. Ми відкриті до спілкування, у разі виникнення зацікавленості, пропозицій, питань стосовно студентського наукового гуртка кафедри терапевтичної стоматології:

therap.dent@nmu.ua.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

ДОКЛАДНІШЕ