Новини та оголошення

 

До уваги молодих науковців!

 

Результати конкурсного відбору до аспірантури у 2022 році до НМУ імені О.О. Богомольця

 

Ще раз вітаємо всіх рекомендованих до зарахування в аспірантуру!

 

До уваги молодих науковців!

 

Міністерство охорони здоров’я України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1994 року № 560 «Про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених» звертається з проханням провести конкурс на заміщення вакантних посад на стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених та до 01 жовтня 2022 року подати до МОЗ документи, визначені Умовами та порядком проведення конкурсу на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, затвердженими рішенням президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 26 квітня 2017 року № 4.

Разом з тим, нагадуємо щодо атестації наукової роботи молодих вчених, яким раніше було призначену зазначену стипендію, відповідно до пункту 8 Положення про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1994 року № 560.

Для розгляду Вашої кандидатури просимо надіслати Ваше звернення на пошту Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця (syss@nmu.ua)

 

29 серпня 2022 року близько 100 претендентів складали іспити зі спеціальностей для вступу до аспірантури Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Цього року майбутні аспіранти обрали для наукової діяльності 5 спеціальностей. Попри воєнний стан і непросту ситуацію в країні багато медиків вирішує пов’язати свій життєвий шлях з наукою.

 

 

25 серпня 2022 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця розпочалися вступні іспити з іноземної мови до аспірантури з денною і вечірньою формою навчання.

 

 

Шановні молоді вчені!

 

Давайте допомагати один одному на науковій ниві у ці складні часи!

До нас звернулася аспірантка кафедри кримінології та

кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юлія Левицька, яка здійснює дисертаційне дослідження за темою «Забезпечення права засуджених до позбавлення волі на охорону

здоров’я».

Робота передбачає проведення опитування студентів та інтернів закладів медичної освіти з метою реформування системи надання медичної допомоги засудженим в установах виконання покарань.

Просимо Вас допомогти Юлі та пройти опитування

Посилання на анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYOEWIPw5exqg2voGG_AYn033t1KpLVuI8yCS6sVCnqBLqvg/viewform

 

 

Товариство молодих вчених і спеціалістів функціонує з метою захисту професійних, інтелектуальних, юридичних, соціально-економічних прав та інтересів молодих вчених і спеціалістів, які навчають та/або працюють у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця, зокрема щодо питань наукової, педагогічної та професійної діяльності, підтримки науковоємних ідей, інновацій та обміну знаннями, збереження й розвиток інтелектуального потенціалу наукової молоді, виховання майбутніх наукових і науково-педагогічних кадрів.

З метою отримання інформації для визначення потреб і надання допомоги науковцям, які зараз перебувають в Україні або вимушено за її межами, відзначення волонтерів та активістів серед молодих вчених Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а також подання матеріалів для книги «Ради молодих вчених 2022. Незламні» просимо Вас пройти опитування Товариства молодих вчених і спеціалістів за посиланням

 

 

 

До уваги молодих науковців!

 

Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця повідомляє Вас про можливість подачі своєї кандидатури на отримання державної іменної стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні.

 

 

 

 

 

До уваги молодих науковців!

Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця повідомляє Вас про можливість участі у міжнародних стажуваннях та грантах

 

Стажування:

  1. ETAT (Emergency triage assesment and treatment) – Germany

https://globalchildhealth.de/etat-kurs-2020/

  1. Boston Shriner Hospital – USA

https://www.shrinershospitalsforchildren.org/shc

 

Гранти:

Анестезіологія

  1. Deutscher Akademischer Austauschdienst – Germany https://wwwdaad.de/deutschland/studienangebote/studiengang/en/?a=detail&id=g800715
  2. American Society of Anesthesiologists – USA

https://www.asahq.org/research-and-publications/research-and-grant-funding

  1. Anesthesia Patient Safety Foundation – USA

https://www.apsf.org/grants-and-awards/

  1. Anesthesiologist Scholarships – USA

http://www.collegescholarships.org/scholarships/anesthesiology.htm

 

Різні напрями

  1. American college of chest physicians – USA

https://www.chestnet.org/Get-Involved/Grant-Information/Apply-for-Grants?utm_term=medical%20grants&utm_campaign=Grants+Cycle&utm_source=adwords&utm_medium=ppc&hsa_acc=2943202058&hsa_cam=12409014189&hsa_grp=118949907820&hsa_ad=500384853786&hsa_src=g&hsa_tgt=kwd-12879640&hsa_kw=medical%20grants&hsa_mt=b&hsa_net=adwords&hsa_ver=3&gclid=Cj0KCQjwrsGCBhD1ARIsALILBYpCYFxec7NaupuSRfpeZce6QQhCecEbNdXnBWPlNIQauGpi4Za2v3MaAmh0EALw_wcB