ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо на онлайн лекцію «Chromatin biophysics» на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty

 

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція професора кафедри хімії в Коледжі мистецтв і науки Університету Міссурі, науковця у галузі комп’ютерної біофізики та розробки ліків Dmitri Kireev – «Chromatin biophysics».

Дата та час: 23 травня о 19:00.

На лекції ви дізнаєтесь як структура та динаміка хроматину впливає на регуляцію генів і клітинні функції. Учасники отримають знання про новітні методи, які використовуються для вивчення хроматину – від мікроскопії з високою роздільною здатністю до обчислювального моделювання, а також дізнаються про їхні наслідки для розуміння клітинної біології та ролі дисфункції хроматину в захворюваннях.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/skiwj

Dmitri Kireev — має великий досвід робити у галузі комп’ютерної біофізики, розробці ліків та медико-біологічних наук, фокусуючись саме на комп’ютерному дизайні ліків. Досвід у галузі комп’ютерної розробки ліків здобув під час роботи у міжнародній фармацевтичній компанії Sanofi (м. Монпельє (Франція), де він обіймав посаду керівника відділу розробки ліків та брав участь у створенні нових лікарських засобів. У 2008 році професор Кірєєв почав працювати в Університеті Північної Кароліни в Чапел-Хілл, де його команда взяла участь у більш ніж 50 проєктах з дослідження та розробки лікарських препаратів. Також в Університеті Північної Кароліни він став співрозробником протиракового препарату MRX-2843, який розпочав клінічні випробування у 2018 році. Його дослідницька діяльність зосереджена на обчислювальній біофізиці та розробці нових підходів CADD, в результаті якої він отримав більше 100 патентів у цій галузі.

Відділ міжнародних звязків

СТИПЕНДІЇ УРЯДУ ФРАНЦІЇ 

 Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні оголошує конкурс стипендій для підтримки університетської мобільності до закладів вищої освіти Франції. Ця кампанія спрямована на студентів, які бажають навчатись у закладі вищої освіти періодом від 4 до 9 місяців. Після процесу відбору кандидатів, їм будуть надані стипендії для навчання тривалістю від 4 до 9 місяців протягом навчального року 2024-2025.

Критерії надання стипендії:

 • високий рівень академічної підготовки кандидата;
 • якісний та аргументований навчальний проєкт з обґрунтуванням професійної орієнтації;
 • володіння французькою мовою (рівень В1, В2, бажано засвідчений офіційним дипломом типу Dalf / Delf) та / або англійською мовою (сертифікований рівень), залежно від навчального проєкту та вимог приймаючого закладу. Рівень мови може бути оцінений під час співбесіди у період відбору кандидатів.

 Процедура та термін подачі документів:

1) Заповнити онлайн-формуляр для участі у конкурсі на стипендію Магістратури

2) Надіслати повний пакет документів на електронну адресу

heloise.marmousetdelataille@ifu.kiev.ua та anastasiia.olkhovyk@ifu.kiev.ua

 Подача документів на конкурс триває до п’ятниці 31 травня 2024 р. (о 23:59 год за Києвом).

Перелік необхідних документів зазначений за посиланням

https://institutfrancais-ukraine.com/etudier/bourses/master2

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Запрошуємо на 4-ту Міжнародну студентську науково-практичну конференцію «FUTURE CREATORS», що відбудеться 16 травня 2024 року у SMK коледжі прикладних наук (Вільнюс, Литва).

МЕТОЮ КОНФЕРЕНЦІЇ є представлення та обговорення можливих ідей для майбутніх продуктів або процесів, що мають відношення до будь-якої сфери суспільного життя. Молодим дослідникам різних галузей науки пропонується поділитися результатами, ідеями та баченнями прикладних досліджень про те, як створити майбутні творчі рішення, актуальні для сучасного світу. Прикладні дослідження можуть проводитися індивідуально або в команді з викладачами або представниками інших організацій. Статті, підготовлені за матеріалами конференції, що відповідатимуть вимогам, будуть опубліковані в рецензованому науковому журналі «Актуальні питання бізнесу та права», № 1, 2024. Журнал індексується в базі даних EBSCO PUBLISHING.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

 • цифрові медіа, комунікаційні та новітні медіа;
 • технології охорони здоров’я, управління охороною здоров’я та якістю життя;
 • креативні та розважальні індустрії, туризм;
 • сталий розвиток і технології;
 • технології управління знаннями та менеджмент управління;
 • авіаційний менеджмент.

ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ: ОНЛАЙН

ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ:

Публікація повинна бути підготовлена англійською або литовською мовою. Детальніше про вимоги до статей (тобто шаблон) можна дізнатися here.

ВИМОГИ ДО УСНИХ ВИСТУПІВ НА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Тривалість презентації не повинна перевищувати 10 хвилин.

Мови конференції – англійська та литовська.

Всі презентації повинні включати актуальність дослідження, мету дослідження, методи дослідження, дані та результати досліджень, висновки досліджень.

Реєстрація на конференцію: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjXM9pTdxASj4Z1lzNPsl1MNcOiK9JbHpzodbyQyJ13IN0Hg/viewform

Кінцевий термін  подання статей: 01/05/2024

Статті можна подавати за адресою: studentconference@smk.lt

Кінцевий термін подання рецензій на статті: 20/05/2024

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Програма грантів на мікро подорожі для українських науковців

Від імені неурядової організації #ScienceForUkraine, яка підтримує українських вчених перед надзвичайними викликами, у співпраці з кафедрою біомедичної інформатики школи медицини університету Колорадо пропонуємо взяти участь у  спеціальній програмі грантів на мікро подорожі (далі Special MTG ) для науковців, пов’язаних з українськими університетами, які планують взяти участь у 37th European Immunogenetics and Histocompatibility Conference (EFI 2024), яка відбудеться в Женеві, Швейцарія, 20-23 травня 2024 року.

 

 • Дедлайн подачі: 8 квітня 2024
 • При подачі, будь ласка, вкажіть, що Ви подаєте заявку на  Special MTG для участі в EFI 2024
 • Результати будуть оголошені в кінціквітня 2024
 • Special MTG не буде впливати на стандартні MTG заявки на інші події
 • У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся info@scienceforukraine.eu
 • Більш детальна інформація про гранти на мікро подорожі https://scienceforukraine.eu/mtg

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

3-місячна програма змішаного навчання для українських дослідників FAU SCI FI 2024, Німеччина

Команда проєкту PACT4Ukraine (Piloting an Academic Corridor in Teaching and Learning for Ukraine), що реалізовується в Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg, надає можливість українським дослідникам взяти участь на спеціальних умовах у Програмі FAU SCI FI 2024.

From Scientists to Innovators for Industry (SCI FI) – це 3-місячна програма змішаного навчання, що складається з онлайн-модулів (7 базових модулів та 5 тематичних модулів), вебінарів, менторських сесій. Програма спрямована на отримання знань, що стануть у пригоді науковцям, які планують здійснити перехід від академічних досліджень до роботи у фармацевтичній та медичній галузях (прим. програма має загальний характер та стосується усіх наукових напрямків, дотичних до медичної та фармацевтичної галузі).

FAU надає п’ять повністю профінансованих слотів для українських дослідників на повну програму (у тому числі участь у двох зустрічах в Маастрихті та Гданську), а також безкоштовну участь у спрощеній програмі без обмеження кількості учасників.

Тривалість програми: 23 серпня 2024 – 4 грудня 2024

Останній термін подачі заявки: 31 травня 2024

Більш детальна інформація на сайті: https://www.knu-fau-alliance.fau.de/2024/03/25/fau-sci-fi-programme-2024-opportunities-for-ukrainian-researchers/

Також звертаємо увагу, що 8 квітня 2024 року відбудеться інформаційний вебінар, на якому можна буде дізнатися більше про програму FAU SCI FI 2024.

Для участі у вебінарі необхідна попередня реєстрація за посиланням:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUtcOuqqjMsHdR8n4KmUBj1dmiSJcFwdNCN#/registration

З повагою,

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ

21-22 БЕРЕЗНЯ 2024

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: “Світ наукових досліджень. Випуск 28”

Організатори конференції: Громадська організація “Наукова спільнота”(Україна) та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu), м.Ополе, Польща.

Дата проведення 21-22 березня 2024 року.

Прийом матеріалів на  електронну пошту economy-confer@ukr.net до 21.03.2024 р. включно.

Форма участі: дистанційна

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Тривалість конференції 18 годин участі (21-22 березня 2024 р.) 0,6 ECTS credits.

За результатами конференції будуть видані електронні та друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print).

Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Приймаються наукові статті та тези написані українською та англійською мовами.

Планується робота за наступними спрямуваннями:

 1. Економічні науки;
 2. Інформаційні системи і технології;
 3. Педагогічні науки;
 4. Психологічні науки;
 5. Юридичні науки;
 6. Історичні науки;
 7. Філософські науки;
 8. Культурологія;
 9. Філологічні науки;
 10. Мистецтвознавство;
 11. Географічні науки;
 12. Національна безпека;
 13. Соціологічні науки;
 14. Політичні науки;
 15. Фізичне виховання та спорт;
 16. Державне управління;
 17. Соціальні комунікації;
 18. Медичні науки;
 19. Фармацевтичні науки;
 20. Ветеринарні науки;
 21. Сільськогосподарські науки;
 22. Хімічні науки;
 23. Біологічні науки;
 24. Геологічні науки;
 25. Фізико-математичні науки;
 26. Технічні науки;
 27. Архітектура;
 28. Військова справа

Збірники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Всі роботи учасників будуть розміщені посекційно на сайті конференції  www.economy-confer.com.ua. Також усі збірники (з 2010 по 2023 рік) в PDF знаходяться на сайті в розділі Архів http://www.economy-confer.com.ua/?go=price_list

Детальніше з умовами участі в науковій конференції Ви можете ознайомитись на сайті http://www.economy-confer.com.ua, а також в файлі Запрошення прикріпленому на сторінці.

 

ЗАПРОШЕННЯ

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

British Embassy Kyiv оголошує конкурс малих проєктів!

Програма зосереджена на:

▪️ Роботі із вразливими групами населення на політичному рівні для забезпечення інклюзії, просування прав людини, питання кліматичної та екологічної безпеки, не охоплених більшими програмами.

▪️ Підтримці реінтеграції окупованих територій, забезпеченні співпраці між державними інституціями, громадянським суспільством та міжнародними партнерами, аби подолати наслідки окупаційної політики.

Докладніше про участь та умови конкурсу: https://www.gov.uk/government/news/all-for-proposals-under-ukraine-small-projects-fund-2024-2025

⏰ Пропозиції мають бути надіслані до посольства Великої Британії в Києві  Kyiv.Projects@fcdo.gov.uk  до 17:00 за київським часом 15 березня 2024 року. У темі листа вкажіть ім’я учасника. Ми прагнемо оцінити пропозиції до середини квітня. Затверджені проєкти розпочнуть роботу до кінця травня 2024 року.

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

XVII Міжнародна конференція Захід-Схід 2024, Польща

Варшавський медичний університет, медико-стоматологічний факультет запрошує взяти участь у XVII Міжнародній конференції Захід-Схід 2024, яка відбудеться 26 квітня 2024 року.

УМОВИ УЧАСТІ:

 • Кінцевий термін подання тез: 15 березня 2024 року. Роботи, подані після цього терміну, не приймаються.
 • Тези доповідей необхідно надіслати на електронну адресу: zachodwschod2024@wum.edu.pl
 • Кінцевий термін повідомлення щодо прийняття або неприйняття роботи: 28 березня 2024 року.
 • Мови доповіді: польська та англійська.
 • Робота не повинна бути раніше опублікована або представлена.
 • Автор вказує форму оформлення доповіді (стендовий або усний виступ), остаточна форма доповіді буде підтверджена після того, як рецензенти приймуть рішення про кваліфікацію даної роботи.

Доповідь повинна містити:

 • Назва
 • Прізвища та імена всіх авторів
 • Прізвище та ім’я особи, що представляє
 • Форма подання
 • Приналежність до автора/співавтора/співавторів – будь ласка, вкажіть повну офіційну назву установи, яку представляє автор та кожен із співавторів, місто, країну
 • Зміст тез, які повинні містити основні дані про дослідження: мета, методологія, результати та висновки (не більше 250 слів)
 • Ключові слова (максимум 5 слів)

Кожна подана доповідь буде оцінюватися Науковим комітетом.

Подання тез доповіді здійснюється за згодою всіх співавторів.

Особа, яка надсилає тези, автоматично вноситься як особа для листування.

Рецензенти:

Д.мед.н., професор Kazimierz Szopiński

Д.мед.н.Piotr Regulski

Д.мед.н. Izabela Strużycka

Д.мед.н., професор Izabela Strużycka

д-р Maciej Janiszewski

Сайт Варшавського медичного університету

https://wls.wum.edu.pl/

За інформацією відділу міжнародних звязків

 

 

 

 

Цикл вебінарів про актуальні питання дитячого здоровʼя для українських педіатрів, Торонто (Канада)

 

Українська педіатрична програма стипендій однієї з найпотужніших у світі дитячих лікарень-Університетської лікарні  Sick Kids Hospital (Торонто, Канада)  – організовує серію вебінарів для українських лікарів з критичних тем педіатричної допомоги.

Семінари розпочнуться 7 березня 2024 року.

Тематика:

робота з гострим стресом, депресією і тривожністю у дітей

реабілітація після ураження мозку та фізичних травм

робота з гострим і хронічним болем у дітей

психологічна робота з опіковими пацієнтами

особливості організації послуг для роботи з опіками

принципи навчання середнього медичного персоналу для роботи з опіками

Запрошуємо лікарів і медичних сестер/братів до участі!

Слухачам буде забезпечено синхронний український переклад.

Після кожної лекції також буде відведено час для запитань і відповідей аудиторії.

Реєстрація за посиланням: linktr.ee/sickkids_upfp

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Наукова конференція для студентів від Тбіліського державного медичного університету

Тбіліський державний медичний університет запрошує студентів НМУ взяти участь у міжнародній науково-дослідницькій конференції з охорони здоров’я, присвяченій викликам 21 століття в медичній сфері.

Конференція відбудеться в перший тиждень червня, з тривалістю  5-6 днів.

Студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця мають можливість виступити онлайн.

Для участі у конференції необхідно подати тези доповіді по науковому дослідженню, яке наразі проводиться студентом.

Тези приймаються на ел. адресу intdep@nmu.ua (Тема листа: Наукова конференція ТДМУ, Грузія, ПІБ учасника) до 01 травня 2024 року.

Вимоги до тез ТУТ

https://www.scribbr.com/apa-style/format/

Студенти можуть брати участь у конференції як доповідачі, так і як слухачі.

Мова доповіді – англійська.

По закінченню всі учасники отримують сертифікат участі від Тбіліського державного медичного університету.

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

Стипендії імені Фулбрайта (США) для навчання, стажування і проведення дослідження

За сприяння Київського офісу Інституту Міжнародної Освіти (IIE) оголошується початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2025–2026 академічний рік.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО

 • FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM:

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

Документи приймають до 16 травня 2024 року.

ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ

 • FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM:

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

Термін подання документів – 1 листопада 2024 року.

ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ

 • FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM:

Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

Термін подання документів – 15 жовтня 2024 року.

Більше деталей щодо умов конкурсу, подачі заявки та перелік необхідних документів на сайті: https://fulbright.org.ua

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

Стипендія від Баварського академічного центру Центральної, Східної та Південно-Східної Європи БАЙХОСТ (BAYHOST)

Запрошуємо взяти участь у новій стипендіальній програмі від  Вільної землі Баварія на курси німецької мови у вищих навчальних закладах Баварії у 2024 році.

Опис програми

Студенти, аспіранти та молоді науковці з Албанії, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Косово, Чорногорії, Північної Македонії, Сербії, Словенії та України, які володіють німецькою мовою щонайменше на рівні В1, мають право подати заявку на гранти з вивчення німецької мови в літній школі у баварському вищому навчальному закладі. Кандидати повинні бути громадянами однієї з перерахованих країн.

Академічні вимоги

На момент подачі заявки заявники повинні бути зараховані до однієї з відповідних країн для навчання або працювати в академічній сфері та вже закінчити принаймні 2 повних семестри у вищому навчальному закладі та мати можливість підтвердити це оцінками.

Тривалість

приблизно 4 тижні (тривалість курсу)

Вартість стипендії

Стипендії на курси в Баварії включають плату за навчання, проживання та харчування.

Кінцевий термін подання заявок – 21 березня 2024 року.

Заявки необхідно подавати виключно через онлайн-форму.

Для отримання додаткової інформації про форми заявки та процедуру, будь ласка, відвідайте веб-сайт: https://www.uni-regensburg.de/bayhost/english-1/bayhost/english/scholarships/language-courses-in-bavaria/index.html

Сторінка на facebook

https://www.facebook.com/people/Bayhost/100050878585503/

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

Запрошуємо на онлайн лекції «International Patent System: Patent Process and Requirements», «How to Write Good Research Proposals», «Using Generative Artificial Intelligence in Everyday Life», «Introduction To Statistical Learning And Applications To Neuroscience» на міжнародній освітній платформі

Ukraine Global Faculty

           На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty в січні-лютому 2024 року відбудуться лекції за участі найкрутіших спікерів міжнародного рівня. Безкоштовна участь, спілкування зі спікерами через Q&A Chat під час живої трансляції, сертифікати про участь, запис лекцій з цілодобовим доступом.

️ Онлайн лекція партнера, зареєстрованого патентного повіреного у Foley Hoag LLP (Boston, MA, USA), який входить до рейтингу Найкращих адвокатів Америки (патентне право), PhD, JD Alexander Akhiezer– «International Patent System: Patent Process and Requirements».

Дата та час – 25 січня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – https://1ll.ink/q3syF

️ Онлайн лекція професора екології та еволюції, радника декана факультету математики та природничих наук Університету Осло (Норвегія) Nils Chr. Stenseth – «How to Write Good Research Proposals».

Дата та час – 08 лютого 2024 о 18:00

Лінк на реєстрацію – https://1ll.ink/SAc4s

️ Онлайн воркшоп інвестора, підприємця, експерта з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансового радника засновника Web3-університету професій майбутнього “Learn to Earn Global”, засновника блокчейн-платформи «Amsets» Michael Patsan – «Using Generative Artificial Intelligence in Everyday Life».

Дата та час – 12 лютого 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – https://1ll.ink/DpWoX

️ Онлайн лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інститут системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп’ютерної нейронауки Soledad Gonzalo Cogno – «Introduction To Statistical Learning And Applications To Neuroscience».

Дата та час – 19 лютого 2024 о о 19:00

Лінк на реєстрацію – https://1ll.ink/dlbLI

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ

24-25 СІЧНЯ 2024

24-25 січня відбудеться Міжнародна мультидисциплінарна наукова інтернет-конференція «Світ наукових досліджень. Випуск 26». Організатори заходу – громадська організація «Наукова спільнота» з України та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu) з Польщі. Тривалість конференції 18 годин участі (24-25 січня) – 0,6 кредитів ЄКТС. Наукові статті та тези приймаються до 24 січня.

Робота конференції відбуватиметься за 28 напрямами:

– економічні науки

– інформаційні системи і технології

– педагогічні науки

– психологічні науки

– юридичні науки

– історичні науки

– філософські науки

– культурологія

– філологічні науки

– мистецтвознавство

– географічні науки

– національна безпека

– соціологічні науки

– політичні науки

– фізичне виховання та спорт

– державне управління

– соціальні комунікації

– медичні науки

– фармацевтичні науки

– ветеринарні науки

– сільськогосподарські науки

– хімічні науки

– біологічні науки

– геологічні науки

– фізико-математичні науки

– технічні науки

– архітектура

– військова справа

За результатами конференції учасники отримають електронні, друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print). Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Збірники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Наукові статті та тези українською та англійською мовами приймаються до 24 січня включно за електронною адресою: economy-confer@ukr.net

Детально про умови участі.

Сайт конференції

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

 

Програма обмінів для українських викладачів очікує на анкети

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культуриОфіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти оголошують про початок анкетування для участі в програмі «BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів».

Програмою передбачені візити учасників програми до університетів США тривалістю 1 місяць, під час яких українські викладачі зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративну політику та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей.

До участі у конкурсі запрошуються викладачі наступних академічних галузей:

 • вирішення конфліктів та досліджень миру
 • інформаційні технології
 • ментальне здоров’я
 • педагогіка та містобудування

Кінцевий термін подання анкет – 21 січня 2024 року.

Детальніше про програму.

Подати анкету.

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Запрошуємо на онлайн-конференцію з актуальних питань науки, освіти та технологій

29 грудня у м. Тампере (Фінляндія) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання науки, освіти та технологій в Україні та світі». До участі запрошуються вчені, викладачі, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти.

Охочим взяти участь у конференції, необхідно включно по 29 грудня 2023 року надіслати на е-mail організаційного комітету: tampere.conf@gmail.com або nauka.conf@ukr.net:

– тези;

– квитанцію про оплату;

відомості про авторів.

Учасники конференції отримають збірник матеріалів та сертифікат із зазначенням загальної кількості академічних годин: 12 год (0,4 кредиту ECTS).

Детальна інформація про конференцію.

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культуриОфіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”.

“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” передбачає візити учасників до університетів США тривалістю 1 місяць, під час якого українські викладачі та викладачки зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей. Більшість українських викладачів здійснюватимуть візити впродовж осіннього семестру 2024 року. В окремих випадках, викладачі зможуть поїхати у приймаючі інституції навесні чи влітку 2024 року. Очікується, що викладачі та викладачки після повернення в Україну, збагативши свій досвід у сфері викладання та проведення досліджень, зможуть допомогти вирішити труднощі, з якими зіткнулися українські освітні інституції у зв’язку з війною, та підсилити зусилля України у відбудові. В рамках зусиль, спрямованих на підтримку ревіталізації України, “BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів” має на меті сприяти взаєморозумінню, підсилити академічні зв’язки та контакти між професійними спільнотами у Сполучених Штатах Америки та Україні.

Викладачі таких академічних галузей можуть брати участь у конкурсі : вирішення конфліктів та досліджень миру, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка та містобудування.

Подати анкету для участі в програмі мають право кандидати, які:

– є громадянами України та проживають на території України на момент подання анкети;

– є викладачами або науковими співробітниками, що працюють на повну зайнятість, та мають – щонайменше два роки досвіду роботи в університеті;

– вільно володіють розмовною та письмовою англійською мовою;

– демонструють бажання повернутися в Україну після завершення візиту;

– мають право отримати неімміграційну візу J-1 для учасників програм обміну з США.

Перевага надаватиметься кандидатам, які:

– є лідерами або мають потенціал стати лідерами у своїх університетських спільнотах;

– є вмотивованими та відданими викладачами чи науковими співробітниками, готовими до -розробки нових навчальних матеріалів, курсів та програм, які сприятимуть зміцненню спроможності України готувати фахівців у критично важливих галузях;

– мають великий потенціал розвивати тривалу співпрацю з академіками у США.

Кінцевий термін подання анкети — 29 грудня 2023 року.

Подати анкету можна за посиланням: https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP

Cтежте за новинами програми на наших сторінках у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/bridgeusaukraine/

Instagram: https://www.instagram.com/bridgeusauafp/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/

E-mail: uafp@americancouncils.org

“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” фінансується Бюром у справах освіти і культури Державного департаменту США, із залученням додаткового фінансування приймаючих університетів США. Програма адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України пропонує закладам освіти взяти участь у конкурсах Програми ERASMUS+  

            З метою посилення спроможності закладів освіти функціонувати в умовах воєнного стану, продовження інтеграції української освіти в європейський освітній простір, виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄC, імплементацію дорожньої карти європейської інтеграції України у сферах освіти і науки до 2027 року, затверджену наказом МОН від 11 грудня 2023 р. № 1501, пропонуємо закладам освіти взяти участь у конкурсах Програми ERASMUS+ за різними напрямами і типами проектів відповідно до пріоритетів, що додаються.

При підготовці заявок за напрямом КА2 “Розвиток потенціалу вищої освіти”, strand 1 (Сприяння доступу до співпраці у сфері вищої освіти / Fostering access to cooperation in higher education) та strand 2 (Партнерство для трансформації вищої освіти/ Partnerships for transformation in higher education) просимо неодмінно враховувати регіональні пріоритети, визначені додатком 1. Проектні заявки за напрямом КА2 “Розвиток потенціалу вищої освіти”, strand 3 (Проекти для структурної реформи / Structural reform projects), де Міністерство освіти і науки України виступає партнером, мають обов’язково враховувати також національні пріоритети, визначені додатком 2.

З метою отримання підтримки від Міністерства освіти і науки України за проектами напрямів: КА2 “Розвиток потенціалу вищої освіти” (Strand 3) – структурні проекти, КА2 “Розвиток потенціалу вищої освіти” (Strand 2) – спільні проекти, координатор проектної команди має до кінця дня 14 січня 2024 року обов’язково заповнити Google форму за посиланням (https://cutt.ly/awS6w0ZX) та надіслати короткий опис проектної заявки (мета, завдання, напрями діяльності та очікувані результати, інновації та запланований вплив на індивідуальному, інституційному, місцевому та національному, системному рівнях, відповідність проектної заявки регіональним і національним пріоритетам, запланований склад партнерства структурного / спільного проекту) до МОН через систему АСКОД або на електронну адресу org@mon.gov.na.

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Конкурс “Розбудова потенціалу професійної освіти” (CBVET-2024)

 

Міжнародна конференція «Integrity, Open Science and Artificial Intelligence in Academia and Beyond: Meeting at the Crossroads» (15.12.2023 р., онлайн)

 

13-та конференція з судово-медичної і антропологічної генетики та лекції клініки Майо з індивідуальної медицини, Спліт, Хорватія

17-20 червня 2024 р.

 Кінцевий термін подання тез:                        Онлайн регістрація до:

 15 березня 2024 року                                                31 березня 2024

Міжнародне товариство прикладних біологічних наук, клініка Майо та лікарня Св. Катерини в партнерстві з Американською академією судових наук оголошують про 13-ту конференцію ISABS з прикладної генетики та лекції клініки Майо з трансляційної медицини, яка відбудеться у Спліті, Хорватія, 17-20 червня 2024 р.

Теми судової та антропологічної генетики

◉ Застосування на основі геному в криміналістиці

◉ Судово-медичне фенотипування ДНК

◉ Судово-медичні бази даних ДНК

◉ Генетичний аналіз криміналістичного нелюдського матеріалу

◉ Судова та порівняльна генетика

◉ Аналіз ДНК жертв масових катастроф

◉ Законодавство, що стосується баз даних ДНК

◉ Розтин ДНК у випадках нез’ясованої смерті

◉ Стародавня ДНК

◉ Історія міграції

◉ Генетична адаптація

◉ Судово-генетична генеалогія

Теми трансляційної медицини

◉ Секвенування повного геному для точної медицини

◉ Молекулярна діагностика: сучасні технології та застосування

◉ Найкращі практики трансляційної та персоналізованої медицини

◉ Глікозилювання білка в діагностиці та терапії

◉ Регенеративна медицина

◉ Трансляційна медицина

◉ Клітинна терапія

◉ Генна терапія

◉ Фармакогеноміка

◉ Епігенетика

◉ Імунотерапія

◉ Вакцинація дендритних клітин

◉ Тканинна інженерія

◉ Штучний інтелект у клінічній медицині

ПОДАННЯ ТЕЗ   https://isabs.hr/guidelines-for-on-line-abstract-submission/

ОНЛАЙН РЕГІСТРАЦІЯ  https://isabs.hr/registration-information/

Більше інформації на сайті: https://isabs.hr/

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

Запрошуємо на онлайн лекції «Neural Population Codes And Decoding» на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty

️ На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інститут системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп’ютерної нейронауки Soledad Gonzalo Cogno – «Neural Population Codes And Decoding».

Дата та час: 12 грудня о 19:00.

Друга лекція про нейронні дані, під час якої спікер продовжить розгляд концепції нейронного коду в окремих клітинах для популяційних кодів. Також вона розгляне підходи, які використовуються в науці для ідентифікації та кількісної оцінки популяційних кодів.

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь: https://is.gd/UdL2kO

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерство освіти і науки України та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Soledad Gonzalo Cogno — керівниця дослідницької групи в Інституті системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, де вона очолює лабораторію нейронної динаміки та обробки даних. Отримала ступінь бакалавра з фізики в Інституті Бальсейро (Аргентина) і там же захистила докторську дисертацію з обчислювальної нейронауки. Пізніше вона працювала та навчалася в лабораторії Мей-Брітт Мозер та Едварда Мозера, лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини 2014 року.

Досліджує, як активність окремих нейронів координується на рівні нейронної мережі, і як ця координація впливає на пізнання та поведінку людини. Для реалізації своєї наукової мети вона поєднує свій досвід у галузі комп’ютерної нейробіології з найсучаснішими методами фіксації великих популяцій нейронів.

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ БАКАЛАВРАТУ ТА ФУНДАМЕНТАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ 2024 ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Шановні студенти!

Відділ міжнародних зв’язків НМУ імені О.О. Богомольця запрошує вас взяти участь в Міжнародній конференції бакалаврату та фундаментальної хірургії (INUGSC), яка відбудеться 24-25 лютого 2024 року за сприяння Хірургічного товариства Університетського коледжу Лондона (UCL). INUGSC – це найбільша хірургічна конференція Великобританії, яка є дуже повчальною та корисною для студентів  медичних ВНЗ.

Тема iNUGSC 2024 — «Хірургія: всім, для всіх?»

Будуть  досліджуватися наступні питання:

 • Хірургічні досягнення, які розширюють доступ до медичної допомоги по всьому світу.
 • Важливість міжнародної співпраці для хірургічних інновацій.
 • Переваги та перешкоди для різноманітних хірургічних бригад.

На конференції будуть виступати всесвітньо відомі спікери та проводитимуться інтерактивні семінари.

Конференція буде проходити як очно, так і транслюватиметься онлайн..

Ціни на квитки будуть оприлюднені незабаром.

Конференція проходитиме англійською мовою.

Якщо ви бажаєте зареєструватися та отримати більш детальну інформацію, включаючи продаж квитків і лінію доповідачів,  будь ласка, напишіть на ел. адресу rita.mansour.21@ucl.ac.uk

Щоб заохотити міжнародних делегатів, організатори пропонують  знижку 20% на онлайн-квитки для кожних п’яти студентів, які зареєструються. Більш детальну інформацію про цей стимул буде опубліковано разом з інформацією про продаж квитків.

Для отримання оновленої інформації та матеріалів для реклами, підпишіться на Instagram: @inugsc.ucl

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

АКАДЕМІЧНІ СТИПЕНДІАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ДОСЛІДЖЕНЬ ЩОДО ВІЛ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ КАНДИДАТІВ – 2024: НАВЧАННЯ У США

Відділ міжнародних зв’язків НМУ імені О.О. Богомольця за сприяння Українського інституту політики громадського здоров’я пропонує до вашої уваги можливості навчання у 2024/2025 році в США для представників науково-викладацького складу та здобувачів ІІ та ІІІ рівнів вищої освіти.

Прийом заявок відбувається у двох Академічних стипендіальних програмах з досліджень щодо ВІЛ. Відібрані учасники пройдуть теоретичну підготовку (епідеміологія, біостатистика, дизайн досліджень тощо) у Школі громадського здоров’я SUNY в Олбані, штат Нью-Йорк.

Академічна курсова робота супроводжуватиметься стажуванням в Департаменті охорони здоров’я штату Нью-Йорк для набуття практичного досвіду в дослідженнях.

Стажери матимуть можливість отримати грант для фінансування своєї дослідницької пропозиції!!!

ОПИС ПРОГРАМИ (Укр)

ОПИС ПРОГРАМИ (Англ)

Резюме та короткий мотиваційний лист кандидати можуть відправляти на ел. адресу: dumchev@uiphp.org.ua

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦIЯ

14-15 ГРУДНЯ 2023

Шановні колеги науковці та студенти!

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції на тему: “Світ наукових досліджень. Випуск 25”

Організатори конференції: Громадська організація “Наукова спільнота”(Україна) та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu), м.Ополе, Польща.

Дата проведення 14-15 грудня 2023 року.

Прийом матеріалів на  електронну пошту economy-confer@ukr.net до 14.12.2023 р. включно.

Форма участі: дистанційна

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Тривалість конференції 18 годин участі (14-15 грудня 2023 р.) 0,6 ECTS credits.

За результатами конференції будуть видані електронні та друковані збірники та сертифікати учасників (іменні сертифікати кожному автору та співавтору). Збірникам конференції присвоюється міжнародний номер ISSN 2786-6823 (print).

Видання включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (Research Bib).

Приймаються наукові статті та тези написані українською та англійською мовами.

Планується робота за наступними спрямуваннями:

 1. Економічні науки;
 2. Інформаційні системи і технології;
 3. Педагогічні науки;
 4. Психологічні науки;
 5. Юридичні науки;
 6. Історичні науки;
 7. Філософські науки;
 8. Культурологія;
 9. Філологічні науки;
 10. Мистецтвознавство;
 11. Географічні науки;
 12. Національна безпека;
 13. Соціологічні науки;
 14. Політичні науки;
 15. Фізичне виховання та спорт;
 16. Державне управління;
 17. Соціальні комунікації;
 18. Медичні науки;
 19. Фармацевтичні науки;
 20. Ветеринарні науки;
 21. Сільськогосподарські науки;
 22. Хімічні науки;
 23. Біологічні науки;
 24. Геологічні науки;
 25. Фізико-математичні науки;
 26. Технічні науки;
 27. Архітектура;
 28. Військова справа

Збiрники та сертифікати міжнародної наукової конференції будуть надісланi учасникам в електронному вигляді через 7-10 днів та у друкованому вигляді через 14 днів після дати проведення конференції.

Всі роботи учасників будуть розміщені посекційно на сайті конференції  www.economy-confer.com.ua. Також усі збірники (з 2010 по 2023 рік) в PDF знаходяться на сайті в розділі Архів http://www.economy-confer.com.ua/?go=price_list

Детальніше з умовами участі в науковій конференції Ви можете ознайомитись на сайті www.economy-confer.com.ua, а також в файлі Запрошення прикріпленому на сторінці.

ЗАПРОШЕННЯ

 Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

ВЕБІНАРИ З КАРДІОТОРАКАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ 2024

Відділ міжнародних зв’язків НМУ імені О.О. Богомольця пропонує долучитися  до вебінарів  з кардіоторакальної хірургії для студентів-медиків і лікарів додипломної підготовки з усього світу.

Цей інноваційний веб-серіал із шести частин надасть студентам можливість дізнатися більше про кардіоторакальну хірургію та навчитися безпосередньо від досвідчених хірургів, ординаторів та лікарів з усієї Європи.

ПРОГРАМА ВЕБІНАРІВ

Більше інформації за посиланням: https://www.eacts.org/educational-events/programme/next-gen-webinar-1/

 

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

Відкрито прийом заявок на участь у стипендіальній програмі від Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

Метою нової стипендіальної програми «Україна майбутнього» є підтримка університетів в Україні та надання можливості молодим ученим зробити внесок у відбудову України та її наукового ландшафту. До участі запрошуються випускники ЗВО, аспіранти та докторанти.

Програмою передбачено фінансування дослідницького перебування (1-6 місяців) у державному або визнаному державою ЗВО Німеччини чи неуніверситетському науково-дослідному інституті, яке здійснюється у координації з науковим керівником/науковцем у Німеччині.

Початок фінансування –  березень 2024 року.

Заявки необхідно подати щонайменше за три місяці до запланованого дослідницького перебування.

Вимоги до кандидатів та умови отримання грантів:

www.daad.de/extrainfo

Реєстрація кандидатів:

База стипендій – DAAD Україна (daad-ukraine.org)

                                                                             Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Програма обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) 2024-2025

Державний департамент США оголошує відкритий конкурс для участі у 2024-2025 академічному році у програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program). Учасників програми обиратимуть за наступними критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

Фіналісти програми Global UGRAD будуть навчатися протягом одного академічного семестру без отримання ступеню в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями, отримають можливість інтенсивного вивчення англійської мови, якщо це необхідно, та братимуть участь у волонтерській діяльності, семінарах з професійного розвитку та заходах з культурного збагачення.

Процес подання заявок

Для участі у програмі Global UGRAD приймаються анкети ЛИШЕ в електронній формі. Кандидатам необхідно зареєструватися на сайті: https://webportalapp.com/sp/ugrad_student_application_2024 щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у програмі. Кандидати зможуть заповнити свою анкету, а також відправити рекомендаційні листи та інші документи онлайн. Неповні анкети, а також анкети, подані після 15 грудня 2023 року, розглядатися не будуть.

Будь ласка, уважно прочитайте всі інструкції та інформацію, перш ніж заповнювати заявку, і перегляньте всі поля, перш ніж надсилати онлайн заявку. Заявку можна зберегти та відправити пізніше, але до дати дедлайну. Усі поля в заявці повинні бути заповнені англійською мовою.

Вимоги до кандидатів та умови проведення конкурсу – https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/

Кінцевий термін подання заявки

Прийом анкет на програму Global UGRAD 2024-2025 починається 1 листопада 2023 року та закінчується 15 грудня 2023 року о 18:00 за київським часом через централізовану онлайн систему організації World Learning.

Анкети, надіслані після кінцевого терміну подання або неповні анкети не розглядатимуться.

Кандидат зобов’язаний запитувати всі академічні документи та рекомендації вчасно, щоб отримати їх до кінцевого терміну подання заявок.

Контактна електронна адресаKyivUGRAD@state.gov
Telegram-бот: https://t.me/UGRAD_Ukraine_bot

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

УРЯД УГОРЩИНИ НАДАЄ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ У 2024/2025 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

          Угорською стороною відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та Міністерством закордонних справ і торгівлі Угорщини про співробітництво за стипендіальною програмою Угорщини «Stipendium Hungaricum» на 2023-2025 роки оголошено про приймання заявок на навчання громадян України за бакалаврськимимагістерськими та аспірантськими програмами в Угорщині на 2024/2025 навчальний рік.

Термін подання заявок – 15 січня 2024 року.

Подання заявки 

Кандидати на отримання стипендій мають пройти обов’язкову реєстрацію в онлайн-системі «Tempus Public Foundation» за покликанням. Після реєстрації та створення особистого кабінету кандидати на отримання стипендій отримають доступ для подання заявок і завантаження необхідних документів.

З детальною інформацією та інструкцією з онлайн-подання заявок можна ознайомитися на вебсайті.

Заявки на отримання стипендії та усі документи, завантажені до онлайн-системи «Tempus Public Foundation», також необхідно надіслати до Міністерства освіти і науки України на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com. У темі листа потрібно зазначити «Стипендії на навчання в Угорщині – 2024».

Контактна особа від Міністерства освіти і науки України: Світлана Погукаєва, відділ академічної мобільності та взаємодії з іноземними студентами Управління міжнародного співробітництва та протоколу Міністерства освіти і науки України.

Адреса: проспект Берестейський, 10, місто Київ, 01135, тел. (044) 481-32-79

Електронна пошта: scholarshipsmon@gmail.com.

 

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Уряд Швейцарії оголошує федеральні стипендії для українських дослідників та науковців

Освітні можливості у Швейцарії для українців та українок

Прийом заявок на 2024-2025 навчальний рік відкрито!

Уряд Швейцарії оголошує федеральні стипендії для українських дослідників та науковців:
Дослідницькі стипендії (Research scholarships)
Стипендії для здобувачів наукового ступеня доктора наук (PhD scholarships)
Стипендії для постдокторантів (Postdoctoral Scholarships)

Це ваша можливість безкоштовно навчатися  у державних університетах, федеральних  інститутах та університетах прикладних наук Швейцарії.

Вимоги до кандидатів та умови проведення конкурсу – https://bit.ly/3P2m6AC

Прийом заявок в Україні проводить посольство Швейцарії. Отримати аплікаційні документи та відповіді на питання щодо проведення конкурсу можна, написавши на пошту  kyiv@eda.admin.ch
Тема листа – Swiss Government Excellence Scholarships

⏰ Дедлайн подачі документів – 10 грудня 2023 року.

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

Оголошується конкурс заявок на отримання гранту від Університету Гранада для викладачів та аспірантів

Відділ міжнародних зв’язків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця оголошує конкурс заявок на отримання гранту від Університету Гранада (Іспанія) для викладачів та аспірантів у рамках міжнародного проєкту з кредитної мобільності ERASMUS+ (2022-2025). Заявки приймаються до 08 грудня 2023 року.

Категорія учасників на отримання гранту від Університету Гранада (УГР):

 • професорсько-викладацький склад – 1 стипендія
 • аспіранти – 1 стипендія.

Форма участі

 • професорсько-викладацький склад:

а) стажування – проходить на кафедрах/факультетах УГР або проводяться Тижні міжнародних стажувань і Тижні наукового розвитку.

Для проходження стажування на кафедрах/факультетах необхідно зв’язатися із колегами від УГР та узгодити з ними робочу програму за посиланням.

Тижні міжнародного стажування УГР організовує кожного року. Деталі за посиланням.

або

б) викладання – можливість викладати (мінімум 8 годин) в УГР будь-яку дисципліну/предмет (необхідно надати лист підтримки від кафедри УГР).

Послідовність процедури та список необхідних документів за посиланням.

 • Аспіранти:
 • написання наукової роботи;.

Тривалість мобільності:

 • професорсько-викладацький склад – 5 днів + 2 дні на дорогу в обидва напрями (необхідно перевірити календар Університету Гранада, щоб уникнути святкових днів);
 • аспіранти – 3 місяці.

Місце проведення: Університет Гранада (Іспанія)

Період мобільності: до 31 липня 2025 р.

Мова спілкування: англійська (рівень В2 і вище)

Перелік необхідних документів для відбору:

 1. Резюме (формат Europass)  (заповнюється англійською)
 2. Сертифікат володіння англійською мовою (рівень В2 та вище)
 3. Фотокопія закордонного паспорта
 4. Мотиваційний лист (українською та англійською мовами)
 5. Лист підтримки (LETTER OF PRE ACCEPTANCE), що надається приймаючим Університетом. Завантажити
 6. Staff Mobility Agreement for Teaching Завантажити
 7. Сертифікати про участь у наукових конференціях, конгресах, семінарах тощо (в Україні та за кордоном)
 8. Статті за фахом в українських та зарубіжних виданнях

Щоб подати заявку, усі документи (скановані копії у форматі PDF) необхідно надіслати одним листом до 8 грудня: intdep@nmu.ua Зазначити в темі листа: Еразмус, Гранада (2022-2025) та прізвище, ім’я заявника (форма участі: викладач (стажування/викладання) або аспірант).

Інструкція з необхідними посиланнями Завантажити

Докладна інформація про Програму Erasmus+  за посиланням.

Додаткова інформація: intdep@nmu.ua +380442352131

 

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

 

У листопаді заплановані онлайн-лекції на платформі Ukraine Global Faculty

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty у листопаді 2023 року відбудуться дві лекції від крутих спікерів міжнародного рівня. Для учасників пропонують безкоштовну участь, синхронний переклад на українську мову, спілкування зі спікерами через Q&A Chat під час живої трансляції, сертифікати про участь, запис лекцій з цілодобовим доступом.

Онлайн-лекція професора кафедри хімії в Коледжі мистецтв і науки Університету Міссурі, науковця у галузі комп’ютерної біофізики та розробки ліків Дмитрія Кірєєва «Computer-Aided Drug Design» відбудеться 09 листопада о 19:00.

Реєстрація за посиланням: https://is.gd/Y9F2B7

Онлайн-лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інституті системної нейронауки імені Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп’ютерної нейронауки Соледад Ґонзало Коґно «Introduction To Neuroscience And Neural Coding» запланована 28 листопада о 19:00.

Реєстрація за посиланням:  https://is.gd/Ggfurt

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

 

 

 

Білостоцький університет запрошує на міжнародне дистанційне стажування

З 7 листопада по 15 грудня «Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (Польща) організовує дистанційне стажування з інновацій у викладанні та навчанні у вищій освіті. До участі запрошуються педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації, незалежно від форм власності та підпорядкування.

Під час стажування «Інновації у викладанні та навчанні у вищій освіті» учасники підвищать рівень теоретичної та практичної підготовки, поглиблять знання та розвиток компетенції у застосуванні інноваційних методів і підходів до роботи зі студентами.

Усі учасники отримають сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год. (6 кредитів ECTS). Програма представлена англійською мовою з професійним перекладом українською.

Детальна інформація за телефоном:+38(063)-333-91-52 або на сайті https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

 

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Розпочато прийом заявок для стажування у Словацькій Республіці

Для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів BH3, дослідників i митців оголошено прийом заявок на здобуття стипендій на навчання в рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки.

Навчання, дослідницьке, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині за рахунок стипендії від NSP заплановане упродовж літнього семестру 2023-24 академічного року.

Останній термін подання заявок: 31 жовтня 2023 poкy до 16:00 год.

Заявки подаються в режимі онлайн на інтернет-сайтах www.stipendia.sk або www.scholarships.sk  

Також копію заявки потрібно надіслати на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків НМУ: intdep@nmu.ua

 

Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

Відбудеться лекція з машинного навчання глибинних нейронних мереж

 

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція доцента Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктора філософії Volodymyr Kuleshov «Advanced Supervised Learning: Deep Neural Networks».

Дата та час: 20 жовтня о 19:00

Багато з найбільш вражаючих останніх проривів у машинному навчанні стали можливими завдяки розробці глибоких нейронних мереж. На лекції разом із спікером ви зможете дослідити цей тип алгоритмів, зокрема згорткові нейронні мережі.

Volodymyr Kuleshov – доцент Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктор філософії.

Отримав ступінь бакалавра з математики та інформатики в Університеті Макгілла, а також ступінь доктора філософії у Стенфордському університеті в галузі комп’ютерних наук, де він отримав нагороду Артура Семюеля за найкращу тезу.

 

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь: https://is.gd/2ulyIu

Відділ міжнародних звязків

 

 

 

 

 

Міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників

 

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas (Варшава) організовує міжнародне науково- педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проєктів у фінансовій перспективі ЄС».

Дати проведення: 23 жовтня – 1 грудня 2023 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.:

+38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/

 Відділ міжнародних зв’язків

 

 

 

 

4 липня відбудеться онлайн-лекція директора ОЕСР Андреаса Шлейхера

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайнлекція директора з питань освіти та компетенцій Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), почесного професора Гейдельберзького університету Андреаса Шлейхера (Andreas Schleicher) «Навчання для нашого майбутнього, а не для минулого» («Learning for our future, not the past»).

На лекції ви дізнаєтеся про знання, навички, підходи та цінності, що є найбільш значущими сьогодні, а також як організувати простір, час, людей та відносини таким чином, щоб ефективно їх використовувати та розвивати.

Ця міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького під егідою Міністерства освіти і науки України та грантової підтримки Ukrainian Startup Fund.

Андреас Шлейхер започаткував та курує Програму міжнародного оцінювання учнів (PISA) та інші міжнародні ініціативи, що стали глобальною платформою для політиків, дослідників, освітян з різних країн та національностей для впровадження інновацій та трансформацій в освітній політиці та практиці.

Понад 20 років працює з міністрами та освітянськими лідерами по всьому світу над підвищенням якості та рівноправності в освіті.

Початок: 19:00.

Реєстрація для участі: http://surl.li/hvamm

 

 

 

 

MAGNA CHARTA OBSERVATORY оголошує конкурс написання студентських есе

Щоб отримати від студентів нові ідеї про те, як вони можуть впливати на підвищення їхніми університетами ефективності та сприяння у розвитку суспільства, Magna Charta Observatory оголошує конкурс написання студентських есе на тему «Як студенти можуть здійснювати вплив щодо підвищення ефективності роботи своїх університетів?»

Magna Charta Observatory є некомерційною організацією, заснованою Болонським університетом та Європейською асоціацією університетів і вважається охоронцем фундаментальних університетських цінностей, допомагає ефективно працювати відповідно до них. Вона сподівається поділитися ідеями та перспективами конкурсу з університетами для просування позитивних соціальних результатів і збільшення участі студентів в університетському житті.

Конкурс відкритий для зареєстрованих студентів з будь-якого університету та будь-якої країни. Есе не повинні перевищувати 2000 слів, мають бути написані англійською мовою і завантажені у форматі pdf HERE.

Переможців оголосять 28 липня 2023 року. 5-х з них запросять до участі у конференції Magna Charta Observatory 2023, що відбудеться у період з 23 по 25 жовтня 2023 р. у м. Лодзь (Польща), де вони представлять свої есе та візьмуть участь у дискусіях з міжнародною аудиторією. Оплата витрат участі у конференції (включаючи витрати на проїзд та проживання) здійснюватиметься за рахунок  приймаючої сторони.

Кінцевий термін подачі есе12 червня 2023 року.

Детальна інформація за посиланням:

https://www.magna-charta.org/activities-and-projects/mco-essay-competition-2023?utm_medium=email&utm_source=VOXmail%3A2011702+Nessuna+cartella&utm_campaign=VOXmail%3A2900046+MCO+Connect+-+Issue+8-+May+2023

 

 

 

MSCA: стипендії для постдоків 2023

Стипендії MSCA для постдоків, які підвищують творчий та інноваційний потенціал дослідників, що мають ступінь PhD і бажають набути нових навичок шляхом підвищення кваліфікації, міжнародної, міждисциплінарної та міжгалузевої мобільності.

Програма також заохочує працювати над дослідницькими та інноваційними проектами в неакадемічному секторі, відкрита для бажаючих реінтегруватися до Європи, для тих, хто був переміщений внаслідок конфлікту, а також для дослідників з високим потенціалом, які прагнуть відновити свою кар’єру в науці.

Зацікавлені мають подати заявку разом з приймаючою організацією, якою може бути університет, науково-дослідна установа, бізнес, МСП або інша організація, що базується в країні-члені ЄС або асоційованій країні програми «Horizon Europe».

Стипендії для аспірантів можуть надаватися в усіх галузях науки, включаючи дослідницькі напрямки, що охоплюються Програмою досліджень та навчання Euratom.

 

Кінцевий термін подачі заявок: 13 вересня 2023 року

Детальна інформація за посиланням:

MSCA Postdoctoral Fellowships 2023 | Marie Skłodowska-Curie Actions (europa.eu)

 

 

 

 

 

Фінансування проєктів цифрового викладання та навчання 2023

 

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надає підтримку закладам вищої освіти у впровадженні цифрового викладання та допомагає українським студентам продовжувати навчання в цифровому форматі.

DAAD підтримує програмну лінію «Україна цифрова: підтримка академічного успіху в часи кризи», за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень (BMBF).

Короткий опис профілю проєктів, що фінансуються у 2023 році, за посиланням:

https://static.daad.de/media/daad_de/pdfs_nicht_barrierefrei/infos-services-fuer-hochschulen/projektsteckbriefe/ukraine_digital_2023_kurzprofile.pdf

 

 

 

 

Економічний університет у Кракові запрошує на онлайн-стажування з інновацій у методології викладання

З 22 травня по 30 червня 2023 року «Європейська ліга професійного розвитку» разом із Економічним університетом та Малопольською школою державного управління у Кракові організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти. Стажування «Нові та інноваційні методи викладання» відбуватиметься на базі Економічного університету Кракова (Польща).

Під час стажування ви:

 • здобудете сучасні теоретичні знання;
 • опануєте новітні методики викладацької діяльності;
 • обміняєтеся досвідом із зарубіжними колегами й отримаєте нові наукові зв’язки.

Програма стажування складається з трьох модулів:

 • Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
 • Модуль 2. Європейська та польська система вищої освіти (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
 • Модуль 3. Резюме стажування: Fame Lab (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +380 (63) 333-91-52 або на сайті: https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2023/

 

 

 

 

Міжнародна літня школа розвитку у Німеччині

Студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця можуть приєднатися до Міжнародної літньої школи розвитку у Німеччині. 30 іноземних студентів, 1 компанія, 3 професори та кілька експертів зі сталого розвитку і ключових навичок для управління проєктами та командної роботи збираються разом, щоб навчитися, отримати досвід, поділитися та реалізувати концепції сталого розвитку.

Мета: вивчати, ділитися, розвивати та впроваджувати концепції сталого розвитку. Окрім роботи над реальними проєктами та отримання прибутку від віртуальних сесій і сеансів на місці, Ви працюватимете для клієнта та практикуватимете роботу в командах, щоб знайти шляхи досягнення цілей сталого розвитку. До кінця програми Ви отримаєте глибше розуміння проблем і можливостей сталого розвитку, а також практичні навички, які можна застосувати у своїй кар’єрі та особистому житті.

Коли? 26 червня – 1 липня 2023 року.

Де? Work&Play: Weiden Campus of OTH Amberg-Weiden (Weiden i.d. Opf., Німеччина) & BHS Corrugated Maschinen- und Anlagenbau GmbH (Weiherhammer, Німеччина). Проживання в прекрасному середньовічному центрі міста Вайден (Німеччина).

Вимоги:
• мова: англійська (рівень B2 відповідно до Загальноєвропейських компетенцій мовної освіти);

 • успішна участь у попередньому тестуванні.

Витрати на проживання і харчування покриває організація.

Кінцевий термін подання заявки 15 травня: www.oth-aw.de/summerschool

 

 

 

 

Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023 (онлайн)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно зі Swedish Council for Higher Education, у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національним фондом досліджень України запрошують Вас взяти участь у Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023, що відбудеться 3-4 жовтня 2023 р. в онлайн форматі. Захід має на меті зміцнення співпраці між Швецією та Україною та ознайомлення із можливостями співпраці в межах Програми ЄС Еразмус+ у сфері освіти та спільних досліджень.

Під час дводенного заходу учасники також матимуть можливість:

 • дізнатись більше про вищу освіту і дослідження в Україні та Швеції
 • створити мережеву платформу для розбудови нових партнерств
 • знайти партнерів для майбутніх спільних проєктів Еразмус+ та навчитись писати проєкти для конкурсів 2024 р.

Коли?  3-4 жовтня 2023 р.

Де? Онлайн, платформа уточнюється.

Цільова аудиторія: керівники закладів освіти та наукових установ; викладачі, дослідники та науковці, представники інших організацій, які працюють в сфері вищої освіти та науки.

Мова семінару: англійська (переклад не забезпечується).

Участь безкоштовна.

Для участі у семінарі просимо обов’язково заповнити попередню реєстрацію зацікавленності: Expression of interest – Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023. Програма семінару та форма для реєстрації будуть надіслані учасникам, які заповнили вищевказану форму протягом квітня-травня.

До участі просимо обов’язково підготувати Ваші ідеї (коротко англ.мовою – цілі, завдання, заходи, очікувані результати) для проєктів співпраці з партнерами з Швеції та ознайомитись з інформацією про Програму ЄС Еразмус+.

 

 

 

 

 

Стартувала Програма дистанційних дослідницьких грантів від ЄС без виїзду з України

 

Секретаріат EURIZON повідомив про запуск нової Програми стипендій – «Дистанційні дослідницькі гранти для українських науковців», яка спрямована на підтримку українських дослідників, роботу яких було призупинено внаслідок російської агресії.

Гранти фінансуватимуться Європейським Союзом (через проєкт «EURIZON H2020», грантовий договір 871072) для забезпечення можливості українським дослідницьким групам продовжувати наукову роботу дистанційно, виконуючи дослідницькі проєкти у співпраці з партнерами з європейських наукових організацій. Запропоновані проєкти триватимуть від 6 або 12 місяців. Дослідницькі групи можуть складатися від 2 до 5 (і більше) осіб.

Проєкти можна виконувати дистанційно з будь-якої точки України. Програма стипендій EURIZON надаватиме підтримку у формі дослідницьких грантів лише українським заявникам (не їхнім європейським партнерам).

З критеріями відбору та правилами подання заявок можна ознайомитися на порталі Indico.

Заявка повинна бути подана керівником проєкту від імені дослідницьких груп з України через онлайн-форму на порталі.

Кінцевий термін подання заявок: 8 травня 2023 року о 12:00 (СЕТ).

Повідомлення про результати процесу оцінювання: червень 2023 року.

Початок виконання проєктів: липень 2023 року.

Контакти секретаріату EURIZON WP9: applications@eurizon-project.eu

 • Greta Facile – Deutsches Elektronen-Synchrotron DESY
 • Enrico Guarini – Università degli Studi di Milano-Bicocca (UNIMIB)
 • Микола Лубів – Український науково-технічний центр (УНТЦ)

 

 

 

 

Триває прийом заявок на студентську премію Chegg.org

Триває прийом заявок на Global Student Prize 2023 для молоді! Кожен охочий може подати заявку або номінувати талановиту молодь. Кінцевий термін подання заявок і номінацій продовжено до 16 квітня 2023 року.

Глобальна студентська премія Chegg.org – це нагорода в розмірі 100 000 доларів США, що присуджується винятковому студенту, який має вплив на життя своїх однолітків і на суспільство. Премію для студентів, яка є дочірньою нагородою Global Teacher Prize, було засновано для створення нової потужної платформи, що підтримує видатних студентів у всьому світі.

На премію може податися молодь віком від 16 років, яка навчається в академічному навчальному закладі або в системі неформальної освіти. Студенти-заочники, а також студенти, які навчаються на онлайн-курсах, теж мають право на отримання премії.

Подати заявку можна на сайті премії за посиланням: https://globalteacherprize.org/pages/globalstudentprize.

 

 

 

 

 

Відкрий Європу завдяки Erasmus+

29 березня 2023 року о 18:00 (по Києву) посли європейської молоді на вебінарі «Відкрий Європу завдяки Erasmus+» розкажуть, як перетворити мрії у реальність. Мета заходу – допомогти отримати якомога більше яскравих моментів в житті та долучитись до численних можливостей, які надає Європейський Союз у рамках програми Erasmus+.

На вебінарі на онлайн-платформі Zoom ви дізнаєтесь безцінну інформація про:

– програму Erasmus+ та можливості молодіжних обмінів у рамках програми
– особистий досвід участі у молодіжних обмінах Erasmus+
– лайфхаки успішної аплікаційної заявки

Спікерки заходу:

Катерина Жданова – менеджерка індивідуальних можливостей Національного Ерасмус+ офісу в Україні.

Софія Муравйова та Анжеліка-Марія Гресс – посолки європейської молоді в Україні, учасниці молодіжного обміну від Erasmus+ “My vote”, який проходив у Данії з 5 по 16 грудня 2022 року.

Анастасія Нардєд – посолка європейської молоді в Україні, учасниця молодіжного обміну від Erasmus+ “YOUTH-LED Community Peacebuilding”, який проходив у Польші з 24 лютого по 4 березня 2023 року.

Софія Король – посолка європейської молоді в Україні, учасниця 2-х молодіжних обмінів від Erasmus+ “Career tools” та “Infographic for youth”, які проходили у Румунії та Вірменії в червні і вересні 2022 року.

Щоб потрапити на захід, потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/u762SHRLyFwVnoMm7

Дедлайн реєстрації: 28 березня о 23:59. Після реєстрації Вам обов’язково на пошту прийде підтвердження та посилання на захід.

Запрошуємо долучитися!

 

 

 

 

Уряд Казахстану надає українцям 40 державних стипендій для навчання

Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки від 14 вересня 2010 року Уряд Республіки Казахстан надає громадянам України на 2023/2024 навчальний рік 40 державних стипендій, зокрема освітні рівні «Бакалавр» – 30, «Магістр» – 10 стипендій.

До 14 квітня 2023 року Міністерство освіти і науки України  приймає документи від кандидатів на отримання державної стипендії Уряду Республіки Казахстан відповідно до вимог і переліку, визначених казахстанською стороною.

Перелік необхідних документів:

 • заява кандидата на навчання в закладах вищої освіти Казахстану встановленого зразка, заповнена друкованими літерами, з фотографією;
 • копія документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт);
 • нотаріальна засвідчена копія документа про попередній рівень освіти та додаток до нього:
 • учням шкіл – нотаріально засвідчена довідка про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя;
 • студентам, які не отримали дипломи про освіту – нотаріально засвідчений витяг із залікової книжки та нотаріально засвідчений документ про повну загальну середню освіту з додатком. Також студентам потрібно надати довідку із закладу освіти, що підтверджує їхній студентський статус (українською мовою);
 • медична довідка для тих, хто виїжджає на навчання за кордон, видану офіційним органом охорони здоров’я;
 • медична довідка про відсутність ВІЛ/СНІД, видану офіційним органом охорони здоров’я. Довідка має бути двомовною  (українська/англійська  або українською з неофіційним перекладом на англійську мову);
 • мотиваційне есе англійською мовою;
 • рекомендаційний лист англійською мовою;
 • довідка про відсутність судимості, перекладена на англійську мову і нотаріально засвідчена.

До Міністерства освіти і науки України потрібно подати пакет документів в електронній формі. Скановані документи (формат PDF) надіслати на електронну адресу: scholarshipsmon@gmail.com. У темі листа зазначити «Стипендії на навчання в Республіці Казахстан 2023-2024»Паперову форму документів кандидатам необхідно мати при собі після прибуття.

Просимо врахувати, що за вимогою казахстанської сторони успішність претендентів на отримання стипендії має бути не нижче оцінки В.

Розглядатимуть тільки документи, що оформлені відповідно до визначених вимог і надіслані до 14 квітня включно.

Контактна особа 

Міністерство освіти і науки України

Відділ академічної мобільності та взаємодії з іноземними студентами управління міжнародного співробітництва та протоколу

Маргарита Потапенко, (044) 481-32-77, scholarshipsmon@gmail.com

 

 

 

 

Danubius Young Scientist Award 2023: Відкрито конкурс для молодих науковців, які досліджують Дунайський регіон

 

Федеральне міністерство освіти, науки та досліджень Республіки Австрія спільно з Інститутом Дунайського регіону та Центральної Європи оголосили конкурс для молодих науковців на 2023 рік, аби відзначити наукові таланти з країн Дунайського регіону.

Премія «Danubius Young Scientist Award» – це нагорода для молодих учених (до 5 років після здобуття ступеня магістра/доктора філософії), яка заохочує проводити дослідження в Дунайському регіоні.

Нагороду у розмірі 1350 євро отримає один учений кожної із 14-ти країн Дунайського регіону, зокрема України. Крім того, переможці отримають персональне запрошення відвідати один із науково-дослідних центрів в Іспрі (Італія) у 2024 році.

Кандидати на нагороду висуває наукова організація (заклад вищої освіти, наукова установа, академія наук тощо), де вони працюють або навчаються. Відбір робитиме міжнародне журі.

Заявки подаються через електронну систему за https://form.jotform.com/230433530774048

до 5 травня 2023 року включно.

Більше інформації за посиланням https://www.idm.at/en/activities/awards/danubius-young-scientist-award/#2022-2023.

 

 

 

 

Оголошено набір на онлайн-стажування на базі Collegium Civitas

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas (Варшава) організовує міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Тема стажування – «Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проектів у фінансовій перспективі ЄС».

Мета стажування – підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дата проведення: 3 квітня – 15 травня 2023 року.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів).

Інформацію щодо реєстрації та участі можна знайти на сайті: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/, або за тел.: +38(063) 333-91-52.

З детальною програмою стажування можна ознайомитись за посиланням.

 

 

 

Оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2024-2025 роках

З 1 березня до 3 травня 2023 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2024-2025 роках.

Пріоритетні напрями:

• Енергетика та енергоефективність.

• Технології оборонного спрямування.

• Екологія та раціональне природокористування.

• Науки про життя, нові технології лікування та профілактики найпоширеніших хвороб, дослідження у сфері біотехнології, біоінженерії та генетики.

• Нові речовини та матеріали.

• Інформаційні та нові виробничі технології (лазерні, прецизійні, механотронні, робототехнічні, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо).

• Пріоритетні проблеми у сфері соціальних та гуманітарних наук.

Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп українських закладів вищої освіти, наукових установ, підприємств, в статуті яких зазначається діяльність з проведення наукових досліджень, та науково-дослідних груп литовських установ.

Перелік документів і подача заявки здійснюється за посиланням:

https://mon.gov.ua/ua/news/konkurs-spilnih-ukrayinsko-litovskih-naukovo-doslidnih-proyektiv-dlya-realizaciyi-u-2024-2025-rokah

У зв’язку із воєнним станом зазначені документи подаються учасником конкурсу в електронному вигляді (скан-копії оригіналів у форматі *.pdf) на електронну адресу: oksana.lov2104@gmail.com. Усі перелічені у вимогах документи надсилаються одним листом із відповідною його назвою листа.

Кінцевий строк подання – 3 травня 2023 року (до 17:00).

 

 

 

 

 

Міжнародне медичне спеціалізоване стажування з реабілітації

 

 

Македонія – Греція

25.03.2023 – 02.04.2023

Наукова програма стажування:

– Найбільша реабілітаційна клініка Греції, Багатопрофільний мультидисциплінарний реабілітаційний центр Анагеннісі, Салоніки, Греція;

– Університетська клініка дитячих хвороб, Скоп’є, Македонія;

– Університетська реабілітаційна клініка, Скоп’є, Македонія.

Дане стажування є унікальним за рядом вагомих переваг:

 1. Найсучасніші методики реабілітації, зібрані «під одним дахом»:

Бобат-терапія;

Методика PNF – Kabat;

E-Technik (метод Hanke);

Кінезітерапія;

Терапія Cyriax (Терапія за Джеймсом Кіріаксом);

Метод Маккензі (MDT);

E-Technik (метод Hanke);

Підвісна терапія UGUL та Спайдер;

Реабілітаційний комплекс Biodex;

Маліган концепції;

Комплекс Armeo;

Комплекс Нірвану;

Відділення гідротерапії (басейн з обладнаним витягом);

Відділення лікувальної гімнастики;

Відділення ерготерапії;

Відділення логотерапії;

Відділення електротерапії;

Відділення термотерапії;

Спортивний зал (з доступністю на інвалідних візках);

Тренажерний зал (з доступністю на інвалідних візках);

Відділення Снузелен – сенсорна кімната;

EKSO Bionics – єдиний на Балканах роботизований екзоскелет.

 1. Найбільша реабілітаційна клініка Греції єдина на Балканах включає в себе інститут епілепсії, центр лікування посттравматичних післявоєнних розладів (єдині в країні пролікували більше 3000 пацієнтів після Лівійської війни).

Це єдина клініка в країні, яка має роботизований екзоскелет.

 1. У вартість стажування входить повний all inclusive: проїзд, проживання, 3-разове харчування з вечерями в ресторані, великий екскурсійний тур з гідом по Салоніках, шопінг-тур, що підсилюється чарівною атмосферою неймовірного Егейського моря.

Всім учасникам буде видано 2 міжнародних сертифікати в сумі на 45 балів БПР:

✓ міжнародне стажування Університетська реабілітаційна клініка, Скоп’є, Македонія – 20 балів БПР.

✓ міжнародне стажування Реабілітаційний центр Анагеннісі, Салоніки, Греція – 25 балів БПР.

 

Німеччина

23.04.2023 – 30.04.2023

Наукова програма стажування:

 • Університет ім. Павла Йозефа Шофарика, Кошице, Словаччина;
 • Східно-Європейський центр серцево-судинних захворювань, Кошице Словаччина;
 • Університетська клініка ім. Луї Пастера – Центр реабілітаційної медицини, Кошице Словаччина;
 • Реабілітаційний центр Hendi, Пьєштяни, Словаччина;
 • Клініка Шмідер, Алленбах, Німеччина.

 Програма передбачає стажування по реабілітації згідно напрямків:

 • нейро- та неврологічна реабілітація;
 • спортивна реабілітація;
 • реабілітація хворих із захворюваннями дихальної

системи;

 • постковідна реабілітація;
 • реабілітація хворих із захворюваннями серцево-судинної

системи;

 • реабілітація хворих із порушеннями опорно-рухового апарату;
 • реабілітація хворих із захворюваннями шкіри;
 • реабілітація хворих із неврологічними порушеннями (постінсультні стани);
 • реабілітація хворих із дегенеративними захворюваннями (розсіяний склероз, хвороба Паркінсона);
 • дитяча реабілітація;
 • реабілітація хворих із онкологічними захворюваннями.

 Всім учасникам буде видано 3 міжнародних сертифікати в сумі на 60 балів БПР:

✓участь у міжнародній конференціі в Університеті ім. Йожефа Шофарика – 20 балів БПР;

✓міжнародне стажування Реабілітаційний центр -15 балів БПР;

✓міжнародне стажування клініка Шмідер – 25 балів БПР.

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням:

https://academy-online.com.ua/

 

 

Запрошуємо взяти участь у тижневому циклі навчання в Університеті Гранади за програмою Erasmus+

Відділ міжнародних зв’язків оголошує конкурс для студентів та науково-педагогічних працівників нашого Університету на офлайн-навчання в рамках міжінституційної угоди за програмою Erasmus+ 2020-2023 в установі-партнері Університеті Гранади (Іспанія).

Стипендії для навчання можуть бути реалізовані адміністративними чи науково-педагогічними працівниками та студентами НМУ на кафедрах чи підрозділах Університету Гранади або шляхом участі в будь-якому із запланованих Тижнів навчання учасників чи в Міжнародному тижні розвитку наукових дослідників.

Деталі заходів опубліковані за посиланням: http://internacional.ugr.es/ pages/perfiles/pas/staff -training-week/index

Також дана програма дозволяє учасникам проводити викладацьку діяльність (мінімум 8 годин) в Університеті Гранади (http://internacional.ugr.es/ pages/perfiles/profesorado/ erasmus-dimension- internacional-movilidad-de- profesores-con-fines-docentes- paises-asociados?lang=en).

Відтак, перші два тижні навчання заплановані у березні. Один англійською (з 6 по 10 березня 2023 року) та один іспанською мовами (з 20 по 24 березня 2023 року).

Подати онлайн-заявку можна за наступними посиланнями:

Тривалість індивідуальної мобільності має становити 5 робочих днів плюс 2 додаткові дні для подорожі.

Для участі в конкурсі до 27 лютого 2023 року слід надіслати на електронну адресу intdep@nmu.ua підписаний лист про номінацію (шаблон додається) і копію паспорту.

 

 

 

 

 

Студенти НМУ можуть взяти участь у конкурсах Програми імені Фулбрайта

Відділ міжнародних зв’язків інформує щодо можливості взяти участь у конкурсах Програми імені Фулбрайта (США). В Україні програма працює 22 роки, впродовж яких 850 талановитих українських науковців набули нових знань закордоном.

 1. Щорічний конкурс для студентів старших курсів і випускників ЗВО.

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати  участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидатам необхідно мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Подача заявки за посиланням:

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-graduate-student-program/

 1. Щорічний конкурс для молодих викладачів та дослідників.

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи до 40 років з професійним досвідом від двох років; викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту).

Подача заявки за посиланням:

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/

 

 

 

 

 

Стипендії на літні курси німецької мови для студентів і молодих дослідників у Баварії

За сприяння Німецької служби академічних обмінів (DAAD) студенти та молоді дослідники з усіх академічних дисциплін зі знанням німецької мови на рівні не нижче B1 з України можуть подати заявки на участь у програмі BAYHOST.

На момент подання заявки студенти повинні закінчити щонайменше два повних семестри у закладі вищої освіти та підтвердити це своїми оцінками. Необхідно мати громадянство однієї з країн-учасниць програми (зокрема з України).

Стипендії на курси в Баварії включають вартість навчання, проживання та харчування.

Усі документи мають бути подані до BAYHOST виключно через онлайн-форму до 21 березня 2023 року.

Студентів і молодих дослідників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця запрошують подати заявку на стипендії від землі Баварія на літні курси німецької мови в Баварії у 2023 році.

Деталі за посиланням: Language courses in Bavaria – Universität Regensburg (uni-regensburg.de)

 

 

 

 

Оголошено набір кандидатів на стажування в Єльському університеті

Відділ міжнародних зв’язків інформує щодо можливості взяти участь у стажуванні в одному з найстаріших і найпрестижніших університетів США – в Єльському університеті. За допомогою цього стажування Ви отримаєте цінні знання, навички і актуальний досвід, які в подальшому принесуть успіх у лікарській практиці в Україні. 

 

 

Спеціальності делегатів:

 • Анестезіолог;
 • Травматолог-хірург.

Тривалість навчання – 1 місяць.

Витрати на переліт/проживання – компенсовуються.

Термін подання заявок – до 25 лютого 2023 року.

Для участі в програмі обов’язковим є:

В гугл-формі є питання, які будуть впливати на прийняття рішень щодо стажування! Рекомендуємо якнайшвидше заповнити форму, оскільки кількість місць обмежена.

 

 

Запрошуємо взяти участь у програмі стипендій доктора Лі Чон Вука

Посольство Республіки Корея в Україні запрошує до участі в програмі стипендій доктора Лі Чон Вука на 2024 рік від Корейського фонду міжнародної охорони здоров’я (KOFIH).

Програма стипендій доктора Лі Чон Вука – це програма навчання за запрошенням для працівників охорони здоров’я з країн-партнерів для підвищення кваліфікації, вивчення технологій та системи охорони здоров’я Кореї з метою покращення системи охорони здоров’я.

Учасникам необхідно на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків intdep@nmu.ua надіслати заповнену паперову форму концепції програми у форматі Word (лист додається) до 22 лютого 2023 року.

Курси, які пропонуються, та форма для реєстрації – за посиланням.

 

 

 

Курси іноземних мов 

 

Реєстрація на Google формах. Навчання контрактне. Останній день реєстрації – 9.09.2022. Навчання з 19.09.2022

 

Всі курси проводяться виключно онлайн, через Skype/Zoom/Google Meets, після 18.00. Викладач забезпечує матеріалами в електронному вигляді (підручники, матеріали до занять).

 

Курси англійської мови   

Рівні:

Для викладачів, лікарів, науковців,  аспірантів:

Beginner, А1, пн та ср, 60 академічних годин на семестр, 18.00-19.30

Elementary, A2, пн та чт, 60 академічних годин на семестр, 18.00-19.30

Pre-intermediate, B1, 60 академічних годин на семестр, пн та ср., 18.00-19.30

Intermediate, B1 пн та чт, 60 академічних годин на семестр, 18.00-19.30

Upper-Intermediate, B2, вт та пт, 60 академічних годин на семестр ,18.00-19.30

Інтенсив+Медична англійська,  30 академічних годин, вт, 18.00-19.30

Для студентів

Англійська для студентів+медична англійська, А2, 30 академічних годин на семестр, 18.00-19.30 , пн

Англійська для студентів+медична англійська, В1, 30 академічних годин на семестр, 18.00-19.30 , чт

Англійська для студентів+медична англійська, В2, 30 академічних годин на семестр, 18.00-19.30, ср.

Для реєстрації на курси просимо заповнити анкету: https://forms.gle/LuiyFtxS9m4EmNXi9

 

 

Курси німецької мови

Німецька мова А1, 60 академічних годин на семестр, понеділок та середа, 16.00-17.30

Німецька мова А2, 60 академічних годин на семестр, вівторок та четвер, 18.30-20.00

Німецька мова В1-В2(+медична німецька), академічних годин годин на семестр, четвер, 18.00-19.30

Для реєстрації на курси просимо заповнити анкету: https://forms.gle/5GEm23MBNA8WbCXY6

 

 

Курси французької мови

Французька А1, 60 академічних годин на семестр , понеділок та четвер, 18.00-19.30

Французька А2, 60 академічних годин на семестр , середа та п’ятниця, 18.00-19.30

Для реєстрації на курси просимо заповнити анкету: https://forms.gle/hHM2puj5MQSPYBj99

                                  

 

Курси іспанської мови

Іспанська А1, 60 академічних годин на семестр, понеділок та середа, 18.00-19.30

Іспанська А2, 60 академічних годин на семестр ,вівторок та четвер, 18.00-19.30

Для реєстрації на курси просимо заповнити анкету: https://forms.gle/hhWFsNYmNvVfYMr38

 

 

Курси італійської мови

Італійська А1, 60 академічних годин на семестр, понеділок та середа,18.00-19.30

Італійська А2, 60 академічних годин на семестр, вівторок та четвер,18.00-19.30

Для реєстрації на курси просимо заповнити анкету: https://forms.gle/oWeWYyrFbCmXu6iz6

 

 

Курси чеської мови

60 академічних годин на семестр, розклад наразі в розробці, заняття після 16.00

Чеська мова А1

Чеська  мова А2

Для реєстрації на курси просимо заповнити анкету: https://forms.gle/kJ8CJ7rV11TQn5Jx6

 

 

Курси польської мови

Польська мова А1, 60 академічних годин на семестр, понеділок та четвер, 18.00-19.30

Польська мова А2, 60 академічних годин на семестр ,вівторок та п’ятниця, 18.00-19.30

Для реєстрації на курси просимо заповнити анкету: https://forms.gle/YQiuMBWqyGVUChpj6

 

 

Курси української мови

30 академічних годин на семестр, четвер, 18.00-19.30

Українська для інтернів-іноземців

Українська мова(покращення мовної компетенції)

Для реєстрації на курси просимо заповнити анкету: https://forms.gle/uzgwbUiHV5DXuryV9

 

 

 

 

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР НА КОНТРАКТНІ КУРСИ ІТАЛІЙСЬКОЇ ТА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ (ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ)

 

 

 

 

ПРОДОВЖЕНО НАБІР НА КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ 2021-2022

 

Шановні колеги!

 

Відділ міжнародних зв’язків продовжує набір на курси удосконалення англійської мови 2021/2022 на кафедрі іноземних мов для професорсько-викладацького складу НМУ.

 

Зверніть увагу, що основною вимогою для проходження курсів є володіння англійської мовою на мінімальному рівні А1 (базовий) і вище.

 

Для реєстрації необхідно заповнити онлайн анкету за посиланням https://forms.gle/aS5npmNd5ewezsQEA

 

Останній термін подачі анкет – 31.05.2021.

 

Орієнтовна дата проведення тестування на кафедрі іноземних мов – 15.06.2021.

 

 

Відділ міжнародних зв’язків

Кафедра іноземних мов

 

 

 

 

 

НАБІР НА КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ 2021-2022

 

Шановні колеги!

 Відділ міжнародних зв’язків оголошує набір на курси удосконалення англійської мови 2021/2022 на кафедрі іноземних мов для професорсько-викладацького складу НМУ.

Зверніть увагу, що основною вимогою для проходження курсів є володіння англійської мовою на мінімальному рівні А1 (базовий) і вище.

Для реєстрації необхідно заповнити онлайн анкету за посиланням https://forms.gle/aS5npmNd5ewezsQEA

Останній термін подачі анкет – 23.05.2021.

Орієнтовна дата проведення тестування на кафедрі іноземних мов – 15.06.2021.

 

Відділ міжнародних зв’язків

Кафедра іноземних мов

 

 

 

 

 

Оголошується набір на поглиблений інтенсивний курс вивчення медичної англійської мови для студентів 3 курсу медичних та фармацевтичного факультетів

Оголошується початок проведення тестувань знань англійської мови викладачів, здобувачів освіти та всіх бажаючих на отримання сертифіката ESOL B2

 

ДО ВІДОМА

Міжнародний іспит з англійської мови – в НМУ.

Шановні колеги!

Доводимо до Вашого відома, що НМУ імені О.О. Богомольця внесено до реєстру організацій, наділених правом проводити підготовку до міжнародного мовного іспиту ESOL (English to speakers of other languages) за шкалою CEFR (рівні А1-С2) при екзаменаційному центрі Universal test.

Сертифікат ESOL визнається у всьому світі (Об’єднане Королівство, Австралія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Канада, Китай, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Киргизстан, Латвія, Литва, Малайзія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Португалія, Румунія, Іспанія, Швейцарія, Таїланд, Туреччина, США, Узбекистан, В’єтнам) як такий, що підтверджує знання англійської мови як іноземної для осіб, які потребують документального підтвердження знань англійської мови для навчання, працевлаштування чи відпочинку.

Іспит розроблено сертифікаційною радою Великобританії Language Cert, яка працює в галузі визначення мовної кваліфікації у Великобританії, для працевлаштування та отримання візи.

Сертифікат, який підтверджує знання англійської мови на рівні B2, входить до переліку документів для отримання вчених звань «Доцент» та «Професор».

Відділ міжнародних зв’язків НМУ оголошує про початок проведення тестувань знань англійської мови викладачів, здобувачів освіти та всіх бажаючих на отримання сертифіката ESOL B2.

Тестування відбувається в два етапи:

 • Складання претесту, щочетверга о 16.00 (фізико- хімічний/морфологічний корпус), починаючи з 18.03, за умови наявності 5-6 кандидатів (до 8 осіб).
 • Складання іспиту, по суботах, починаючи з 27.03 (фізико- хімічний/морфологічний корпус).

Написання претесту та складання іспиту відбуваються на контрактних умовах.

Для реєстрації на претест просимо заздалегідь заповнити анкету та надіслати її на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків intdep@nmu.ua. Про дати складання та наявність місць Вас буде повідомлено окремо на e-mail.

 

Додаткова інформація – ТУТ

 

З повагою,
відділ міжнародних зв’язків

Facebook: https://www.facebook.com/IntDepNMU/

tel: +38(044) 235-21-31

E-mail: intdep@nmu.ua

 

 

 

 

 

 

Про здійснення моніторингу забезпечення якості підготовки студентів англомовної форми навчання у весняно-літньому семестрі 2020/2021 н.р.

Щодо формування звітної та статистичної документації НМУ імені О.О.Богомольця

ДОДАТОК

ДОДАТОК

 

 

 

 

ДИСТАНЦІЙНЕ СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ І НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ НА БАЗІ ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У МІСТІ КРАКІВ, ПОЛЬЩА

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie запрошує на дистанційне стажування. Найкращі спікери Університету поділяться цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн – конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, гарні лектори, приємна аудиторія.

Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітніми унікальними методиками, набути досвіду викладацької діяльності, обмінятися корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримати нові наукові зв’язки.

 

Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування.

Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн – конференцій на українську мову.

Дати стажування: 14 вересня – 09 жовтня 2020 року

Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за трьома модулями:

 

Модуль 1 

Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн- курс та індивідуальна робота).

Модуль 2

Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3

Система вищої освіти у Європі (дистанційний онлайн- курс та індивідуальна робота).

 

Економічним Університетом у Кракові видається сертифікат на 120 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

 

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА ОНЛАЙН СТАЖУВАННЯ

Запрошуємо до реєстрації на стажуванняhttps://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2020/

Більш детальна інформація за посиланням: https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2020/?bx_sender_conversion_id=961917

Наукове стажування на базі Західно-Фінлянського Коледжу “ОСОБЛИВОСТІ ФІНСЬКОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ”

Програма реалізується за підтримки мерії

м. Гуйтіннен у партнерстві із місцевими закладами освіти.

 

Дати проведення: 03.08 – 28.08.2020 р.

 

Сертифікат (120 год, 4 ECTS). Форма проведення  – дистанційно. Вартість – 125 Євро.

 

Програма заходу: https://www.iiasc.org/finland-online-2020/

 

Контактна інформація: e-mail: info@iiasc.org

тел.: +38 099 1720082  – Надія Гребенюк

 

 

 

Стажування для освітян “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ” на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW у Варшаві.

 

Прогама реалізується у партнерстві із Plagiat.pl та Європейською Мережею Академічної Доброчесності.

 

Дати проведення: 10.08 – 20.09.2020 р.

Сертифікат (180 год, 6 ECTS).

Форма проведення  – дистанційно.

Вартість – 125 Євро.

 

Програма заходу: https://www.iiasc.org/adonlinemay2020/

 

Контактна інформація: e-mail: info@iiasc.org

тел.: +38 099 1720082  – Надія Гребенюк

 

 

 

 

 

СПІВПРАЦЯ З АТ «КАЗАХСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ» (М. АЛМАТИ, КАЗАХСТАН)

 

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця та АТ «Казахський медичний університет безперервної освіти» у лютому 2020 року уклали та підписали Меморандум про взаєморозуміння, в якому домовилися про обмін здобувачами освіти (бакалаври, магістри та докторанти) та професорсько-викладацьким складом (викладачі, лектори або науковці) в рамках двосторонніх угод та міжнародних програм фінансування, а саме:

 

 • обмін здобувачами освіти (включаючи базовий і післявузівський рівні) в рамках двосторонньої угоди, і інших міжнародних програм;
 • обмін і поширення академічної інформації, досвіду і матеріалів;
 • обмін періодичними академічними публікаціями;
 • організація спільних програм досліджень;
 • організація спільних конференцій, навчальних семінарів та курсів;
 • розробка та реалізація дводипломних програм за освітніми програмами бакалаврату, магістратури та докторантури;
 • здійснення академічної мобільності викладачів і здобувачів освіти, в т.ч. з використанням дистанційних технологій;
 • проводити спільні наукові дослідження, в т.ч. мультицентрові рандомізовані, з подальшою публікацією результатів досліджень в рецензованих виданнях з ненульовим імпакт-фактором і поданням на міжнародних наукових конференціях;
 • проводити клінічні, наукові та педагогічні стажування викладачів;
 • проводити навчання викладачів вузів, в т.ч. з використанням дистанційних технологій;
 • проводити наукове стажування докторантів і магістрантів;
 • здійснювати наукове керівництво над виконанням науково-дослідної роботи докторантами;
 • інші академічні обміни, узгоджені обома університетами.

 

Презентація АТ «Казахський медичний університет безперервної освіти»ТУТ

 

Просимо надсилати свої пропозиції за посиланням:

https://forms.gle/iBLQpY2LQXanCiXL6

 

 

Контакти відділу міжнародних зв’язків НМУ:

https://nmuofficial.com/zagalni-vidomosti/mizhnarodne-spivrobitnytstvo/

 

 

СТИПЕНДІЇ УРЯДУ РЕСПУБЛІКИ СЕРБІЯ І ЛІТНЯ ШКОЛА СЕРБСЬКОЇ МОВИ ЗА НАВЧАЛЬНИЙ 2020/2021 РІК

Міністерство закордонних справ Республіки Сербія – Відділ міжнародної культурної, освітньої, наукової, технологічної і спортивної співпраці та Посольство України в Белграді мають честь оголосити конкурс на призначення стипендій Уряду Республіки Сербія для іноземних громадян, на підставі міжнародних договорів та програм співпраці у сфері освіти, у начальному 2020/2021 році.

 

В 2020 Сербія виділяє державні стипендії на навчання на будь-якому факультеті будь-якого університету Сербії за кошти державного бюджету Сербії на умовах «стипендії», тобто на період від 3 до 12 місяців протягом 2020-2021 академічного року, на вибір кандидата.

 

Ставлячись з розумінням до ситуації, яка склалась, студенти можуть надсилати пакети документів до 7 липня 2020 включно на електронну адресу посольства emb_rs@mfa.gov.ua , в копії daryna.harib@mfa.gov.ua .

 

Умови конкурсу вказані у формулярі заявки (Stipendije_prijava) та в Інформації про умови подання заявки (Uslovi_konkursa-UKR).

 

 

Контакти відділу міжнародних зв’язків НМУ:

https://nmuofficial.com/zagalni-vidomosti/mizhnarodne-spivrobitnytstvo/

 

 

МІЖНАРОДНЕ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ ОНЛАЙН СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ І НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ВАРШАВА

 

 

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I-IV рівня акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Темою стажування є: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Дати проведення: 23 червня-15 липня 2020 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 22 червня 2020 року.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 120 годин.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування

за тел.: +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannyacivitas/

Детальна програма стажування – ТУТ

                               

 

Практичний семінар-тренінг «Як підготувати проектну заявку за напрямом Жан Моне програми ЄС Еразмус+»

за участю менеджера Національного Еразмус+ Офіса в Україні Петра Івановича Крайніка у Національному медичному університеті імені
О. О. Богомольця

 

16 січня 2020 р. Національний Еразмус+ Офіс в Україні у співпраці з Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця проведуть практичний семінар-тренінг «Як підготувати проектну заявку за напрямом Жан Моне програми ЄС Еразмус+» для викладачів та працівників університету за участю менеджера Національного Еразмус+ Офіса в Україні Петра Івановича Крайніка у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця.

Мета напряму Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+: активізувати євроінтеграційний дискурс; сприяти досконалості євроінтеграційних студій; залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів; поширювати ідеї Об’єднаної Європи.

 

ЩО? Практичний семінар-тренінг «Як підготувати проектну заявку за напрямом Жан Моне програми ЄС Еразмус+»

ДЕ? вул. Пушкінська, 22, велика лекційна аудиторія (1-й поверх)

Коли? 16 січня 2020 р. , з 16:00-17:30.

Доповідач? Петро Іванович Крайнік, менеджер Національного Еразмус+ Офіса в Україні

 

Контактна особа: Науменко Галина Миколаївна

Контакти:  intdepnmu@gmail.com

 

Детальна інформація по напрямку Еразмус + Жан Моне за посиланнями: https://erasmusplus.org.ua/erasmus/zhan-mone.html

https://nmuofficial.com/zagalni-vidomosti/mizhnarodne-spivrobitnytstvo/erasmus-jean-monnet/

 

 

 

 

 

Академічний LEAP Воркшоп у рамках Мережі Жан Моне (26 – 27.03.2020, м. Львів)

Національний Еразмус+ Офіс в Україні (НЕО в Україні) запрошує долучитися до Академічного LEAP Воркшопу у рамках Мережі Жана Моне, метою якого є обговорення експертним середовищем релевантних аспектів викладання євроінтеграційної тематики у різних державах, зокрема в Україні, та стати майданчиком для рефлексій щодо сучасних освітніх трендів у сфері Європейських студій.

Дата проведення: 26-27 березня 2020 р.

Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка

Серед запрошених дослідників у воркшопі братимуть участь представники академічної спільноти як з країн-членів ЄС, так і з країн-кандидатів та країн-сусідів ЄС. До участі у воркшопі запрошуються аспіранти, викладачі та науковці – представники усіх академічних дисциплін та усі, хто цікавиться проблематикою викладання Європейських студій. Особливо заохочуємо до участі усіх, хто є чи був залучений у різні роки до реалізації проектів у рамках Програми імені Жана Моне Еразмус+ в Україні для презентації свого освітнього доробку у сфері Європейських студій.

Робочі мови воркшопу: англійська й українська. Особливо вітаємо доповіді, що підготовлені англійською мовою.

Відібрані англомовні доповіді будуть надруковані у спеціальному номері міжнародного академічного журналу з високим імпакт-фактором, який спільно готують учасники Мережі Жана Моне. З цією метою у рамках воркшопу відбудеться окрема сесія, де буде обговорено деталі.

За бажанням авторів доповіді представлені на воркшопі можуть бути також опубліковані в Українському Щорічнику з Європейських Інтеграційних Студій.

Участь у воркшопі – безкоштовна. Організатори також забезпечать проживання, обід та звичайно львівську каву.

Учасники воркшопу отримають сертифікат про участь у міжнародному воркшопі у рамках Мережі Жана Моне програми Еразмус+.

Умови участі: надіслати до 9 лютого 2020 р. короткий виклад пропонованої теми доповіді (до 250 слів) на е-mail: jm.workshop2020@gmail.com

Результати відбору будуть оголошені до 14 лютого 2020 р.

Інформація про логістику буде надана відібраними учасникам згодом. Від учасників очікується більш розгорнутий виклад виступу до 16 березня 2020 року.

За додатковою інформацією просимо звертатись: jm.workshop2020@gmail.com

 

 

 

ДО ВІДОМА ЗАВІДУВАЧІВ КАФЕДР ЩОДО КУРСІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ НМУ

Кафедра іноземних мов розпочинає набір на новий курс навчання з англійської мови для викладачів англійської мови навчання.

Вступні іспити відбудуться 15-19 червня 2020 (за умови закінчення карантину).

До відділу міжнародних зв`язків необхідно надати заявки за наступною формою

https://forms.gle/4tPVWXSH6sKqMKb4A

Кінцевий термін подачі заявки до 24.05.2020

 

Відділ міжнародних зв`язків

Кафедра іноземних мов

 

 

 

 

ПРОГРАМА «ЛІТНЯ ПРАКТИКА У ЛІКАРНЯХ ПОЛЬЩІ» ДЛЯ  СТУДЕНТІВ, ІНТЕРНІВ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. О.О. БОГОМОЛЬЦЯ

 

Місце проведення: м. Варшава, Лодзь, Люблін (Республіка Польща).

Період проведення: 12.07.2020 – 23.08.2020

Тривалість: 1 тиждень, 2 тижні, 3 тижні.

Умови участі: реєстраційний внесок.

https://www.euromed-f.com/uk/projects/international-internships/summer-practice-for-students/

Участь у програмі дає можливість:

 • пройти щорічну практику в одному з відділень європейської клініки;
 • вивчити особливості польської системи охорони здоров’я;
 • вивчити особливості структури медичного закладу та зрозуміти принципи його роботи як єдиного механізму;
 • щодня спостерігати за роботою лікаря, за яким закріплений практикант, і задавати йому питання;
 • дізнатися про щоденні обов’язки лікаря в Польщі;
 • дізнатися, якими вміннями та навичками повинен володіти висококваліфікований медичний фахівець;
 • оцінити умови праці європейського лікаря;
 • дізнатися про особливості ведення медичної документації в Польщі;
 • дізнатися, який шлях проходить пацієнт від реєстратури поліклініки до стаціонарного відділення;
 • спостерігати за збором анамнезу в пацієнтів;
 • дізнатися, які методи обстеження використовуються для постановки діагнозу і на підставі яких даних пишеться висновок про стан здоров’я пацієнта;
 • дізнатися про методи комплексного застосування новітніх підходів і сучасного обладнання в профілактиці, діагностиці, лікуванні та реабілітації пацієнтів;
 • спостерігати за щоденною роботою обраного відділення клініки.

З відгуками учасників попередніх програм можна ознайомитися на YouTube каналі “ФОНД ЕВРОМЕД” за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UC82mPhuHxtsvehOevHKsexA

Про організатора:

Європейська Фундація Розвитку Медицини та Освіти «Євромед» (Europejska Fundacja Rozwoju MedycynyI Edukacji “EUROMED”, Польща) вже п’ять років поспіль розробляє, впроваджує та супроводжує інноваційні міжнародні Проекти та Програми в області медицини та освіти, спрямовані на вдосконалення професійної підготовки та підвищення кваліфікації медичних спеціалістів з країн пострадянського простору. В рамках міжнародних проектів Фундація організовує поїздки і стажування по спеціалізації, практики для студентів в провідних клініках Польщі.

За додатковою інформацією про умови участі у «Літніх практиках..» звертайтесь до співробітників Фундації:

+38 (098) 065-75-52

+38 (098) 642-70-17 Viber

o.berezovska@euromed-f.com

www.euromed-f.com

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕНО НАБІР НА СТАЖУВАННЯ ВЛІТКУ 2020 РОКУ У МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ М. ВРОЦЛАВА

 

 

В рамках угоди між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця та Медичним університетом Вроцлава (Польща), оголошено набір на стажування для студентів НМУ у літній період 2020 року.

Останній термін подачі документів – 15 березня 2020

Тривалість стажування – 1 місяць (імовірніше липень, більш точна інформація буде надана пізніше)

Категорія учасників – студенти 3-6 курсів, медичного та стоматологічного факультетів

Спеціальності – кожен студент має можливість обрати максимум 2 кафедри (2 тижні кожна), але необхідно вказати додатковий варіант, на випадок, якщо кафедра не зможе прийняти студента

Перелік кафедр дивіться ТУТ

Фінансування – стажування та поселення студентів безкоштовне, інше – за рахунок власних коштів

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

УВАГА!!! Всі документи (скановані копії) висилаються на ел. адресу міжнародного відділу НМУ intdepnmu@gmail.com разом і в повному обсязі. Окремі документи не приймаються. Всі медичні довідки необхідно перекласти на англійську мову.

 1. Лист-згода на обробку персональних даних (завантажити ТУТ). Скачати, поставити дату та підпис, надіслати скан копію;
 2. Заява студента (завантажити ТУТ). Скачати, заповнити персональні дані, поставити дату та підпис, надіслати скан копію;
 3. Довідка з деканату про навчання державною мовою;
 4. Перелік обраних кафедр (завантажити таблицю);
 5. Страховий поліс від нещасних випадків на період стажування;
 6. Довідка про вакцинацію проти гепатиту В + переклад на англійську мову;
 7. Санітарна книжка та картка імунізації (відомості про інфекційні хвороби такі, як гепатит В, тиф, сальмонельоз, туберкульоз, кір, свинка, краснуха) + переклад на англійську мову;
 8. Бейдж (підготовлений студентом);
 9. Медичне страхування (Європейська карта медичного страхування ЕНІС) або будь-яке інше https://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=559;
 10. Страхування відповідальності (обов’язкове для стажування);
 11. CV зразка Europass https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae
 12. Грамоти, сертифікати, відзнаки, нагороди (якщо є).

 

 • Крім того, на стажуванні при собі необхідно мати захисний медичний одяг;

 

Більше корисної інформації для іноземних студентів (завантажити файл)

Сайт Вроцлавського медичного Університету  https://www.en.umed.wroc.pl/

 

Додаткову інформацію Ви можете дізнатися у відділі міжнародних зв’язків за номером телефону +38(044)235-21-31

та ел. адресою intdepnmu@gmail.com

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ З БРИТАНСЬКИМИ УНІВЕРСИТЕТАМИ

Euraxess UK – це загальноєвропейська ініціатива, до якої долучено 35 країн, з метою підтримки міжнародної мобільності закордон або до Великої Британії та кар’єрного розвитку дослідників. Британська Рада підтримує Euraxess UK website, де міститься інформація про структуру сучасної дослідницької сфери Великій Британії, базу вакансій та фінансування для міжнародних досліджень.

 

https://www.euraxess.org.uk

 

 

Співпраця на міжнародному рівні або дослідницька поїздка – дуже корисна для кар’єри дослідника. Цей портал надає доступ, засобів та середовищ, що значно розширить науковий досвід. Euraxess UK, портал пошуку можливостей, сприяє академічній мобільності науковців у Великобританії, які в’їжджають або виїжджають з країни.

 

 

 

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про французько-українську освітню Програму

для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації

3 – 12 квітня 2020 року

Проєкт організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці зі Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ). До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціальностейпровізори й інші працівники сфери охорони здоров’я, інтерни, студенти медичних університетів із числа громадян України.

Метою проєкту є ознайомлення вітчизняних лікарів і студентів медичних університетів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Франції, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися з європейськими містами: Дрезден (ФРН), ПАРИЖ, Руан, Етрета, Онфлер, Кан, Сен-Мало, РЕЙМС (Франція), Вроцлав (Польща).

Кожен учасник Програми отримає іменний сертифікат про зарубіжне навчання (стажування), 72 год. (враховується при атестації лікарів, працевлаштуванні випускників медичних навчальних закладів, підтверджує міжнародний досвід кандидата для присвоєння вченого звання доцента або професора) та про нарахування 35 балів безперервного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я (Наказ МОЗ України № 446 від 22.02.2019 р., Постанова КМ України № 302 від 28.03.2018 р.)

 

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ:

520 € + кошти за групову страховку та організаційні витрати (500 грн).).

 

Крайній термін подання документів – 20 лютого 2020 року!

(або раніше в разі повного набору групи)

 

ПРОГРАМА ПОЇЗДКИ

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

 

 

 

 

 

 

 

Конференція для студентів-медиків у Польщі 2020

Форма реєстрації та докладніша інформація про захід за посиланням:

https://www.euromed-f.com/uk/med-konf-2020-sistema-zdravoohraneniya-v-es/

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс 2020 для участі в Програмі вдосконалення викладання у вищій освіті України

Заявку, лист підтримки від ректора університету та всі інші супутні документи необхідно надіслати до 26 січня 2020 р. включно.

Результати конкурсу будуть оголошені 2 березня 2020 р.

Більш детальна інформація: http://www.britishcouncil.org.ua/teaching_excellence_UKR

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про французько-українську освітню Програму

для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації

16 – 23 березня 2020 року

Проект організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці зі Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ). До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціальностейпровізори й інші працівники сфери охорони здоров’я, інтерни, студенти медичних університетів із числа громадян України.

Метою проекту є ознайомлення вітчизняних лікарів і студентів медичних університетів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Іспанії, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися з містами: Мадрид, Толедо, Кордоба, Севілья, Кадіс, Хереc-де-ла-Фронтера, Ронда, Малага, Гранада.

Кожен учасник Програми отримає іменний сертифікат про зарубіжне навчання (стажування), 72 год. (враховується при атестації лікарів, працевлаштуванні випускників медичних навчальних закладів, підтверджує міжнародний досвід кандидата для присвоєння вченого звання доцента або професора) та про нарахування 35 балів безперервного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я (Наказ МОЗ України № 446 від 22.02.2019 р., Постанова КМ України № 302 від 28.03.2018 р.)

 

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ:

730 € + кошти за групову страховку та організаційні витрати (500 грн).

 

Крайній термін подання документів – 31 січня 2020 року!

(або раніше в разі повного набору групи)

 

ПРОГРАМА ПОЇЗДКИ

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про французько-українську освітню Програму

для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації

22 – 29 лютого 2020 року

 

Проєкт організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоровя та фармації» (ASFUDS) у співпраці зі Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ). До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціальностей, провізори й інші працівники сфери охорони здоров’я, інтерни, студенти медичних університетів із числа громадян України.

Метою проєкту є ознайомлення вітчизняних лікарів і студентів медичних університетів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Франції, Німеччині та Швейцарії, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися з європейськими містами: Прага, Брно, Плзень (Чехія), Нюрнберг (ФРН), Стасбург, Кольмар (Франція), Цюріх (Швейцарія), Краків (Польща).

Кожен учасник Програми отримає іменний сертифікат про зарубіжне навчання (стажування), 72 год. (враховується при атестації лікарів, розподілі випускників медичних навчальних закладів, підтверджує міжнародний досвід кандидата для присвоєння вченого звання доцента або професора) та про нарахування 30 балів безперервного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я (Наказ МОЗ України № 446 від 22.02.2019 р., Постанова КМ України № 302 від 28.03.2018 р.)

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ: 440 + кошти за групову страховку та організаційні витрати (500 грн).

Крайній термін подання документів – 22 грудня 2019 року! (або раніше в разі повного набору групи)

ПРОГРАМА ПОЇЗДКИ (Завантажити)

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ (Завантажити)