Кафедра щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій Інституту післядипломної освіти

Співробітники

 

КОПЧАК Андрій Володимирович – завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України

 

Освіта та кар’єра: у 2000 році закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність «Стоматологія». У 2000-2001 рр. – магістратура на базі кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. У 2001-2004 рр. – аспірантура на базі кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії  Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. У 2004 році захистив дисертацію на тему: «Комплексне лікування відкритих переломів нижньої щелепи із застосуванням озонотерапії (клініко-експериментальне дослідження)» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. У 2014 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук на тему «Біомеханічне обґрунтування методів остеосинтезу при переломах нижньої щелепи».

Стажування:

2011 – курс Страсбурзької дослідницької групи з остеосинтезу присвячений хірургічним втручанням при патології скронево-нижньощелепного суглоба (SORG course on TMJ-surgery) , Гронінген (Нідерланди)

2013 – курс Страсбурзької дослідницької групи з остеосинтезу присвячений хірургічним втручанням при переломах нижньої щелепи (SORG course on Mandibular fractures), Інсбрук (Австрія)

2016 рік – стажування в центрі реабілітації пацієнтів з краніо-фаціальними аномаліями «Centrino» при унівеситеті Сан-Паулу (Бразилія)

2018 рік – клініка AZ Monica Антверпен, Бельгія

2019 рік – Університетська клініка Медичного університету Вроцлава (Польша)

2019 – міжнародний курс по забору клаптів та мікрохірургії, Мюнхен ( Німеччина)

2019 – кадавер курс на базі університету Université de Franche-Comté (Безансон, Франція)

2021 – стажування у відділенні щелепно-лицевої хірургії та хірургічної стоматології університетської клініки міста Марбург на базі Philipps University Marburg (Німеччина)

2021 -стажування в  центрі хірургії голови та шиї Університетської дитячої клініки в польському місті Ольштин (Children’s Hospital in Olsztyn · University Department Head and Neck Surgery).

Наукова школа: докторів наук – 2, кандидатів медичних наук – 1, докторів філософії (PhD) – 3.

Пріоритетними напрямками наукової діяльності є реконструктивна хірургія обличчя, лікування важкої поєднаної краніо-фаціальної травми, ортогнатична хірургія, регенеративна медицина, застосування комп’ютерних технологій в щелепно-лицевій хірургії. Застосування сучасних методів комп’ютерної візуалізації та симуляції хірургічних втручань, 3D-друк, використання пацієнт специфічних конструкцій для відновлення цілісності кісток лицевого скелету.

Членство в профільних асоціаціях та спільнотах: член Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів (EACMFS), Асоціації остеосинтезу щелепно-лицевої ділянки (AOCMFS), Асоціаціі імплантологів Німеччини (DGOI), Всеукраїнської асоціації хірургів-стоматологівта щелепно-лицевих хірургів, Асоціація стоматологів України

Наукова та публікаційна активність: автор 296 наукових праць, більше 20 патентівУкраїни на корисну модель, 4 підручників та навчальних посібників, 1 монографії.

Нагороди, відзнаки, почесні звання: Премії Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави (2003), Орденом Святої Аполонії (2019), Заслужений лікар України (2020).

 

 

 

ЧЕПУРНИЙ Юрій Володимирович – доцент кафедри, доктор медичних наук, професор 

 Освіта та кар’єра: закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця в 2006 році. 2008-2010 рр. – навчання в клінічній ординатурі. Виконав та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук: «Лікування середньої частини обличчя, що супроводжуються порушеннями сльозовідведення» (2011). У 2021 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук на тему «Клініко-експериментальне обґрунтування методів комплексного лікування дефектів і деформацій вилицевого комплексу та орбіти».

Стажування:

2017 рік – стажування в навчальному центрі “Anthogyr” м. Саланш (Франція)

2017 рік – стажування в центрі реабілітації пацієнтів з краніо-фаціальними аномаліями «Centrino» при університеті Сан-Паулу (Бразилія)

2018 рік – кадавер курс на базі університету Université de Franche-Comté (Безансон, Франція)

2018 рік – Університетська клініка Медичного університету Вроцлава (Польша)

2019 – спеціалізований курс з мікросудинної хірургії щелепно-лицевої ділянки при Медичному університеті м. Мюнхен (Німеччина).

2021 – стажування у відділенні щелепно-лицевої хірургії та хірургічної стоматології університетської клініки міста Марбург на базі Philipps University Marburg (Німеччина)

2021 -стажування в  центрі хірургії голови та шиї Університетської дитячої клініки в польському місті Ольштин (Children’s Hospital in Olsztyn · University Department Head and Neck Surgery).

Наукові інтереси:

травматичні ушкодження лицьового і мозкового черепа, орбіти, а також їх наслідки (переломи щелеп, кісток обличчя, посттравматичні дефекти і деформації, пошкодження ока, орбіти);

реконструктивно-відновлювальні операції щелепно-лицевої ділянки (усунення вроджених, посттравматичних дефектів і деформацій, наслідків хірургічного лікування пухлин щелепно-лицевої ділянки);

хірургічна корекція деформацій лицьового черепа («Ортогнатична хірургія»);

лікування пухлин голови та шиї (кісти, доброякісні та злоякісні пухлини щелеп, слинних залоз, порожнини рота і т.п.);

хірургічна підготовка до дентальної імплантації, підготовка до протезування;

ектопротозування при дефектах обличчя.

 

Наукова та публікаційна активність: автор 87 наукових праць, в тому числі трьох навчальних посібників, 8 патентів на корисну модель та одного винаходу.

Членство в профільних асоціаціях та спільнотах: член Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів (EACMFS), Асоціації остеосинтезу (AOCMF).

 

 

 

ПАЛИВОДА Роман Станіславович – доцент кафедри, кандидат медичних наук

 Освіта та кар’єра: У 2012 році закінчив стоматологічний факультет НМУ імені О.О. Богомольця. 2012-2014 рр. – навчання в магістратурі на кафедрі хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, 2014-2017 рр. – очна аспірантура цієї ж кафедри. У жовтні 2018 року захистив кандидатську дисертацію на тему: «Лікування хворих на переломи виросткового відростка нижньої щелепи з врахуванням стану скронево-нижньощелепного суглоба» (науковий керівник – член-кор. НАМН України, проф. Маланчук В.О.). Спеціаліст з організації і управління охороною здоров’я (сертифікат, 2019).

Навчання, стажування

18-21.09.2018, 24th Congress of the European Association for Cranio Maxillo Facial Surgery (Munich, Germany)

Наукова та публікаційна активність: автор та співавтор 47 друкованих праць, з них 4 патенти України на корисну модель.

Членство в профільних асоціаціях та спільнотах: Член Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів (2019), член ITI, член Київського осередку АСУ.Брав участь у ІІ та ІІІ добровольчих медичних місіях Канадсько-української фундації з допомоги пораненим в зоні АТО та постраждалим на Майдані (2015, 2016) та міжнародному проекті з написання монографії Julius Szymanowski. Another way of thinking. (2019).

Наукові інтереси: направлена кісткова регенерація, дентальна імплантація, захворювання СНЩС, мініінвазивна хірургія СНЩС, CAD/CAЕ технології.

Учений секретар НМУ імені О.О. Богомольця, Вченої ради Університету (2019). Член Комісії з питань біоетичної експертизи та Експертної комісії НМУ імені О.О. Богомольця.

 

 

 

 

ЧЕРНОГОРСЬКИЙ Денис Михайлович – асистент кафедри (за сумісництвом), Доктор філософії (PhD)

Освіта та кар’єра: у 2013 році закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність «Стоматологія». У 2013-2015 рр. навчався в інтернатурі на базі стоматологічного факультету НМУ імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Стоматологія». З 2015 по 2017 рік навчався в клінічній ординатурі на базі кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Центр щелепно-лицевої хірургії та стоматології КОКЛ. 2017-2021 рр. – аспірантура на базі кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. З 2015 по 2020 рік – завідувач лабораторії комп’ютерного моделювання та цифрової стоматології Стоматологічного медичного центру НМУ імені О.О. Богомольця. В 2021 році захистив дисертацію  на здобуття ступеня доктора філософії за темою: «Застосування методів комп’ютерного моделювання та CAD\CAM технологій в діагностиці і комплексному лікуванні дефектів та деформацій нижньої щелепи». З 2021 року завідувач відділення щелепно-лицевої хірургії Київської міської клінічної лікарні №1

Навчання, стажування

18-21.09.2018, 24th Congress of the European Association for Cranio Maxillo Facial Surgery (Munich, Germany)

21-2.03.2019 кадавер курс на базі університету Université de Franche-Comté (Безансон, Франція)

Наукові інтереси: травма щелепно-лицевої ділянки, реконструктивно-відновна хірургія при дефектах та деформаціях кісток лицевого черепа із застосуванням CAD/CAM технологій ( пацієнто-специфічні конструкції, ендопротези, ектопротези), ортогнатична хірургія, гайд-асоційована ( навігаційна) дентальна імплантція.

Наукова та публікаційна активність: автор та співавтор 47 наукових публікацій, 6 патентів України, 8 статей в Scopus.

Членство в профільних асоціаціях та спільнотах: член Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів (EACMFS), Асоціації остеосинтезу щелепно-лицевої ділянки (AOCMFS).

 

Нагороди, відзнаки, почесні звання: Подяка МОЗ України (2020)

 

 

 

 

ПАВЛИЧУК Тетяна Олександрівна – асистент кафедри, Доктор філософії (PhD)

Освіта та кар’єра: у 2015 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність «Стоматологія». У 2017-2019 рр. – клінічна ординатура на базі кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Центр щелепно-лицевої хірургії та стоматології КОКЛ. У 2019-2021 рр. – аспірантура на базі кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. В 2021 році захистила дисертацію  на здобуття ступеня доктора філософії за темою: «Клінічне та біомеханічне обґрунтування методів хірургічного лікування пацієнтів з переломами голівки нижньої щелепи».

Навчання, стажування

2018 – стажування та навчання у відділенні щелепно-лицевої хірургії університетської клініки м. Амстердам (Mondziekten, kaak- en aangezichtschirurgie Vrije Universiteit Medisch Centrum Amsterdam)

2019 –  стажування в центрі реабілітації пацієнтів з краніо-фаціальними аномаліями «Centrino» при унівеситеті Сан-Паулу (Бразилія),

2019 – кадавер курс на базі університету Université de Franche-Comté (Безансон, Франція)

2021 – стажування у відділенні щелепно-лицевої хірургії та хірургічної стоматології університетської клініки міста Марбург на базі Philipps University Marburg (Німеччина)

Наукові інтереси: травма щелепно-лицевої ділянки, ортогнатична та реконструктивно-відновновна хірургія із застосуванням CAD/CAM технологій та віртуального планування операцій, регенеративна медицина, , захворювання скронево-нижньощелепних суглобів, цифрові технології.

Наукова та публікаційна активність: автор та співавтор 23 наукових публікацій, 1 методичних рекомендацій, 2 пантів України на корисну модель та 1 патента України на винахід

Членство в профільних асоціаціях та спільнотах: член Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів (EACMFS), Асоціації остеоситезу щелепно-лицевої ділянки (AOCMFS).

 

 

 

 

ШУМИНСЬКИЙ Євген Валерійович – асистент кафедри, Доктор філософії (PhD)

Освіта та кар’єра: закінчив навчання у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця у 2012 році. У період 2015-2017 р. закінчив курс клінічної ординатури зі спеціальності “Хірургічна стоматологія”. 2017-2021 рр. – аспірантура на базі кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. В 2021 році захистив дисертацію  на здобуття ступеня доктора філософії за темою: «Клініко-анатомічне та біомеханічне обґрунтування методів хірургічного лікування переломів верхньої щелепи».

Навчання, стажування

01.2017-02.02.2017, Inernational Implant Foundation: Course In Dental implantology and for immediate loading (Eching by Munich, Germany)

18-21.09.2018, 24thCongress of the European Association for Cranio Maxillo Facial Surgery (Munich, Germany)

09.2018-30.09.2018, AZ Monica ZMACK (Campus Antwerpen, Harmoniestraat 68, 2018 Antwerpen, Belgium)

03.2019-23.03.2019, IBRA Seminar and Workshop Orbital, condylar and coronal approaches – Internal fixation (Besançon, France)

07.2019-26.07.2019, Hospital of Rehabilitation of Craniofacial Anomalies from the University of Sao Paulo (HRAC-USP), Bauru, Brazil

06–03.07. 2021, AO CMF Course Management of Facial Trauma (blended learning), м. Львів, Україна

2021 – стажування у відділенні щелепно-лицевої хірургії та хірургічної стоматології університетської клініки міста Марбург на базі Philipps University Marburg (Німеччина)

Наукові інтереси: аналіз, вдосконалення, розробка нових методик хірургічного лікування травматичних пошкоджень черепно – щелепно – лицевої ділянки та відновна хірургія обличчя.

Наукова і публікаційна активність: 14 статтей, з них 2 статті у міжнародних журналах, 1 з яких цитується у Scopus; співавтор 8 статей міжнародних мультицентрових досліджень, що цитуються у Scopus; 4 статті в українських науково – медичних журналах; 12 тез доповідей міжнародних та українських науково – практичних конференцій.

Членство в профільних асоціаціях та спільнотах: член української асоціації черепно – щелепно – лицевих хірургів (УАЧЩЛХ), член European Association for Cranio Maxillo Facial Surgery (EACMFS), член міжнародної асоціації остеосинтезу (AO CMF).

Нагороджений медаллю «Операція об’єднаних сил. За звитягу та вірність»

 

 

 

ФІЛОНЕНКО Дмитро Олександрович

Асистент кафедри 

  • у 2006 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність «Стоматологія»

Наукові інтереси: щелепно-лицева ортопедія, ектопротезування, використання цифрових технологій у виготовленні формуючих апаратів, протезування дефектів зубних рядів з опорою на дентальні імплантати,

Членство в професійних асоціаціях: Асоціація стоматологів України (АСУ)

 

 

 

РОМАНОВА Анна Юріївна

Асистент кафедри, аспірант 

  • у 2015 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність «Стоматологія»
  • 2017-2019 – навчання в клінічній ординатурі на кафедрі стоматології Інституту післядипломної освіти
  • 2019-2023 – аспірантура на кафедрі, виконується дисертація: «Клініко-експериментальне обґрунтування методів остеосинтезу нижньої щелепи із використанням фіксаторів з низькомодульного титанового сплаву»
  • 10.2022 – 05.01.2023 – стажування (практика за обміном ) в рамках програми Erasmus+ ( Варшава, Польща) Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie, Klinika Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii
  • 2021 – AO CMF Course – Management of facial Trauma (blended learning), Vienna Austria
  • 2019 – Стажування в центрі реабілітації пацієнтів з краніо-фаціальними аномаліями «Centrino» при університеті Сан-Паулу, Бразилія
  • 2018 – Стажування та навчання у відділенні щелепно-лицевої хірургії університетської клініки, м. Амстердам, Mondziekten, kaak- en aangezichtschirurgie Vrije Universiteit Medisch Centrum Amsterdam
  • 2017 – Стажування у відділенні щелепно-лицевої хірургії та хірургічної стоматології університетської клініки міста Ганновер на базі Hannover Medical School, Німеччина

Наукові інтереси: імплантація, синус-ліфтинг, лікування запальних процесів ЩЛД (періодонтит, періостит, остеомієліт, гайморит, асбцеси, флегмони), видалення новоутворень, пухлиноподібних новоутворень ротової порожнини, обличчя; лікування захворювань слинних залоз, хірургічне лікування захворювань пародонту

Публікації: автор та співавтор 19 наукових публікацій

Членство в професійних асоціаціях:  Член Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів (EACMFS), Асоціації остеоситезу щелепно-лицевої ділянки (AOCMFS).

 

 

 

ШПАЧИНСЬКИЙ Олександр Сергійович

Асистент кафедри, аспірант

  • у 2014 році закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність «Стоматологія»
  • 2019-2023 – аспірантура на кафедрі, виконується дисертація: «Особливості проведення субантральної аугментації та встановлення дентальних імплантатів у пацієнтів зі значним дефіцитом кістки в дистальному відділі верхньої щелепи».
  • 2019 – Стажування в центрі реабілітації пацієнтів з краніо-фаціальними аномаліями «Centrino» при університеті Сан-Паулу, Бразилія
  • 2018 – Курси з надання невідкладної медичної допомоги ALS Краків, Польша
  • 2017 – Курси живої хірургії «Спрямована тканинна регенерація. Дентальна Імплантація. Синусліфтинг», Бухарест, Румунія

Наукові інтереси: травматичні ушкодження лицевого черепа, хірургічна підготовка до дентальної імплантації, підготовка до протезування, дентальна імплантація, синус-ліфтинг.

Публікації: автор та співавтор 12 наукових публікацій

Членство в професійних асоціаціях:  Член Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів (EACMFS)

 

 

 

Старші лаборанти кафедри

 

 ВОЛЛЕР Маргарита Вікторівна

Освіта та кар’єра: У 2018 р. закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, стоматологічний факультет, у 2018-2020 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Стоматологія» на кафедрі стоматології Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця. У вересні-грудні 2020 року пройшла спеціалізацію з хірургічної стоматології на базі кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти  НМУ імені О.О. Богомольця.

Участь у наукових заходах:

VI Всеукраїнський міжнародний конгрес «Дентальная імплантація. Остеоінтеграція» травень; 2014 (Україна), 3-й Національний український стоматологічний конгрес з International Espousal, жовтень 2015 року (Україна); 24-а Міжнародна медична виставка Охорона здоров’я. Конференція «Трансфер нових технологій в охороні здоров’я України» жовтень; 2015 (Україна); науково-практична конференція «Сучасна стоматологія та щелепно-лицева хірургія» січень; 2015 (Україна), конгрес «3D-друк в стоматології» травень; 2016 (Україна); майстер-клас від Neo Biotech «Імплантологія – базовий курс» квітень; 2016 (Україна); V Ювілейний Міжнародний Медичний Конгрес «Впровадження досягнень сучасної медичної науки в практику охорони здоров’я України» квітень; 2016 (Україна), I Міжнародна студентська конференція «Імплантологія та протезування» грудень; 2016 (Україна); науково-практичний семінар “Остеосинтез кісток лицьового черепа: міжнародні протоколи, досягнення, інновації”, 2018 (Україна); міжнародна конференція “Ортогнатична хірургія: від минулого до майбутнього.”2018 (Україна); науково-пратіческі конференція “Регенеративні технології в стоматології”, 2019 (Україна); масстер-клас професора Андреаса Неффа, завідувача кафедри Марбурзького університету “Стратегії лікування скронево-нижньощелепного суглоба”, 2020 (Україна).

Наукова і публікаційна активність: автор 5 наукових публікацій, в тому числі і міжнародних.

Наукові інтереси: травма щелепно-лицевої ділянки, реконструктивно-відновна хірургія при дефектах та деформаціях кісток лицевого черепа із застосуванням CAD/CAM технологій (пацієнто-специфічні конструкції, ендопротези), ортогнатична хірургія, гайд-асоційована (навігаційна) дентальна імплантація.

Професійна діяльність: хірург-стоматолог у відділенні щелепно-лицевої хірургії КНП «Київська міська клінічна лікарня №1» м. Києва

 

 

 

 

ОСМАНОВ Бекір Хайсерович

Освіта та кар’єра: з 2013 по 2018 роки навчався в Національному медичному університеті ім. Богомольця на стоматологічному факультеті. З 2018 по 2020 роки проходив заочну частину інтернатури на базах КНП «Охтирська міська стоматологічна поліклініка» та Київської міської обласної лікарні, очна частина проходила на базі Інституту післядипломної освіти НМУ. З вересня по січень 2020 року отримував спеціалізацію з хірургічної стоматології та проходив практику у Центрі щелепно-лицевої хірургії Київської обласної клінічної лікарні.

Членство в профільних асоціаціях та спільнотах, участь у стажуваннях: є дійсним членом асоціації остеосинтезу щелепно-лицевої ділянки (AO Foundation)

Навчання, стажування

2021 – AO CMF Course – Management of facial Trauma (blended learning), Vienna Austria

Сфера наукових інтересів: травматологія, ортогнатична та реконструктивна хірургія щелепно-лицевої ділянки, використання цифрової та регенеративної медицини.

Професійна діяльність: З лютого 2021 року по теперішній час займає посаду лікаря-стоматолога-хірурга у відділенні оториноларингології та щелепно-лицевої хірургії МЦ «Добробут».

 

 

 

ЖМУРКО Анна Олександрівна

 Освіта:

У 2019 році закінчила стоматологічний факультет НМУ імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Стоматологія». З 2019 по 2021 рік проходила інтернатуру на кафедрі стоматології  Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця. В 2021 отримала спеціалізацію з хірургічної стоматології та проходив практику у Центрі щелепно-лицевої хірургії Київської обласної клінічної лікарні.

Участь у конференціях, майстер-класах, семінарах:

  • 2021р AO CMF Course-Management of Facial Trauma ( V. Didanovic, I.H. McVicar, P. W. Poeschl)
  • 2021р International Conference Kyiv-Marburg “New horizons in maxillfacial surgery”
  • 2021р майстер-клас професора А. Копчака «Синус-ліфтинг: ринологічні та хірургічні аспекти»
  • 2021р майстер-клас професора А.Копчака «Хірургічна пародонтологія: лікування рецесій»
  • 2021р семінар «Реконструкція орбіти в межах цифрового протоколу» (А. Копчак, Ю. Чепурний)
  • 2020р «The treatment of the atrophic posterior maxilla” (Prof. Tiziano Testori)
  • 2019р «Clinical integrated approach of all imaging techniques used for oral and maxillofacial pathology diagnosis or for treatment planning in dentistry . Current status of temporomandibular joint disorders” (PhD Larisa Dakhno)
  • 2020р тренінг з оволодінням практичних навичок «Синус-ліфтинг від А до Я» ( к.м.н. В. Камінський)
  • 2019р лекційно-практичний курс «Просунутий курс із аугментації альвеолярного гребеня» ( Luca de Stavola)
  • 2019р науково-практична конференція «Проблемні питання гнійних процесів шиї та середостіння»

 

Сфера клінічних інтересів:

  • реконструктивно-відновлювальні операції щелепно-лицевої ділянки
  • лікування новоутворень голови та шиї
  • травматологія щелепно-лицевої ділянки
  • дентальна імплантація

 

 

 

 

ЧОПЧИК Ігор Віталійович

 Освіта та кар’єра: з 2015 по 2020 роки навчався в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця на стоматологічному факультеті. З 1 вересня 2020 року проходить інтернатуру (повний цикл) на базі Інституту післядипломної освіти НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Стоматологія»

Сфера наукових інтересів: відновно-реконструктивна хірургія щелепно-лицевої ділянки, травма щелепно-лицевої ділянки