Оголошення

 

ВІДКРИТІ КОНКУРСИ НА ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК В РАМКАХ ГОРИЗОНТ ЄВРОПА

 

Центр міжнародної академічної мобільності та грантових проєктів НМУ за сприянням Центру громадського здоров’я МОЗ України запрошують науково-педагогічних працівників нашого університетів долучитися до нових проєктів з галузі медицини в рамках європейської програми з досліджень і інновацій Горизонт Європа.

Головним партнером проєктів виступає Норвезький університет науки і технологій (НТНУ) Norwegian University of Science and Technology (NTNU). Дослідники НТНУ зацікавлені у співпраці і пропонують використання їхнього досвіду та інфраструктури НТНУ для реалізації  спільних проєктів.

Чому варто співпрацювати з НТНУ?

  • Мультидисциплінарний досвід – від енергетики та океанів до цифрової трансформації та охорони здоров’я, соціальних наук та економіки.
  • Підтверджений досвід реалізації проєктів ЄС – досвід лідерства та співпраці: НТНУ бере участь або є лідером у більш ніж 232 проєктах.
  • Спеціальна експертиза – різні знання з різних факультетів для однієї теми, що гарантує міждисциплінарний підхід.

 

Якщо Ви зацікавлені у співпраці, знайдіть відповідну пропозицію ТУТ

 

Брошури НТНУ Horizon Europe

https://www.ntnu.edu/brussels/horizon-europe-mapping

Сайт Horizon Europe (пошук можливостей):

https://research-and-innovation.ec.europa.eu/funding/funding-opportunities/funding-programmes-and-open-calls/horizon-europe_en

 

Для більш детальної інформації щодо оформлення проєктних заявок звертайтеся до Центру міжнародної академічної мобільності та грантових проєктів НМУ:

тел.: +38 (044) 235-21-31

e-mail: intdep@nmu.ua

 

 

 

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ІНФОРМАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ ВІД  «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА»

Центр міжнародної академічної мобільності та грантових проєктів НМУ запрошують професорсько-викладацький склад нашого університету взяти участь у інформаційних заходах від програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Мета заходів:

Учасники зможуть отримати практичні знання та інструменти для успішної участі у програмі «Горизонт Європа».

  1. 1. Тренінг «ШКОЛИ ГРАНТРАЙТИНГУ: «Підготовка та подання проєктних пропозицій для участі в конкурсних програмах “Горизонт Європа”».

Ініціаторами заходу є Український державний університет науки і технологій спільно з Міністерством освіти і науки України, Національним контактним пунктом за напрямом «Клімат, енергетика та мобільність» та за участі «Офісу Горизонт Європа в Україні» Національного фонду досліджень України.

Дата проведення: 28 травня 2025 року (середа, початок о 14:00).

Місце проведення: навчально-науковий інститут «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» Українського державного університету науки і технологій, м. Дніпро, вул. Архітектора Олега Петрова 24а, ауд. 203

Підключення онлайн: платформа Zoom

https://bit.ly/4dvKoid

Ідентифікатор конференції: 819 7618 4623

Код доступу: 883343

Реєстрація учасників до 28 травня 2025 року:

https://bit.ly/4mvsS1z

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

  1. Інформаційний захід «Вікно в Європу: Дослідницькі інфраструктури та нові можливості Horizon Europe»,  який присвячений фінансуванню європейських досліджень.

Подія організована Національним контактним пунктом за напрямом «Дослідницькі інфраструктури» та відділом проєктної діяльності НУ «Запорізька політехніка».

Учасники дізнаються про відкриті конкурси Horizon Europe 2025 за напрямом «Дослідницькі інфраструктури» та отримають практичні поради щодо підготовки проєктних заявок. Також буде можливість поставити запитання організаторам:
Дата: 28 травня
Час: 12:00–13:40
Формат: онлайн
Реєстрація за посиланнямhttps://forms.gle/xxpX9ajjxQkpc7Ew7
Участь безплатна, але попередня реєстрація обов’язкова.
ПРОГРАМА заходу доступна за посиланнямhttps://surli.cc/ukcvcp

 

 

За інформацією Центр міжнародної академічної мобільності та грантових проєктів

 

 

Студенти та молоді фахівці запрошуються на вебінар з кардіотарокольної хірургії.

 

Європейська асоціація кардіоторакальних хірургів (EACTS) надає захопливу можливість для студентів-медиків та молодих вчених взяти участь у вебінарі наступного покоління: ” Розшарування аорти типу А – бомба уповільненої дії”

Ця захоплива сесія створена для того, щоб надихнути фахівців на початку кар’єри, підготувати та допомогти майбутнім хірургам у всьому світі.

Деталі заходу:

  • Тема: ” Розшарування аорти типу А – бомба уповільненої дії”
  • Дата та час: 22 травня 2025 року, 17:00 за британським часом / 18:00 за центральноєвропейським часом
  • Форма участі: Онлайн

Можливості заходу :

  • Відкрийте для себе світ кардіоторакальної хірургії: отримайте ексклюзивну інформацію про цей динамічний та перспективний кар’єрний шлях.
  • Здайте іспити на відмінно : отримайте доступ до контенту від експертів, щоб удосконалити свої знання та підвищити впевненість.
  • Покращте своє портфоліо : Розвивайте навички та досвід, які дозволять вам виділятися у заявках та на співбесідах.
  • Приєднуйтесь до глобальної спільноти : зв’яжіться з міжнародною мережею професіоналів та колег EACTS.

Учасникам EACTS – безкоштовний доступ до цієї сесії, а також до повного спектру вебінарів, включаючи високоцінну серію EACTS Case Corner, розроблену спеціально для резидентів.

Більше про вебінар: https://www.eacts.org/education/eacts-academy/events/ng-webinar-2025-6/

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

 

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень «Передова наука в Україні 2026-2028»

 

Шановні колеги, 

ви маєте унікальну можливість взяти участь у конкурсі проєктів! 

Метою конкурсу є відбір проєктів для надання колективних грантів на виконання передових фундаментальних досліджень, які передбачають постановку і розв’язання актуальних наукових проблем колективами провідних і молодих вчених у відповідь на сучасні виклики та запити українського суспільства, задля забезпечення конкурентоспроможності України у світі, сприяння розвитку національного дослідницького потенціалу та інтеграцію до світового дослідницького простору.

Тематика проєктів має відповідати пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки (у відповідності до п. 2 статті 3 Закону України “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки” та принаймні одному з тематичних напрямів, окресленому для фундаментальних наукових досліджень з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2024 р. № 476).

Виконання проєктів передбачається у 2026-2028 рр.

Кінцевий термін подання заявок:  28 травня 2025, 23:59 (за київським часом).

Умови конкурсу розміщено за посиланням: «Передова наука в Україні 2026-2028»: https://nrfu.org.ua/wp-content/uploads/2025/04/umovi_peredova_nauka_2025.pdf

Документи для участі у Конкурсі подаються українською та англійською мовами в електронній формі на сайті Фонду (https://grants.nrfu.org.ua) (з використанням Автоматизованої системи «Конкурс проєктів НФДУ»). 

 Електронна пошта для довідок: excellent.2026@nrfu.org.ua

NB! Задля погодження правильності оформлення заявки для участі у конкурсному проєкті з Національним фондом досліджень України просимо до 25 травня 2025 надсилати пакет документів на пошту Центру міжнародної академічної мобільності та грантових проєктів: intdep@nmu.ua

 

Навіть найменша ініціатива може мати великий вплив, якщо вона підтримана правильно. Ваш досвід, знання та прагнення до змін — це саме те, що потрібно для успішних проєктів. 

Запрошуємо  до реалізації проєктних можливостей — разом ми можемо більше!

 

 

Студентів-медиків запрошують взяти участь у літніх школах з нейрохірургії та невідкладної медицини у Kauno Klinikos, Литва

 

КОЛИ? з 14 по 19 липня 2025 року           ДЕ? LSMU Kauno klinikos, Литва

ХТО? Студенти-медики 3 курсу і вище  КРЕДИТИ: 3 кредити ECTS

НАПРЯМКИ: нейрохірургія/невідкладна медицина

Литовський університет медичних наук організовує літні школи на базі – LSMU Kauno klinikos, найбільшої лікарні Литви, і радий запросити студентів-медиків долучитися до цієї події.

Навчання проходитиме  з 14 по 19 липня 2025 року.

Програми літніх шкіл розроблені для студентів, які прагнуть поглибити свої знання з нейрохірургії або невідкладної медицини та отримати нові навички за короткий період.

Вимоги до кандидатів:

Студенти-медики 3 курсу і вище.

Реєстрація – до 1 червня 2025 року.

Учасникам буде видано сертифікат (3 кредити ECTS).

Реєстрація та програма Літньої школи з  нейрохірургії тут

Summer School

Реєстрація та програма Літньої школи з невідкладної медицини  тут

Summer School

Контактна особа:

Лайма Піліпонєне

Координатор міжнародної програми

Центр міжнародних відносин та навчання

Литовський університет медичних наук

Laima Piliponienė, laima.piliponiene@lsmu.lt

!!! У разі підтвердження участі, просимо повідомити відділ міжнародних зв’язків на ел. пошту intdep@nmu.ua

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

 

Студентів та молодих вчених  запрошують до міжнародної літньої школи в Гданську

Гданський медичний університет у співпраці з Європейською асоціацією громадського здоров’я організовують  6-ту Міжнародну літню школу з питань громадського психічного здоров’я: «Громадське здоров’я з урахуванням травм – підходи до стійкості та громадського здоров’я з урахуванням травм», яка відбудеться з 2 по 6 червня 2025 року.

Де: ГДАНСЬК

Коли: 2–6 ЧЕРВНЯ 2025 Р.

Курс: 3 ECTS

Для участі необхідно:

  • Ступінь бакалавра є мінімальною вимогою;
  • Реєстрація відбувається через інтерактивну онлайн-форму, доступну на вебсайті

Посилання для реєстрації: ТУТ https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=xrsaosHWJE2pHXuYKR9Xd5T9S8LhADJEkhz6nYax0gNUOFhGVVdPWEhVUzQ0OFVNSEdSU0pLR1NPVCQlQCN0PWcu&route=shorturl

  • Після заповнення форми, документи (резюме та супровідний лист англійською мовою) необхідно надіслати електронною поштою;
  • Відібраних кандидатів попросять надати коротку дослідницьку ідею.

Після завершення курсу учасники отримають:

  • Глибоке розуміння того, як травма впливає на психічне та фізичне здоров’я
  • Здатність оцінювати вплив травматичних життєвих подій
  • Огляд травмоорієнтованої допомоги та системних заходів реагування
  • Знання про стійкість та посттравматичне зростання
  • Навички критичної оцінки наукової літератури про травматичний стрес

Науковці та студенти з України можуть подати заявку на звільнення від сплати внеску за участь (ел. адреса  summerschool@gumed.edu.pl).

Більше інформації про літню школу – за посиланням:

https://summerschool.gumed.edu.pl/84167.html

ПОГРАМА літньої школи.

В рамках літньої школи 2 червня проводитиметься конференція присвячена психологічним травмам.

ПРОГРАМА конференції.

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

Вебінар з нагоди запуску – конкурсу студентських есе Обсерваторії Великої хартії 2025 року

Обсерваторія Великої хартії вольностей www.magna-charta.org рада запросити на вебінар, присвячений запуску конкурсу есе 2025 року, який відбудеться:

22 травня 2025 року

15:00 за центральноєвропейським часом

Зареєструйтесь тут :

https://www.eventbrite.it/e/1359975676859?aff=oddtdtcreator

Конкурс, відкритий для студентів з усіх ЗВО світу, має на меті заохотити університети до роздумів про те, як вони можуть краще взаємодіяти із зацікавленими сторонами для покращення доступу до вищої освіти та покращення навчального досвіду студентів.

Студенти-переможці отримають фінансовану поїздку та участь в одній з двох престижних конференцій: Конференції обсерваторії Великої хартії вольностей у Лондоні або Всесвітній конференції з доступу до вищої освіти у Південній Африці.

Під час вебінару:

  • Офіційну тему та правила конкурсу 2025 року буде оголошено.
  • Хеллена Леао, переможниця 2024 року з Бразилії, поділиться своїм досвідом
  • Ключові спікери, серед яких Пітер Квасі Коджі, генеральний секретар Всеафриканського студентського союзу, та Девід Лок, генеральний секретар Обсерваторії Великої хартії вольностей, представлять ініціативу та дадуть відповіді на запитання.

 

Контактна особа:

Карла Пацалья, адміністратор і організатор заходів

Обсерваторія Великої хартії вольностей

Електронна пошта: magnacharta@unibo.it

 

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

Запрошуємо студентів до Міжконтинентальної літньої школи EXEGYPT 2025

Університет Суецького каналу, Єгипет пропонує студентам Міжконтинентальну літню школу EXEGYPT 2025

EXEGYPT дає учасникам можливість познайомитися з дивами Єгипту, беручи участь у захоплюючій освітній подорожі. Міжконтинентальна літня школа EXEGYPT 2025 об’єднує студентів і випускників з різних галузей навчання, пропонуючи унікальне поєднання професійного розвитку та культурного дослідження. Учасники матимуть можливість дослідити десять культових міст Єгипту , взяти участь в акредитованих наукових програмах і насолодитися яскравою соціальною програмою.

Хто може подати заявку?


 Студенти та випускники за такими напрямками:

  • Ліки
  • Стоматологія
  • Аптека
  • Медсестринська справа
  • Фізіотерапія
  • Архітектура

Дати:

Учасники можуть вибрати одну з трьох груп:

  • Група 1: 14.07.2025 – 25.07.2025
  • Група 2: 30.07.2025 – 08.10.2025
  • 3 група: 08.11.2025 – 22.08.2025

Вимоги: Вік 18-30 років, володіння англійською мовою.

Подати заявку через: https://forms.gle/k3iPKBDyawHuitZK9

Більше інформації у ПРОГРАМІ та за посиланням:

https://exegypt.org/summer-school/

Контактна особа:

Амро Ельметаафі

Засновник EXEGYPT

Спеціаліст пластичної та реконструктивної хірургії

WhatsApp: 00201033667738

 

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Запрошуємо на міжнародний онлайн-захід на тему «Мережа природи України».

Європейська школf науки та досліджень у галузі сталого розвитку (ESSSR) та Гамбурзький університет прикладних наук (HAW Гамбург) за підтримки Мережі природи України запрошують взяти участь у Сесія №10 «Мережа природи України».

Онлайн-захід, відбудеться 15 травня 2025 року з 13:00 до 15:00 за центральноєвропейським часом .

Ця сесія буде присвячена екологічним наслідкам війни Росії проти України та ролі міжнародної підтримки у їх вирішенні. Захід збере експертів та організації для обговорення їхньої участі в дослідженнях, захисті та відновленні навколишнього середовища, підкреслюючи їхнє глобальне значення. Також буде розглянуто питання фінансових джерел для охорони природи в контексті війни. Сесія слугуватиме платформою для глобального діалогу та обміну знаннями.

Деталі події:

Дата: 15 травня 2025 року

Час: 13:00 – 15:00 за центральноєвропейським часом (CET)

Формат: онлайн

Мова: англійська

Вартість: Безкоштовно

Зареєструйтесь тут: https://forms.office.com/e/mdTkHx8uH7

Більше інформації про захід та спікерів можна знайти у доданому флаєрі та за посиланням: https://esssr.eu/events/hamburg-sustainability-sessions-hss10-ukraine-nature-network/

Чекаємо на вашу участь!

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

Данський досвід викладання клінічної комунікації від Україно-швейцарського проєкту

Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» запрошує на відкриту онлайн зустріч на тему «Виклики у викладанні навичок клінічної комунікації в Данії та за її межами».

 

Подія відбудеться 2 травня 2025 року об 11.30. Тривалість: 90 хв.

 

Трансляція відбуватиметься двома паралельними стрімами: англійською мовою та з синхронним перекладом українською. Під час трансляції учасники зможуть ставити запитання у коментарях.

 

До участі запрошуються освітяни та медичні тренери в Україні, які працюють над покращенням комунікативних навичок серед студентів та медичних працівників. Матеріал зустрічі може бути цікавим і для медичних фахівців.

 

Данський досвід викладання клінічної комунікації може стати джерелом цінних ідей та практичних рішень для українських медичних освітян. Вивчаючи, як у Данії інтегрують емпатію та комунікацію в медичну освіту, українські фахівці зможуть краще відповідати на зростаючий запит на ефективну взаємодію з пацієнтами.

 

Основні теми обговорення: 

  • Які бар’єри стоять на шляху викладання клінічної комунікації в різних країнах — від Данії до України?
  • Як подолати опір впровадженню нових підходів у медичну освіту?
  • Яким є розрив між тим, що викладається, і тим, як це застосовується в реальній практиці?
  • Як адаптувати успішні міжнародні практики до українського контексту?

 

Спікерка події – Джейн Еге Мьоллер (Jane Ege Møller), доктор філософії, доцентка кафедри клінічної медицини Орхуського університету, Данія – розповідатиме про виклики викладання медичних комунікацій в Данії та світі та наскільки вони спільні з українськими.

 

Модеруватиме зустріч – Анастасія Леухіна, консультантка україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», авторка «Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними», редакторка посібника «Людяність та емпатія в охороні здоров’я».

 

Реєстрація – до 1 травня за посиланням:

https://forms.office.com/e/rGq4zGLaf6 

 

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

Запрошуємо взяти участь у інформаційному дні від «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА».

 

Український державний університет науки і технологій спільно з Міністерством освіти і науки України, «Офісом Горизонт Європа в Україні» Національного фонду досліджень України та Національним контактним пунктом за напрямом «Клімат, енергетика та мобільність» запрошують вас взяти участь в Інформаційному дні:


РАМКОВА ПРОГРАМА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ З ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІННОВАЦІЙ «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА».


АКТУАЛЬНІ КОНКУРСИ І ПАРТНЕРСТВО У ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЯХ ЗА НАПРЯМОМ «КЛІМАТ, ЕНЕРГЕТИКА ТА МОБІЛЬНІСТЬ»


Дата проведення: 23 квітня 2025 року (середа, початок о 14:00)

Місце проведення: навчально-науковий інститут «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» Українського державного університету науки і технологій.
м. Дніпро, вул. Архітектора Олега Петрова 24а, ауд. 203


Підключення онлайн: платформа Zoom


http://bit.ly/4hSBY4V
Ідентифікатор конференції: 886 2434 1857
Код доступу: 474958


Учасникам заходу необхідно до 22 квітня 2025 р. заповнити реєстраційну форму за посиланням:


https://bit.ly/41T3qLd


ПРОГРАМА ЗАХОДУ

 

За інформацією Центру міжнародної академічної мобільності та грантових проєктів 

intdep@nmu.ua

 

 

Університет Седерторн (Стокгольм, Швеція) запрошує українських науковців до участі в програмі Ukrainian Research Fellowship. Programme (URFP)

Метою даної програми є збільшення національного та міжнародного  залучення балтійських та східноєвропейських досліджень до спільних програм Університету Седерторна, а також сприяння міжнародному співробітництву. Дана стипендіальна програма спеціально розроблена для викладачів та професорів, які зараз проживають та працюють у вищих навчальних закладах України. До участі запрошуються науково-педагогічні працівники з таких галузей знань, як соціальні, гуманітарні, педагогічні  та екологічні науки. 

Долучитись до участі у програмі можуть науково-педагогічні працівники, які наразі працюють у ЗВО України.  Вільно спілкуватися англійською мовою як усно, так і письмово. 

Програма стажування передбачає тривалість строком до трьох місяців протягом осіннього семестру 2025 року.

Програма URF надає стипендію і  покриває витрати на проїзд. Університет також допоможе знайти житло в Стокгольмі. 

Вимоги до подачі документів: претендент надає мотиваційний лист і резюме. В мотиваційному листі заявник повинен описати, яке дослідження або програму планує виконати  як запрошений дослідник в Södertörn University.. Неповні заявки до розгляду не прийматимуться. 

Кінцевий термін подачі заявок: 15 травня 2025 року.

Контактна інформація: Пер Болін, директор Центру балтійських та східноєвропейських досліджень (CBEES), Університету Седертерна. Email: per.bolin@sh.se.  

Віт Кисілка, адміністративний директор Центру балтійських та східноєвропейських досліджень (CBEES), Університет Седертерна. Email: vit.kysilka@sh.se

 Заявки, які не є повними або надходитимуть до університету Седерторна після дати закриття, можуть бути відхилені. Ласкаво просимо до співпраці.

Unionrepresentatives:
SACO:info.saco@sh.se
ST:st@sh.se
SEKO: Henry Wölling tel: +46 8 524 840 80, henry.wolling@ki.se 

https://www.sh.se/english/sodertorn-university/meet-sodertorn-university/this-is-sodertorn-university/vacant-positions?rmpage=job&rmjob=8741&rmlang=UK&fbclid=IwY2xjawJrVTxleHRuA2FlbQIxMAABHo2UhKltu4rZYCE4XT3ytJWsCn4LSbyUctqui1lUEw7mlzhn0phUNWGKTfM0_aem_CUEOQxPfK7tXLB7IFA6Elw

 

 

 

 

Актуальні можливості участі в програмах ЄС у межах Горизонт Європа

Національний контактний пункт програми “Горизонт Європа” за напрямом “Європейська дослідницька рада” “Правові та фінансові аспекти” запрошує вас на круглий стіл «Анонс діючих програм Горизонт Європа: від агросектору до клімату та інновацій. Нові напрямки Європейської Комісії».

 

Дата проведення:

25 квітня 2025 року, 14:00-18:00 год (за київським часом).

Реєстрація https://forms.gle/4k18bnWcMC5REcT59

 

Подія відбуватиметься у гібридному форматі (очно+онлайн).

 

Місцепроведення: Готель Станіславів
Адреса: 76018, Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7

 

Посилання на Zoom та програма заходу будуть надіслані зареєстрованим учасникам.

 

Мета: ознайомити учасників з актуальними можливостями участі в програмах ЄС у межах Горизонт Європа, зокрема:

  • презентувати напрями та ініціативи «Об’єднаного дослідницького центру» та «Європейської дослідницької ради»;
  • окреслити фінансові аспекти реалізації міжнародних проєктів технічної допомоги;
  • представити ініціативу «Новий європейський Баугауз», як інструмент для розвитку інновацій та міждисциплінарної співпраці.

Орієнтовна програма:

  • Анонс програми «Об’єднаний дослідницький центр»
  • Новий європейський Баугауз (NEB) – як ініціатива ЄК
  • Фінансові аспекти реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги програми «Горизонт Європа»
  • Грантова угода та угода консорціуму. Особливості та відмінності.
  • Відкриті конкурси програми «Європейська дослідницька рада».

Спікери:

 

ШАХБАЗЯН Карина Суренівна

Керівник НКП «Правові та фінансові аспекти» і «Європейська дослідницька рада», учений секретар Центру досліджень інтелектуальної власності і трансферу технологій НАН України

ПУГАЧ Сергій Григорович
Керівник НКП «Євратом – розщеплення (поділ)», начальник сектору маркетингових досліджень, транcферу технологій та комерціалізації науково-технічних розробок Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут» НАН України (НКП)

СКЛЯРЕНКО Олеся Богданівна

керівник НКП «Нова європейська ініціатива Баугауз», доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

 

НИКИРУЙ  Любомир Іванович

керівник НКП «Об’єднаний дослідницький центр», завідувач кафедри фізики і хімії твердого тіла Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

 

ПОПОВА Тетяна Валеріївна

Керівник НКП «Правові та фінансові аспекти» і «Європейська дослідницька рада»,завідувач відділу координації проектної діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

 

За інформацією Центру міжнародної академічної мобільності та грантових проєктів 

 

 

 

КОНКУРС СПІЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЄКТІВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ У 2026-2027 РР.

Тема конкурсу: Українсько-литовське наукове співробітництво для зміцнення безпеки, стійкості та сприяння інтеграції.

Мета: сприяти спільним дослідженням у ключових життєво важливих напрямках для Литви та України.

Грантодавці: Науково-дослідна рада Литви, Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки, Міністерство освіти і науки України.

Учасники: конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ країн Литви та України.

Пріоритетні напрями досліджень:

  1. Стійке суспільство і держава:ентру міжнародної академічної
  • Функціонування та спроможність органів державної влади для післявоєнної відбудови та відновлення.
  • Солідарність і взаємна довіра в суспільстві.
  • Культура як чинник стійкості суспільства і держави.
  • Зміцнення демократичних цінностей та стійкості суспільства до дезінформації та брехні.
  • Відновлення забрудненого довкілля (ґрунту, біоценозів, лісу, водних ресурсів, повітря).
  • Дослідження та розробка методів відновлення економіки, сільського господарства та навколишнього природного середовища після військових конфліктів та техногенних аварій.
  1. Безпека людини:
  • Ініціативи з безпеки громад: безпека в містах та сільській місцевості, з акцентом на запобіганні злочинності та швидкому реагуванню на надзвичайні ситуації.
  • Системи підтримки психічного здоров’я: розробка програм допомоги  людям, які постраждали від конфлікту, включаючи консультування з питань травми та послуги з психічного здоров’я.
  • Інновації в засобах індивідуального захисту (проєктування та виробництво) для цивільного населення в зонах конфліктів.
  • Здоров’я: доступ до служб екстреної медичної допомоги; інновації в телемедицині; ініціативи у сфері громадського здоров’я.
  • Дослідження та розробка нових освітніх програм з питань оборони, техногенних криз, оцінки ризиків, відновлення довкілля та освіти з питань громадського здоров’я.
  1. Безпечна інфраструктура:
  • Критично важливі заходи кібербезпеки для критичної інфраструктури, включаючи державні установи та фінансові системи.
  • Технології захисту від хімічних, біологічних, радіологічних, ядерних та природних загроз.
  • Технології безпеки кордонів – передові системи спостереження та виявлення.

Тривалість проєкту: 1 січня 2026 – 31 грудня 2027.

Дедлайн подачі заявок: 12 травня 2025 року, 17:00 год.

Фінансування для українських університетів у співпраці з литовськими партнерами: до 100 000 євро на проєкт.

Важливо: українським дослідникам, зацікавленим у подачі заявок, рекомендується налагодити партнерство з установами Литви. Заявки мають бути подані в обох країнах, при цьому литовські партнери подають заявки через електронну систему LMT.

Зацікавлених в участі у проєкті просимо звертатися до Центру міжнародної академічної мобільності та грантових проєктів НМУ.

e-mail: intdep@nmu.ua

 

За інформацією Центру міжнародної академічної мобільності та грантових проєктів НМУ.

 

 

 

Запрошуємо приєднатися до Європейської мережі з питань клімату та медичної освіти

Університет Глазго радий скликати нову мережу європейських університетів для підтримки викладання з питань клімату і здоров’я в рамках бакалаврських медичних програм.

Європейська мережа з питань клімату та медичної освіти (ENCHE) має на меті підвищити кваліфікацію майбутніх медиків шляхом створення мережі зацікавлених викладачів з усієї Європи для підтримки ефективного та надихаючого викладання для студентів; обміну найкращими практиками (в т.ч. навчальними програмами) між провідними університетами; та об’єднання лідерів у своїй галузі з академічних кіл та поза ними для обміну найновішою інформацією зі студентами та викладачами.

Можливість

Відповісти на зростаючий попит і зацікавленість: Студенти та викладачі медичних шкіл виявляють все більший інтерес до включення питань сталого розвитку в навчальні програми медичних навчальних закладів.

Розробити лінію майбутніх амбасадорів: Навчання наступного покоління медичних працівників (HCPs) про взаємозв’язок між кліматом, здоров’ям і сталістю, що представляє значну можливість для розширення можливостей наступного покоління медиків надавати більш стійку медичну практику.

Забезпечити охоплення всієї екосистеми охорони здоров’я: Університети мають унікальну можливість впливати на освіту в галузі охорони здоров’я в більш широкому сенсі, а отже, можуть надихати на позитивний вплив у масштабах.

Виявлена потреба в мережі для підтримки викладання з питань клімату та здоров’я: було визначено необхідність створення мережі під керівництвом університетів для подальшої взаємодії з понад 20 академічними установами та лідерами в цій галузі.

Пропозиція:

– Університет Глазго є головним координатором ENCHE, а європейські університети та лідери в цій галузі надаватимуть мережі експертизу та консультації.

– На додаток, будуть скликатися вебінари та зустрічі для зміцнення мережі зацікавлених експертів та викладачів медичних навчальних закладів.

– На другому етапі планується розширення за межі студентів-медиків, а також вийти за рамки європейського фокусу.

Якщо Вас зацікавила пропозиція, звертайтеся до Відділу міжнародних звязків. Ми будемо контактувати з нашими партнерами для сприяння нашій інтеграції в мережу.

Відділ з міжнародних зв’язків

e-mail: intdep@nmu.ua

 

 

 

Запрошуємо на Міжнародний Конкурс стартапів “Інновації в медичній інженерії”

20-21 травня 2025 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться Конкурс стартап-проєктів у сфері медичної інженерії та здоров’я людини.

До участі у Конкурсі запрошуються всі бажаючі, хто має інноваційні ідеї та розробки за напрямами:

  • Штучний інтелект у медичній інженерії та інтелектуальні системи в медицині
  • Клінічна інженерія, технології діагностики, медичне приладобудування та електроніка
  • Реабілітаційна інженерія та технології, ендо- та екзопротезування, фізична терапія, ерготерапія
  • Тканинна та регенеративна інженерія, штучні органи та трансплантація

Формат проведення Конкурсу – змішаний (онлайн + офлайн).

На переможців Конкурсу «Інновації у медичній інженерії» чекають винагороди:

1 місце – 120 000 гривень

2 місце –  80 000 гривень

3 місце –  40 000 гривень

Останній день подачі заявки для участі у конкурсі- 10.05.2025

Подробиці та реєстрація за посиланням >>> https://www.startup-news.info/medtech-startup-competition

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Дедлайн: на регулярній основі (до 2050 року)

Сума: до 8 500 євро

ОПИС ГРАНТУ

Міжнародна європейська інноваційна науково-технічна програма EUREKA  – провідна відкрита платформа для міжнародного співробітництва в сфері інновацій. Основною метою участі України в Програмі EUREKA є інтенсифікація впровадження вітчизняних інноваційних науково-технічних розробок у виробництво, надання підтримки найталановитішим українським учасникам проєктів Програми EUREKA для здійснення конкурентоспроможних на світовому ринку досліджень та розробок невійськового призначення.

  • Ваша проєктна ідея має представляти міжнародну співпрацю у вигляді конкретного проєкту.
  • Проєкт має бути спрямований на дослідження або розробку продукту, процесу чи послуги.
  • Проєкт повинен мати цивільне призначення.
  • Ваш консорціум має включати принаймні дві незалежні юридичні особи принаймні з двох країн Eureka.
  • Жодна окрема організація чи країна не може відповідати за понад 70% бюджету проєкту.

 

ДЛЯ КОГО

Подати заявку можуть МСП, великі компанії, науково-дослідні організації та університети.

ФІНАНСУВАННЯ

Фінансування учасників програми з України здійснює Міністерство освіти і науки України (МОНУ). МОНУ покриває до 8500 євро витрат на проєкт у вигляді річних грантів: включаючи витрати на персонал, відрядження, матеріальні та накладні витрати.

https://mon.gov.ua/nauka/evropeyska-ta-evroatlantichna-integratsiya/5-mizhnarodna-programa-eureka

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ЕВРИКА

  1. Вплив
  • Чи належним чином розглянуто ринок (тобто розмір, доступ і ризики)?
  • Чи належним чином розглядається питання створення вартості (тобто можливості працевлаштування та переваги для навколишнього середовища та суспільства)?
  • Які конкурентні переваги вашого проєкту (тобто стратегічна важливість, розширені можливості та видимість)?
  • Чи є ваші плани комерціалізації чіткими та реалістичними (тобто повернення інвестицій, географічний і галузевий вплив).
  1. Відмінність
  • Який ступінь інноваційності? (тобто чи є запропонований продукт, процес або послуга найсучаснішими? Чи є достатня технологічна зрілість і ризик)?
  • Як будуть використані нові знання?
  • Чи є ваш проєкт науково-технічним складним для партнерів консорціуму?
  • Чи належним чином враховано технічну досяжність і ризик?
  1. Якість та ефективність виконання
  • Яка якість вашого консорціуму (тобто баланс партнерства та технологічних, управлінських і фінансових можливостей кожного партнера)?
  • Чи є додаткова вартість завдяки міжнародній співпраці?
  • Чи є ваше управління проєктом і планування реалістичними та чітко визначеними (тобто методологія, підхід до планування, основні етапи та результати)?
  • Чи прийнятна ваша структура витрат (тобто витрати та фінансові зобов’язання для кожного партнера консорціуму)?

РОЗПОЧАТИ ПРОЄКТ

Визначитись який вид проєктів Ви обираєте: мережевий проєкт, кластерний проєкт, GlobalStars. Знайти партнерів можна самостійно або звернутись по допомогу до національного координатора проєктів Програми «EUREKA» в країні за посиланням: https://mon.gov.ua/nauka/evropeyska-ta-evroatlantichna-integratsiya/5-mizhnarodna-programa-eureka/rozpochati-proekt-u-programi-eureka

 

Більше інформації про грантову програму

https://eurekanetwork.org/opencalls/network-projects-all-year/

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ

24 – 25 КВІТНЯ 2025

Шановні колеги науковці та студенти!

 

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: “Світ наукових досліджень. Випуск 40”

Організатори конференції: Громадська організація “Наукова спільнота”(Україна) та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu), м.Ополе, Польща.

Дата проведення 24-25 квітня 2025 року.

Прийом матеріалів на  електронну пошту economy-confer@ukr.net  до 24.04.2025 р. включно.

Форма участі: дистанційна

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Тривалість конференції 18 годин участі 0,6 ECTS credits.

За результатами конференції будуть видані електронні та друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print).

Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Приймаються наукові статті та тези написані українською та англійською мовами.

Планується робота за наступними спрямуваннями:

  1. Економічні науки;
  2. Інформаційні системи і технології;
  3. Педагогічні науки;
  4. Психологічні науки;
  5. Юридичні науки;
  6. Історичні науки;
  7. Філософські науки;
  8. Культурологія;
  9. Філологічні науки;
  10. Мистецтвознавство;
  11. Географічні науки;
  12. Національна безпека;
  13. Соціологічні науки;
  14. Політичні науки;
  15. Фізичне виховання та спорт;
  16. Державне управління;
  17. Соціальні комунікації;
  18. Медичні науки;
  19. Фармацевтичні науки;
  20. Ветеринарні науки;
  21. Сільськогосподарські науки;
  22. Хімічні науки;
  23. Біологічні науки;
  24. Геологічні науки;
  25. Фізико-математичні науки;
  26. Технічні науки;
  27. Архітектура;
  28. Військова справа

Збiрники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Всі роботи учасників будуть розміщені посекційно на сайті конференції  www.economy-confer.com.ua. Також усі збірники (з 2010 по 2024 рік) в PDF знаходяться на сайті в розділі Архів http://www.economy-confer.com.ua/?go=price_list

Детальніше з умовами участі в науковій конференції Ви можете ознайомитись на сайті www.economy-confer.com.ua, а також в файлі Запрошення прикріпленому на сторінці.

ЗАПРОШЕННЯ

 

 Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Унікальні пропозиції для студентів медиків в галузі кардіоторакальної хірургії.

Європейська асоціація кардіоторакальних хірургів (EACTS) пропонує цікаві можливості для студентів медиків та лікарів-інтернів  у 2025 році:

  1. Щорічна зустріч в Копенгагені, Данія.

Подання рефератів – до 31 липня 2025.

Ця ініціатива має на меті надихнути наступне покоління хірургів шляхом сприяння розвитку кар’єри в галузі кардіоторакальної хірургії.

Студентам, членам EACTS пропонуються освітні гранти. Гранти включатимуть реєстрацію на саму щорічну зустріч і стипендію в розмірі 750 євро для покриття витрат на проїзд і проживання.

Кандидати повинні надати наступні документи:

  • Мотиваційний лист (500 слів);
  • резюме;
  • лист підтримки від старшого колеги.

Успішним заявникам буде запропоновано написати короткий відгук з описом свого досвіду на щорічній зустрічі та яку професійну цінність вони отримали від відвідування.

Заявки приймаються навесні 2025 року.

  1. Вебінар наступного покоління: «Сучасна хірургія мітрального клапана та ФП», який відбудеться 27 березня 2025 р. о 18:00 за центральноєвропейським часом.

На вибінарі ви дізнаєтеся:

  • про кар’єру кардіоторакальної хірургії
  • як підготуватися до іспитів
  • як збільшити свої портфоліо
  • про досвід міжнародної спільноти EACTS

Більше інформації та реєстрація на заходи за посиланням:

https://www.eacts.org/our-community/become-a-member/

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

Оголошено відкриття конкурсу Erasmus+ Virtual Exchanges 2025!

Конкурс Erasmus+ Virtual Exchanges (EVE) 2025 відкрито для подання заявок року на порталі Funding & Tender Opportunities (FTOP).

Посилання

Кінцевий термін подачі заявок та умови конкурсу можна знайти у Erasmus+ Programme Guide 2025.(стор.211) https://erasmus-plus.ec.europa.eu/erasmus-programme-guide

Що таке віртуальні обміни?

Віртуальні обміни у сфері вищої освіти та молодіжної роботи – це онлайн-діяльності, що сприяють міжкультурному діалогу та розвитку м’яких навичок. Вони дають змогу молоді отримати якісну міжнародну та міжкультурну освіту (формальну та неформальну) без необхідності фізичної мобільності. Хоча віртуальні обміни не можуть повністю замінити переваги фізичних обмінів, вони все ж надають учасникам цінний міжнародний досвід навчання.

Як працюють віртуальні обміни?

  • Проводяться у невеликих групах під керівництвом сертифікованих фасилітаторів.
  • Легко інтегруються у курси вищої освіти та молодіжні проєкти.
  • До участі можуть долучатися представники одного або обох секторів, залежно від проєкту.

Хто може брати участь?

До проєктів у межах цього конкурсу залучаються організації та учасники з:

  • Країн-членів ЄС та третіх країн, асоційованих з Програмою.
  • Третіх країн, не асоційованих з Програмою, з таких регіонів:
  • Західні Балкани
  • Східне сусідство
  • Країни Південного Середземномор’я
  • Країни Африки на південь від Сахари

Більше інформації за посиланнями:

Посилання 1

Посилання 2

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

 

Відкрито конкурси на здобуття стипендій Fulbright 2026-2027

Раді повідомити, що розпочато прийом заявок на участь у конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування та проведення досліджень у 2026–2027 академічному році.

  1. ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО:
  • Fulbright Graduate Student Program – навчання в американських університетах від одного до двох років для здобуття ступеня магістра.

Кінцевий термін подання документів – 16 травня 2025 року.

Умови участі та прийом заявок за посиланням:

Fulbright Graduate Student Program

  1. ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ:
  • Fulbright Research and Development Program – проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

Кінцевий термін подання документів – 1 листопада 2025 року.

Умови участі та прийом заявок за посиланням:

Fulbright Research and Development Program

  1. ДЛЯ КАНДИДАТІВ І ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ І ФАХІВЦІВ:
  • Fulbright Visiting Scholar Program – проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. Кінцевий термін подання документів – 15 жовтня 2025 року.

Умови участі та прийом заявок за посиланням:

Fulbright Visiting Scholar Program

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

ОГОЛОШЕННЯ

12 лютого у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця у форматі онлайн відбудеться лекція відомого вченого із Нідерландів на тему «Empowering the Next Generation of Translational Scientists: How to foster the Skills and Mindset for Effective Innovation in Biomedicine?» («Розширення можливостей наступного покоління вчених-трансляторів: як розвивати навички та мислення для ефективних інновацій у біомедицині?») виступить фахівець з інноваційної освіти та дослідник Утрехтського медичного центру Утрехта (Нідерланди), спікер «Eureka Institute for Translational Medicine».

 

До участі у заході запрошуються науковці, практикуючі лікарі,здобувачі освіти, усі, кого цікавить перспектива розвитку Трансляційної медицини на міжнародному рівні.

 

Організатор заходу: відділ міжнародних зв’язів НМУ та кафедра внутрішньої медицини №4.

 

Мова: англійська
Коли: 12 лютого о 15:30
Де: платформа ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/88121081301?pwd=BUebd6UVZn6JbO16FNoHlpWWnVoDor.1
Ідентификатор конференції: 881 2108 1301 
Код доступу: 123nmu 

 

Фото Marc H.W. van Mil, PhD

 

Associate professor Biomedical Education center at the Utrecht Medical Center Utrecht (UMCU), Netherlands;

Speaker “Eureka Institute for Translational Medicine”

 

 

Тренінг «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА: ДОСВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН».

Запрошуємо представників освітньої галузі взяти участь у тренінгу «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА: ДОСВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН». 

Захід відбудеться 25 лютого 2025 року на платформі ZOOM, початок о 12:00.

Організатор тренінгу: ГО Національна академія наук вищої освіти України.

Мета тренінгу: активізувати євроінтеграційний дискурс, сприяти досконалості європейських студій, залучати заклади вищої освіти,  економістів, фахівців соціальної галузі, фінансистів, менеджерів, працівників банківської сфери та всіх зацікавлених фахівців до впровадження європейських практик забезпечення соціально- економічної безпеки.

Реєстрацію на захід відкрито з  27.01.2025 р. по 24.02.2025 року включно.

Для підтвердження участі у тренінгу необхідно зареєструватися, надіславши заявку на електронну адресу: nanvuz@ukr.net (форма додається).

Більше інформації: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

За інформаціє відділу міжнародних зв’язків

 

 

СТИПЕНДІЇ НА КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В БАВАРІЇ 2025

Ми раді  повідомити про нові стипендійні пропозиції Вільної Держави Баварія для курсів німецької мови у вищих навчальних закладах Баварії у 2025 році.

Кінцевий термін подання заявок – 23 березня 2025 р.

Хто може подати заявку:

Студенти та молоді викладачі всіх дисциплін із середнім рівнем володіння німецькою мовою (принаймні на рівні В1) з Албанії, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Косово, Чорногорії, Північної Македонії, Сербії, Словенії та України можуть подати заявку на отримання стипендії на літній курс BAYHOST. На момент подачі заявки студенти повинні закінчити принаймні два цілих семестри у вищому навчальному закладі у своїй країні та надати відповідні оцінки. Кандидати повинні мати громадянство однієї з відповідних країн.

Стипендії для виїзних курсів у Баварії включають плату за навчання, проживання та харчування.

Заявки необхідно подавати виключно через онлайн-форму: https://stipsys.uni-passau.de/public/application.xhtml?pID=869

Додаткова інформація:

веб-сайт BAYHOST:

https://www.uni-regensburg.de/bayhost/english-1/bayhost/english/scholarships/language-courses-in-bavaria/index.html

Сторінка на facebook:

https://www.facebook.com/people/Bayhost/100050878585503/

BAYHOST ФЛАЄР

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

Участь у проєкті «Lab2Market MedTech»

Запрошуються до проєкту науковці, інноватори та підприємці, зацікавлені у розвитку медичних технологій та інновацій. Участь у «Lab2Market MedTech» відкрита для всіх, хто відповідає критеріям цільової аудиторії, незалежно від віку, статі, місця роботи чи освіти. 

Основні складові програми:

  • індивідуальні менторські сесії для медичних інноваторів;
  • фокус на маркетинговій стратегії, ринковому аналізі та комерціалізації;
  • тренінги для розвитку ключових навичок та посилення інноваційного потенціалу;
  • підтримка на всіх етапах – від ідеї до практичного застосування.

 

Програма спрямована на подолання основних бар’єрів у розвитку медичних інновацій, а також на створення стійкої інноваційної екосистеми в Україні. Долучайтеся та отримайте всі необхідні інструменти для реалізації своїх ідей.

Головною умовою участі в проєкті є приналежність до медичної сфери. 

 

 Реєстрація на Lab2Market MedTech доступна за посиланням.

 

Подати заявку можна до 10 лютого 2025 р. 

Участь безкоштовна

 

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Конкурси наукових робіт на одержання грантів Президента України молодим вченим та докторам наук ‼️

 

Наукова рада Національного фонду досліджень України ухвалила рішення про оголошення конкурсного відбору наукових проєктів на одержання грантів Президента України молодим вченим та докторам наук за чотирма конкурсами:

– перший конкурс – Конкурс на одержання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень і розробок молодих вчених-докторів наук (до 40 років включно);

– другий конкурс – Конкурс на одержання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень і розробок молодих вчених-докторантів  (до  35  років  включно);

– третій конкурс – Конкурс на одержання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень і розробок молодих вчених-докторів філософії/кандидатів наук (до 35 років включно);

– четвертий конкурс – Конкурс на одержання щорічних грантів Президента України докторам наук (до 45 років включно) для проведення наукових досліджень і розробок.

 

Тематичні напрями Конкурсів – мають відповідати одному з напрямів розвитку науки і техніки (у відповідності до статті 3 Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки»):

1) національна безпека і оборона;

2) фундаментальні наукові дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави;

3) інформаційні та комунікаційні технології;

4) енергетика та енергоефективність;

5) раціональне природокористування;

6) науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;

7) нові речовини і матеріали. 

  Конкурси для докторів наук (до 40 років включно), для докторантів (до 35 років включно) та для докторів філософії / кандидатів наук (до 35 років включно) проводяться з 27.01.2025 року до 15.07.2025 року (орієнтовно).

Конкурс для докторів наук (до 45 років включно) проводиться з 21.01.2025 року до 15.07.2025 року (орієнтовно).

 

Більше деталей за посиланням: https://nrfu.org.ua/contests-posts/2025-02-konkurs-naukovyh-robit-na-oderzhannya-grantiv-prezydenta-ukrayiny-molodym-vchenym-ta-doktoram-nauk

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Міжнародне стажування з сучасних цифрових технологій у Польщі

Запрошуємо науково-педагогічних працівників нашого  університету взяти участь у міжнародному стажуванні на тему: «Використання сучасних цифрових освітніх технологій у навчальному процесі ЗВО» і отримати СЕРТИФІКАТ МІЖНАРОДНОГО СТАЖУВАННЯ.

Міжнародне стажування організовується на базі Європейської асоціації інноваційної освіти (Україна) у співпраці з Вищою соціально-економічною школою (Польща) та триватиме з 1 лютого до 10 травня 2025 року.

Програма включає 7 навчальних модулів і передбачає 180 годин роботи (6 кредитів ECTS).

Мета міжнародного стажування – забезпечити викладачів ЗВО знаннями та практичними навичками використання інструментів сучасних цифрових технологій організації та управління навчальним процесом, методів візуалізації та ефективної комунікації для вдосконалення викладання та навчання.

Запрошуємо долучитися до цього унікального освітнього проєкту, що відкриває нові можливості для професійного розвитку!

Програма стажування включає:

  1. Огляд цифрових освітніх технологій для організації навчання та викладання.
  2. Вивчення основ польської мови для міжнародного спілкування.
  3. Розвиток навичок самоменеджменту та самопрезентації викладача.
  4. Психологія сучасного здобувача освіти (мотивація, утримання уваги, пізнавальний інтерес).
  5. Розробка візуально привабливих навчальних матеріалів за допомогою цифрових освітніх технологій та ресурсів.
  6. Створення, презентація та обговорення власних навчальних проєктів та панельні дискусії.

Особливість стажування:

  • Міжнародний досвід: Імплементація сучасних цифрових освітніх технологій в освітній процес ЗВО України та Польщі.
  • Практична спрямованість: Реальні кейси та практичні заняття для закріплення знань.
  • Інтеграція: Формування професійного простору для обміну досвідом та подальшої міжособистісної взаємодії.

Для реєстрації потрібно заповнити анкету за посиланням:

https://cutt.ly/internship2025

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою:

euroassoc.edu@gmail.com

Контактна інформація:

0800-20-93-57

(068)-181-75-88

(050)-678-06-90 (Viber, Telegram, WhatsApp)

 

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Всеукраїнський грант

“Ментальне здоров’я молоді в сучасних умовах:

підтримка і самодопомога”

для студентів українських навчальних закладів!

МЕТА ГРАНТУ:

Цей грант створений для того, щоб студенти могли глибше дослідити ментальне здоров’я та відкрити для себе ефективні практики підтримки власного психічного стану. Ми прагнемо залучити молодь до обговорення важливої теми, яка допоможе їм розвинути стійкість, поліпшити міжособистісні відносини та адаптуватися до сучасних викликів. Ця ініціатива спрямована на те, щоб кожен учасник здобув практичні знання для власного розвитку.

ЕТАПИ ГРАНТУ:

  1. Збір робіт;
  2. Перевірка та оцінювання;
  3. Визначення переможця за рейтинговою системою;
  4. Оголошення переможця на сайті
  5. Нагородження переможця

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ:

  • Студенти будь-яких форм навчання українських навчальних закладів;
  • Громадяни України, які на момент подачі заявки є студентами.

ПРИЗ:

Переможець отримає стипендію у розмірі 20000 гривень.

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ:

  • Початок подачі робіт: 8 листопада 2024 року
  • Кінцевий термін подачі: 8 березня 2025 року
  • Оголошення переможця: 5 квітня 2025 року

ТЕМИ ДЛЯ СТАТЕЙ НА ВИБІР:

  1. “Психологічна стійкість молоді: як зберігати спокій і мотивацію в умовах стресу”
  2. “Ментальне здоров’я в епоху інформаційного перевантаження”
  3. “Самодопомога в умовах стресу: практичні методи для збереження психологічного здоров’я”
  4. “Як соціальні зв’язки впливають на ментальне здоров’я: від підтримки до взаємодопомоги”
  5. “Технології для ментального здоров’я: плюси і мінуси цифрових рішень”
  6. “Роль фізичної активності у підтримці ментального здоров’я студентів”
  7. “Вплив соціальних медіа на ментальне здоров’я: як захиститися від негативного впливу”
  8. “Освіта під час війни: як навчання та підтримка можуть покращити ментальне здоров’я”

ВИМОГИ ДО СТАТЕЙ:

  • Унікальність: Стаття має бути оригінальною (перевіряється через спеціальні сервіси). Використання штучного інтелекту заборонена!
  • Структура: Чітка та логічна побудова тексту.
  • Обсяг: Не менше 5000 знаків.
  • Джерела: Обов’язкове посилання на використані джерела, якщо застосовуються дані чи факти.

ПОДАННЯ РОБІТ:

Надсилайте статті на електронну пошту: scholarship.coffeeok@gmail.com.
У темі листа вказуйте: “Конкурсна робота”.

В самому листі напишіть: 

  • Ваше повне ім’я; 
  • Назву навчального закладу, курс на якому навчаєтеся;
  • Пошту для зв’язку.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ:

  • Чи може робота бути раніше опублікованою? Ні, усі подані роботи повинні бути унікальними та неопублікованими.
  • Чи обмежена тематика? Так, роботи мають відповідати одній з тем, зазначених на сторінці гранту.
  • Чи можуть учасники з інших країн брати участь? Грант відкритий лише для студентів українських навчальних закладів. Якщо учасник проживає за межами України, але є студентом українського навчального закладу, він так само може прийняти участь.

Деталі та новини гранту за посиланням: https://coffeeok.com.ua/ua/scholarship.

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

«Українська наукова діаспора» започатковує пілотну програму менторства  для підтримки та розвитку науковців України

«Українська наукова діаспора» розпочинає пілотну програму менторства для підтримки та розвитку науковців, які працюють в Україні. Наша мета — посилити співпрацю між українськими вченими, які перебувають як в Україні, так і поза її межами.

Хто може взяти участь у програмі:

  • українські науковці, які працюють в Україні;
  • співробітники університетів, наукових установ та аналітичних центрів;
  • фахівці з таких напрямків: хімічні науки, хімічна інженерія та нанотехнології, природничі та медичні науки; біологічні науки та охорона здоров’я; математика, комп’ютерні науки та механічна інженерія; економіка та бізнес.

Що отримають учасники:

  • індивідуальний супровід від досвідченого ментора з когорти української наукової діаспори;
  • доступ до міжнародних професійних мереж;
  • можливості для розвитку дослідницьких проєктів;
  • підтримку в підготовці публікації результатів дослідження.

 

«Українська наукова діаспора» очікує від учасників:

  • мотивацію до професійного зростання;
  • готовність до партнерської співпраці з ментором;
  • зацікавленість у розвитку української науки;
  • готовність до регулярних онлайн-зустрічей (1+ година на тиждень) 

Тривалість пілотної програми: 3 місяці (лютий-квітень 2025)

Участь у програмі – безкоштовна

 

 Подати заявку

 Кінцевий термін подачі: 15 січня 2025 року

Із додатковими питаннями звертайтесь за адресою: ukrdiaspora@nauka.gov.ua

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Освітній  проєкт  EU Study Days/ Єврошколи-2025 для студентів та аспірантів НМУ

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та аспірантів для участі в Онлайн школі EU Study Days-2025.

EU Study Days – проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість студентам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Кінцева дата подачі заявок:

23:00, 25 січня 2025 року.

Коли відбуватиметься навчання?

З 03 лютого по 10 березня 2025 року.

Хто може стати учасником?

студенти останніх курсів бакалаврату та студенти магістратури українських університетів денної форми навчання, аспіранти будь-якої форми навчання. Вік – до25 років.

Що чекає на слухачів EU Study Days?

  • 10 навчальних модулів про історію ЄС, його інституції, цінності, політики, європейську інтеграцію України тощо. Програма включає відео-лекції від українських та європейських експертів, онлайн вебінари та інтерактивні заняття.
  • Реалізація мікропроектів, спрямованих на поширення інформації про цінності та політики ЄС, ідеї європейської інтеграції.
  • Сертифікат про проходження програми із зазначенням тривалості навчання, кількості годин, переліку модулів, для студентів – кількості кредитів ЄКТС.
  • Участь в EU Study Days Offline School для 40 найактивніших та найуспішніших учасників.

Для участі потрібно:

  1. Заповнити заявку:- для студентів та аспірантів: https://bit.ly/eustudydays_students_2025
  2. У разі успішного проходження конкурсу за заявками пройти онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/

Більше інформації на сторінці проєкту: https://www.eustudydays.in.ua/2024/12/09/ogolosheno-nabir-na-navchannya-2025/

 

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників в Білостоцькому університеті, Польща

Дати проведення: 10 лютого – 21 березня 2025 року.

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту), організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Використання сучасних технологій у процесі навчання студентів».

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій освітян у використанні сучасних цифрових технологій для підвищення ефективності дидактичної діяльності та створення інтерактивних освітніх матеріалів.

Учасники стажування, за допомогою посилань на літературу, аналізу випадків та практичних вправ, будуть:

  • вдосконалювати вміння застосовувати цифрові інструменти (Canva, ChatGPT, Wordwall, Padlet, Mentimeter) для створення та персоналізації освітніх ресурсів;
  • збагачувати свій практичний арсенал методів навчання через автоматизацію завдань, розробку інтерактивних матеріалів, презентацій та графіків;
  • оцінювати потенційні переваги та виклики інтеграції цифрових інструментів у навчальний процес;
  • проектувати конкретні рішення для впровадження технологій у свої навчальні заклади з метою підвищення зацікавленості та залученості студентів.

Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS). Програма відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.:

+38063 333 9152

або на сайті організаторів https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

ДОДАТОК: ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ.

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Стипендіальна програма для молодих науковців від Уряду Польщі

Запрошуємо молодих науковців НМУ взяти участь у 10-ти місячному стажуванні у польських університетах у 2025/2026 навчальному році.

Стипендії призначаються на реалізацію дослідницького проекту в рамках наукового стажування у поєднанні з мовними курсами.

Вимоги до учасників:

Молоді вчені зі Східної Європи, країн Центральної Азії та Кавказу, віком до 35 років. Перевага надається кандидатам, які вже можуть продемонструвати наукові досягнення та/або організаційну активність, чия попередня діяльність дає найбільшу можливість використати у своїх країнах спеціалізацію, отриману в Польщі, у різних сферах наукового життя та громадської діяльності.

Кінцевий термін подання заявки на участь – 1 березня 2025.

Період стажування – з вересня 2025 по червень 2026 року.

Детальну інформацію про програму та аплікаційну форму можна знайти у прикріплених нижче файлах.

ПРОГРАМА

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА

Посилання на сайт Посольства Польщі:

https://www.gov.pl/web/ukraina-uk/23——-?fbclid=IwY2xjawHSvrdleHRuA2FlbQIxMQABHRo4Cf4Q2jqqkGmrZhUq1Awmqt3CGnyyM1c2SlWG8TARSvKrUJo0Vqkdng_aem_GNQMkqs71XjBbYG8OPoxBg

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

“BRIDGEUSA: ПРОГРАМА ОБМІНІВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВИКЛАДАЧІВ”

“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” фінансується Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, із залученням додаткового  фінансування приймаючих університетів США. “BridgeUSA: Програма обмінів для стійкості та відновлення України” є паралельною програмою, яку спонсорує Відділ  публічної дипломатії Посольства США в Києві.

Викладачі співпрацюватимуть із колегами менторами з університетів США, з котрими спільно напрацьовуватимуть індивідуалізовані програми їх візиту. Ці програми будуть націлені на підтримку учасників як дослідників та освітян, що прагнуть зміцнити потенціал України для відбудови. Візити учасників до університетів США триватимуть 1 місяць, під час якого українські викладачі та викладачки зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей.  Більшість українських викладачів здійснюватимуть візити впродовж осіннього семестру 2025 року.

Очікується, що викладачі та викладачки після повернення в Україну, збагативши свій досвід у сфері викладання та проведення досліджень, зможуть допомогти вирішити труднощі, з якими зіткнулися українські освітні інституції у зв’язку з війною, та підсилити зусилля України у відбудові. В рамках зусиль, спрямованих на підтримку ревіталізації України, “BridgeUSА” має на меті сприяти взаєморозумінню, підсилити академічні зв’язки та контакти між професійними спільнотами у Сполучених Штатах Америки та Україні.

Викладачі таких академічних галузей можуть брати участь у конкурсі на програму BridgeUSA UAFP:

  • вирішення конфліктів та досліджень миру; 
  • інженерія;
  • інформаційні технології (включно з використанням технологій для боротьби з дезінформацією);
  • ментальне здоров’я;
  • педагогіка (включно з викладанням та дослідженням в галузі медицини/стоматології, зосереджені на питаннях і потребах військового часу).

BridgeUSA UPRR, крім зазначених вище академічних галузей, також прийматиме заявки від науковців, які спеціалізуються на:

  • екологічна політика та управління (включно з післявоєнним відновленням довкілля; 
  • альтернативна енергетика та сталий розвиток; технології управління надзвичайними ситуаціями); 
  • охорона здоров’я та медицина під час війни (вклюно з протезуванням, реабілітацією)
  • лікування ПТСР та психічне здоров’я; (біомеханіка).

Подати анкету для участі в програмі мають право кандидати, які:

  • є громадянами України та проживають на території України на момент подання анкети;
  • є викладачами або науковими співробітниками, що працюють на повну зайнятість, та мають щонайменше два роки досвіду роботи в університеті;
  • вільно володіють розмовною та письмовою англійською мовою;
  • демонструють бажання повернутися в Україну після завершення візиту;
  • мають право отримати неімміграційну візу J-1 для учасників програм обміну з США.

Кінцевий термін подання анкети5 cічня 2025 року.

Подати анкету можна за посиланням:

https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

Запрошуємо студентів та молодих спеціалістів НМУ взяти участь у 31-му Науковому конгресі та 19-му Міжнародному форумі в Університеті Арістотеля в Салоніках, Греція.

Медичний факультет Університету Арістотеля в Салоніках запрошує на 31-й Науковий конгрес і 19-й Міжнародний форум з медицини, які відбудуться з 11 по 13 квітня 2025 року в Салоніках.

Конференція є особливою подією, що об’єднує студентів-медиків та лікарів з усього світу, щоб дослідити останні досягнення в медицині. Це унікальний шанс обмінятися ідеями, налагодити зв’язки та долучитися до формування майбутнього охорони здоров’я.

Захід включатиме насичену програму дискусій, семінарів і презентацій, які висвітлять передові дослідження та інноваційні практики.

Категорії учасників:

  • студенти
  • аспіранти
  • молоді спеціалісти

Реєстрація (раннє бронювання) – до 24 грудня 2024

Подання тез – до 10 січня 2025 року

Заявка на участь у воркшопах – до 28 лютого 2025

ЗАПРОШЕННЯ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний сайт конференції: https://www.31esfie.gr/index-en.html або звертайтеся до організаторів заходу за електронними адресами: 19thforum@31esfie.gr, 19thforum@gmail.com

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ

17-18 ГРУДНЯ 2024

Шановні колеги науковці та студенти!

 

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: “Світ наукових досліджень. Випуск 36”

Організатори конференції: Громадська організація “Наукова спільнота”(Україна) та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu), м.Ополе, Польща.

Дата проведення 17-18 грудня 2024 року.

Прийом матеріалів на  електронну пошту economy-confer@ukr.net  до 17.12.2024 р. включно.

Форма участі: дистанційна

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Тривалість конференції 18 годин участі 0,6 ECTS credits.

За результатами конференції будуть видані електронні та друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print).

Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Приймаються наукові статті та тези написані українською та англійською мовами.

Планується робота за наступними спрямуваннями:

  1. Економічні науки;
  2. Інформаційні системи і технології;
  3. Педагогічні науки;
  4. Психологічні науки;
  5. Юридичні науки;
  6. Історичні науки;
  7. Філософські науки;
  8. Культурологія;
  9. Філологічні науки;
  10. Мистецтвознавство;
  11. Географічні науки;
  12. Національна безпека;
  13. Соціологічні науки;
  14. Політичні науки;
  15. Фізичне виховання та спорт;
  16. Державне управління;
  17. Соціальні комунікації;
  18. Медичні науки;
  19. Фармацевтичні науки;
  20. Ветеринарні науки;
  21. Сільськогосподарські науки;
  22. Хімічні науки;
  23. Біологічні науки;
  24. Геологічні науки;
  25. Фізико-математичні науки;
  26. Технічні науки;
  27. Архітектура;
  28. Військова справа

Збiрники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Всі роботи учасників будуть розміщені посекційно на сайті конференції  www.economy-confer.com.ua. Також усі збірники (з 2010 по 2024 рік) в PDF знаходяться на сайті в розділі Архів http://www.economy-confer.com.ua/?go=price_list

Детальніше з умовами участі в науковій конференції Ви можете ознайомитись на сайті www.economy-confer.com.ua, а також в файлі Запрошення прикріпленому на сторінці.

ЗАПРОШЕННЯ

ЗРАЗОК ВІДОМОСТЕЙ ПРО АВТОРІВ

 

 Відділ міжнародних зв’язків

 

 

Запрошення на вебінар «ВІДКРИТІ КОНКУРСИ ПО ПРОГРАМІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДОСЛІДНИЦЬКОЇ РАДИ»

Запрошуємо Вас до участі у інформаційному вебінарі «ВІДКРИТІ КОНКУРСИ ПО ПРОГРАМІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДОСЛІДНИЦЬКОЇ РАДИ» з акцентом на відкриті конкурси у рамках компонента «Європейська дослідницька рада», який заплановано онлайн на платформі  ZOOM
30 жовтня 2024 року з 12.00 до 13.30 (за київським часом).

Посилання на ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/7079231392?pwd=AIansY0Q2Y9VeWOUePrii7fda22pjP.1&omn=89969467445

Conference ID: 707 923 1392

Password: 694690

 

Мета заходу.  

Інформування про програми ERC: Надати детальний огляд конкурсів, які пропонуються Європейською дослідницькою радою, включаючи специфіку програм для молодих дослідників, які прагнуть реалізувати свої проекти на європейському рівні.

Розкриття вимог та критеріїв відбору: Ознайомити учасників з основними вимогами до заявок, критеріїв оцінювання та особливостями процесу відбору, щоб підвищити шанси на успіх.

Організатори заходу:

  • Національний контактний пункт за напрямом «Європейська дослідницька рада» «Правові та фінансові аспекти»при Івано-Франківському національному  технічному університеті нафти і газу.

Організаційні аспекти участі 

Участь у заході є можливою за умови попередньої реєстрації до 20 жовтня  включно за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1zGQFArDuFPDakm6QtFs53taaDb2WNfOD5Jyger8V9yQ/edit?ts=670cff11

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: якщо ви не отримали підтвердження про участь протягом доби після заповнення анкети, то це означає, що автоматична відповідь від форми потрапила у папку СПАМ. У такому випадку бажано повторити реєстрацію на захід.

Програма заходу:

  1. Відкриття заходу, представлення цілей  заходу та плану роботи спікерів
  2. ERCConsolidator Grant: огляд конкурсу та розкриття вимог і критеріїв відбору Мар’ян Слабінога, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри компʼютерних систем і мереж ІФНТУНГ
  3. ERCAdvanced Grant: оголошення вимог та критеріїв відбору

    Тетяна Попова, завідувачка відділу координації проектної діяльності ЦМС ІФНТУНГ,           координатор Національного контактного пункту за напрямом «Європейська дослідницька рада» «Правові та фінансові аспекти»

  1. ERCSynergy Grantпрезентація конкурсу та визначення вимог і критеріїв відбору

 Андрій Коцюбинський, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри технології       захисту навколишнього середовища та безпеки праці ІФНТУНГ

  1. Завершення зустрічі, питання у чаті.

 

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу та Міністерства освіти і науки України

 

Довідкові інформаційні ресурси:

  • Портал фінансування та тендерів Європейської комісії

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/home

  • Офіс Горизонт Європа в Україні https://horizon-europe.org.ua
  • Національний портал міжнародного науково-технічного співробітництва https://ms.nauka.gov.ua
  • Європейської Дослідницької Ради: можливостей щодо участі у програмах ЄС https://erc.europa.eu/homepage

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

 

 

Відкриті конкурси для медиків за програмою Європейського союзу «Горизонт Європа»

Європейська виконавча агенція з питань охорони здоров’я та цифрових технологій (European Health and Digital Executive Agency (HaDEA)) опублікувала інформацію про відкриті конкурси заявок в рамках кластера 1 «Здоров’я» ІІ напряму «Глобальні виклики та європейська промислова конкурентоспроможність» Програми «Горизонт Європа»:

HORIZON-HLTH-2024-DISEASE-12-01: Європейське партнерство для готовності до пандемії

HORIZON-HLTH-2024-DISEASE-13-01: Впроваджувальні дослідження для лікування багатьох довготермінових станів у контексті неінфекційних захворювань (Глобальний альянс з хронічних захворювань – GACD)

HORIZON-HLTH-2024-CARE-14-01: Докомерційні закупівлі для екологічно стійких, кліматично нейтральних і циклічних систем охорони здоров’я та догляду

Кінцевий термін подачі заявок: 26 листопада  2024 року

Більше інформації про конкурси за посиланням:

 https://hadea.ec.europa.eu/news/2024-horizon-europe-health-calls-2024-04-25_en

ПРОГРАМА «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА»

https//horizon-europe.org.ua/uk/home/

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

 

Дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників в Білостоцькому університеті, Польща

Дати проведення: 14 жовтня – 22 листопада 2024 року.

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту), організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Дидактично-дослідницька діяльність у сучасному університеті: тенденції, виклики, напрямки змін».

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:

а) покращать свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);

б) зможуть оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;

в) розроблять конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково- педагогічної діяльності.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з професійним перекладом на українську мову.

Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS). Програма відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.:

+38063 333 9152

або на сайті організаторів https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

ДОДАТОК: ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ.

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

 

Міжнародний фонд дослідження раку оголошує регулярну грантову програму

Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтня 2024 року

Метою Програми регулярних грантів WCRF є підтримка інноваційних та оригінальних досліджень ролі дієти, харчування та фізичної активності в профілактиці або виживанні раку.

Види грантів

Програма регулярних грантів складається з двох основних типів грантів:

  1. Гранти, ініційовані дослідниками

Гранти, ініційовані дослідниками (IIG), призначені для досвідчених дослідників, які працюють у сферах і темах досліджень. Вони заохочують співпрацю з іншими командами; тому важливо мати принаймні одного співзаявника. Метою цієї схеми фінансування грантів є підтримка інноваційних та оригінальних досліджень зв’язку між дієтою, харчуванням і фізичною активністю в профілактиці раку або в тих, хто пережив рак.

Рівень фінансування: до £500 000.

Тривалість фінансування: до 4 років.

  1. 2. Пілотні та техніко-економічні гранти

Пілотні гранти та гранти на техніко-економічне обґрунтування (PFG) призначені як стартові кошти для попередніх досліджень, щоб дозволити дослідникам збирати попередні дані або тестувати параметри дослідження, щоб перевести їх на етап, коли заявка на IIG буде доцільною. PFG також можуть вивчати зміни в поведінці хворих на рак.

Втручання у спосіб життя, спрямовані на зміну поведінки, включаючи зміну дієти, фізичної активності та зміни, пов’язані зі складом тіла, повинні мати чітку теоретичну основу для механізму дії та прогнозованих результатів зміни поведінки.

Рівень фінансування: до £60 000.

Тривалість фінансування: до 2 років.

Напрямки досліджень

Заявки на регулярну грантову програму мають входити до категорії «Профілактика раку» або «Дослідження тих, хто пережив рак».

Для дослідницької сфери «Профілактика раку» приймаються дослідження зв’язку між дієтою, харчуванням і фізичною активністю та причинно-наслідковим зв’язком або первинною профілактикою раку. Дослідницька область «Дослідження тих, хто пережив рак» зосереджується на особах, які отримали діагноз раку.

Повну інформацію про конкурс програми грантів можна знайти за посиланням: https://www.wcrf.org/research-we-fund/grant-programmes/apply-for-a-research-grant/

Якщо у вас є запитання, надішліть запит на електронну адресу організаторів: research@wcrf.org

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

 

Запрошуємо взяти участь у 10-й річниці Саміту миру HWPL

Саміт відбудеться 23 вересня онлайн, у форматі Zoomконференції. Запрошуються всі бажаючі. Темою заходу є створення всесвітнього співтовариства миру через розвиток міжрегіонального співробітництва. Під час саміту відбудеться підведення підсумків роботи, яка тривала упродовж 10 років, обговорення досягнень та планів на майбутнє.

Організатор саміту – міжнародна організація за мир «Небесна культура, мир у всьому світі та відновлення світла» (HWPL), яка зареєстрована при Департаменті глобальних комунікацій та ЕКОСОР ООН. HWPL працює у 170 країнах світу і запропонувала багатогранну стратегію дій, в якій беруть участь уряди, міжнародні організації та громадянське суспільство для вирішення конфліктів та встановлення сталого миру у глобальній спільноті.

Захід має на меті зібрати регіональних лідерів і створити мережі для розроблення мирних стратегій, адаптованих до кожного регіону, а також зміцнення регіональних мереж для подолання локальних загроз миру та активізації колективного потенціалу. Для цього в кожній країні на різних рівнях проводитимуться відповідні сесії.

Коли: 23 вересня, 15:00 -17:00

Мова конференції: українська

Реєстрація обов’язкова! Необхідно зареєструватись до 21 вересня.

Зареєструватися

Після реєстрації організатори зв’яжуться з вами.

Додаткова інформація

Постер

Запрошення

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Дистанційне стажування на базі Університету Collegium Civitas, Варшава

Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація освіти».

Дати проведення: 16 вересня – 25 жовтня 2024 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.:

+38063 333 9152

або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ 19-20 ВЕРЕСНЯ 2024

Шановні колеги науковці та студенти!

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: “Світ наукових досліджень. Випуск 33”

Організатори конференції: Громадська організація “Наукова спільнота”(Україна) та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu), м.Ополе, Польща.

Дата проведення 19-20 вересня 2024 року.

Прийом матеріалів на  електронну пошту economy-confer@ukr.net  до 19.09.2024 р. включно.

Форма участі: дистанційна

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Тривалість конференції 18 годин участі (20-21 червня 2024 року.) 0,6 ECTS credits.

За результатами конференції будуть видані електронні та друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print).

Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Приймаються наукові статті та тези написані українською та англійською мовами.

Планується робота за наступними спрямуваннями:

  1. Економічні науки;
  2. Інформаційні системи і технології;
  3. Педагогічні науки;
  4. Психологічні науки;
  5. Юридичні науки;
  6. Історичні науки;
  7. Філософські науки;
  8. Культурологія;
  9. Філологічні науки;
  10. Мистецтвознавство;
  11. Географічні науки;
  12. Національна безпека;
  13. Соціологічні науки;
  14. Політичні науки;
  15. Фізичне виховання та спорт;
  16. Державне управління;
  17. Соціальні комунікації;
  18. Медичні науки;
  19. Фармацевтичні науки;
  20. Ветеринарні науки;
  21. Сільськогосподарські науки;
  22. Хімічні науки;
  23. Біологічні науки;
  24. Геологічні науки;
  25. Фізико-математичні науки;
  26. Технічні науки;
  27. Архітектура;
  28. Військова справа

Збiрники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Всі роботи учасників будуть розміщені посекційно на сайті конференції  www.economy-confer.com.ua. Також усі збірники (з 2010 по 2024 рік) в PDF знаходяться на сайті в розділі Архів http://www.economy-confer.com.ua/?go=price_list

Детальніше з умовами участі в науковій конференції Ви можете ознайомитись на сайті www.economy-confer.com.ua, а також в файлі Запрошення прикріпленому на сторінці.

ЗАПРОШЕННЯ

 Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Запрошуємо взяти участь у Міжнародної науково-методичної конференції «Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу»

Шановні колеги!

Відділ міжнародних зв’язків має честь запросити Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу», яка відбудеться 20 вересня 2024 року на базі Івано-Франківського національного медичного університету (Навчально-реабілітаційний центр ІФНМУ, м. Яремче, вул. Свободи, 367) за участі науково-педагогічних, педагогічних працівників закладів фахової передвищої та  вищої освіти України, Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Польща), Опольської політехніки (Польща), Опольського Університету (Польща), Університету ім. Павла Йозефа Шафарика в Кошицях (Словаччина), Карлового Університету (Чехія),  Литовського Університету наук про здоров’я (Литва), Тартуського університету (Естонія), Університет Вармії та Мазури в Ольштині (Польща), Варшавського медичного університету (Польща).

Кінцевий термін подання тез – 10.09.2024 року.

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

Тези доповідей будуть опубліковані у матеріалах конференції.

Участь в конференції безкоштовна.

З детальною інформацією про конференцію можна ознайомитись із прикріпленого інформаційного повідомлення ЗАВАНТАЖИТИ

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

РІЧНА СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ВІД BAYHOST, БАВАРІЯ

Ми раді оголосити новий конкурс заявок на однорічну стипендію на 2025-2026 академічні роки, яку фінансує Вільна держава Баварія для випускників із Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. Випускники з України (з відповідним громадянством) мають право подати заявку на BAYHOST.

Стипендії призначені для фінансування післядипломної освіти (магістерських  і докторських програм) у вищих навчальних закладах Баварії. Також є можливість фінансування однорічного навчання в рамках докторської програми в рідній країні.

Кінцевий термін подачі заявок – 1 грудня 2024 року.

Стипендія становить 934 євро на місяць.

Річна стипендія може бути подовжена двічі на термін до 3 років.

Усі документи необхідно подати онлайн.

Додаткова інформація:

веб-сайт BAYHOST:

https://www.uni-regensburg.de/bayhost/english-1/bayhost/english/scholarships/study-in-bavaria/index.html

Сторінка на facebook:

https://www.facebook.com/people/Bayhost/100050878585503/

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

Всесвітній конгрес з гінекології, акушерства та жіночого здоров’я, Сінгапур

Запрошуємо на 3-ій Всесвітній конгрес з гінекології, акушерства та жіночого здоров’я, який відбудеться в Сінгапурі з 23-25 вересня 2024 року.

Тема конгресу: «Допомога майбутнім починанням у гінекології».

У конгресі можуть взяти участь: студенти, викладачі, доценти, професори, директори, науковці, лікарі та виступити в якості доповідачів, делегатів, спонсорів або експонентів.

Метою цієї конференції є об’єднання людей з усіх верств суспільства і надати їм платформу для обміну знаннями та обговорення останніх подій у сфері жіночого здоров’я.

Окрім презентацій і дискусій, цього року програма надає вам можливість додатково відвідати або організувати семінар.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ

на сайті: https://scholarsconferences.com/gynecology-obstetrics/

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся за

ел. адреса: gynecology@frontiersevents.com

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Програма стажувань для студентів в Канаді

Запрошуємо студентів 3-4 курсів взяти участь у програмі стажувань від Mitacs Globalink Research Internship.

Globalink Research Internship – програма 12-тижневих дослідницьких стажувань в канадських університетах для студентів з усього світу.

Прийом заявок розпочнеться у серпні 2024 року.

Студенти-фіналісти поїдуть до Канади з травня по жовтень 2025 року, де вони працюватимуть з професорами та іншими дослідниками в приймаючих університетах.

Студенти отримають стипендію, яка покриває:

  • Авіаквитки до Канади в обидві сторони;
  • Стипендія на житло та проживання;
  • Підтримка менторів на кампусі в Канаді;
  • Безкоштовна участь у заходах та курсах підвищення кваліфікації.

Більше інформації про умови стажування та необхідні документи для заявки студенти можуть знайти на офіційному сайті: https://www.mitacsua.org

Якщо у вас виникли питання щодо програми, зв’яжіться за адресою: info@mitacsua.org

Студенти можуть зареєструватись за посиланням, аби першими отримати повідомлення про початок прийому заявок.

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

ДИСТАНЦІЙНЕ СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ І НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ПОЛЬЩА

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Дидактично-дослідницька діяльність у сучасному університеті: тенденції, виклики, напрямки змін».

Дати проведення: 12 серпня – 20 вересня 2024 року.

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:

а) покращать свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);

б) зможуть оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;

в) розроблять конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково- педагогічної діяльності.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з професійним перекладом на українську мову

Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS). Програма відбувається з професійним перекладом на українську мову.

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Запрошуємо до участі у програмі Study Tours to Poland (STP)

Фонд «Лідери змін» та Фонд «Борусія» відкривають набір на участь у Програмі Study Tours to Poland (STP) для мотивованої та активної молоді з Молдови та України.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У STP

У Програмі STP можуть взяти участь студенти/-тки вищих навчальних закладів, які поєднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вищих навчальних закладів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють активність у діяльності громадських/молодіжних організацій, волонтерських рухів, тощо.

Кандидат/-тка на участь у STP повинен/-на відповідати наступним формальним вимогам одночасно:

  1. бути громадянином/-кою Молдови або України
  2. проживати і навчатися у вищих навчальних закладах країн-учасниць програми (Молдови і України), або в таких країнах як: Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Румунія, Словаччина та Чехія
  3. бути народженим/-ою у проміжку між: 1 липня 2002 – 30 червня 2006 року
  4. мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту щонайменше до 31 березня 2025 року)
  5. не бути у минулому учасником Програми Study Tours to Poland

ПРИЙОМ І РОЗГЛЯД ЗАЯВОК

Заявки від кандидатів/-ок приймаються до 9 липня 2024 року включно (до 23:59 за польським часом)

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів/-ок отримає індивідуально до 31 липня 2024 року на вказану в заявці електронну пошту

ПРОГРАМОЮ ГАРАНТУЄТЬСЯ

  • проживання у гостелі/гуртожитку (у багатомісних кімнатах з іншими учасниками/-цями STP) за місцем реалізації програми візиту
  • триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)
  • допомога в отриманні безоплатної візи на період участі у STP
  • часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні

ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ

  1. Для її заповнення необхідно підготувати відскановані або сфотографовані додатки у файлах формату pdf, png або jpg, розмір кожного з яких не повинен перевищувати 500 КВ:
  • залікова книжка або її електронний еквівалент – сторінки з оцінками за останні два закінчені семестри, для студентів першого курсу – за один.
  • рекомендаційний листзгідно з інструкцією, написаний керівником громадської організації, з якою співпрацює кандидат/-ка, представником студентської ради, лідером волонтерського руху, тощо. Лист може бути сканом e-mail повідомлення, в якому чітко видно адресу особи, яка надає рекомендацію, або сканом оригіналу рекомендації з власноручним підписом особи, яка надає рекомендацію. Лист повинен містити читабельне ім’я та прізвище цієї особи, назву посаду та контактні дані: електронну адресу і і номер телефону.

Увага! Відскановані файли просимо називати відповідно до їх змісту, додаючи прізвище кандидата, щоб було зрозуміло, який документ знаходиться в середині та до кого він належить. Назви файлів треба записувати латинськими літерами таким чином:ocinky_petrenkorekomendacia_petrenko. Просимо не вставляти у назві файлів жодних інших знаків: лапок, крапок, ком, дужок, слешів, тощо!!!

  1. У кандидата/-ки є можливість створення чорнового варіанту заявки. При потребі відредагувати заявку, можна повернутися до останнього збереженого варіанту, використовуючи персональний код, поданий наприкінці формуляра, який необхідно записати.
  2. Перед відправленням заявки необхідно перевірити, чи електронна адреса записана без помилок. Це важливо, оскільки підтвердження про реєстрацію надходить автоматично на поданий в заявц e-mail.

У разі виникнення запитань звертайтеся за адресою:
ewa.romanowska@borussia.pl

Перейти до заявки: https://stp.studytours.pl/ua/component/fabrik/form/3

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Запрошуємо до участі у молодіжному обміні «Recreation» в Латвії

Дати молодіжного обміну: 25 серпня – 01 вересня 2024

Для тімлідера/-ки також буде організовано APV на початку серпня в онлайні

Місце: м.Лімбажі, Латвія (на останні дні учасники переїдуть до м.Рига)

Дедлайн: 30.06.2024 23:59

Проєкт націлений:

– сфокусувати увагу молоді на фізичному, психічному здоров’ї, самопізнанні та загальному благополуччя, даючи їм можливість спробувати різні способи рекреації та інструменти для покращення власного здоров’я;

– сприяти усвідомленню зв’язку між фізичним і психічним здоров’ям, через фізичний рух (прогулянки, йогу, дихання, медитації, майстер-класи) та профілактичні активності (вимірювання рівня стресу) на природі, а також створити інформаційний матеріал щодо цього.

Яких учасників  ми шукаємо?

віком 20-30 років для учасників та 18+ для тімлідера;

з обов’язковим інтересом до теми проєкту;

з достатнім знанням англійської мови;

з готовністю брати участь у всіх активностях проєкту в т.ч. поширювати його результати.

Фінансування проєкту:

100% витрат на харчування та проживання (по 2-3 людини в кімнаті по гендерному принципу). Учасник/-ця має самостійно придбати собі квитки, після проєкту їх вартість буде відшкодовано в межах встановленого ліміту 309 євро через міжнародний банківський переказ. В разі використання опції з Green travel, ліміт буде збільшено до 417 євро. Учасники мають оформити медичне страхування за власний кошт.

заповнюйте аплікаційну форму   https://forms.gle/hhcX9QXQi2qu7jmv8

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Запрошуємо на навчання в Онлайн школі EU Study Days 2024

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір школярів, студентів та аспірантів на участь в Онлайн школі EU Study Days 2024.

Тривалість навчання: з 05 серпня по 08 жовтня 2024 року.

Кінцева дата подачі  заявки на участь у програмі: 23:00, 20 липня 2024

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість старшокласникам, студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Хто може стати учасником або учасницею Онлайн школи?

До участі запрошуються – школярі, студенти та аспіранти.

Вимоги до учасників EU Study Days студентів та аспірантів.

 Заявки на участь у конкурсному відбору приймаються від осіб віком від 18 до 25 років, які:
– є студентами магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання;
– є аспірантами будь-якої форми навчання.

Ще однією вимогою для студентів та аспірантів є знання англійської мови. Необхідний рівень – В2/С1. Організатори на етапі відбору можуть провести співбесіду для перевірки цього рівня, а також залишають за собою право на будь-якому етапі не допускати до участі в програмі осіб, які виявляють недостатній рівень володіння англійською мовою.

Участь у програмі передбачає видачу сертифікатів.

Для отримання сертифіката про успішне проходження курсу учасники з числа студентів та аспірантів мають повністю завершити  проходження 10 (десяти) онлайн модулів. Сертифікат буде містити кількість кредитів ЄКТС (3 кредити) та інформацію про кількість годин і перелік модулів. Університети, які є партнерами у реалізації проєкту, можуть зарахувати цей сертифікат повністю або частково в межах відповідних дисциплін. Інформацію щодо можливості зарахування сертифіката в інших закладах вищої освіти України (в межах навчальних дисциплін або як документу про неформальну освіту) ви можете отримати безпосередньо в інших ЗВО.

Увага! До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років!

В межах програми заплановано проведення 10 онлайн модулів.

Заявка для студентівhttps://bit.ly/eustudydays_students_06_2024

Переможці відбору будуть повідомлені особисто електронною поштою не пізніше 2 серпня 2024 року.

Участь для відібраних учасників є безкоштовною.

 Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

32-а щорічна конференція з медичної хімії в університеті Коїмбри, Португалія, 28-30 серпня 2024р

28-30 серпня 2024 року відбудеться 32-а щорічна конференція з медичної хімії на базі одного з найдавніший університетів Європи – Університету Коїмбри в Португалії. Організатором важливої академічної події в європейській науковій спільноті виступить Група просування фармацевтичної хімії в академічному середовищі (Group for the Promotion of Pharmaceutical chemistry in Academia, GP2A).

У межах конференції учасники можуть представити власні дослідження та здобутки, виступити із доповіддю чи бути слухачем, взяти участь у соціальній програмі. Дводенна соціальна програма передбачає відвідування історичних пам’яток і культурно-значимий захід для Португалії – фаду.

Робоча мова заходу – англійська.

Реєстрація для учасників з доповіддю триватиме до 30 червня, для учасників без доповіді – до 7 липня.

З усією детальною інформацією можна ознайомитися за даним посиланням.

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Стартував прийом заявок на програму обміну між українською і литовською молоддю

У Міністерстві молоді та спорту України оголосили прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у межах обмінів молоддю України та Литви у 2024 році, мета яких – активізація співробітництва між українською та литовською молоддю і розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. Прийом заявок триватиме до 7 липня 2024 року.

Заявки на конкурс можуть подавати неприбуткові організації, діяльність яких спрямована на роботу з молоддю, зокрема:

– інститути громадянського суспільства,

– заклади освіти;

– комунальні установи, що працюють з молоддю.

Подання документів на участь у конкурсі здійснюється в електронній формі засобами електронної системи для реалізації сервісу «Конкурс проєктів міжнародних молодіжних обмінів» за посиланням.

Організації-переможці реалізують проєкти до 30 листопада 2024 року.

Для отримання більш детальної інформації необхідно звернутися до управління молодіжної політики Мінмолодьспорту або за телефоном: +38 (044) 246-62-36.

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Стипендії на медичні дослідження від уряду США на 2024 рік

Маємо можливість оголосити про фінансування програм на медичні дослідження   під керівництвом Конгресу США (CDMRP).

Щоб переглянути оголошення про можливість фінансування та подати попередню заявку, відвідайте

https://ebrap.org/eBRAP/public/ProgramFY.htm?programFYId=603107

Щоб переглянути оголошення про можливість фінансування та подати попередню заявку, відвідайте

https://ebrap.org/eBRAP/public/ProgramFY.htm?programFYId=603103

Попередня заявка є обов’язковою та має бути подана через електронний портал заявок на біомедичні дослідження (eBRAP) на https://eBRAP.org до кінцевого терміну подачі заявки.

Усі заявки мають відповідати критеріям фінансування програм та загальним інструкціям подачі заявок, які можна знайти на веб-сайті Grants.gov ( https://Grants.gov ).

Перелік усіх можливостей CDMRP можна отримати на веб-сайті Grants.gov, виконавши базовий пошук за номером 12.420 CFDA. Організації-заявники мають бути зареєстровані в SAM ( https://www.sam.gov/SAM/ ) і отримати підтвердження статусу «Активний», перш ніж подавати заявку через Grants.gov.

Для отримання додаткової інформації про програми, керовані CDMRP, відвідайте веб-сайт CDMRP ( https://cdmrp.health.mil ).

Для отримання додаткової інформації про типи пропонованих можливостей фінансування та стратегії застосування перегляньте серію вебінарів CDMRP: https://cdmrp.health.mil/pubs/Webinars/webinar_series .

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ 20-21 ЧЕРВНЯ 2024

Шановні колеги науковці та студенти!

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: “Світ наукових досліджень. Випуск 31”

Організатори конференції: Громадська організація “Наукова спільнота”(Україна) та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu), м.Ополе, Польща.

Дата проведення 20-21 червня 2024 року.

Прийом матеріалів на  електронну пошту economy-confer@ukr.net  до 20.06.2024 р. включно.

Форма участі: дистанційна

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Тривалість конференції 18 годин участі (20-21 червня 2024 року.) 0,6 ECTS credits.

За результатами конференції будуть видані електронні та друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print).

Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Приймаються наукові статті та тези написані українською та англійською мовами.

Планується робота за наступними спрямуваннями:

  1. Економічні науки;
  2. Інформаційні системи і технології;
  3. Педагогічні науки;
  4. Психологічні науки;
  5. Юридичні науки;
  6. Історичні науки;
  7. Філософські науки;
  8. Культурологія;
  9. Філологічні науки;
  10. Мистецтвознавство;
  11. Географічні науки;
  12. Національна безпека;
  13. Соціологічні науки;
  14. Політичні науки;
  15. Фізичне виховання та спорт;
  16. Державне управління;
  17. Соціальні комунікації;
  18. Медичні науки;
  19. Фармацевтичні науки;
  20. Ветеринарні науки;
  21. Сільськогосподарські науки;
  22. Хімічні науки;
  23. Біологічні науки;
  24. Геологічні науки;
  25. Фізико-математичні науки;
  26. Технічні науки;
  27. Архітектура;
  28. Військова справа

Збiрники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Всі роботи учасників будуть розміщені посекційно на сайті конференції  www.economy-confer.com.ua. Також усі збірники (з 2010 по 2024 рік) в PDF знаходяться на сайті в розділі Архів

Детальніше з умовами участі в науковій конференції Ви можете ознайомитись на сайті www.economy-confer.com.ua, а також в файлі Запрошення прикріпленому на сторінці.

ЗАПРОШЕННЯ

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

Гранти на дослідження від DAAD

Німецька служба академічних обмінів DAAD за підтримки  Федерального міністерства закордонних справ Німеччини пропонує взяти участь у короткостроковій програмі на отримання гранту на дослідження для науковців, викладачів, студентів.

Програма передбачає фінансування дослідницького проекту або курсу безперервної наукової освіти в державному або визнаному державою закладі вищої освіти або неуніверситетському дослідницькому інституті в Німеччині.

Хто може приймати участь:

  • Випускники
  • Аспіранти
  • Вчені з науковим ступенем

Дослідження проводиться за наступними спеціальностями:

  • Медицина
  • Ветеринарна медицина
  • Дієтологія
  • Аграрні науки, лісоводство
  • Мовознавство та культурологія
  • Юридичні, економічні, суспільні науки
  • Математика, природничі науки
  • Інженерні науки
  • Мистецтво, музика, спорт

Тривалість дослідження : від 1 до 6 місяців

Заяви на програму приймаються влітку-восени.

Фінансування починається із зимового семестру наступного навчального року і завершується в березні 2025 року.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Більше інформації на сайті DAAD УКРАЇНА

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

 

 

Стипендії імені Фулбрайта для проведення досліджень у США у 2025-2026 році

Триває приймання заявок для участі у  цьогорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення досліджень у США у 2025-2026 році – Fulbright Visiting Scholar Program 2025-2026.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

– викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних та дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути та академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук;

– дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;

– діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Загальні вимоги до кандидатів:

– мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

– знати англійську мову на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

– повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

– щомісячна стипендія;

– медичне страхування;

– квиток в обидва боки.

Реченець подання заявок – 15 жовтня 2024.

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-visiting-scholar-program/

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

Стипендії на навчання в Індії для українських студентів

Індійська рада з культурних відносин (ICCR) оголосила про введення в дію Схеми надання стипендій на 2024-25 навчальний рік.

Прийом заявок на курси в рамках Схеми здійснюється онлайн через портал

A2A (http://a2ascholarships.iccr.gov.in/).

Потенційні заявники можуть відвідати портал A2A з метою ознайомлення з критеріями вступу та переліком необхідних для подання заявок документів.

Остання дата для подання заявок – 5 червня 2024р.

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Дистанційне стажування на базі Університету Collegium Civitas, Варшава

Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація освіти».

Дати проведення: 10 червня – 19 липня 2024 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.:

+38063 333 9152

або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

Відділ міжнародних звязків

 

 

Запрошуємо взяти участь у 10-тій Східноєвропейській та Середземноморській конференції з церебрального паралічу та медицини розвитку

З 13 по 15 червня 2024 року в Таллінні, Естонія відбудеться 10-та Східноєвропейська та Середземноморська конференції з церебрального паралічу та медицини розвитку  (EEMCPDM).

Конференція EEMCPDM є міжнародною міждисциплінарною зустріччю, що збирає професіоналів, які опікуються пацієнтами з церебральним паралічем та іншими дитячими вадами.

Мета Конференції — обговорити схвалені методи лікування, а також нові можливості лікування та їх наслідки.

Офіційною мовою Конгресу є англійська.

Основні теми зустрічі:

  • Постава і стійкість тіла
  • Нервово-м’язові захворювання
  • Мієломенінгоцеле
  • Перехідний період
  • Реабілітація
  • Ортопедичні засоби, робототехніка
  • Зменшення спастичності
  • Спостереження за стегном
  • Соціальні аспекти

Програму конференції, інформацію про спікерів та організаторів, місце проведення та реєстрацію на конференцію можна знайти на сайті https://www.conference-expert.eu/en/eemcpdm2024

 

 

 

Приєднуйтесь до конференції “День культури якості в університеті”, 24 травня, Польща

24 травня о 10.00 в онлайн- режимі відбудеться конференція «День культури якості в університеті», організована Варшавським медичним університетом.

Тема конференції : «Прибув. Здобув. Переміг».  Про розвиток компетенцій в університеті.

Програма конференції і посилання на підключення надається.

ПРОГРАМА

ПОСИЛАННЯ

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Запрошуємо на онлайн лекцію «Chromatin biophysics» на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty

 

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція професора кафедри хімії в Коледжі мистецтв і науки Університету Міссурі, науковця у галузі комп’ютерної біофізики та розробки ліків Dmitri Kireev – «Chromatin biophysics».

Дата та час: 23 травня о 19:00.

На лекції ви дізнаєтесь як структура та динаміка хроматину впливає на регуляцію генів і клітинні функції. Учасники отримають знання про новітні методи, які використовуються для вивчення хроматину – від мікроскопії з високою роздільною здатністю до обчислювального моделювання, а також дізнаються про їхні наслідки для розуміння клітинної біології та ролі дисфункції хроматину в захворюваннях.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/skiwj

Dmitri Kireev — має великий досвід робити у галузі комп’ютерної біофізики, розробці ліків та медико-біологічних наук, фокусуючись саме на комп’ютерному дизайні ліків. Досвід у галузі комп’ютерної розробки ліків здобув під час роботи у міжнародній фармацевтичній компанії Sanofi (м. Монпельє (Франція), де він обіймав посаду керівника відділу розробки ліків та брав участь у створенні нових лікарських засобів. У 2008 році професор Кірєєв почав працювати в Університеті Північної Кароліни в Чапел-Хілл, де його команда взяла участь у більш ніж 50 проєктах з дослідження та розробки лікарських препаратів. Також в Університеті Північної Кароліни він став співрозробником протиракового препарату MRX-2843, який розпочав клінічні випробування у 2018 році. Його дослідницька діяльність зосереджена на обчислювальній біофізиці та розробці нових підходів CADD, в результаті якої він отримав більше 100 патентів у цій галузі.

Відділ міжнародних звязків

СТИПЕНДІЇ УРЯДУ ФРАНЦІЇ 

 Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні оголошує конкурс стипендій для підтримки університетської мобільності до закладів вищої освіти Франції. Ця кампанія спрямована на студентів, які бажають навчатись у закладі вищої освіти періодом від 4 до 9 місяців. Після процесу відбору кандидатів, їм будуть надані стипендії для навчання тривалістю від 4 до 9 місяців протягом навчального року 2024-2025.

Критерії надання стипендії:

  • високий рівень академічної підготовки кандидата;
  • якісний та аргументований навчальний проєкт з обґрунтуванням професійної орієнтації;
  • володіння французькою мовою (рівень В1, В2, бажано засвідчений офіційним дипломом типу Dalf / Delf) та / або англійською мовою (сертифікований рівень), залежно від навчального проєкту та вимог приймаючого закладу. Рівень мови може бути оцінений під час співбесіди у період відбору кандидатів.

 Процедура та термін подачі документів:

1) Заповнити онлайн-формуляр для участі у конкурсі на стипендію Магістратури

2) Надіслати повний пакет документів на електронну адресу

heloise.marmousetdelataille@ifu.kiev.ua та anastasiia.olkhovyk@ifu.kiev.ua

 Подача документів на конкурс триває до п’ятниці 31 травня 2024 р. (о 23:59 год за Києвом).

Перелік необхідних документів зазначений за посиланням

https://institutfrancais-ukraine.com/etudier/bourses/master2

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Запрошуємо на 4-ту Міжнародну студентську науково-практичну конференцію «FUTURE CREATORS», що відбудеться 16 травня 2024 року у SMK коледжі прикладних наук (Вільнюс, Литва).

МЕТОЮ КОНФЕРЕНЦІЇ є представлення та обговорення можливих ідей для майбутніх продуктів або процесів, що мають відношення до будь-якої сфери суспільного життя. Молодим дослідникам різних галузей науки пропонується поділитися результатами, ідеями та баченнями прикладних досліджень про те, як створити майбутні творчі рішення, актуальні для сучасного світу. Прикладні дослідження можуть проводитися індивідуально або в команді з викладачами або представниками інших організацій. Статті, підготовлені за матеріалами конференції, що відповідатимуть вимогам, будуть опубліковані в рецензованому науковому журналі «Актуальні питання бізнесу та права», № 1, 2024. Журнал індексується в базі даних EBSCO PUBLISHING.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • цифрові медіа, комунікаційні та новітні медіа;
  • технології охорони здоров’я, управління охороною здоров’я та якістю життя;
  • креативні та розважальні індустрії, туризм;
  • сталий розвиток і технології;
  • технології управління знаннями та менеджмент управління;
  • авіаційний менеджмент.

ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ: ОНЛАЙН

ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ:

Публікація повинна бути підготовлена англійською або литовською мовою. Детальніше про вимоги до статей (тобто шаблон) можна дізнатися here.

ВИМОГИ ДО УСНИХ ВИСТУПІВ НА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Тривалість презентації не повинна перевищувати 10 хвилин.

Мови конференції – англійська та литовська.

Всі презентації повинні включати актуальність дослідження, мету дослідження, методи дослідження, дані та результати досліджень, висновки досліджень.

Реєстрація на конференцію: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjXM9pTdxASj4Z1lzNPsl1MNcOiK9JbHpzodbyQyJ13IN0Hg/viewform

Кінцевий термін  подання статей: 01/05/2024

Статті можна подавати за адресою: studentconference@smk.lt

Кінцевий термін подання рецензій на статті: 20/05/2024

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Програма грантів на мікро подорожі для українських науковців

Від імені неурядової організації #ScienceForUkraine, яка підтримує українських вчених перед надзвичайними викликами, у співпраці з кафедрою біомедичної інформатики школи медицини університету Колорадо пропонуємо взяти участь у  спеціальній програмі грантів на мікро подорожі (далі Special MTG ) для науковців, пов’язаних з українськими університетами, які планують взяти участь у 37th European Immunogenetics and Histocompatibility Conference (EFI 2024), яка відбудеться в Женеві, Швейцарія, 20-23 травня 2024 року.

 

  • Дедлайн подачі: 8 квітня 2024
  • При подачі, будь ласка, вкажіть, що Ви подаєте заявку на  Special MTG для участі в EFI 2024
  • Результати будуть оголошені в кінціквітня 2024
  • Special MTG не буде впливати на стандартні MTG заявки на інші події
  • У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся info@scienceforukraine.eu
  • Більш детальна інформація про гранти на мікро подорожі https://scienceforukraine.eu/mtg

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

3-місячна програма змішаного навчання для українських дослідників FAU SCI FI 2024, Німеччина

Команда проєкту PACT4Ukraine (Piloting an Academic Corridor in Teaching and Learning for Ukraine), що реалізовується в Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg, надає можливість українським дослідникам взяти участь на спеціальних умовах у Програмі FAU SCI FI 2024.

From Scientists to Innovators for Industry (SCI FI) – це 3-місячна програма змішаного навчання, що складається з онлайн-модулів (7 базових модулів та 5 тематичних модулів), вебінарів, менторських сесій. Програма спрямована на отримання знань, що стануть у пригоді науковцям, які планують здійснити перехід від академічних досліджень до роботи у фармацевтичній та медичній галузях (прим. програма має загальний характер та стосується усіх наукових напрямків, дотичних до медичної та фармацевтичної галузі).

FAU надає п’ять повністю профінансованих слотів для українських дослідників на повну програму (у тому числі участь у двох зустрічах в Маастрихті та Гданську), а також безкоштовну участь у спрощеній програмі без обмеження кількості учасників.

Тривалість програми: 23 серпня 2024 – 4 грудня 2024

Останній термін подачі заявки: 31 травня 2024

Більш детальна інформація на сайті: https://www.knu-fau-alliance.fau.de/2024/03/25/fau-sci-fi-programme-2024-opportunities-for-ukrainian-researchers/

Також звертаємо увагу, що 8 квітня 2024 року відбудеться інформаційний вебінар, на якому можна буде дізнатися більше про програму FAU SCI FI 2024.

Для участі у вебінарі необхідна попередня реєстрація за посиланням:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUtcOuqqjMsHdR8n4KmUBj1dmiSJcFwdNCN#/registration

З повагою,

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ

21-22 БЕРЕЗНЯ 2024

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: “Світ наукових досліджень. Випуск 28”

Організатори конференції: Громадська організація “Наукова спільнота”(Україна) та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu), м.Ополе, Польща.

Дата проведення 21-22 березня 2024 року.

Прийом матеріалів на  електронну пошту economy-confer@ukr.net до 21.03.2024 р. включно.

Форма участі: дистанційна

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Тривалість конференції 18 годин участі (21-22 березня 2024 р.) 0,6 ECTS credits.

За результатами конференції будуть видані електронні та друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print).

Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Приймаються наукові статті та тези написані українською та англійською мовами.

Планується робота за наступними спрямуваннями:

  1. Економічні науки;
  2. Інформаційні системи і технології;
  3. Педагогічні науки;
  4. Психологічні науки;
  5. Юридичні науки;
  6. Історичні науки;
  7. Філософські науки;
  8. Культурологія;
  9. Філологічні науки;
  10. Мистецтвознавство;
  11. Географічні науки;
  12. Національна безпека;
  13. Соціологічні науки;
  14. Політичні науки;
  15. Фізичне виховання та спорт;
  16. Державне управління;
  17. Соціальні комунікації;
  18. Медичні науки;
  19. Фармацевтичні науки;
  20. Ветеринарні науки;
  21. Сільськогосподарські науки;
  22. Хімічні науки;
  23. Біологічні науки;
  24. Геологічні науки;
  25. Фізико-математичні науки;
  26. Технічні науки;
  27. Архітектура;
  28. Військова справа

Збірники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Всі роботи учасників будуть розміщені посекційно на сайті конференції  www.economy-confer.com.ua. Також усі збірники (з 2010 по 2023 рік) в PDF знаходяться на сайті в розділі Архів http://www.economy-confer.com.ua/?go=price_list

Детальніше з умовами участі в науковій конференції Ви можете ознайомитись на сайті http://www.economy-confer.com.ua, а також в файлі Запрошення прикріпленому на сторінці.

 

ЗАПРОШЕННЯ

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

British Embassy Kyiv оголошує конкурс малих проєктів!

Програма зосереджена на:

▪️ Роботі із вразливими групами населення на політичному рівні для забезпечення інклюзії, просування прав людини, питання кліматичної та екологічної безпеки, не охоплених більшими програмами.

▪️ Підтримці реінтеграції окупованих територій, забезпеченні співпраці між державними інституціями, громадянським суспільством та міжнародними партнерами, аби подолати наслідки окупаційної політики.

Докладніше про участь та умови конкурсу: https://www.gov.uk/government/news/all-for-proposals-under-ukraine-small-projects-fund-2024-2025

⏰ Пропозиції мають бути надіслані до посольства Великої Британії в Києві  Kyiv.Projects@fcdo.gov.uk  до 17:00 за київським часом 15 березня 2024 року. У темі листа вкажіть ім’я учасника. Ми прагнемо оцінити пропозиції до середини квітня. Затверджені проєкти розпочнуть роботу до кінця травня 2024 року.

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

XVII Міжнародна конференція Захід-Схід 2024, Польща

Варшавський медичний університет, медико-стоматологічний факультет запрошує взяти участь у XVII Міжнародній конференції Захід-Схід 2024, яка відбудеться 26 квітня 2024 року.

УМОВИ УЧАСТІ:

  • Кінцевий термін подання тез: 15 березня 2024 року. Роботи, подані після цього терміну, не приймаються.
  • Тези доповідей необхідно надіслати на електронну адресу: zachodwschod2024@wum.edu.pl
  • Кінцевий термін повідомлення щодо прийняття або неприйняття роботи: 28 березня 2024 року.
  • Мови доповіді: польська та англійська.
  • Робота не повинна бути раніше опублікована або представлена.
  • Автор вказує форму оформлення доповіді (стендовий або усний виступ), остаточна форма доповіді буде підтверджена після того, як рецензенти приймуть рішення про кваліфікацію даної роботи.

Доповідь повинна містити:

  • Назва
  • Прізвища та імена всіх авторів
  • Прізвище та ім’я особи, що представляє
  • Форма подання
  • Приналежність до автора/співавтора/співавторів – будь ласка, вкажіть повну офіційну назву установи, яку представляє автор та кожен із співавторів, місто, країну
  • Зміст тез, які повинні містити основні дані про дослідження: мета, методологія, результати та висновки (не більше 250 слів)
  • Ключові слова (максимум 5 слів)

Кожна подана доповідь буде оцінюватися Науковим комітетом.

Подання тез доповіді здійснюється за згодою всіх співавторів.

Особа, яка надсилає тези, автоматично вноситься як особа для листування.

Рецензенти:

Д.мед.н., професор Kazimierz Szopiński

Д.мед.н.Piotr Regulski

Д.мед.н. Izabela Strużycka

Д.мед.н., професор Izabela Strużycka

д-р Maciej Janiszewski

Сайт Варшавського медичного університету

https://wls.wum.edu.pl/

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

 

Цикл вебінарів про актуальні питання дитячого здоровʼя для українських педіатрів, Торонто (Канада)

 

Українська педіатрична програма стипендій однієї з найпотужніших у світі дитячих лікарень-Університетської лікарні  Sick Kids Hospital (Торонто, Канада)  – організовує серію вебінарів для українських лікарів з критичних тем педіатричної допомоги.

Семінари розпочнуться 7 березня 2024 року.

Тематика:

робота з гострим стресом, депресією і тривожністю у дітей

реабілітація після ураження мозку та фізичних травм

робота з гострим і хронічним болем у дітей

психологічна робота з опіковими пацієнтами

особливості організації послуг для роботи з опіками

принципи навчання середнього медичного персоналу для роботи з опіками

Запрошуємо лікарів і медичних сестер/братів до участі!

Слухачам буде забезпечено синхронний український переклад.

Після кожної лекції також буде відведено час для запитань і відповідей аудиторії.

Реєстрація за посиланням: linktr.ee/sickkids_upfp

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Наукова конференція для студентів від Тбіліського державного медичного університету

Тбіліський державний медичний університет запрошує студентів НМУ взяти участь у міжнародній науково-дослідницькій конференції з охорони здоров’я, присвяченій викликам 21 століття в медичній сфері.

Конференція відбудеться в перший тиждень червня, з тривалістю  5-6 днів.

Студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця мають можливість виступити онлайн.

Для участі у конференції необхідно подати тези доповіді по науковому дослідженню, яке наразі проводиться студентом.

Тези приймаються на ел. адресу intdep@nmu.ua (Тема листа: Наукова конференція ТДМУ, Грузія, ПІБ учасника) до 01 травня 2024 року.

Вимоги до тез ТУТ

https://www.scribbr.com/apa-style/format/

Студенти можуть брати участь у конференції як доповідачі, так і як слухачі.

Мова доповіді – англійська.

По закінченню всі учасники отримують сертифікат участі від Тбіліського державного медичного університету.

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

Стипендії імені Фулбрайта (США) для навчання, стажування і проведення дослідження

За сприяння Київського офісу Інституту Міжнародної Освіти (IIE) оголошується початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2025–2026 академічний рік.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО

  • FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM:

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

Документи приймають до 16 травня 2024 року.

ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ

  • FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM:

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

Термін подання документів – 1 листопада 2024 року.

ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ

  • FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM:

Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

Термін подання документів – 15 жовтня 2024 року.

Більше деталей щодо умов конкурсу, подачі заявки та перелік необхідних документів на сайті: https://fulbright.org.ua

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

Стипендія від Баварського академічного центру Центральної, Східної та Південно-Східної Європи БАЙХОСТ (BAYHOST)

Запрошуємо взяти участь у новій стипендіальній програмі від  Вільної землі Баварія на курси німецької мови у вищих навчальних закладах Баварії у 2024 році.

Опис програми

Студенти, аспіранти та молоді науковці з Албанії, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Косово, Чорногорії, Північної Македонії, Сербії, Словенії та України, які володіють німецькою мовою щонайменше на рівні В1, мають право подати заявку на гранти з вивчення німецької мови в літній школі у баварському вищому навчальному закладі. Кандидати повинні бути громадянами однієї з перерахованих країн.

Академічні вимоги

На момент подачі заявки заявники повинні бути зараховані до однієї з відповідних країн для навчання або працювати в академічній сфері та вже закінчити принаймні 2 повних семестри у вищому навчальному закладі та мати можливість підтвердити це оцінками.

Тривалість

приблизно 4 тижні (тривалість курсу)

Вартість стипендії

Стипендії на курси в Баварії включають плату за навчання, проживання та харчування.

Кінцевий термін подання заявок – 21 березня 2024 року.

Заявки необхідно подавати виключно через онлайн-форму.

Для отримання додаткової інформації про форми заявки та процедуру, будь ласка, відвідайте веб-сайт: https://www.uni-regensburg.de/bayhost/english-1/bayhost/english/scholarships/language-courses-in-bavaria/index.html

Сторінка на facebook

https://www.facebook.com/people/Bayhost/100050878585503/

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

Запрошуємо на онлайн лекції «International Patent System: Patent Process and Requirements», «How to Write Good Research Proposals», «Using Generative Artificial Intelligence in Everyday Life», «Introduction To Statistical Learning And Applications To Neuroscience» на міжнародній освітній платформі

Ukraine Global Faculty

           На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty в січні-лютому 2024 року відбудуться лекції за участі найкрутіших спікерів міжнародного рівня. Безкоштовна участь, спілкування зі спікерами через Q&A Chat під час живої трансляції, сертифікати про участь, запис лекцій з цілодобовим доступом.

️ Онлайн лекція партнера, зареєстрованого патентного повіреного у Foley Hoag LLP (Boston, MA, USA), який входить до рейтингу Найкращих адвокатів Америки (патентне право), PhD, JD Alexander Akhiezer– «International Patent System: Patent Process and Requirements».

Дата та час – 25 січня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – https://1ll.ink/q3syF

️ Онлайн лекція професора екології та еволюції, радника декана факультету математики та природничих наук Університету Осло (Норвегія) Nils Chr. Stenseth – «How to Write Good Research Proposals».

Дата та час – 08 лютого 2024 о 18:00

Лінк на реєстрацію – https://1ll.ink/SAc4s

️ Онлайн воркшоп інвестора, підприємця, експерта з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансового радника засновника Web3-університету професій майбутнього “Learn to Earn Global”, засновника блокчейн-платформи «Amsets» Michael Patsan – «Using Generative Artificial Intelligence in Everyday Life».

Дата та час – 12 лютого 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – https://1ll.ink/DpWoX

️ Онлайн лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інститут системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп’ютерної нейронауки Soledad Gonzalo Cogno – «Introduction To Statistical Learning And Applications To Neuroscience».

Дата та час – 19 лютого 2024 о о 19:00

Лінк на реєстрацію – https://1ll.ink/dlbLI

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ

24-25 СІЧНЯ 2024

24-25 січня відбудеться Міжнародна мультидисциплінарна наукова інтернет-конференція «Світ наукових досліджень. Випуск 26». Організатори заходу – громадська організація «Наукова спільнота» з України та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu) з Польщі. Тривалість конференції 18 годин участі (24-25 січня) – 0,6 кредитів ЄКТС. Наукові статті та тези приймаються до 24 січня.

Робота конференції відбуватиметься за 28 напрямами:

– економічні науки

– інформаційні системи і технології

– педагогічні науки

– психологічні науки

– юридичні науки

– історичні науки

– філософські науки

– культурологія

– філологічні науки

– мистецтвознавство

– географічні науки

– національна безпека

– соціологічні науки

– політичні науки

– фізичне виховання та спорт

– державне управління

– соціальні комунікації

– медичні науки

– фармацевтичні науки

– ветеринарні науки

– сільськогосподарські науки

– хімічні науки

– біологічні науки

– геологічні науки

– фізико-математичні науки

– технічні науки

– архітектура

– військова справа

За результатами конференції учасники отримають електронні, друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print). Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Збірники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Наукові статті та тези українською та англійською мовами приймаються до 24 січня включно за електронною адресою: economy-confer@ukr.net

Детально про умови участі.

Сайт конференції

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

 

Програма обмінів для українських викладачів очікує на анкети

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культуриОфіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти оголошують про початок анкетування для участі в програмі «BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів».

Програмою передбачені візити учасників програми до університетів США тривалістю 1 місяць, під час яких українські викладачі зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративну політику та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей.

До участі у конкурсі запрошуються викладачі наступних академічних галузей:

  • вирішення конфліктів та досліджень миру
  • інформаційні технології
  • ментальне здоров’я
  • педагогіка та містобудування

Кінцевий термін подання анкет – 21 січня 2024 року.

Детальніше про програму.

Подати анкету.

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Запрошуємо на онлайн-конференцію з актуальних питань науки, освіти та технологій

29 грудня у м. Тампере (Фінляндія) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання науки, освіти та технологій в Україні та світі». До участі запрошуються вчені, викладачі, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти.

Охочим взяти участь у конференції, необхідно включно по 29 грудня 2023 року надіслати на е-mail організаційного комітету: tampere.conf@gmail.com або nauka.conf@ukr.net:

– тези;

– квитанцію про оплату;

відомості про авторів.

Учасники конференції отримають збірник матеріалів та сертифікат із зазначенням загальної кількості академічних годин: 12 год (0,4 кредиту ECTS).

Детальна інформація про конференцію.

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культуриОфіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”.

“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” передбачає візити учасників до університетів США тривалістю 1 місяць, під час якого українські викладачі та викладачки зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей. Більшість українських викладачів здійснюватимуть візити впродовж осіннього семестру 2024 року. В окремих випадках, викладачі зможуть поїхати у приймаючі інституції навесні чи влітку 2024 року. Очікується, що викладачі та викладачки після повернення в Україну, збагативши свій досвід у сфері викладання та проведення досліджень, зможуть допомогти вирішити труднощі, з якими зіткнулися українські освітні інституції у зв’язку з війною, та підсилити зусилля України у відбудові. В рамках зусиль, спрямованих на підтримку ревіталізації України, “BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів” має на меті сприяти взаєморозумінню, підсилити академічні зв’язки та контакти між професійними спільнотами у Сполучених Штатах Америки та Україні.

Викладачі таких академічних галузей можуть брати участь у конкурсі : вирішення конфліктів та досліджень миру, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка та містобудування.

Подати анкету для участі в програмі мають право кандидати, які:

– є громадянами України та проживають на території України на момент подання анкети;

– є викладачами або науковими співробітниками, що працюють на повну зайнятість, та мають – щонайменше два роки досвіду роботи в університеті;

– вільно володіють розмовною та письмовою англійською мовою;

– демонструють бажання повернутися в Україну після завершення візиту;

– мають право отримати неімміграційну візу J-1 для учасників програм обміну з США.

Перевага надаватиметься кандидатам, які:

– є лідерами або мають потенціал стати лідерами у своїх університетських спільнотах;

– є вмотивованими та відданими викладачами чи науковими співробітниками, готовими до -розробки нових навчальних матеріалів, курсів та програм, які сприятимуть зміцненню спроможності України готувати фахівців у критично важливих галузях;

– мають великий потенціал розвивати тривалу співпрацю з академіками у США.

Кінцевий термін подання анкети — 29 грудня 2023 року.

Подати анкету можна за посиланням: https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP

Cтежте за новинами програми на наших сторінках у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/bridgeusaukraine/

Instagram: https://www.instagram.com/bridgeusauafp/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/

E-mail: uafp@americancouncils.org

“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” фінансується Бюром у справах освіти і культури Державного департаменту США, із залученням додаткового фінансування приймаючих університетів США. Програма адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України пропонує закладам освіти взяти участь у конкурсах Програми ERASMUS+  

            З метою посилення спроможності закладів освіти функціонувати в умовах воєнного стану, продовження інтеграції української освіти в європейський освітній простір, виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄC, імплементацію дорожньої карти європейської інтеграції України у сферах освіти і науки до 2027 року, затверджену наказом МОН від 11 грудня 2023 р. № 1501, пропонуємо закладам освіти взяти участь у конкурсах Програми ERASMUS+ за різними напрямами і типами проектів відповідно до пріоритетів, що додаються.

При підготовці заявок за напрямом КА2 “Розвиток потенціалу вищої освіти”, strand 1 (Сприяння доступу до співпраці у сфері вищої освіти / Fostering access to cooperation in higher education) та strand 2 (Партнерство для трансформації вищої освіти/ Partnerships for transformation in higher education) просимо неодмінно враховувати регіональні пріоритети, визначені додатком 1. Проектні заявки за напрямом КА2 “Розвиток потенціалу вищої освіти”, strand 3 (Проекти для структурної реформи / Structural reform projects), де Міністерство освіти і науки України виступає партнером, мають обов’язково враховувати також національні пріоритети, визначені додатком 2.

З метою отримання підтримки від Міністерства освіти і науки України за проектами напрямів: КА2 “Розвиток потенціалу вищої освіти” (Strand 3) – структурні проекти, КА2 “Розвиток потенціалу вищої освіти” (Strand 2) – спільні проекти, координатор проектної команди має до кінця дня 14 січня 2024 року обов’язково заповнити Google форму за посиланням (https://cutt.ly/awS6w0ZX) та надіслати короткий опис проектної заявки (мета, завдання, напрями діяльності та очікувані результати, інновації та запланований вплив на індивідуальному, інституційному, місцевому та національному, системному рівнях, відповідність проектної заявки регіональним і національним пріоритетам, запланований склад партнерства структурного / спільного проекту) до МОН через систему АСКОД або на електронну адресу org@mon.gov.na.

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Конкурс “Розбудова потенціалу професійної освіти” (CBVET-2024)

 

Міжнародна конференція «Integrity, Open Science and Artificial Intelligence in Academia and Beyond: Meeting at the Crossroads» (15.12.2023 р., онлайн)

 

13-та конференція з судово-медичної і антропологічної генетики та лекції клініки Майо з індивідуальної медицини, Спліт, Хорватія

17-20 червня 2024 р.

 Кінцевий термін подання тез:                        Онлайн регістрація до:

 15 березня 2024 року                                                31 березня 2024

Міжнародне товариство прикладних біологічних наук, клініка Майо та лікарня Св. Катерини в партнерстві з Американською академією судових наук оголошують про 13-ту конференцію ISABS з прикладної генетики та лекції клініки Майо з трансляційної медицини, яка відбудеться у Спліті, Хорватія, 17-20 червня 2024 р.

Теми судової та антропологічної генетики

◉ Застосування на основі геному в криміналістиці

◉ Судово-медичне фенотипування ДНК

◉ Судово-медичні бази даних ДНК

◉ Генетичний аналіз криміналістичного нелюдського матеріалу

◉ Судова та порівняльна генетика

◉ Аналіз ДНК жертв масових катастроф

◉ Законодавство, що стосується баз даних ДНК

◉ Розтин ДНК у випадках нез’ясованої смерті

◉ Стародавня ДНК

◉ Історія міграції

◉ Генетична адаптація

◉ Судово-генетична генеалогія

Теми трансляційної медицини

◉ Секвенування повного геному для точної медицини

◉ Молекулярна діагностика: сучасні технології та застосування

◉ Найкращі практики трансляційної та персоналізованої медицини

◉ Глікозилювання білка в діагностиці та терапії

◉ Регенеративна медицина

◉ Трансляційна медицина

◉ Клітинна терапія

◉ Генна терапія

◉ Фармакогеноміка

◉ Епігенетика

◉ Імунотерапія

◉ Вакцинація дендритних клітин

◉ Тканинна інженерія

◉ Штучний інтелект у клінічній медицині

ПОДАННЯ ТЕЗ   https://isabs.hr/guidelines-for-on-line-abstract-submission/

ОНЛАЙН РЕГІСТРАЦІЯ  https://isabs.hr/registration-information/

Більше інформації на сайті: https://isabs.hr/

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

Запрошуємо на онлайн лекції «Neural Population Codes And Decoding» на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty

️ На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інститут системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп’ютерної нейронауки Soledad Gonzalo Cogno – «Neural Population Codes And Decoding».

Дата та час: 12 грудня о 19:00.

Друга лекція про нейронні дані, під час якої спікер продовжить розгляд концепції нейронного коду в окремих клітинах для популяційних кодів. Також вона розгляне підходи, які використовуються в науці для ідентифікації та кількісної оцінки популяційних кодів.

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь: https://is.gd/UdL2kO

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерство освіти і науки України та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Soledad Gonzalo Cogno — керівниця дослідницької групи в Інституті системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, де вона очолює лабораторію нейронної динаміки та обробки даних. Отримала ступінь бакалавра з фізики в Інституті Бальсейро (Аргентина) і там же захистила докторську дисертацію з обчислювальної нейронауки. Пізніше вона працювала та навчалася в лабораторії Мей-Брітт Мозер та Едварда Мозера, лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини 2014 року.

Досліджує, як активність окремих нейронів координується на рівні нейронної мережі, і як ця координація впливає на пізнання та поведінку людини. Для реалізації своєї наукової мети вона поєднує свій досвід у галузі комп’ютерної нейробіології з найсучаснішими методами фіксації великих популяцій нейронів.

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ БАКАЛАВРАТУ ТА ФУНДАМЕНТАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ 2024 ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні студенти!

Відділ міжнародних зв’язків НМУ імені О.О. Богомольця запрошує вас взяти участь в Міжнародній конференції бакалаврату та фундаментальної хірургії (INUGSC), яка відбудеться 24-25 лютого 2024 року за сприяння Хірургічного товариства Університетського коледжу Лондона (UCL). INUGSC – це найбільша хірургічна конференція Великобританії, яка є дуже повчальною та корисною для студентів  медичних ВНЗ.

Тема iNUGSC 2024 — «Хірургія: всім, для всіх?»

Будуть  досліджуватися наступні питання:

  • Хірургічні досягнення, які розширюють доступ до медичної допомоги по всьому світу.
  • Важливість міжнародної співпраці для хірургічних інновацій.
  • Переваги та перешкоди для різноманітних хірургічних бригад.

На конференції будуть виступати всесвітньо відомі спікери та проводитимуться інтерактивні семінари.

Конференція буде проходити як очно, так і транслюватиметься онлайн..

Ціни на квитки будуть оприлюднені незабаром.

Конференція проходитиме англійською мовою.

Якщо ви бажаєте зареєструватися та отримати більш детальну інформацію, включаючи продаж квитків і лінію доповідачів,  будь ласка, напишіть на ел. адресу rita.mansour.21@ucl.ac.uk

Щоб заохотити міжнародних делегатів, організатори пропонують  знижку 20% на онлайн-квитки для кожних п’яти студентів, які зареєструються. Більш детальну інформацію про цей стимул буде опубліковано разом з інформацією про продаж квитків.

Для отримання оновленої інформації та матеріалів для реклами, підпишіться на Instagram: @inugsc.ucl

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

АКАДЕМІЧНІ СТИПЕНДІАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ДОСЛІДЖЕНЬ ЩОДО ВІЛ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ КАНДИДАТІВ – 2024: НАВЧАННЯ У США

Відділ міжнародних зв’язків НМУ імені О.О. Богомольця за сприяння Українського інституту політики громадського здоров’я пропонує до вашої уваги можливості навчання у 2024/2025 році в США для представників науково-викладацького складу та здобувачів ІІ та ІІІ рівнів вищої освіти.

Прийом заявок відбувається у двох Академічних стипендіальних програмах з досліджень щодо ВІЛ. Відібрані учасники пройдуть теоретичну підготовку (епідеміологія, біостатистика, дизайн досліджень тощо) у Школі громадського здоров’я SUNY в Олбані, штат Нью-Йорк.

Академічна курсова робота супроводжуватиметься стажуванням в Департаменті охорони здоров’я штату Нью-Йорк для набуття практичного досвіду в дослідженнях.

Стажери матимуть можливість отримати грант для фінансування своєї дослідницької пропозиції!!!

ОПИС ПРОГРАМИ (Укр)

ОПИС ПРОГРАМИ (Англ)

Резюме та короткий мотиваційний лист кандидати можуть відправляти на ел. адресу: dumchev@uiphp.org.ua

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ

14-15 ГРУДНЯ 2023

Шановні колеги науковці та студенти!

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: “Світ наукових досліджень. Випуск 25”

Організатори конференції: Громадська організація “Наукова спільнота”(Україна) та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu), м.Ополе, Польща.

Дата проведення 14-15 грудня 2023 року.

Прийом матеріалів на  електронну пошту economy-confer@ukr.net до 14.12.2023 р. включно.

Форма участі: дистанційна

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Тривалість конференції 18 годин участі (14-15 грудня 2023 р.) 0,6 ECTS credits.

За результатами конференції будуть видані електронні та друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print).

Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Приймаються наукові статті та тези написані українською та англійською мовами.

Планується робота за наступними спрямуваннями:

  1. Економічні науки;
  2. Інформаційні системи і технології;
  3. Педагогічні науки;
  4. Психологічні науки;
  5. Юридичні науки;
  6. Історичні науки;
  7. Філософські науки;
  8. Культурологія;
  9. Філологічні науки;
  10. Мистецтвознавство;
  11. Географічні науки;
  12. Національна безпека;
  13. Соціологічні науки;
  14. Політичні науки;
  15. Фізичне виховання та спорт;
  16. Державне управління;
  17. Соціальні комунікації;
  18. Медичні науки;
  19. Фармацевтичні науки;
  20. Ветеринарні науки;
  21. Сільськогосподарські науки;
  22. Хімічні науки;
  23. Біологічні науки;
  24. Геологічні науки;
  25. Фізико-математичні науки;
  26. Технічні науки;
  27. Архітектура;
  28. Військова справа

Збiрники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Всі роботи учасників будуть розміщені посекційно на сайті конференції  www.economy-confer.com.ua. Також усі збірники (з 2010 по 2023 рік) в PDF знаходяться на сайті в розділі Архів http://www.economy-confer.com.ua/?go=price_list

Детальніше з умовами участі в науковій конференції Ви можете ознайомитись на сайті www.economy-confer.com.ua, а також в файлі Запрошення прикріпленому на сторінці.

ЗАПРОШЕННЯ

 Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

ВЕБІНАРИ З КАРДІОТОРАКАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ 2024

Відділ міжнародних зв’язків НМУ імені О.О. Богомольця пропонує долучитися  до вебінарів  з кардіоторакальної хірургії для студентів-медиків і лікарів додипломної підготовки з усього світу.

Цей інноваційний веб-серіал із шести частин надасть студентам можливість дізнатися більше про кардіоторакальну хірургію та навчитися безпосередньо від досвідчених хірургів, ординаторів та лікарів з усієї Європи.

ПРОГРАМА ВЕБІНАРІВ

Більше інформації за посиланням: https://www.eacts.org/educational-events/programme/next-gen-webinar-1/

 

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

Відкрито прийом заявок на участь у стипендіальній програмі від Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

Метою нової стипендіальної програми «Україна майбутнього» є підтримка університетів в Україні та надання можливості молодим ученим зробити внесок у відбудову України та її наукового ландшафту. До участі запрошуються випускники ЗВО, аспіранти та докторанти.

Програмою передбачено фінансування дослідницького перебування (1-6 місяців) у державному або визнаному державою ЗВО Німеччини чи неуніверситетському науково-дослідному інституті, яке здійснюється у координації з науковим керівником/науковцем у Німеччині.

Початок фінансування –  березень 2024 року.

Заявки необхідно подати щонайменше за три місяці до запланованого дослідницького перебування.

Вимоги до кандидатів та умови отримання грантів:

www.daad.de/extrainfo

Реєстрація кандидатів:

База стипендій – DAAD Україна (daad-ukraine.org)

                                                                             Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Програма обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) 2024-2025

Державний департамент США оголошує відкритий конкурс для участі у 2024-2025 академічному році у програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program). Учасників програми обиратимуть за наступними критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

Фіналісти програми Global UGRAD будуть навчатися протягом одного академічного семестру без отримання ступеню в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями, отримають можливість інтенсивного вивчення англійської мови, якщо це необхідно, та братимуть участь у волонтерській діяльності, семінарах з професійного розвитку та заходах з культурного збагачення.

Процес подання заявок

Для участі у програмі Global UGRAD приймаються анкети ЛИШЕ в електронній формі. Кандидатам необхідно зареєструватися на сайті: https://webportalapp.com/sp/ugrad_student_application_2024 щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у програмі. Кандидати зможуть заповнити свою анкету, а також відправити рекомендаційні листи та інші документи онлайн. Неповні анкети, а також анкети, подані після 15 грудня 2023 року, розглядатися не будуть.

Будь ласка, уважно прочитайте всі інструкції та інформацію, перш ніж заповнювати заявку, і перегляньте всі поля, перш ніж надсилати онлайн заявку. Заявку можна зберегти та відправити пізніше, але до дати дедлайну. Усі поля в заявці повинні бути заповнені англійською мовою.

Вимоги до кандидатів та умови проведення конкурсу – https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/

Кінцевий термін подання заявки

Прийом анкет на програму Global UGRAD 2024-2025 починається 1 листопада 2023 року та закінчується 15 грудня 2023 року о 18:00 за київським часом через централізовану онлайн систему організації World Learning.

Анкети, надіслані після кінцевого терміну подання або неповні анкети не розглядатимуться.

Кандидат зобов’язаний запитувати всі академічні документи та рекомендації вчасно, щоб отримати їх до кінцевого терміну подання заявок.

Контактна електронна адресаKyivUGRAD@state.gov
Telegram-бот: https://t.me/UGRAD_Ukraine_bot

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

УРЯД УГОРЩИНИ НАДАЄ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ У 2024/2025 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

          Угорською стороною відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та Міністерством закордонних справ і торгівлі Угорщини про співробітництво за стипендіальною програмою Угорщини «Stipendium Hungaricum» на 2023-2025 роки оголошено про приймання заявок на навчання громадян України за бакалаврськимимагістерськими та аспірантськими програмами в Угорщині на 2024/2025 навчальний рік.

Термін подання заявок – 15 січня 2024 року.

Подання заявки 

Кандидати на отримання стипендій мають пройти обов’язкову реєстрацію в онлайн-системі «Tempus Public Foundation» за покликанням. Після реєстрації та створення особистого кабінету кандидати на отримання стипендій отримають доступ для подання заявок і завантаження необхідних документів.

З детальною інформацією та інструкцією з онлайн-подання заявок можна ознайомитися на вебсайті.

Заявки на отримання стипендії та усі документи, завантажені до онлайн-системи «Tempus Public Foundation», також необхідно надіслати до Міністерства освіти і науки України на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com. У темі листа потрібно зазначити «Стипендії на навчання в Угорщині – 2024».

Контактна особа від Міністерства освіти і науки України: Світлана Погукаєва, відділ академічної мобільності та взаємодії з іноземними студентами Управління міжнародного співробітництва та протоколу Міністерства освіти і науки України.

Адреса: проспект Берестейський, 10, місто Київ, 01135, тел. (044) 481-32-79

Електронна пошта: scholarshipsmon@gmail.com.

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Уряд Швейцарії оголошує федеральні стипендії для українських дослідників та науковців

Освітні можливості у Швейцарії для українців та українок

Прийом заявок на 2024-2025 навчальний рік відкрито!

Уряд Швейцарії оголошує федеральні стипендії для українських дослідників та науковців:
Дослідницькі стипендії (Research scholarships)
Стипендії для здобувачів наукового ступеня доктора наук (PhD scholarships)
Стипендії для постдокторантів (Postdoctoral Scholarships)

Це ваша можливість безкоштовно навчатися  у державних університетах, федеральних  інститутах та університетах прикладних наук Швейцарії.

Вимоги до кандидатів та умови проведення конкурсу – https://bit.ly/3P2m6AC

Прийом заявок в Україні проводить посольство Швейцарії. Отримати аплікаційні документи та відповіді на питання щодо проведення конкурсу можна, написавши на пошту  kyiv@eda.admin.ch
Тема листа – Swiss Government Excellence Scholarships

⏰ Дедлайн подачі документів – 10 грудня 2023 року.

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Оголошується конкурс заявок на отримання гранту від Університету Гранада для викладачів та аспірантів

Відділ міжнародних зв’язків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця оголошує конкурс заявок на отримання гранту від Університету Гранада (Іспанія) для викладачів та аспірантів у рамках міжнародного проєкту з кредитної мобільності ERASMUS+ (2022-2025). Заявки приймаються до 08 грудня 2023 року.

Категорія учасників на отримання гранту від Університету Гранада (УГР):

  • професорсько-викладацький склад – 1 стипендія
  • аспіранти – 1 стипендія.

Форма участі

  • професорсько-викладацький склад:

а) стажування – проходить на кафедрах/факультетах УГР або проводяться Тижні міжнародних стажувань і Тижні наукового розвитку.

Для проходження стажування на кафедрах/факультетах необхідно зв’язатися із колегами від УГР та узгодити з ними робочу програму за посиланням.

Тижні міжнародного стажування УГР організовує кожного року. Деталі за посиланням.

або

б) викладання – можливість викладати (мінімум 8 годин) в УГР будь-яку дисципліну/предмет (необхідно надати лист підтримки від кафедри УГР).

Послідовність процедури та список необхідних документів за посиланням.

  • Аспіранти:
  • написання наукової роботи;.

Тривалість мобільності:

  • професорсько-викладацький склад – 5 днів + 2 дні на дорогу в обидва напрями (необхідно перевірити календар Університету Гранада, щоб уникнути святкових днів);
  • аспіранти – 3 місяці.

Місце проведення: Університет Гранада (Іспанія)

Період мобільності: до 31 липня 2025 р.

Мова спілкування: англійська (рівень В2 і вище)

Перелік необхідних документів для відбору:

  1. Резюме (формат Europass)  (заповнюється англійською)
  2. Сертифікат володіння англійською мовою (рівень В2 та вище)
  3. Фотокопія закордонного паспорта
  4. Мотиваційний лист (українською та англійською мовами)
  5. Лист підтримки (LETTER OF PRE ACCEPTANCE), що надається приймаючим Університетом. Завантажити
  6. Staff Mobility Agreement for Teaching Завантажити
  7. Сертифікати про участь у наукових конференціях, конгресах, семінарах тощо (в Україні та за кордоном)
  8. Статті за фахом в українських та зарубіжних виданнях

Щоб подати заявку, усі документи (скановані копії у форматі PDF) необхідно надіслати одним листом до 8 грудня: intdep@nmu.ua Зазначити в темі листа: Еразмус, Гранада (2022-2025) та прізвище, ім’я заявника (форма участі: викладач (стажування/викладання) або аспірант).

Інструкція з необхідними посиланнями Завантажити

Докладна інформація про Програму Erasmus+  за посиланням.

Додаткова інформація: intdep@nmu.ua +380442352131

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

 

У листопаді заплановані онлайн-лекції на платформі Ukraine Global Faculty

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty у листопаді 2023 року відбудуться дві лекції від крутих спікерів міжнародного рівня. Для учасників пропонують безкоштовну участь, синхронний переклад на українську мову, спілкування зі спікерами через Q&A Chat під час живої трансляції, сертифікати про участь, запис лекцій з цілодобовим доступом.

Онлайн-лекція професора кафедри хімії в Коледжі мистецтв і науки Університету Міссурі, науковця у галузі комп’ютерної біофізики та розробки ліків Дмитрія Кірєєва «Computer-Aided Drug Design» відбудеться 09 листопада о 19:00.

Реєстрація за посиланням: https://is.gd/Y9F2B7

Онлайн-лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інституті системної нейронауки імені Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп’ютерної нейронауки Соледад Ґонзало Коґно «Introduction To Neuroscience And Neural Coding» запланована 28 листопада о 19:00.

Реєстрація за посиланням:  https://is.gd/Ggfurt

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

 

Білостоцький університет запрошує на міжнародне дистанційне стажування

З 7 листопада по 15 грудня «Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (Польща) організовує дистанційне стажування з інновацій у викладанні та навчанні у вищій освіті. До участі запрошуються педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації, незалежно від форм власності та підпорядкування.

Під час стажування «Інновації у викладанні та навчанні у вищій освіті» учасники підвищать рівень теоретичної та практичної підготовки, поглиблять знання та розвиток компетенції у застосуванні інноваційних методів і підходів до роботи зі студентами.

Усі учасники отримають сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год. (6 кредитів ECTS). Програма представлена англійською мовою з професійним перекладом українською.

Детальна інформація за телефоном:+38(063)-333-91-52 або на сайті https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

 

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Розпочато прийом заявок для стажування у Словацькій Республіці

Для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів BH3, дослідників i митців оголошено прийом заявок на здобуття стипендій на навчання в рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки.

Навчання, дослідницьке, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині за рахунок стипендії від NSP заплановане упродовж літнього семестру 2023-24 академічного року.

Останній термін подання заявок: 31 жовтня 2023 poкy до 16:00 год.

Заявки подаються в режимі онлайн на інтернет-сайтах www.stipendia.sk або www.scholarships.sk  

Також копію заявки потрібно надіслати на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків НМУ: intdep@nmu.ua

 

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Відбудеться лекція з машинного навчання глибинних нейронних мереж

 

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція доцента Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктора філософії Volodymyr Kuleshov «Advanced Supervised Learning: Deep Neural Networks».

Дата та час: 20 жовтня о 19:00

Багато з найбільш вражаючих останніх проривів у машинному навчанні стали можливими завдяки розробці глибоких нейронних мереж. На лекції разом із спікером ви зможете дослідити цей тип алгоритмів, зокрема згорткові нейронні мережі.

Volodymyr Kuleshov – доцент Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктор філософії.

Отримав ступінь бакалавра з математики та інформатики в Університеті Макгілла, а також ступінь доктора філософії у Стенфордському університеті в галузі комп’ютерних наук, де він отримав нагороду Артура Семюеля за найкращу тезу.

 

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь: https://is.gd/2ulyIu

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

 

Міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників

 

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas (Варшава) організовує міжнародне науково- педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проєктів у фінансовій перспективі ЄС».

Дати проведення: 23 жовтня – 1 грудня 2023 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.:

+38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/

 Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

4 липня відбудеться онлайн-лекція директора ОЕСР Андреаса Шлейхера

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайнлекція директора з питань освіти та компетенцій Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), почесного професора Гейдельберзького університету Андреаса Шлейхера (Andreas Schleicher) «Навчання для нашого майбутнього, а не для минулого» («Learning for our future, not the past»).

На лекції ви дізнаєтеся про знання, навички, підходи та цінності, що є найбільш значущими сьогодні, а також як організувати простір, час, людей та відносини таким чином, щоб ефективно їх використовувати та розвивати.

Ця міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького під егідою Міністерства освіти і науки України та грантової підтримки Ukrainian Startup Fund.

Андреас Шлейхер започаткував та курує Програму міжнародного оцінювання учнів (PISA) та інші міжнародні ініціативи, що стали глобальною платформою для політиків, дослідників, освітян з різних країн та національностей для впровадження інновацій та трансформацій в освітній політиці та практиці.

Понад 20 років працює з міністрами та освітянськими лідерами по всьому світу над підвищенням якості та рівноправності в освіті.

Початок: 19:00.

Реєстрація для участі: http://surl.li/hvamm

 

 

 

 

MAGNA CHARTA OBSERVATORY оголошує конкурс написання студентських есе

Щоб отримати від студентів нові ідеї про те, як вони можуть впливати на підвищення їхніми університетами ефективності та сприяння у розвитку суспільства, Magna Charta Observatory оголошує конкурс написання студентських есе на тему «Як студенти можуть здійснювати вплив щодо підвищення ефективності роботи своїх університетів?»

Magna Charta Observatory є некомерційною організацією, заснованою Болонським університетом та Європейською асоціацією університетів і вважається охоронцем фундаментальних університетських цінностей, допомагає ефективно працювати відповідно до них. Вона сподівається поділитися ідеями та перспективами конкурсу з університетами для просування позитивних соціальних результатів і збільшення участі студентів в університетському житті.

Конкурс відкритий для зареєстрованих студентів з будь-якого університету та будь-якої країни. Есе не повинні перевищувати 2000 слів, мають бути написані англійською мовою і завантажені у форматі pdf HERE.

Переможців оголосять 28 липня 2023 року. 5-х з них запросять до участі у конференції Magna Charta Observatory 2023, що відбудеться у період з 23 по 25 жовтня 2023 р. у м. Лодзь (Польща), де вони представлять свої есе та візьмуть участь у дискусіях з міжнародною аудиторією. Оплата витрат участі у конференції (включаючи витрати на проїзд та проживання) здійснюватиметься за рахунок  приймаючої сторони.

Кінцевий термін подачі есе12 червня 2023 року.

Детальна інформація за посиланням:

https://www.magna-charta.org/activities-and-projects/mco-essay-competition-2023?utm_medium=email&utm_source=VOXmail%3A2011702+Nessuna+cartella&utm_campaign=VOXmail%3A2900046+MCO+Connect+-+Issue+8-+May+2023

 

 

 

MSCA: стипендії для постдоків 2023

Стипендії MSCA для постдоків, які підвищують творчий та інноваційний потенціал дослідників, що мають ступінь PhD і бажають набути нових навичок шляхом підвищення кваліфікації, міжнародної, міждисциплінарної та міжгалузевої мобільності.

Програма також заохочує працювати над дослідницькими та інноваційними проектами в неакадемічному секторі, відкрита для бажаючих реінтегруватися до Європи, для тих, хто був переміщений внаслідок конфлікту, а також для дослідників з високим потенціалом, які прагнуть відновити свою кар’єру в науці.

Зацікавлені мають подати заявку разом з приймаючою організацією, якою може бути університет, науково-дослідна установа, бізнес, МСП або інша організація, що базується в країні-члені ЄС або асоційованій країні програми «Horizon Europe».

Стипендії для аспірантів можуть надаватися в усіх галузях науки, включаючи дослідницькі напрямки, що охоплюються Програмою досліджень та навчання Euratom.

 

Кінцевий термін подачі заявок: 13 вересня 2023 року

Детальна інформація за посиланням:

MSCA Postdoctoral Fellowships 2023 | Marie Skłodowska-Curie Actions (europa.eu)

 

 

 

 

 

Фінансування проєктів цифрового викладання та навчання 2023

 

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надає підтримку закладам вищої освіти у впровадженні цифрового викладання та допомагає українським студентам продовжувати навчання в цифровому форматі.

DAAD підтримує програмну лінію «Україна цифрова: підтримка академічного успіху в часи кризи», за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень (BMBF).

Короткий опис профілю проєктів, що фінансуються у 2023 році, за посиланням:

https://static.daad.de/media/daad_de/pdfs_nicht_barrierefrei/infos-services-fuer-hochschulen/projektsteckbriefe/ukraine_digital_2023_kurzprofile.pdf

 

 

 

 

Економічний університет у Кракові запрошує на онлайн-стажування з інновацій у методології викладання

З 22 травня по 30 червня 2023 року «Європейська ліга професійного розвитку» разом із Економічним університетом та Малопольською школою державного управління у Кракові організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти. Стажування «Нові та інноваційні методи викладання» відбуватиметься на базі Економічного університету Кракова (Польща).

Під час стажування ви:

  • здобудете сучасні теоретичні знання;
  • опануєте новітні методики викладацької діяльності;
  • обміняєтеся досвідом із зарубіжними колегами й отримаєте нові наукові зв’язки.

Програма стажування складається з трьох модулів:

  • Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
  • Модуль 2. Європейська та польська система вищої освіти (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
  • Модуль 3. Резюме стажування: Fame Lab (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +380 (63) 333-91-52 або на сайті: https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2023/

 

 

 

 

Міжнародна літня школа розвитку у Німеччині

Студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця можуть приєднатися до Міжнародної літньої школи розвитку у Німеччині. 30 іноземних студентів, 1 компанія, 3 професори та кілька експертів зі сталого розвитку і ключових навичок для управління проєктами та командної роботи збираються разом, щоб навчитися, отримати досвід, поділитися та реалізувати концепції сталого розвитку.

Мета: вивчати, ділитися, розвивати та впроваджувати концепції сталого розвитку. Окрім роботи над реальними проєктами та отримання прибутку від віртуальних сесій і сеансів на місці, Ви працюватимете для клієнта та практикуватимете роботу в командах, щоб знайти шляхи досягнення цілей сталого розвитку. До кінця програми Ви отримаєте глибше розуміння проблем і можливостей сталого розвитку, а також практичні навички, які можна застосувати у своїй кар’єрі та особистому житті.

Коли? 26 червня – 1 липня 2023 року.

Де? Work&Play: Weiden Campus of OTH Amberg-Weiden (Weiden i.d. Opf., Німеччина) & BHS Corrugated Maschinen- und Anlagenbau GmbH (Weiherhammer, Німеччина). Проживання в прекрасному середньовічному центрі міста Вайден (Німеччина).

Вимоги:
• мова: англійська (рівень B2 відповідно до Загальноєвропейських компетенцій мовної освіти);

  • успішна участь у попередньому тестуванні.

Витрати на проживання і харчування покриває організація.

Кінцевий термін подання заявки 15 травня: www.oth-aw.de/summerschool

 

 

 

 

Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023 (онлайн)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно зі Swedish Council for Higher Education, у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національним фондом досліджень України запрошують Вас взяти участь у Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023, що відбудеться 3-4 жовтня 2023 р. в онлайн форматі. Захід має на меті зміцнення співпраці між Швецією та Україною та ознайомлення із можливостями співпраці в межах Програми ЄС Еразмус+ у сфері освіти та спільних досліджень.

Під час дводенного заходу учасники також матимуть можливість:

  • дізнатись більше про вищу освіту і дослідження в Україні та Швеції
  • створити мережеву платформу для розбудови нових партнерств
  • знайти партнерів для майбутніх спільних проєктів Еразмус+ та навчитись писати проєкти для конкурсів 2024 р.

Коли?  3-4 жовтня 2023 р.

Де? Онлайн, платформа уточнюється.

Цільова аудиторія: керівники закладів освіти та наукових установ; викладачі, дослідники та науковці, представники інших організацій, які працюють в сфері вищої освіти та науки.

Мова семінару: англійська (переклад не забезпечується).

Участь безкоштовна.

Для участі у семінарі просимо обов’язково заповнити попередню реєстрацію зацікавленності: Expression of interest – Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023. Програма семінару та форма для реєстрації будуть надіслані учасникам, які заповнили вищевказану форму протягом квітня-травня.

До участі просимо обов’язково підготувати Ваші ідеї (коротко англ.мовою – цілі, завдання, заходи, очікувані результати) для проєктів співпраці з партнерами з Швеції та ознайомитись з інформацією про Програму ЄС Еразмус+.

 

 

 

 

 

Стартувала Програма дистанційних дослідницьких грантів від ЄС без виїзду з України

 

Секретаріат EURIZON повідомив про запуск нової Програми стипендій – «Дистанційні дослідницькі гранти для українських науковців», яка спрямована на підтримку українських дослідників, роботу яких було призупинено внаслідок російської агресії.

Гранти фінансуватимуться Європейським Союзом (через проєкт «EURIZON H2020», грантовий договір 871072) для забезпечення можливості українським дослідницьким групам продовжувати наукову роботу дистанційно, виконуючи дослідницькі проєкти у співпраці з партнерами з європейських наукових організацій. Запропоновані проєкти триватимуть від 6 або 12 місяців. Дослідницькі групи можуть складатися від 2 до 5 (і більше) осіб.

Проєкти можна виконувати дистанційно з будь-якої точки України. Програма стипендій EURIZON надаватиме підтримку у формі дослідницьких грантів лише українським заявникам (не їхнім європейським партнерам).

З критеріями відбору та правилами подання заявок можна ознайомитися на порталі Indico.

Заявка повинна бути подана керівником проєкту від імені дослідницьких груп з України через онлайн-форму на порталі.

Кінцевий термін подання заявок: 8 травня 2023 року о 12:00 (СЕТ).

Повідомлення про результати процесу оцінювання: червень 2023 року.

Початок виконання проєктів: липень 2023 року.

Контакти секретаріату EURIZON WP9: applications@eurizon-project.eu

  • Greta Facile – Deutsches Elektronen-Synchrotron DESY
  • Enrico Guarini – Università degli Studi di Milano-Bicocca (UNIMIB)
  • Микола Лубів – Український науково-технічний центр (УНТЦ)

 

 

 

 

Триває прийом заявок на студентську премію Chegg.org

Триває прийом заявок на Global Student Prize 2023 для молоді! Кожен охочий може подати заявку або номінувати талановиту молодь. Кінцевий термін подання заявок і номінацій продовжено до 16 квітня 2023 року.

Глобальна студентська премія Chegg.org – це нагорода в розмірі 100 000 доларів США, що присуджується винятковому студенту, який має вплив на життя своїх однолітків і на суспільство. Премію для студентів, яка є дочірньою нагородою Global Teacher Prize, було засновано для створення нової потужної платформи, що підтримує видатних студентів у всьому світі.

На премію може податися молодь віком від 16 років, яка навчається в академічному навчальному закладі або в системі неформальної освіти. Студенти-заочники, а також студенти, які навчаються на онлайн-курсах, теж мають право на отримання премії.

Подати заявку можна на сайті премії за посиланням: https://globalteacherprize.org/pages/globalstudentprize.

 

 

 

 

 

Відкрий Європу завдяки Erasmus+

29 березня 2023 року о 18:00 (по Києву) посли європейської молоді на вебінарі «Відкрий Європу завдяки Erasmus+» розкажуть, як перетворити мрії у реальність. Мета заходу – допомогти отримати якомога більше яскравих моментів в житті та долучитись до численних можливостей, які надає Європейський Союз у рамках програми Erasmus+.

На вебінарі на онлайн-платформі Zoom ви дізнаєтесь безцінну інформація про:

– програму Erasmus+ та можливості молодіжних обмінів у рамках програми
– особистий досвід участі у молодіжних обмінах Erasmus+
– лайфхаки успішної аплікаційної заявки

Спікерки заходу:

Катерина Жданова – менеджерка індивідуальних можливостей Національного Ерасмус+ офісу в Україні.

Софія Муравйова та Анжеліка-Марія Гресс – посолки європейської молоді в Україні, учасниці молодіжного обміну від Erasmus+ “My vote”, який проходив у Данії з 5 по 16 грудня 2022 року.

Анастасія Нардєд – посолка європейської молоді в Україні, учасниця молодіжного обміну від Erasmus+ “YOUTH-LED Community Peacebuilding”, який проходив у Польші з 24 лютого по 4 березня 2023 року.

Софія Король – посолка європейської молоді в Україні, учасниця 2-х молодіжних обмінів від Erasmus+ “Career tools” та “Infographic for youth”, які проходили у Румунії та Вірменії в червні і вересні 2022 року.

Щоб потрапити на захід, потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/u762SHRLyFwVnoMm7

Дедлайн реєстрації: 28 березня о 23:59. Після реєстрації Вам обов’язково на пошту прийде підтвердження та посилання на захід.

Запрошуємо долучитися!

 

 

 

 

Уряд Казахстану надає українцям 40 державних стипендій для навчання

Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки від 14 вересня 2010 року Уряд Республіки Казахстан надає громадянам України на 2023/2024 навчальний рік 40 державних стипендій, зокрема освітні рівні «Бакалавр» – 30, «Магістр» – 10 стипендій.

До 14 квітня 2023 року Міністерство освіти і науки України  приймає документи від кандидатів на отримання державної стипендії Уряду Республіки Казахстан відповідно до вимог і переліку, визначених казахстанською стороною.

Перелік необхідних документів:

  • заява кандидата на навчання в закладах вищої освіти Казахстану встановленого зразка, заповнена друкованими літерами, з фотографією;
  • копія документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт);
  • нотаріальна засвідчена копія документа про попередній рівень освіти та додаток до нього:
  • учням шкіл – нотаріально засвідчена довідка про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя;
  • студентам, які не отримали дипломи про освіту – нотаріально засвідчений витяг із залікової книжки та нотаріально засвідчений документ про повну загальну середню освіту з додатком. Також студентам потрібно надати довідку із закладу освіти, що підтверджує їхній студентський статус (українською мовою);
  • медична довідка для тих, хто виїжджає на навчання за кордон, видану офіційним органом охорони здоров’я;
  • медична довідка про відсутність ВІЛ/СНІД, видану офіційним органом охорони здоров’я. Довідка має бути двомовною  (українська/англійська  або українською з неофіційним перекладом на англійську мову);
  • мотиваційне есе англійською мовою;
  • рекомендаційний лист англійською мовою;
  • довідка про відсутність судимості, перекладена на англійську мову і нотаріально засвідчена.

До Міністерства освіти і науки України потрібно подати пакет документів в електронній формі. Скановані документи (формат PDF) надіслати на електронну адресу: scholarshipsmon@gmail.com. У темі листа зазначити «Стипендії на навчання в Республіці Казахстан 2023-2024»Паперову форму документів кандидатам необхідно мати при собі після прибуття.

Просимо врахувати, що за вимогою казахстанської сторони успішність претендентів на отримання стипендії має бути не нижче оцінки В.

Розглядатимуть тільки документи, що оформлені відповідно до визначених вимог і надіслані до 14 квітня включно.

Контактна особа 

Міністерство освіти і науки України

Відділ академічної мобільності та взаємодії з іноземними студентами управління міжнародного співробітництва та протоколу

Маргарита Потапенко, (044) 481-32-77, scholarshipsmon@gmail.com