НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Проведені події

31 березня 2021 року Товариство молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця організувало онлайн-семінар для молодих вчених Університету на тему «Академічна доброчесність: базова цінність для науковця в сучасному світі».

Спікером була кандидат фармацевтичних наук, доцент, доцент кафедри організації та економіки фармації Алєкперова Н.В., яка провела цікаву та пізнавальну лекцію. Наталія Валеріївна висвітлила у своїй доповіді регулювання питань академічного плагіату в Україні та світі, рівні плагіату згідно UGC, а також надала рекомендації молодим науковцям щодо запобігання академічному плагіату.

Зустріч відбулась у форматі жвавої бесіди, участь у обговоренні даної тематики брали участь багато присутніх. Товариство молодих вчених і спеціалістів щиро вдячне Наталії Валеріївні за приділений час та захоплюючу лекцію та всім учасникам зустрічі

 

 

 

 

 

18-19 березня 2021 року в аудиторії №3 імені В.Ф. Войно-Ясенецького (Святителя Луки Кримського) пройшла ХІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Спеціальні питання діагностики та лікування захворювань ЛОР-органів, краніофаціальної ділянки та органа зору», в організації якої взяло участь Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця.

Пленарне засідання у змішаному режимі відкрив і вів надалі перший проректор з науково-педагогічної  роботи та післядипломної освіти, професор О.М. Науменко. Взяв участь у конференції і проректор з наукової роботи та інновацій, професор С.В. Земсков. У вступному слові Сергій Володимирович привітав учасників конференції і висловив впевненість у тому, що науковий форум стане важливим кроком у фаховому зростанні молодих вчених. Учасники конференції мали змогу прослухати 4 лекції професорів Університету – професор Дєєвої Ю.В., професора Жабоєдова Д.Г., професора Маланчук В.О. та професора Медведєва В.В., а також переглянути майстер-клас «Металостеосинтез – спосіб іммобілізації фрагментів щелепи при переломах», який провів доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку В.П. Єфименко.

У рамках конференції на пленарному засіданні було представлено 15 доповідей студентів та молодих вчених, а також 13 стендових доповідей. Завершилася конференція приємною подією – відзначенням  переможців та врученням  сертифікатів усім учасникам форуму. Матеріали усіх учасників конференції опубліковані у спецвипуску фахового видання «Український науково-медичний молодіжний журнал».